Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

chyba już nadszedł czas aby przepisać się do dolnej tabelki ;) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............13...........13.10 reniol............Renia.....22...... Katowice..............9............08.10 angela32........Pati.......32.......DŚ......................4...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............5............21.10 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................5...........28.10 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......32............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............23................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........7 ..............ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....7................20-26 maj leczcie się dziewczynki, bym nie musiała tak długo, jak misiaczkowa prosić o \"docieplenie\" w tabelce od dołu... a swoją drogą... Juskach milczy niepokojąco długo :o angelo! pojaw się, mam do Ciebie (a zwłaszcza do Twojego małża) pytanko samochodowe! miłego i smacznego popołudnia :) ... co by tu jeszcze wchłonąć???... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to się dzisiaj wyspałam. Wstałam sobie o 12.30 :D . Niestety nocki zaczynają się robić długie i męczące. Zaczyna mnie już boleć podbrzusze i do sikania biegam z 5 razy w nocy. Zaczyna dopodać mnie strach przed bólem ale dość już tego marudzenia. Reniol trzymam kciukaski , żeby nieprzyszła @. Sabcial już za niedługo sie to skończy miałam tylko mdłości i to na wieczór ale całkowicie rozumiem jak się czujesz. Najlepszym lekarstwem dla mnie była wizyta u gin i usg. Lucyjko i Fryzello miesiąc szybko minie i bedziecie zdrowiutkie a staranka napewno będą owocne. Angela pracusiu gdzie się podziewasz? Wyjdz z pod tych książek . Misiaczkowa och ciucholandy to coś co tygryski lubią najbardziej. Też mam swój ulubiony tylko bardzo duży i trzeba tam poświęcić mnustwo czasu a jak wracam do domku to mąż tylko przewraca oczami. Co do twojego biegania do wc to może zrób sobie badanka bo ten kamyk może robić jakieś zastoje. Gruby misiu no teraz ta tabelka wygląda super i bardzo proszę o dalsze wpisy . Juskach co tam u ciebie bo się martwimy , odezwij się w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie też niepokoi brak wiadomości od Juskach... Halooo! Juskach odezwij się!!! Gruby Misiu- wspaniały termin porodu:-) No i to bijące serduszko, to musiało być przeżycie... ehhh...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Wpadłam na chwilkę zobaczyc co u Was słychać. Fryzelko, napewno wszystko będzie dobrze. Leżałam w szpitalu, która miała kilka duzych mięśniaków, a od miesiąca ma zdrowego i cudownego synka. Podleczysz je i napewno zajdziesz w ciążę. ❤️ dla Ciebie. Misiaczkowa, zazdroszczę fajnego lumpa :D. U nas same śmierdzące i beznadziejne :(. Aż wchodzić sie nie chce... Kochane przesyłam tabelkę i poprawiam tabelkę, bo tygodnie lecą.... 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............13...........13.10 reniol............Renia.....22...... Katowice..............9............08.10 angela32........Pati.......32.......DŚ......................4...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......'Staffs............staranka od lipca '07 Fryzella26....Donata.....26......Białystok...............5............21.10 Lucyjka........Kasia........29......K-ce....................5...........28.10 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........38.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....35.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........37...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......32............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............23................29.01.07 Juskach .......Justyna.....25......Centrum....????................?????????? sabcial..........Sabina......32......Śląsk.........7 ..............ok. 21 maj gruby miś......Katarzyna..32.....Pruszków....7................20-26 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups...........Miało być leżałam w szpitalu z dziewczyną, która miała kilka mięśniaków. Ależ jestem rozkojarzona ostatnio. Sorry.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kocico!!! Oj leca tygodnie, lecą... Fryzello- powodzenia i szybkiego powrotu do zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kocico bardzo mnie pocieszyłas,dzięki ci kochana,ja tobie tez zycze bezbolesnego porodu i ślicznego bobaska a napewno bedzie bo rodzicom nic nie brakuje ❤️ Cieszew sie ze w koncu sie odezwałas 🌼 Asik dzieki ci bardzo ja tobie w koncu niunke pod serduchem ❤️ Gruby misiu gratulacje z zafasolkowania ❤️ Reniol jak tam u ciebie @ mam nadzieje ze juz jest w kosmosie :D Pozdrowionka 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Asik napisałs to tak jakbyś już urodziła aż się ucieszyłam :) Co do moich mięśniaków to po kuracji lekami się wchłonęły. Dziewczyny jestem tak do d...., że nic mi się nie chce wszytko mnie dziś wkurza ale trzeba przetrwać. Miłego dnia życze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!!!!!!!!!!!!!! 👄 To na dobry początek dnia z przymróżeniem oka ;) WARSZTATY - Jak być prawdziwym mężczyzną TYLKO DLA MĘŻCZYZN - WSTĘP WOLNY Uwaga: Ze względu na trudny i zaawansowany charakter, każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum ośmiu uczestników. Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU - Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? - Dyskusja. 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ - Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. 4. NACZYNIA I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DOZMYWARKI ALBO ZLEWU? - Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. PILOT DO TELEWIZORA - Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia. 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY - Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w taktrytmicznego pokrzykiwania. 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA - Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. DZIEŃ DRUGI 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI; LODÓWKA CZY KOSZ? - Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne. 2. ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA -Prezentacja PowerPoint. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ - Wspomnienia tych, którzy przeżyli. 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? - Gra na symulatorze. 5. DOROSŁE ŻYCIE; PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ- Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról. 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH - Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA; JAK ŻYĆ BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE - Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Misiaczkowa, niezly ten kurs! :) Gdyby moj maz dzisiaj siedzial w aucie ze mna, to na pytanie "czy mozna siedziec cicho kiedy ona prowadzi?" - odpowiedz bylaby "NIEEEE!!!". Mialam okropny dzien samochodowy :( Myslalam, ze mnie na skrzyzowaniu TIR rozjedzie. Stalam sobie spokojnie na dosc waskiej uliczce na swiatlach gotowa do skretu w lewo, a tu z lewej na skrzyzowaniu zakreca TIR-owsko wielkie jak mamut, prosto na mnie 😭. Przede mna na skrzyzowaniu stal chlopaczek na motorze, tez sie przerazil, wstal z motora i sie przesunal bardziej na prawa strone, no, ale ja nie moglam wysiac z auta, wziac je pod pache i sie przesunac blizej kraweznika. Facet w TIRze nie dal mi szansy zareagowac tylko sie przecisnal obok. Ale bylam prawie pewna, ze mi cos z boku oberwie albo nawet sama glowe ! Mam dosyc maszyn na dzisiaj 😡 :( W dodatku dzisiaj niby mam konczyc antybiotyk, a cos czuje znowu pobolewanie w cewce moczowej. QQQQQQQQQQQQQQQQQ!!!! Ide jakas zupe wstawic na obiad.... i do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuffffffffffffffffffff.................co za dzień-padam! Dzieciory upierdliwe-zwłaszcza ( a właściwie tylko) jedna grupa, potem szybko do domu i zaraz spowrotem grać....ojjj...mam dość ale przecież: ZBLIżA SIę WEEKEND!!!I tego się trzymajmy;) misiaczkowa-kurs po prostu SUUUPER!!!Mężczyźni są baaardzo do siebie podobni;) A @ nie ma....hmmm.....niby dziś ostatni dzień w którym może przyjść...Mam wiele wątpliwości: - miałam usg, to był 19 dc i lekarz stwierdził ,że najprawdopodobniej nie było owu, potem zobaczył coś z boku i powiedział coś w stylu \"no chyba że to to\" Więc teraz się zastanawiam czy możliwe żeby to było coś innego... - brzuch pobolewa dość mocno, ale nie bardzo -czy w 19 dniu można zobaczyć coś albo nic? czy gdybym wtedy już była w ciąży to na usg byłyby jakieś zmiany??? itd, itd, jak widać wkręcam się jak nie wiem...poczekamy, zobaczymy... Jutro studia, potem praca, potem druga praca (dziś dzwoniła kobieta i znów mogę uczyć na kursie:) wprawdzie nie wiem czy dam radę, ale już się zgodziłam ,trudno, musi się udać). Uciekam przygotować jakieś lekcje:( Życzę spokojnego wieczorku z m jak gwoździe;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Byłam w lumpie i zdobyłam welurowe dresiki za 12 zł i ślicznego bodziaka dla małej :D Boli mnie podbrzusze, ide niedługo do urologa a potem uduszę mojego gina jak czegoś nie wymysli !!! Chce moje dawne tablety i chcę je brac dwa rayz dziennie bo tylko tak mi pomagało!! Jestem wymęczona po 4 nieprzespanych nocach, kiedy wali mi pikawa jak oszalała i się duszę MAM DOSYĆ :o I to jest chyba mega-giga-hiper-super-max zapalanie pęcherza bo mnie tak napierdziela podbrzusze że chyba zdechnę :o A może któraś wie co można wziąść w ciąży na infekcję pęcherza?? Uroset nie pomaga :o Zżarłam dwie tablety mega potasu, bo vez tego nie zasnę, boję się, że malutka jest źle dotleniana przez te moje duszności... i ciągle chce mi się siukuu.... jestem już bardzo zmęczona tym wszystkim Przekazuję pozdrowienia od genewy :) 👄 Reniol...ja trzymam kciukasy!!!! Lucyjka...jak ja cię dobrze rozumiem, te okropne uczucie tego czegoś w przewodzie....jeeeeeesuuuuuuuu jak ja tego nienawidzę !!!! Mkiłej nocki kochane!! Już nie marudzę ;) Muszę być dzielna!! Tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- to poważna sprawa. Musisz \"zgwałcić\" swojego gin żeby coś z tymi dolegliwościami zrobił. Pozdrowienia dla Genewy!:-) Reniol- a może jednak to to...?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Ostatnio jak biore leki brzucho mnie boli i wzdyma jak nidy ,czuje sie ocięzale,tak to jest jak chemie sie łyka ale cóz trzeba. Misiaczkowa super żarciki 🌼,ale z twoim zdrówkiem nie jest dobrze,przejełam sie nie na żarty koniecznie idz do lekarza bo nie wytrzymasz z bólu,\"molestuj\" go.Super ze chociaz poprawiłas sobie humorek :D Reniol trzymam kciukasy ❤️ Genewo pozdrowionka Asik 👄 patrze ze jestes ranny ptaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fryzella- prackę zaczynam o 7,00:-) Więc przymusowo jestem rannym ptaszkiem, pospalabym jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Misiaczkowa jednak nie gwałć tego gina może Ci zaszkodzić ;) ale zrób coś ze swoim zdrówkiem bo nie ma żartów. Ja dzis od rana śpie w pracy Może dziś wcześniej wyjde bo padam tu z nóg Narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Hmmm w sumie racja, mój ginio to przystojny jest :p Małe zyg zyg...mejbi hihihhhii ;) No dzś odbieram wyniki, ale chyba moja przemądra lekarka nie wpisała badania ogólengo moczu i będę musiala jeszcze raz robić :o Kosszzzzzzmar :o Ale mnie mała kopie :D Dostałam od niej w coś i teraz boli mnie podbrzusze....łobuuuzzzz ;) I dzisiaj dostalam sms od kolezanki, że urodziła córcie :D I napisala, że było wspaniale...no to chyba poród nie taki straszny jak go malują ;) Dobra zmykam bo mam milion spraw do załatwienia zanim pojadję 50 km na jedne ćwiczenia :o Buuziaaaaki i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- ale masz fajnie... ja też chcę mieć objawy wczesnej ciąży:-) Marzę o nich...:-) Misiaczkowa- nie denerwuj się i postrasz Lidkę że natychmiast jak tylko się urodzi to jej wszystkie łaskotki sprawdzisz i to porządnie!:-) A nóż się przestraszy i będzie grzeczna... Gruby Misiu- mi tez by się przydała czarodziejska różdżka do sprzątania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ale mam dziś dzień...wtorki będą najgorszym dniem tygodnia:( rano-wykład, potem 3 godz. zajęć w technikum, potem szybko obiad, potem kurs, potem zajęcia w wieczorówce, potem granie....ufff powrót o 19.... misiaczkowa-rozumiem co czujesz z tym pęcherzem, ja też tak właśnie czasami mam. Zawsze dostaję antybiotyk, ostatnio dostałam Novamox, podobno można brać w ciąży, bo o taki na wszelki wypadek prosiłam. Ale jak pójdziesz do lekarza na pewno Ci doradzi. A ten ból jest przeokropny i straaasznie męczący, współczuję-trzymaj się dzielnie. Dziewczyny-@ jeszcze nie ma....zaczynam się poważnie zastanawiać o co chodzi...Jeśli nie przyjdzie do wieczor-jutro testuję. Dziwne, ale chociązby z tego powodu, że czekałam na nią i nie mogłam się doczekać i byłam pewna że przyjdzie-chociażby dlatego mogłaby nie przyjść...Rano kłuje mnie brzuch, potem w ciągu dnia cisza, i wieczorem kłucie...Mocne, ale nie bardzo....jeśli jednak przyjdzie to wyjdę na głupka przed wami i przed samą sobą, ale jakieś to dziwne, dziś 33 dc... Ostatnio rozmawiałam z mężem i poweidział: uda się, wcześniej niż Ci się wydaje....więc tym bardziej mam straaaszną nadzieję;) Ale nic-czekam dalej cierpliwie, choć z coraz większą nadzieją... Pozdrawiam i zmykam szukać drogi na kurs...pozdraiwam i słonecznego popołudnia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniol? na głupka??? przecież wiesz, że czekamy z Tobą i póki @ nie ma... cały czas mamy wraz z Tobą nadzieję :) trzymam kciuki 🌻 a co ma być, to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) gruby misiu, dobrze, że jesteś, bo już miałam się żalić że już zupełnie nikt tu nie zagląda...;) Otóż @ nie ma, za to kupiłam test-jutro zobaczymy co i jak...już się stresuję... Zmęczona jestem bardzo, ale przynajmniej psychicznie mnie nie wykończyli-mili ludzie, nie bardzo uciążliwi:) Jak się czują wszystkie panie zaciążone???Mam nadzieję, że dolegliwości ciążowe ustępują z każdym dniem🌼 Idę sobie, życzę spokojnego końca wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rana daleko... o której wstajesz reniolku? :) no... ja mam w tym interes, aby u Ciebie były dwie kreski :) nie będę ostatnia w tabelce ;) póki co, czuję się do niczego... nawet na lumpki nie chce mi się iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Reniol o której bedziesz testowac??Trzymam kciukasy ❤️ Musi @ poleciała w kosmos :D Wszystkim zycze miłego wieczorku.Buziaki 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mogę dłużej pospać, więc pewnie wstanę koło 9 (oczywiście jeśli wcześniej nie obudzie mnie powódź lub nerwy) i oczywiście od razu dam wam znać... gruby misiu, oj daleko do rana...daleko... no o zmykam już odmóżdżyć się trochę przed telewizorem, spokojnego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :D Alem zmęczona baaardzo :) Ale jeszcze jutro i z bańki :D No to dzis było tragicznie, czułam się jakbym miała dostać okres, koszmarnie było i w końcu zadzwoniłam do gina i kazał mi wziąść no-spe i duphaston, ale że no-spa pomogła to sobie odpuścialam duphaston :) I już jest lepiej :D Reniol...ja trzymam moccnoo kciukasy!!!!!!!!!!! Wygląda baaardzo obiecująco!!!! Ale ciiiiiii nie zapeszam :D Gruby misiu ty farciarciaro ;) Ja to musiałam tyle czekac na ogrzanie a ty bedziesz miała od razu ;) Oby!!!!!!!!!!!!!!! Asik.....będzie dobrze, już niedługo i ty będziesz się cieszyć :D 👄 Idee poleżeć, nuni się to nalezy po tych przebojach skurczowych. Papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Normalnie szlak mnie trafia . Od 2 dni net mi strasznie szwankuje te bezprzewodówki są okropne nadodatek wysępiłam od brata , żeby mi go pożyczył na jakiś czas a tu d... zbita Och Genewa super, że onas pamiętasz , pozdrowionka dla ciebie i 👄 Misiaczkowa leć do lekarza jak najszybciej przecież pęcherz bardzo dokucza jak jest infekcja. Są teraz bardzo dobre antybiotyki , które można brać w ciąży a czy twój gin robi ci usg nerek , żeby sprawdzić czy nie ma jakiegoś zastoju? Acha mi radził jeszcze bardzo dużo pić wody niegazowanej jak coś się tam zaczynało dziać. Też byłam w lumpie i kupiłam bardzo ładne ciuszki dla małej :D Niemogłam się powstrzymać jak widziałam takie cudeńka np. z H&M za 1zł. same rozumiecie . Mój mąż otrzywiście pokręcił tylko głową. Reniolku co ty za głupoty opowiadasz my tu czekamy i trzymamy kciuki za każde udane staranka. Chciałam ci przypomnieć, żę dzidziuś przychodzi przeważnie w najbardziej niespodziewanym momencie gdy jesteśmy pewne, że raczej się nie udało. Już się nie mogę doczekać rana i wiadomości od ciebie. Robiłam dzisiaj ostatnie badanka :D brzusio już pomału robi psikusy. Zaczyna twardnieć i pobolewać czuje , że odliczanie czas zacząć. Fryzello te tablety choć chemia to napewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×