Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

hallo jest tam ktoś?? wszystkie zajęte jesteście swoim mężczyznami jak mniemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
moja intuicja mówi ze jestem a zdrowy rozsądek że mam czekać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i jak zauważyłam to dla mnie nie ma znaczenia kolejność zachodzenia w ciążę, i tak będę ostatnia ;) hihi. Juz wiem co tymi testami owulacyjnymi jest, jak jest jasniutka kreseczka to jest negatywny, więc chyba jeszcze nie jajkuję, ale baaaardzo bolały mnie jajniki, czy to może być preludium jajeczkowania? Matko przecież ja nawet nie wiem dokładnie jak funkcjonuje mój organizm. Zamówiałam sobie 5 testów ciążowych na ten miesiąć, i będę robić kiedy chcę, mam to gdzieś...może w końcu będą 2 kreseczki :) no i ten śluz, niby się ciągnie i ma konsystencje kurzego jaja, no to jest jajeczkowanie czy nie, ale to było dziś rano, a potem nico.Ale dam rade (chyba), w piate znowu testuję owulacyjnymi, a na razie swobodne przytulanie, zeby utrzymac poziom plemników (we krwi;) ) Pozdrowionka :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial doskonale cię rozumiem, aż za bardzo, w zeszłym miesiącu wydałam ostatnie studenckie pieniądze na test. I w tym miesiącu to się pewnie nie zmieni, choc sie zarzekałam pare stron temu, bo już mnie rozwścieczyły te owulacyjne. Matko dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo mi pomagacie i jak bardzo Wam dziekuję, że tu jesteście. Tu tylko się moge do woli nagadać i najęczeć, bo ile można mamie czy męzowi, swoją ostanią przyjaciólkę straciłam przez swój ślub, a takim zwykłym koleżankom to raczej nie wypada gadac o sluzie i jajeczkach :) Mam nadzieje, że i ja Wam pomogę i jakoś się tak bedziemy wspierały. Jeszcze raz Wam dziekuję 🌼. Sorry ze tak smęcę, chyba łapie doła....i wogóle jakaś dziwna jestem, taka wymemłana psychicznie, to sie chyba kryzysem zwie....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa żaden kryzys Cie nie łapie:) poprostu odczuwasz to co my wszystkie tutaj, nadzieja że tym razem się uda, obserwowanie swojego organizmu. Spotykamy się tutaj by się wygadać i pomóc sobie nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Juleczko, wiem, ale jakoś sie dzisiaj kiepsko psychicznie czuję. Chyba za mało przytulania :) własnie wytłumaczyłam męzowi, kim jetescie i już się mnie nie pyta z kim ja tak gadam, śle wam pozdrowienia :) Ładnie go wychowałam hihi.Powiedział, ze przynamniej nie gadam mu tyle :) No dobra biore sie w garść. Idę sie wykapać, bo mnie to bardzo uspokaja, uwielbiam cieplutką wode i pachnacy żel pod prysznic... ale nabrałam ochoty :) Papatki i do jutra :) Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
Witam Was! chcialabym sie do Was przylaczyc. to jest moj pierwszy miesiac staran. odstawilam tabletki - slyszalam ze to dobra terapia dla kobiet, ktore nie moga zajsc wciaze, bo odstawienie podobno pobudza jajeczkowanie. nie wiem ile w tym prawdy wyprobuje na wlasnej skorze;) mam 22 d.c. zrobilam test, a wlasciwie testy, dzien po dniu w 19, 21 i 22 d.c. - nie wytrzymalam. na kazdym pojawila sie jasniutka kreseczka:) widoczna tylko w swietle, moze za niski poziom hormanow...ale slyszalam tez ze tesy czasem sie myla...zobaczymy. troszke sie boje. poczekam kila dni i wykonam kolejny test. dodam, ze z mezem bardzo pragniemy dzidziusia i dalismy czadu;) przez caly okres dni plodnych. co do objawow to nie zauwazylam nic nadzwyczajnego. lekkie klucia w brzuszku, czy powiekszone piersi to moze byc objaw zblizajacej sie miesiaczki. mierze tez temperaturke, narazie 37,2. Dam znac jak cos sie wyjasni albo pojawia sie jakies objawy. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI I POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMUSIE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
korzystajac z tego ze jakos nie specjalnie chce mi sie spac(przespalam dzis pol dnia:)) tez wpisze sie do tabelki NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2...........13.02 misia23........Dominika..23.....Poznan...................1............15.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
Ojejku, przepraszam Was Dziewczyny, narobilam balaganu. teraz widze, ze nie ta tabelke uzupalnilam. juz sie poprawiam. mam nadzieje ze sie nie zloscicie:) NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................4...........09.03 poczwarka...Marcia....27.......centrum Polski.......2...........22.02 Misia23......Dominika...23.......Poznań...............1.............15.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misia :) Witamy w naszym gronie, fajnie, że chcesz sie do nas przyłaczyć :) Przy okzaji poprawię nieco tabelkę, bo Klaudyna i Poczwarka wpisały się nieco niżej i nie zauwazyłaś ich. Teraz dobrze :) O i znowu na efekty będe czekac najdłużej :) Ja się stram jak widać od 2 cykli, znaczy ten jest drugi, tez jestm po odstawieniu tabletek, bałam je ponad 6 lat, z jedną półroczną przerwą. Niestey mi się nie udało za pierwszym razem zajść, ale życzę ci, zeby sie udało:) No niech ktoś w końcu zajdzie, bo musi zacząc wydzielać fluidki ciążowe :) O i nie jestem już najmłodsza :) Misia ty jesteś z 1983 roku? Pozdrawiam!!! NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO..... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2...........13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................3...........09.02 poczwarka...Marcia....27.......centrum Polski.......2...........22.02 misia23........Dominika..23.....Poznan...................1............15.02 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz ja nie zauwazyła, sorki widziałam tylko pierwsza tabelkę :) bo długo pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj miałam jakąś awarię kompa i nie mogłam do was napisać:-( Proszę pamiętać że w przyszłym tyg będą 3 szczęśliwe kobiety świętować podwójnie walentynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
witam serdecznie! witam nowe osóbki:) ja troszke o sluzie, z tego co wiem to jak znika ten sluz podobny do kurzego jaja to oznacza owulacje, tzn pierwszy dzien bez tego śluzu. zawsze odczuwalam kiedy mam dni plodne ale odkąd staramy sie o dzidzie jakos ciagle mnie cos boli:( hihihih i nie jestem pewna, ale chyba teraz są moje dni plodne:):):) moze juz cos się dzieje:) w brzuszku moim:) w sumie to dziwnie mnie boli, cale podbrzusze, mąż się ze mnie troche smieje ze jak powiem ktoregos dnia ze mnie nic nie boli to pojdzie po testy ciążowe:)hihihi uciekam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś wcZoraj wieczorem ani dziś nie boli mnie brzuszek nie wiem czy to dobry znak czy zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- na razie nie ma się czym martwić. Zarówno w ciąży jak i przed @ różnie bywa i nigdy nie wiadomo czy to na @ czy ciąża. Jeszcze tylko pare dni i wszystko będzie wiadomo... i utworzymy nową tabelkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz asik dzisiaj to jakaś spokojniejsza jestem i podchodzę do tego inaczej niż wczoraj : co będzie to będzie, nie tym razem to następnym a wczoraj to cały czas czułam taki niepokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
Czesc dziewczyny! narazie temperatura nie spada, utrzymuje sie 37,3 choc do @ jeszcze 6 dni. wcale nie obrazilabym sie gdyby sie nie pojawila i rozpoczelabym pasmo ciazowe. dodam ze mam taka dziwna sytuacje, bo to jest moje pierwsze i najprawdopodobniej ostatnie podjejscie, moj moz wyjechal kilka dni temu na kontrakt. narazie wiem ze przez najblizsze pol roku go nie zobacze, moze sie przedluzyc..... tylko maile:( wiec jak teraz mi sie nie uda bedzie mi bardz przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- ja też wczoraj czułam że jestem na skraju paniki, dzisiaj jakoś spokojniej, chociaz nadal strasznie chcę i się boję ale staram się trzymać dystans do tej sprawy. Z trudem, bo z trudem, ale jest troszkę lepiej niż wczoraj...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia23 ja jestem w podobnej sytuacji co ty z tym że ja jeszcze najprawdopodobniej będę miała jeszcze jedną szansę jak się teraz nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik i tak chyba trzeba spokojnie i z dystansem bo inacZej to zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilami czuję że zaraz zwariuje z tego chcenia bycia w ciąży już teraz natychmiast... Muszę znaleźć jakis sposób na wyciszenie, uspokojenie siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
do emilcia26 mnie tez brzuszek pobolewa czasem regularnie przez caly dzien, takie klucia + bol jajnikow i a czasami wogole nic nie czuje. zauwazylam ze zawsze wieczorkiem troche bardziej sie nasila a z rana zazwyczaj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie chwile że wariuję, boję się że te objawy co mam to poprostu sama ich się doszukuję na siłę że tak naprawdę to może ich nie ma. ale wczoraj cały czas spać potwornie mi się chciało jak wróciłam z pracy do domku to cały dzień w łóżku przeleżałam i nawet zdrzemnełam się troszkę popołudniu. Wieczorem poszłam spać gdzieś tak około 22 i znowu jestem zmęczona wszystko wskazuje na ciązę tak samo miałam z pierwszym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
najlepiej byloby wogole o tym nie myslec i dowiedziec sie w 4 tyg podczas wizyty u gina. ale tak sie nie da. czasami wydaje mi sie ze chcec posiadania Dzidzi stalo sie moja obsesja. calymi dniami moje mysli kreca sie wokol jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia u mnie to brzuszek pobolewa o różnych porach nie mam tak że o jednej porze się nasila. Ale tak jak mówiłam coś dawno mnie nie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
emilcia26 mnie nic nie boli dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia23- dokładnie- obsesja to idealne słowo na określenie tego co się ze mną dzieje. Myślę o tym non stop. Muszę jakoś się wziąć w garść i doczekać terminu @. Wtedy jesli będzie mi dane to zrobię teścik:-) Emilcia- ja też byłam wczoraj totalnie padnięta, całe popołudnie przeleżałam w łóżku pod kocem, a nie jest to prosta sprawa bo mam w domu remont:-) Po prostu nie miałam siły żeby chocby siedzieć. No i jestem jakaś wściekła od wczoraj... albo to tzw. PMS albo ciąża albo jeszcze z innego powodu mi hormony szaleją. Albo po prostu jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
u mnie nadzieja sa te testy, nie wiem czy czytalas moje poprzednie wypowiedzi. wiem ze zrobilam je za wczesnie ale nie wytrzymalam. niby cos znaczy ta bardz jasniutka linia ale i tak nie jestem niczego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, nowe i weteranki tego forum - hihi. Misiaczkowa jak jest taki śluz to chyab jajeczkowanie ja tak zawsze mam i boli mnie wtedy podbrzusze. Choc moze każda z nas inaczej to przezywa, jednak organizm kobiety to dziwny stwór - :):):) Masz racje, ze łatwie rozmawiac o tych wszystkich owulacjach i śluzach i testach z kims kto ma podobne problemy bo inne osoby to nie zrozumią bo nawet najlepsza koleżanka która nie chce teraz dziecka powie, że chyba zwariowałam. Jest mi tu na tym forum z Wami dobrze i tak musimy trzymać, wspierac się testoiwać jak mamy ochotę i nawet jak się nie uda teraz to za miesiąc na pewno :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×