Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość sabcial
dziewczyny, mam nadzieję, ze nam się uda, ze tym razem będziemy 2 w 1 - hihi. Postram się wcześniej nie robić tesu będzie to dla mnie test wytrzymałości. Mozno trzymam kciuki za nas. dziewczyny myśle, że nam sie uda. Tak bardzo chcialbym aby nie przyszedł @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pobolewa podbrzusze i piersi, szczególnie sutki. Zawsze było tak że powiększały mi się przed @ i były tak ogólnie bolesne, a teraz jakoś tak nie urosły jak zwykle, może nieznacznie, za to mam wrażliwsze sutki. Wydaje mi się że inaczej wrażliwsze niż zwykle, ale może to moja wyobraźnia- sama już nie wiem. Tak strasznie chcę że boję się że przez to chcenie dalej się będę blokować... Ale poczekajmy do terminu @. Oby paskuda nie nadejszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że najgorsze jest to że takie same objawy miałam dokładnie miesiąc temu a przecież przyszła wstrętna @. Jedynie to się pocieszam tym że doszło mi jeszcze zmęczenie siedzę w pracy i całymi dniami ziewam a dokładnie tak samo miałam z pierwszym dzieckiem ciągle chciało mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
wiesz Asik.... boje sie ,że to wszystko fałszywe alarmy, ze chcemy i troche jak piszesz działa wyobraźnia, a z drugiej strony trzeba mieć nadzieje to jedno co mi pozostało. W zeszłym miesiącu miałam samoistne poronienie 50% kobiet o tym nie wie nawet ale ja miałam dziwne upławy kilka dni po okresie, zrobiłam test dwie krechy, przeraźenie i radość dwa przeciwstawne uczucia. Błysk w oku męża. Termin u lekarza i pierwsza diagnoza ciąza pozamaciczna, skierowanie na badanie bHCG ale okzazało sie że zarodek jest mały i za 2 dni następne badanie bHCG wartość spada tzn. że zarodek sie nie zagnieździł po dwóch tygodniach dostałam obfitego krwawienia i po nim następne badanie bHCG było juz w normie. Lekarz powiedział, ze nie mam się czym martwić tak sie zdarza. Jednak miałam żal do siebie i do świata. Nie było jednak żadnych przeciwskazań abyśmy znów się starali na dzidzie. Boje sie teraz bardziej niż kiedyś. Musiałam to Wam napisać, nie aby Was zdołować tylko abyśmy były przygotowane i na takie wypadki. Dlatego będę się cieszyć ale z drugiej strony strasznie się boje? Wierze, że nikomu z nas się już to nie przytrafi, ze teraz jak zajde w ciąże będzie inaczej, że moja fasolka się zagnieździ. Bardzo w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo smutne o czym piszesz ale nie martw się jesteśmy z toba i już więcej napewno nic takiego ci się nie przydaży, przecież tyle osób trzyma za ciebie i twoją dzidzię kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Normalnie nie wierzę, ale nam się topik rozrasta :) jupi!!! Co do spotkania, gościu dostał ode mnie 100 i po sprawie, lampa do naszego autka będzie kosztowła 200 zł. Ehh.Ale już po wszystkim ,a na dodatek zaspałam na spotkanie i wiem teraz że w 12 minut można się jednosześnie ubierać, malowac i ukladać włosy :D Dxziękuję za wsparcie dziewczyny :) Dla Was 🌼 Klaududyna nie martw się i następnym razem napewno się uda, zobaczysz, wiem jak się czujesz bo ja się tak czułam miesiąc temu, trza się zmobilizować dziwuszki :) Emilcia i Sabcialu, trzymam za was kciukasy, w końcu ktoś musi zrobić drugą tabelkę, wszystko zalezy od was :) Od dwóch dni robie testy owulacyjne iwychodzą cały czas dwie kreseczki, no i chyba śluz mam płodny, bo znalazłam opis w necie i chyba pasuje, fuuu ;) I w nocy mnie strasznie jejniki bolały i dziśrano też, to chyba cos się tam dzieje :) Może bede zaraz za Juleczką, Emilcią i Sabcialem....Ale było by fajnie :) Pozdrówka i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcialu, takie rzeczy się zdarzają, uwierz, że będzie wszystko dobrze, jesteś teraz pod opieką lekarza. Ważne, że chcecie swojego maleństwa tak bardzo, zobaczysz wszystko będzie dobrze, ja sie za to pomodlę taką specjaną modlitwą, może chociaz tak ci pomogę :) a na razie uśmiech na buzię i nie zdręczaj się niepotrzebnie :) Buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
dzięki dziewczyny, ja mam nadzieję, jeszcze jej nie straciłam i mam nadzieję, ze nie starce. Widzisz to tylko samochód i nie warto się przejmować choć to zawsze niepotrzbny stres - zwłaszcza teraz. Myśl jednak pozytywnie a wszystko będzie już dobrze. Razem to przetrwamy, wytrzymamy, będziemy się wspierać to bardzo pomaga. Mi pomogłyście już bardzo - BUZIAKI dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny a ja mi się strasznie spać chce a położyłam się wczoraj wyjątkowo wcześnie bo już o 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
emilcia moze to jakieś oznaki, w mojej pierwszej ciąży 7 lat temu, mogłam spać 24godziny na 24 godziny ale to tak w 3 misiącu. Natomiast każda ciąża jest inna, ma się inne obiawy z tego co wiem z opowieści ciotek znajomych, moja ciocia 3 razy rodziła i w kazdej czuła się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial też tak przypuszczam że to może być objaw ciąży ja w swojej pierwszej ciąży też mogłam spać właściwie bez przerwy i wtedy to był mój pierwsazy objaw ciąży wtedy to na najpierw wzieło mnie na spanie a dopiero później zaczeły mnie boleć piersi a teraz to piersi mnie już bolą przy dotykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
oczywiście, że tak, ja ostatnio nie pamiętam, że bolało mnie podbrzusze ale bolały mnie piersi i to w pierwszym misiącu ale teraz przed okresem tez mnie bolą piersi, wogóle inaczej już patrze i wsłuchuje się w swoje ciało. Miejmy nadzieję, ze teraz to CIĄŻA wszystkie te nasze obiawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podbrzusze to boli Cię cały czas? bo u mnie to jest tak że kilka razy w ciągu dnia bo jakiejś chwilce pobolewa a potem przestaje a wczoraj to nawet miałam takie kłócie i takie uczucie jakby ciągnięcia do dołu to troszkę dziwne tak to nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuk za emilcie i sabcial:) Dziewczyny ale super może jesteście w ciąży, takie obajwy podajecie, że hoho:) Będziemy czekać z niecierpliwością. Misiaczkowa fajnie że wszystko się dobrze ułożyło i nie było tego czego się najbardziej obawiałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i tak się dobrze ułożyło. Mam dzis mężusia w domciu, ale śpi :( Ciekawe kiedy wstanie, taki wymęczony po służbie no dobra ja też sie wieczorkiem przyczyniłam do jego zmęczenia ;) Sexsik jest najlepszy na smutki :D Emilcia, Sabcial, trzymam kciuki, ale będzie fajowo jak dwie mamy się nam tu pojawią :) Julka a potem my, dobra? :) tylko na pewno :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
czasem mnie boli bardziej czasem mniej, nie cały czas jednakowo. Sutki jak dotykam to bolą mnie już tydzień conajmniej, nie mam żadnych upławów sucho. W pierwszej ciązy strasznie bolała mnie tez głowa ale to dopiero później. Jeszcze parę dni i się dowiemy za tydzień już na mur beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dwie tylko trzy pierwsza to się szykuje asik25 do utworzenia trzeciej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam misiaczkowa:) niech juz będzie jakaś kolejność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
nie mam pojęcia czy ma być sucho czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajajajjjj sorki, nie wiem jak popatrzyłam, to juz się więcej nie powtórzy!!!!Nie chciałam nikogo pominąć, absolutnie i zwracam honor :) Ehh....Muszę męża obudzić, bo musimy się poprzytulać, nie chcę tym razem czegoś ominąć :) Nadrobimy zaległości łóżkowe przynajmniej ;) hihi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za bardzo na śluzach to nie znam, rozpoznaje (chyba) tylko ten płodny. A miałas takie coś przed okresem? Bo ja mam chyba sucho po owulacji. EEEEE sama już nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
moge sie przylaczyc? zaraz nadrobie zaleglosci i przeczytam caly topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
miałam mokro a teraz mam sucho i w poniedziałek mam mieć@ oby nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Poczwarko wpisz się tabelke i gorąco witamy!!!!!!!!!!!!!!!! Sabcial no nie wiem, chyba trza poszukac w necie cosik i się dokształcic. Ale to tez może byc zaleznie od kobitki. Z tym zachodzeoniem w ciążę to same problemy, na dodatek człowiek nigdy nic nie wie. Ehhh.. niech ten mój męzuś juz wstanie bo mi jajo przepadnie i tyle bedzie ze starania się w tym miesiącu. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
dziekuje za przyjęcie mnie:) juz sie do was dopisuje:) jak narazie biore kwas foliowy juz jakies 4miesiace, i żelazo (ciągle lecze jego niedobór:( tabletki odstawilam juz ponad rok temu, a od stycznia przestaliśmy z mężem uważać:):):) to tyle narazie o mnie ciesze sie ze z wami jestem, trzymam kciuki oczywiście NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2.............13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................4...........09.03 poczwarka...Marcia....27.......centrum Polski.......2...........22.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poczwarka:) witamy u nas serdecznie. Jak wyczytałam to mamy podobne działania, też z mężem rozpoczeliśmy od stycznie:D i również łykam kwas foliowy. Fajnie, że jests nas coraz więcej. sabcial przed @ jest mokro a sucho mhmmm, ale chyba jak jest ciąża to też nie jest sucho, wiecie jak to jest? misiaczkowa dobrałaś się już do męża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
witaj poczwarka, nie wiem już jaki ma być śluz mokry czy suchy zobaczymy ale bolą mnie sutki strasznie ale nie wiem czy to nie na zbliżający się @, zobaczymy? musze poczekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabical nie nakręcaj się i poddaj się temu co ma być:) to moga byc objawy na ciąże jak i na @, więc trudno jest jednoznacznie stwierdzić. A co mówi Ci twoja kobieca intuicja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×