Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Gość Lucyjka
Dzien doberek! Sabcialku, to cudownie jak rodzina i znajomi ciesza sie z nowej fasolinki :) Kup spbie cos fajnego! I niech mezus cie wyrecza! W koncu nalezy ci sie! :D Milej niedzieli! Ja sie zabieram za prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Łoooo rany-napalam się:( Wczoraj kupiłam clo, przeczytałam ulotkę, obejrzałam dokładnie te tabletki ze wszystkich stron (tak swoją dogą czy jest możliwe przecięcie tak małej tabletki na 4 równe części??? misiaczkowa, jak Ty tego dokonałaś? Tam nawet nie ma podziałki:o ) no i już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie @. Postanowiliśmy też z mężem, że on zrobi badania nasienia, tak żebyśmy wiedzieli, czy to tylko te moje zwichrowane jajka, czy może w nim też tkwi jakaś przyczyna. Tak się cieszę, że wreszcie coś można robić! :) Lucyjko, nic się nie martw! Jeśli okulista zdecyduje, że masz rodzić przez cc, to to będzie dla Ciebie najlepsze wyjście i po prostu tak to będzie. Jak zobaczysz maluszka zopomnisz o wszystkim:) Ja mam zamiar rodzić naturalnie, zwłaszcza po tym co ostatnio powiedziala mi znajoma na temat bólu w czasie porodu. Ona zawsze miała bardzo bolesne @ i powiedziała, że ból przy porodzie jest podobny do tego w czasie @. Więc ona była w miarę przyzwyczajona i jakoś specjalnie jej to nie zaskoczyło. Więc myślę, że pewnie-boli i to bardzo, ale przecież wiele z nas przechodzi coś podobnego co miesiąc, więc damy radę! Dzielne z nas kobity:) Zaraz siadam do wymyślania testu dla młodzieży z technikum...:o No i poczytać by coś wypadało, w końcu kiedyś trzeba na temat pracy magisterskiej też pomyśleć... sabcialku-kup sobie coś łądnego i się nam potem pochwal! Zmykam i spokojnej niedzielki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Lucyjka no w twoim przypadku to już rozumiem, czemu tak się boisz o wzrok. Faktycznie było by wam bardzo trudno. Trzeba dmuchac na zimne, wiesz ja bym w Toim przypadku, tak powolutku odkładała na ewentualną prywatną cesarkę,chyba że masz spoko okulistę. Pamiętasz moze tą kobietę, która miała trojkę dzieci i ogromną wadę wzroku i zaszła 4 raz i zmusili ją do naturalnego porodu i prawie nie widzi. Reniol, ja nie dzieliłam tebeltek, brałam dwie dziennie :) Rano i wieczorkiem :) Czytałaś skutki uboczne - ciąża mnoga :P hihih dobre nie?? Ja liczyłam, że u mnie zadziała, ale nie. Spoko mam jeszcze jedną fiolkę ;) hihi Ale tobie życzę szybkich efektów :D Sabcial fajnie, że tak się ludzie z Twojego otoczenia cieszą :D Może teraz synek będzie?? A jak było w pierwszej ciąży?? Wymiotowałaś też itd?? Lidka mnie skopała o 6:30, ten mały łobuzowaty dzidziuś nie ma litości dla mamy ;) Dostałam lewym sierpowym w pęcherz :o Ałłł bolało ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść:) misiaczkowa-to dużo brałaś, ja mam 1/4 tabletki przez 3 pierwsze dni. Czytałam skutki uboczne, dziś powiedziałam mężowi, trochę mu mina zrzedła jak zaczął się zastanawiać co by było gdyby wyszły trojaczki...hihi. A Tobie się udało po ilu cyklach brania clo? Wiem, wiem, nie nakręcamy się, podchodzimy do sprawy spokojnie i racjonalnie...tak tylko pytam;) Mąż gra jakiś wypasiony ślub amerykańców w skansenie to zmykam sobie pogapić się na babskie programy, a lekcje...może same się przygotują... 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
:( znowu mam te dziwne plamienia. 25 dc. hmmmm. podejrzane. Chcialabym zrobic badania na poziom progesteronu. Dziweczyny, czy takie badanie mozna zrobic w jakimkolwiek dniu cyklu? Kurka, pewnie sie nie doprosze tutaj u zwyklego lekarza o takie badanie 😭. Aha i jeszcze chcialam sie was spytac o duphaston (albo luteine). Czy trzeba zrobic badanie poziomu progesteronu czy jakies inne zanim sie zacznie brac duphaston?? Powiem ci Misiaczkowa, ze sie mocno zastanawiam nad prywatnym porodem. Wprawdzie nie mam tyle kasy, ale kurcze jak widze tych konowalow i zbywanie pacjentow, to mam stracha zdac sie na nature. Ale zaczne skladac kase jak faktycznie zajde ;) Reniolku, trzymam kciukasy! :D Opisuj starannie co i jak przy tych tableteczkach! Uffff, dzisiaj pierwszy raz bylam autkiem na stacji benzynowej. Oczywiscie 2 razy na mnie trabili, ze za wolno jade. A kij im w d... ! 😡. Nie bede piratowac jak ograniczenie predkosci jest do 60 :P a ja sie bezpiecznie czuje przy 45 km / h ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka z tego co wiem, to badanie progesteronu to robiła Asik i chyba w jakimś konkretnym dniu, chyba w 2. Ale pewności nie mam :) Rozumiem i ciebie i innych kierowców ;) Bo czasem mnie wkurzają tacy kierowcy a czasem sama jadę wolno, np. jak jest mokra jezdnia, a co, bojam się już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Misiaczkowa i Asik, a jak wlasciwie mam teraz odliczac dni cyklu? Od pierwszego dnia plamienia czy od pierwszego dnia krwawienia? Bo sie troche gubie.... Chyba jednak od krwawienia, bo to @ a nie cos innego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze liczyłam od kiedy pojawiło się krwawienie, ale wiem, że niektorzy liczą jeszcze tak, że jak wystąpiła @ załóżmy po południu to liczą, że wystąpiła od dnia nastepnego, dla mnie zawsze pierwszy dzień to dzień keidy wystąpiła krew ...bleee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Misiaczkowa, dzieki za odpowiedzi! Kochana jestes! No ja tez tak licze. Dla swietego spokoju zadzonilam do znajomej giny w Polsce. Super kobieta! Uspokoila mnie i powiedziala, zeby jeszcze poczekac i poobserwowac, bo to dopiero drugi cykl taki. A ostanio i chorobska i stresy. Jak sie powtorzy jeszcze pare razy, to mi przepisze cosik, duphaston albo inne cos na wzpomaganie w drugiej fazie cyklu :D Ale i tak bede molestowac lekarza pierwszego kontaku o badanie progesteronu. Zawsze to lepiej sprawdzic co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki! Zaczynam po mału odliczanie mam już 35tc i co raz bliżej porodu. Reniolku pocieszyłaś mnie tym porodem troche mniej się go boje. Misiaczkowa czytasz w moich myślach. Miałam cię prosić, żebyś wpisała swój tc w preferencje a ty już to zrobiłaś, dzięki przynajmniej wiem który to już. Sabcialku mój gin wręcz się cieszył jak mu powiedziałam, że mam mdłości. stwierdził, że to bardzo zdrowy objaw /szkoda tylko, że niemógł tego poczuć na własnej skórze / Za niedługo się to skończy jeszcze troszkę. Lucyjko te bakterie to chyba faktycznie jakimś porządnym antybiotykiem trzeba zwalczyć. Rodzić zamierzam z mężem /tylko czy trafie z porodem jak nie będzie na jakimś wyjeździe to zobaczymy/ Co do cesarki to bardzo bym nie chciała bo troche się o niej na słuchałam ale o tym zadecyduje mój gin może jutro. Byłam wczoraj na ślubie u znajomych. Było super tylko też się czułam jak słonica i otrzywiście mój brzusio zwracał ogólną uwagę. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jegulka, jejku ale ten czas poleciał!!!! Już tylko 4-5 tygodni i będzieszz miała maluszka w ramionach :) Cudownie!!!! No wpisalam tydzień, bo wiekszośc tak ma, to i ja pomyślałam, że sobie zrobię :) Sabcial ja też słyszałam, ze to dobrze jak są wymioty i mdłosci :) Ja doświadczyłam tylko w niewielkiej ilości mdłości jak bywałam głodna, ale wiem, że to nic przyjemnego ;) Jeszcze z 7 tygodni i powinno minąć :) Lucyjka, fajnie masz z ze swoją ginką :) Fryzello gdzie się podziewasz??? Zaawsze jak po ognień wpada ;) Dzidziunia już mocno kopie, czas mi iść :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być jagulka...przepraszam za literówkę :) Ja zaczynam się czuć coraz bardziej ociężale, zwłaszcza wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak ten czas leci. Misiaczkowa u ciebie też juz dużo tych tygodni. U mnie zostało niby 5 ale ciąże donoszoną będę miała już raptem za 3 i zamieżam męczyć męża ile się da :D a myśle, że nie będzie miał nic przeciwko ponieważ dłuższy czas ma już post. A właściwie gdzie się wszyskie podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagulka a co...niech chłopak wie, że żonka o nim nie zapomniała :p Moje Misio nie narzeka, odkąd ginio dał zielone światełko :D hihi A dziewczyny pewnie jutro rano sie hurtem pojawią, bo na weekend zawsze cisza :) Ja też zmykam bo już mnie plecy bola, licytowalam leżaczek-bujaczek ale nie osiągnął ceny minimalnej, noo nie dam za leżaczek 150 zł :o Bez przesady :o Tak sobie pomyślałam, że to troszkę głupio, że moja mała nie ma nic nowego na razie, wózek i łożeczko używane, ubranka też w większości, ale za to ladne, jak nowe. Ale pościele kupie nowe i wszystko do kąpieli :) Bardzo głupio robię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że żyję :) ale ledwo... byle do listopada i powinno być lepiej... może ktoś ma zapasowy żołądeczek na wymianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Gruby misiu a czy poprzednie ciąże też tak przechodziłaś? Ale do listopada już tuż tuż przeleci jak z bicza strzelił i będzie dobrze. Misiaczkowa u mnie podobnie też nic nowego ale za to prawie same firmowe nie zniszczone ciuszki z których się bardzo cieszę. Przecież i tak będą nas odwiedzać więc trochę nowości się nazbiera. A za zielonym światełkiem bardzo tęsknie i już się nie mogę doczekać. Uciekam nynu bom bardzo zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- już niedługo będziesz się cieszyła Maleństwem w ramionach:-) Lucyjka- ja dopiero zamierzam sobie zrobić badania hormonalne. Mam wymienionych chyba 5 róznych i mam je zrobić 2-3 dnia cyklu. Jak to liczyć czy od plamienia czy krwawienia to nie wiem, bo tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :D Dzieńdoberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś jest dzien wesoły bo...wpływa wyplata na konto ;) Nie do rymu nie do taktu, ale i tak wesoło ;) Gruby misiu no nie zazdroszczę objawów ;) hihi Ale ty sama wiesz, że będzie ok niedługo :D Powiedzieliście już dzieciaczkom??? Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Czesc i czolem! Asik, a ja gdzies na necie wyczytalam, ze progesteron to sie bada w drugiej polowie cyklu :( Eeehhh, nie wiem juz sama. Jak zrobisz te badania, to napisz prosze co to byly za badania i co wyszlo! Tzrymam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo :) A teraz do robotki! Pa pa,. milego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam ta karteczkę. Mam zrobić FSH, Estradiol, LH, Testosteron i Prolaktynę. Wszystko to w 2-3 dc. Ja już nic nie wiem, jestem skołowana i nie mam siły myśleć. Dzisiaj 17 dc a ja zaczynam mieć objawy ciążowe. Pewnie to normalne objawy po owu, ale myślenia nie potrafię wyeliminować. Piersi bolą mnie oczywiście inaczej niż zwykle. Ostatnio czytałam że w ciąży bolą po bokach więc teraz i ten ból czuje. No i jakoś mocniej bolą mnie sutki, są wrażliwsze i w ogóle boleśniejsze. I prawie mam mdłości. Kurcze ja juz od roku \"jestem w ciąży\" i to ciągle okazuje się wcale nie być ciążą. Jakiejś choroby psychicznej się nabawię... Tak sobie musiałam pomarudzić żeby sie rozgrzać, zimno mi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D życzę spokojnego tygodnia :) lecę zaraz na rozpoczęcie roku akademickiego :D:D buziam Was moculko 👄👄👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Dzieki Asik. Twoje badania niewiele mi mowia, ale nie widze w nich progesteronu, wiec chyba sie zgadza, ze prog. sie bada pozniej w cyklu. Asik, spokojnie! :D Jak to ciaza, to super, a jak nie ciaza, to akurat zrobisz badanka i ruszysz pelna para do przodu ;) Ja to wole sie nie nastawiac, to moze mnie spotka mila niespodzianaka, jak juz sie uda ;) 3m sie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- staram się już rok i za każdym razem mam \"jakies tam\" objawy więc teraz to też pewnie nie jest ciąża, szczególnie że jest dużo za wcześnie na jakieś objawy. Zostały mi juz tylko te badania hormonalne, bo pozostałe które się dało zrobić u mnie w mieście już zrobiłam i wszystkie są ok. Jak i te wyjda dobrze to zostanie klinika diagnostyki niepłodności we Wrocławiu lub Poznaniu i głebsze szukanie przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Asik, rozumiem. To frustrujace :( Mam nadzieje, ze znajdziesz przyczyne! A najlepiej zeby to byla jakas bagatekla i zeby ci sie szybciutko udalo zajsc. Zycze ci tego serdecznie ❤️ Nie bede ci trula, ze sie masz zrelaksowac i sobie odpuscic, to sie uda. Bo ja tez sie nakrecam. Moj chlop mi mowi, za mam nie liczyc dni cyklu i nie swirowac, bo napewno nam sie nie uda jak sie tak bede nastawiac! Ale co on tam wie :P A swojego chlopa juz przebadalas? Zolnierzyki u niego sprawne i bojowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przesyłam fluidki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Macie pozdrowienja od mojej córci bo właśnie mnie zkopała napewno o to jej chodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagula- ja jak zwykle łapię fluidki i magazynuje gdzie tylko się da!:-) Pogłaskaj ode mnie Maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
:D ja tez lapie fluidki !!! Kamien mi wlasnie z serca spadl! Glupia, naiwna bylam 😡. Pozyczylam koledze z pracy pieniadze w zeszlym miesiacu. Strasznie mnie prosil. Jakos tak mnie wzial z zaskoczenia, ze nie wiedzialam jak sie wykrecic. Obiecal oddac za 2 dni jak dostanie wyplate. No i sie tak bujalam przez miesiac. A on krecil, dzwonil, przepraszal, ze nie da rady itp. Plakac mi sie chcialo. 😡 Jeszcze sie dowiedzialam od kolezanki, ze go zwalniaja z pracy i ze sie pozadluzal u innych ludzi, a teraz nie ma z czego splacic! Na cale szczescie dzisiaj wreszcie oddal kase. Ale wiecie co, juz sie nie dam wrobic w takie pozyczki. NIGDY!!!! :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×