Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Misia23- czytałam wszystko, tez się zastanawiałam nad tymi testami, ale jak się dowiedziałam jaka jest cena to stwierdziłam że jeszcze trochę poczekam z ich kupnem, może obejdzie się bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
asik i emilcia jak tez wczoraj ok 13 przysnelam ale nie wiem czy to To czy poprostu z nudow. bo pracuje tylko w weekendy a w tygodniu mam czas wolny. to nie jest dobrze - samemu w domu i te mysli - bedzie, czy nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to pogoda tak na nas wpłynęła a może ONO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
asik co do tych testow to prawda, kiedys kupowalam za 9,50 a teraz 13,50:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba się pomyliłam, myślałam że mówisz o testach owulacyjnych które kosztują min. 50 zł. Ciązowe oczywiście kupuje bo jakże inaczej wytrzymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam jak to było jak chciałam pierwszego dziecka. a więc bardzo z moim facetem chcieliśmy kochaliśmy się jak tylko wystąpiły jakies objawy sygnalizujące jajeczkowanie wogóle nie mieliśmy chyba radości z sexu robiliśmy to tylko po to żeby zrobić dzidzię no i wtedy kiedy tak bardzo chcieliśmy to oczywiście się nie udało, takie nasze starania trwały jakieś 6 miesięcy. Potem mieliśmy poważne problemy rodzinne ( tzn nie między soba w naszym związku było wszystko ok ) i mysli o dziecku zeszły na boczny tor i wtedy w najmniej spodziewanym momencie zaszłam w ciążę. Naprawdę nawet nie przypuszczałam że mogę być w ciąży i to miałam już ewidentne objawy ciąży , moja kuzynka nawet mówiła mi że ja jestem w ciąży a ja że nie że owszem okres mi się spóźnia ale to niemozliwe żebym była. Kuzynka wcisneła mi w rękę test zrobiłam go i ujrzałam dwie grube krechy a na drugi dzień byłam już u swojego lekarza i zobaczyłam na usg sam pęcherz płodowy ( dzidzi jeszcze nie było widać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia23
a do tego zaszla zmiana w tescie z dzidziusiem, bobo...kiedys bylo napisane ze mozna wykanac 6 dni po zaplodnieniu i ostatnio jak robilam bylo co innego. najlepiej wykanac w pierwszym dniu miesiaczki. O! brzuszek zabolal:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
emilcia....., moje pierwsze dziecko po odstawieniu tabletek było z nami po 7 miesiącach, kochaliśmy się z mężem ale to on bardziej chciał a ja mniej, miałam prace którą lubiłam, studiowałm i myślałam, ze dzidzia wszystko mi popsuje, gdy co miesiąc przyszedł @ to byłam jednak szczęśliwa a teraz jest odwrotnie bardzo chce dzidzi, mysle, że za długo odwlekałam tą decyzję zawsze na pierwszym miejscu stawiałam pracę ale teraz gdy mam już na karku 32 lata to stwierdzam, że dziecko to coś na prawdę wyjątkowego i jak teraz nie będę go miała to za 10 lat będę czegoś żałować, nie ma optymalnego momentu na dziecko bo zawsze coś przeszkadza a jednak potem wszystko się ułoży samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki:) nie było mnie bo jeździłam sobie na nartkach na Słowacji i wszystko byłoby ok,gdyby nie @ która przyszła we wtorek :(( dopisuję się do tabelki:) NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............1............25-26.02 reniol...........Renia.......22.....Katowice...........3..............5.03. smutno mi trochę,ale myślę,że sobie w tym cyklu dokładnie pomierzę tempkę i poobserwuję sluz i się uda.... pozdrawiam wszystkie starające się i bądźmy dobrej myśli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Dziewczyny jestem nie narmalna, nie mogłam wytrzyamć zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie ale byłam święcie pekonana, ze jestem w ciąży tak mnie bolą piersi i od czasu do czasu podbrzusze, przypominam ze @ ma być w poniedz. 13.02. Chyba, ze przyjdzie szybciej a na to wygląda. Mam podły nastrój już mam dość - DLACZEGO znów sie nei udało - DLACZEGO DLACZEGO DLACZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- jeszcze nic nie wiadomo! Dużo dziewczyn robi testy po terminie @ i nic jeszcze nie wychodzi, dopiero po paru dniach. A ty zrobiłaś jeszcze przed terminem, także stężenie hCG może być jeszcze za małe. Dlatego właśnie przestałam kupować testy na zapas bo nie wytrzymuje i robie za wcześnie i nawet jak bym była w ciąży to by test nie wykrył. A doła się łapie... Uszy do góry i poczekaj do poniedziałku. Wtedy utworzymy nową tabelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
dzieki Asik, nie wiem po co zrobiłam ten TEST aby się chyba zdołować jestem głupia i tyle, byłam przekonana ale chyba lubie sie dołować teraz tylko czekam na poniedz. i zobaczymy. Słowa pociechy są mi potrzebne bo tylko rycze, życie jest niesprawiedliwe ale ktos kiedyś powiedział: "przecież nikt nie mówił że będzie łatwo", no i jak widać nie jest. Musze sie czyms zająć bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial to dokładnie jak ja. Staram się zajmować czymkolwiek żeby tylko nie mysleć w kółko o jednym i tym samym. Na początku starań też robiłam testy nawet tydzień przed @ i tylko dołki łapałam. Lepiej poczekać. Dlatego test kupię dopiero w niedzielę lub poniedziałek, bo @ ma przyjść (a raczej ma nie przyjść:-) w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Trzymam kciuki,że nie przyjdzie do Ciebie @. Wiesz mysle, że TEST był zły i moze jeszcze mam szanse, może tez nie przyjdzie @ i pojde potem do lekarza i okarze sie, ze jestem w ciąży tak mocno chce w to wierzyć. Wiem, wiem, żle robie powinnam nastawić sie negatywnie to będzie miła niespodzianka a tak znów rozczarowanie. Trzymam za Ciebei Asik za nas wszystkie aby w tym miesiącu sie udało :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzyłybyśmy najszczęśliwsze walentynkowe trio na kafeterii:-) Trzymam za nas kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
masz racje byłoby pięknie i będzie już mi lepiej po kilku wymianach myśli z Tobą. Wiesz to dziwne nie znamy sie a piszemy o takich rzeczach o których nie rozmawiamy z nikim. No przynajmniej ja, rozmawiam duzo z mężem ale o śluzach itp. to raczej nie. Dobrze, że żyje w czasach gdzie internet to najlepsza droga komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- cieszę się jeśli moje słowa potrafią cię choć trochę pocieszyć:-) Może dlatego mi się to udaje bo dokładnie wiem jak to jest, jak to czuje kobieta w takiej własnie sytuacji. Przeżywamy to samo. Myślę że przez internet łatwiej powiedzieć jakieś najintymniejsze myśli czy szczegóły dot orgazizmu typu śluzy itp szczególnie osobom których myśli tez są tym zaprzątniete. Pragnienie bycia w ciąży może zrozumieć tylko druga kobieta która pragnie tego samego w tym samym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Asik..... masz rację tylko kobieta która pragnie dziecko wie co czuje druga. Szczerze powiem,że gdyby ktoś przed rokiem albo 7 miesiącami powidział mi, że tak mocno będę pragnęła dziecka to bym nie uwierzyła to przyszło tak nagle najpierw decyzja wspólna z meżem potem starania gdy po dwóch miesiącach sie nie udawało to nawet tego nie przeżywaąłm ale tearz jestem na etapie, że wciąż o tym mysle, gdy widze kobiete w ciązy to ogarnia mnie jakieś rozmarzenie i wiara, że kiedyś też będę w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instynkt macierzyński jak juz przyjdzie to z taka wielką siłą że kobieta zrobi wszystko żeby ten instynkt zaspokoić. My mamy szczęście, że spełnimy się już niedługo- wierzę w to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcial nie martw się napewno będzie wszystko dobrze jesteśmy z Tobą!!! nie przejmuj się tym testem jeszcze nic nie przesądzone wiesz ilu już się nasłuchałam historii o dziewczynach które robiły test , wychodziło im że nie są w ciąży a po paru dniach okazywało się że jednak maja malutkie fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
dziewczyny ja też przestałam myśleć o tym TEŚCIE chyba źle go zrobiłam :), teraz będę czekać do poniedz. i na pewno nie przyjdzie @ i mam fasolkę w sobie musze w to wierzyć wiara czyni cuda. Buźki dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ ......WIEK ....MIASTO..... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ misiaczkowa..Martuśka..24....okolice Gorzowa.......2...........27.02. julk_a...........Sylwia.....31.....Szczecin............2............25-26.02 emilcia26.......Emila......26......Elbląg....................2...........13.02 sabcial.........Sabina......32.....Racibórz................6.........13.02 Asik25.........Joanna.....26......DolnyŚląsk.............5..........12.02 Klaudyna74...Klaudia....32......Radom..................3...........09.02 poczwarka...Marcia....27.......centrum Polski.......2...........22.02 misia23........Dominika..23.....Poznan...................1............15.02 reniol...........Renia......22.....Katowice...............3.............5.03 ooo-jestem najmłodsza:)) no,teraz chyba dobrze wpisałam..... o rany,jak sobie pomyślę,że tyle jeszcze czekania......a to i tak nie wiadomo.......... pozdrawiam was gorąco,ale chlapa,może wreszcie wiosna się do nas wybierze??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też tęsknie za wiosną fajnie chodzić z synkiem na długie spacerki, na plac zabaw.Ale wiecie ostatnio się opiekowałam synkiem swojej koleżanki przez 3 dni bo miała zabieg w szpitalu i zostawiła go u mnie na te 3 dni. Tak potwornie rozrabiał z moim synkiem że myslałam że zwariuję, wogóle nie słuchali się mnie robili dosłownie wszystko co chcieli i wtedy pomyslałam że nie chcę drugiego dziecka, że nie dam rady z taką dwójką łobuzów. No ale na szczęście niech ęć szybko poszła jak przyszła i myslę że jak będę miała swoje drugie dziecko to będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial i Emilcia- wy już macie dziecko a dla mnie to będzie pierwsza ciąża. Już wiecie czego się mniej więcej spodziewać chociaz podobno każda ciąża jest inna. Dla mnie to zupełna nowość będzie. Chcę tej nowości zaznać już w walentynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Asik- myślę, że każda ciąza jest inna, jest to jednak mimo wszystko najpiekniejsze uczucie byłam dumna że jestem w ciązy i wszyscy są dla Ciebie mili a gdy już urodziłam /naturalnie/ to wiedziałam, ze zrobiłam coś wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo jak ty jak byłam w ciąży czułam naprawdę wielką dumę nie mogłam się doczekać kiedy będzie widać brzuszek chciałam żeby wszyscy wiedzieli że jestem w ciąży, nie przejmowałam się że dużo przytyłam (25 kg ) najważniejsze było maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej- jak ja bym chciała już poznac to uczucie. Cudownie o tym piszecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczwarka
nie nakrecajcie sie tak dziewuszki co ma byc to bedzie:) chociaz oczywiscie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×