Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Witam w piąteczek! Oj mało nas, mało piszemy... A jutro już wolne i będę spać, spać, spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też dziś wcześnie:) Mam dobry humorek, bo praktycznie zaczyna się weekend:) Mam też stracha czy przepiszą mnie do innego promotora, ale najwyżej zacznę tam płakać a swoje załatwię! Witaj Asik-miłego dnia:) Zresztą życzenia są dla wszystkich ale pod jednym warunkiem-musicie pisać na naszym topiku!Raz dwa do kumputerów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Witam po długiej przerwie,ale sie za wami stęskniłam,brakowało mi was ,mam nadzieje ze mnie wam tez :D Nie było mnie z powodu zepsutego komputera,po prostu monitor zakonczył swój zywot,chcielismy go zreperowac ale sie nie opłacało więc kupilismy nowy.Ciesze sie ze w koncu mogłam poczytac co u was .:D U mnie juz po testach owulacyjnych.Robiłam wszystko jak trzeba ale miałam pietra,bo tam jest 5 testów a po 4 czterech wykonanych nadal nie było owulacji juz sie bałam ze nic z tego nie będzie,ale wczoraj rano 5 pokazał dwie grubasne krechy wiecie jak sie cieszyłam jak dzieciak :D.Wszystko zostało wykonane idealnie ;) Teraz tylko pozostało czekanie ,jescze tylko dwa tygodnie i bede juz wiedziała,teraz marze o następnych dwóch kreseczkach i oczywiscie wszystkim wam tego zycze 🌼 Pozdrowienia dla wszystkich Ale sie ciesze ze moge z wami pisac hi hi hi ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fryzello! Jasne, że nam ciebie brakowało! Życzę ci żebyś za dwa tygodnie znowu zobaczyła dwie tłuste krechy na teście:-) Tylko tym razem to będzie test troszkę inny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik dzieki dzieki tobie tez tego zycze z całego serduszka ❤️ .Niestety musze isc do pracy ale jak przyjde od razu przybiegne do monitora w koncu nówka ;) sorki za wydłuzenie Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Matko ale byłam zmęczona wczoraj :o Sterroryzowałam męża, żeby obejrzał ze mną film ze ślubu, oczywiście wyłam przez 20 minut jak mi się wszystko przypomniało :D Musiałam wyglądać ekstra żałośnie, taka wielka kulka na foltelu bucząca jak czajnik :o Reniol ty walcz kobito, nie daj się!!!! Musi się udać, nie ma innej możliwości!!! Powodzenia!!! Fryzello no to baaardzo się cieszę, że teścik wyszedł!!! Mam nadzieję, że czekanie będzie owocne!!!!! A gdzie się podziewa Angela??? He?? Faktycznie podupadamy ostatnio :o No to miłeeeeeego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiaczkowa- ja się zawsze wzruszam jak oglądam zdjęcia nasze ze ślubu:-) Oj, podupadamy, podupadamy. Małomówne się koleżanki zrobiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Hej dziweczyny! Wczoraj mialam ciezki dzien w pracy. Dzisiaj mam leeeeeeniaaaa :) Fryzello, to swietnie, ze owu wyszla na 2 krechy! Do dziela !! :D Misiaczkowa! Ja tez mam lezki z oczach jak ogladam zdjecia slubne ;) A najlepsze, ze moj maz tez sie rozkleja, hehhehhe :D :P Milego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uniwersytecie śląskim pracują gbury i chamy!!! Pewnie nie wszyscy tacy są, ale po tym, co dziś mnie tam spotkało mam ochotę wrócić do mojej poprzedniej uczelni. Poszłam dziś z kolegą, żeby zmienić promotora. On powiedział, że na liście napisał, że chce do kogo innego, ale zapisali gdzie indziej (co było prawdą) i zapytał, czy jest możliwość przepisania się do kogoś innego. Facet ( dr filologii ang.) powiedział, że to zależy od tego drugiego gościa,że raczej nie powinno być problemu. ja mówię, że chciałabym zmienić, bo nagle zmienił się mój plan w pracy ( co nie było prawdą, ale przecież nie mogłam powiedzieć, że chcę zmienić promotora, bo słyszałam, że dr X jest niezrównoważony psychicznie) i że bardzo mi zależy na zmanie. Facet popratrzył się na mnie jakby chciał mnie zabić i powiedział, że takich rzeczy nawet mam nie mówić, że on jest oburzony i pan prof. Y też na pewno by był gdyby mnie usłyszał, bo jestem na studiach dziennych i one powinny być dla mnie sprawą priorytetową i że mam wybierać promotora ze względów merytorycznych a nie ze względu na plan. Po pierwsze: studia są dla mnie priorytetowe, chodzi tylko o jedno cholerne seminarium Po drugie: jakie mam mieć inne powody do wyboru promotora, skoro żadnej z tych osób jeszcze na oczy nie widziałam???!!!??? Po trzecie: dlaczego fakty że pracuję w zawodzie do którego mnie ta cholerna szkoła przygotowuje jest czymś złym i mam być za to ukarana?????!!!????? Czuję się jakby mnie ktoś opluł:( Dlaczego na państwowych uczelniach traktuje się studentów jak gówno??? Jak mnie nie przeniosą to w następnym semestrze przenoszę się spowrotem tam skąd przyszłam. Wrrrrrrrrrrr.................. Na szczęście zaczyna się weekend, dziś idziemy sobie do kina, albo obejrzymy coś w domu, napiję się winka i sobie odpocznę, bo dał mi ten tydzień w kość... Fryzella-ale nas rozciągnęłas;) Mam nadzieję, że następny test za 2 tyg. też pokaże piękne 2 krechy:) Misiaczkowa-czyżbyście mieli rocznicę? Jeśli tak- to wszystkiego naj, a najpiękniejszy prezencik masz w brzuszku:) Zmykam sob9ie zjeść ciacho kupione z okazji nerwów na zapyziałych i zarozumiałych doktorków.....miłego popołudnia i weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki:( echo...................................... Ciacho zjedzone-słodkie było i z dużą ilością alkoholu :o Ale jak was nie ma.....to idę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Reniolku, a czy ty wiesz z czego chcesz pisac prace skoro wybierasz promotora? Ja nie bardzo rozumiem. Moze nie doczytalam sie wczesniej na forum. Rozumiem, ze przenioslas sie na nowa uczelnie i chyba nie znasz tych nowych profesorkow. Ja tez studiowalam jezyki i u mnie wygladalo tak, ze wiedzialam mniej wiecej kto sie czym zajmuje i jakie tematy mozna u takiego profesora pisac (tzn. jeden od dydaktyki, drugi od literatury, trzeci od gramatyki itp.). Temat w zasadzie moglam sobie sama wybrac o ile znalazlam promotora, ktory sie na nim zna. Najpierw chcialam pisac o neurolingwistyce, ale tez mi promotor nie pasowal. A u tego, u ktorego chcialam pisac, bo spoko gosciu i zorganizowany, to moglam wybrac temat z gramatyki i na tym stanelo. Eeeh, nie przejmuj sie jajoglowymi profesorkami z uniwerku. Wiadomo, ze wiekszosc ludzi musi pracowac nawet na dziennych studiach. A w koncu w swoim zawodzie pracujesz i sie ksztalcisz, czyli tylko z korzyscia dla ciebie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza :D ono tam jest i ma bijące serduszko :D tyle, że jest młodsze niż wynikałoby z @, za to idealnie pasuje do momentu w którym przeczuwałam owulację... termin wg usg. w dzień matki, wg @ 19 :) tak czy siak przed moimi urodzinami będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Gruby misiu! To wspaniale !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D Witam was wszystkie,ale miałam straszny dzis dzien pełen nerwów i obaw o zdrowie.Rano pojechałam do pracy ,troche pobolewał mnie brzuch ,myslałam ze to moze przez owulacje albo po starankach,miałam nadzieje ze to moze juz.Niestety dwie godziny pózniej juz nie było mi do smiechu poniewaz brzucho mi spuchł oraz bolał tak mocno jekbym okres dostała.Ledwo doszłam do łazienki, nie miałam dzis czasu bo duzo pracy było ,w pewnym momencie zaczełam krwawic z czasem dostałam krwotoku,bałam sie ,nie wiedziałam co sie dzieje.Kolezanka zaraz zadzwoniła do swego lekarza i umówiła mnie na wizyte,miałm szczescie ze miała miejsce.Z sercem w gardle pojechałam do niej i okazało sie ze mam mięsniaka wielkosci duzej mandarynki,oraz jakies zapalenie .Mówiła ze przez to nie ma dzidzi i te krwawienia które miałam to dlatego ze ten guzek rósł,dostałam reklamówe leków i kazała zrezygnowac z aerobicu i niestety ze staranek.Musi mnie wyleczyc a pózniej zobaczymy,jestem załamana ale no cóz musi tak byc.Co o tym myslicie?? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Gruby misiu świetna data :D na dzień matki :D . A jest tylko jeden pęcherzyk bo przecież widzieliście tyle bocianów? Fryzello no dobrze, że już naprawiłaś ten komputer. Jutro mam ostatni dzień w pracy . Właściwie mam mieszane uczucia z tego powodu. Bardzo lubię moją pracę i będzie mi jej brakowało ale niestety już nie daje rady wysiedzieć 8 godz. przy komputerze a po drugie już chyba czas troszkę odpocząć bo przecież zaniedługo będzie dzidziuś. Misiaczkowa my ze ślubu mamy tylko zdjęcia ale co jakiś czas je oglądam i też się wzruszam. Fajnie tak powspominać. Kobitki te już zaciążone odpoczywać a te starające się męczyć mężów ile się da aż zadziała. Przesyłam 👄 i fluidki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello dobrze, że ten mięsniak się ujawnił przynajmniej wiesz dlaczego się tak działo. Ja też się dowiedziałam nagle , że mam takie coś na macicy ale jak sama widzisz jestem już w 36tc i nic się nie stało chociaż całą ciąże mnie straszyli. Więc podlecz go i nic się nie martw napewno upragniona dzidzia będzie tylko trzeba będzie troszkę bardziej uważać na siebie . No zdrowiej nam szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Fryzello, bidulko, wspolczuje. Ale nie martw sie kochana. Bedzie dobrze. Zadbaj o zdrowie i wszystko sie wyprostuje. Co sie odwlecze to nie uciecze ;) Dobrze, ze teraz sie ten miesniak ujawnil, bo bylby jeszcze wiekszy stres gdyby w czasie ciazy byly komplikacje albo co. A tak to wypedz ta "mandaryne" i bedzie z gorki! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa my jak oglądamy filmik z wesela to się śmiejemy az brzuchy bolą ,po prostu wesoło było.Gruby misiu gratulacje z powodu malenkiego serduszka ❤️ Lucyjko dzięki za ciepłe słowa otuchy.Jagula ❤️ odpoczywaj teraz ile sie da bo jak dzidzia bedzie na świecie to bedziesz miała mniej czasu dla siebie,chociaz przeciez oto chodzi ;) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękną sobotę, szkoda, że trwa ona tylko 24 godz... Lucyjko, chcę pisać pracę z lit. brytyjskiej. Jest 3 promotorów, każdy zajmuje się praktycznie całością, więc mamy wybrać sobie kogo chcemy. Licencjat zrobiłam na innej uczelni, a że zawsze marzyłam żeby studiować na państwowej uczelni to tam właśnie zdałam. W związku z tym nieznam żadnego prof. a wymaga się ode mnie, żebym wybrała jakiegoś, który mi odpowiada. Niestety żaden nie raczyl pojawić się na spotkaniu, więc zastanawiam się skąd mam wziąć wiedzę na temat tego u którego chcę pisać Wybrałam takiego do którego jest dostosowany mój plan za co zostałam prawie opieprzona......no i tak to wygląda:( Dowiedzieliśmy się wczoraj z mężem, że powinniśmy przyjeżdżać w niedz. do kościoła 15 min. wcześniej i uczyć ludzi śpiewać, bo nie śpiewają. O tym akurat doskonale wiemy, bo mimo usilnych starań mojego męża, który UCZYł pieśni przez 4 lata bez skutku, i tak nikt nie śpiewa, bo tak po prostu jest na tym osiedlu...Ale to nic, mamy poświęcać niedzielę, w którą i tak mało się widzimy i przychodzić do pustego kościoła (tu raczej ludzie przchodzą 15 PO a nie przed) i uczyć dwie babcie nowych trudnych pieśni Mieliśmy wczoraj wieczorem tak dość, że szkoda gadać.... Dziewczynki-trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie! Fryzellla-to dobrze, że wiesz o co chodzi, szybko się podleczysz i będzie ok:) jagulka-o rany!!!To już tak niedługo!!!:) angela dawno do nas nie zaglądała:( pewnie zaganiana strasznie. misiaczkowa-pisz! gruby misiu-jak wspaniale że wszystko dobrze no i jaki fajyntermin:D Zmykam poprawiać testy.....😭 nie chce mi się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :D Gratuluję gruby misiu super wieści!!!!!! I termin jak się patrzy!!!! A już rodzinka wie? Fryzello, ale straszne, niesamowite. ale przynajmniej jak sie podleczysz to może i ciąża będzie bezpioeczniejsza. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Rozumiem, że tego mięśniaka to ci jakoś usuną??? A skąd sie biorą mięśniaki??? W każdym razie, zszokowałam się - serio. Pisz na bieżąco co i jak i czy już jest lepiej :) Przesyłam ci całuska !!! Reniol to faktycznie was załatwili, ale tak właśnie jest na państwówkach :) Za bardzo to się nie przejmuj i walcz do upadłego!! Ja teraz będę się użerała ze swoim starym i stetryczałym promotorem któremu odbija juz ze starości i ma takie odpały, że trzeba będzie uważać, bo zrobił się okropnie czepiliwy i wredny. Wkurza mnie to oczywiście :o Byłam w lumpie :D iiiii kupiłam na siebie zwykłe dzinsy - rozwojówki za 30 zł (bo to taki droższy lump, same markowe rzeczy, ale za to ładne i w super stanie, poukładane rozmiarami), łaaadne i teraz mogę nosić większość swoich rzeczy :D Iiiii kupiłam \"seee\" torebkę za 12 zł Atmosphere jeszcze z metką, tymi kuleczkami nóweeczka, kolor turkusowy, z takich mnniejszych, trzy przegrody, jedna na zamek, z przodu dwie kieszonki na zaamki :D aleeż to poprawia nastrój :D Miłeeeeeeego dnia!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-ale ja Ci zazdroszczę takiego wypasione lumpa, u nas są takiw niefajne:( Wszystko leży jedno na drugim i generalnie jest nieprzyjemnie:( To już teraz na prawdę idę poprawiać😭 może ktoś chciałby za mnie? Chętnie oddam:) Nadchodzi @....:D:D:D A w czwartek mężuś idzie badać swoich chłopaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-ale ja Ci zazdroszczę takiego wypasione lumpa, u nas są takiw niefajne:( Wszystko leży jedno na drugim i generalnie jest nieprzyjemnie:( To już teraz na prawdę idę poprawiać😭 może ktoś chciałby za mnie? Chętnie oddam:) Nadchodzi @....:D:D:D A w czwartek mężuś idzie badać swoich chłopaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ❤️ Reniol nie przejmuj sie napewno dasz sobie rade :D Lucyjko dzieki za dobre słowa :D Misiaczkowa ciesze sie ze poprawiłas sobie humor zakupami,my to lubimy :D Jak tam u ciebie brzusio rosnie? Jesli chodzi o mięsniaki to narazie bede je leczyc antybiotykiem,nic mi nie mówiła o usuwaniu,moze on sie wchłonie.Gin mi mówiła ze przez tą zmiane nie dochodziło do zapłodnienia bo mam stan zapalny i zakazenie,więc mogłam sie jeszcze starac oj długo.Z tego co ona mówiła to mięsniaki mogą sie tworzyc od przewiania oraz od nieregularnych miesiączek,takze pojawienie sie skrzepów swiadczy ze cos jest nie tak a ja miałam to wszystko.Od wczoraj biore antybiotyk ,na początku miesiąc leczenia a pózniej zobaczymy.Ze staranek nici ,musze chyba zawiesic starania, sama niewiem. Dziękuje wam za zainteresowanie fajnie ze was mam pozdrowienia 🌼🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyjka
Fryzello, miesiac przerwy w starankach, to jeszcze nie tragedia. Ja tez musialam prawie miesiac odpuscic przez te uporczywe infekcje. Antybiotyk zaczyna dzialac i juz czuje poprawe. Tylko glowa cos nawala, juz trzeci dzien z rzedu boli jak diabli :( U ciebie tez leki pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzello to dobrze, że obejdzie się bez ingerencji chirurgicznej!! Może wykończysz dziada tabletami i będzie ok!!! To może i lepiej że teraz to wykryli a nie jak byś była w ciąży, bo potem plamienia, szpital, cyrki swiata, a tak pewnie po leczeniu zafasolkujesz się i będzie w miarę spokojna ciąża :D Czego z całego serucha życzę!!! Reniol, no u nas koleś takie trzy otworzył, dwa są podonego typu, że są różne rzeczy a jeden jest taki bardziej młodzieżowo-dziecięcy i jest tam masa ekstra ciuchów (w ktore oczywiście się nie mieszczę). Po porodzie mam zamiar się tam ubrac :D Bo np. mają świetny wybór spodni, jakie się chce w zasadzie i to już poukładane rozmiarami :D A jakie spódniczki-normlanie oczy czasem mi z orbit wyłażą....no i te ubranka dziecięce, mam straszną słabość :o W poniedziałek jadę tam z teściową i z mamą i z mężem i mam zamiar dzieciaczkowi dokupić troszkę ubranek :D Reniol, trzymam kciuki....może jednak nie przyjdzie :) Lucjka cieszę się, że i ty sie doleczasz!!! Czyli jesteście na dobrej drodze!!! :D Dobra zmykam bo mężuś już wymownie na mnie spojrzał, że idzie się kąpać.....on chce przytulanek 😭 a ja jestem dziś taka wielka i gruba i ciężka 😭 on nie ma dla mnie litości :o Chyba mi nieco libido spadło ;) A buuuuuuuuu....... To cześć !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie najlepiej się czuje przez dwa dni leżałam okropny ból głowy i wymioty a najgorzej bo nie miałam czym potem gdy tylko coś zjadłam zaraz leciałam do ubikacji masakra - dopiero dziś czuje się lepiej. Życze Wam miłej niedzieli ja zamierzam nadal odpoczywać :) Teskniłam za Wami ale nie byłam w stanie podejść do komputera. Misiaczkowa ja też nie mam ochoty na przytulanka i ogólnie czuje się brzydko i do d........... Co do mięśniaków to po mojej pierwszej ciąży tez miałam ale wchłonęły się po 3 miesiącach leczenia, wiec głowa do góry musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety, te leczące się (ja też mam zamiar zaraz zacząć kurację clo, tylko coś @ wolno przychodzi, ale już ją czuję...) i te piękne i okrąglutkie we wspaniałych ciążach - nie dołować się tylko pomyśleć ile koleżanek wam zazdrości że jesteście takie duże z pięknymi niespodziankami w brzuszkach ❤️ Jak pisałam-nadchodzi @. Niestety nie przyszła jak dotąd co oznacza, że jutro w szkole będzie ciężko...miałam nadzieję, że przecierpię w weekend i do pracy pójdę w miarę spokojnie, a tymczasem będę jutro umierać z bólu, nerwów na rozwydrzone bachory:( Nic-jakoś trzeba będzie przeżyć, mam jakiś nowy lek przciwbólowy ( Aulin- wiecie coś o tym???) gin mówił że bardzo skuteczny i nie szkodzi na żołądek tak jak ketonal, więc liczę że zadziała sprawnie. Nic mi się nie chce a muszę przygotować lekcje:( Nic, zaczynammarudzić to sobie zmykam... Życzę wszystkim spokojnej niedzieli bez mdłości i smutków a za to w dobrym humorku a dla tych co się leczą- szybkiego wyeliminowania wszelkich świństw:) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :o Ale miałam noc....kurfa mać...ja czasem nie daję rady :o Znowu wróciły te cholerne duszności i kołatanie serca i sikania po 50 razy. Może mam jakieś zapalenie pęcherza?? Aż się zwyłam ze złości i bezsilności 😭 Mąż mówi, że to może po herbacie leśnej, bo odkąd zczęłam to pić to wróciły te wstrętne objawy kamicy.. albo od płeni może??? Bo wczoraj była ogromna. Sabcial....bidulko!!! Ja nie miałam mdłości ale ponoć imbir pomaga i migdały :) Reniol...moze nie przylezie i zrobi ci niespodziankę :D Aaaaa Angela ma się dobrze, uczy się pilnie przez całe ranki i zapewne zaglądnie tu jak najszybciej :D Miłejj niedzieli :D Idę się obudzić prysznicem :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ❤️ Sabcial współczuje ci ale na pewno bedzie dobrze,jeszcze sie troszke pomęczysz i przejdzie 🌼 Słyszałam ze jak sie ma mdłosci i wymioty to niby dobrze i za duzo nie przytyjesz ;) Jesli chodzi o miesniaki to czym je leczyłas?Pocieszyłas mnie ,a jakie ty miałas objawy ?dotyczące tych zmian? Odpoczywaj i relaksuj sie 🌼 Misiaczkowa jestem w szoku ale ty sie męczysz ,musisz chyba pójsc do lekarza ,napewno wszystko bedzie dobrze ,jak ty to mówisz buziam cie 👄 Reniol ja od zawsze miałam bardzo bolące okresy i gina mi przepisała własnie Aulin ,jest super,naprawde pomaga ,ale on jest tylko na recepte a szkoda ,polecam ci jest super.Moze @ poleciała w kosmos oby oby :D Zycze spokojnej niedzielki ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczny za wiarę w nie-nadejście @ 😘❤️ Ja jednak czuję ze będzie i to jutro😭 A niestety 17-letnie wyrostki będą miałytylko radochę jak zobaczą, że źle się czuję...najwyżej ich wszystkich zamorduję i będzie spokój...co innego mogę zrobić. Dzięki Fryzello za info o Aulinie-trochę mi ulżyło, bo wiadomo jak to jest z nowymi lekami-bałabym się że nie zadziała i wtedy dopiero byłby kosmos-pogotowie jak nic :o Zmykam kochane, bo mąż nadjeżdża 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×