Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hej kobitki! Ja nadal 2w1 w skrócie to chyba wystraszyłam się szpitala. Jak przyszłam od gina to zaczęło mnie trochę męczyć ale po zadzwonieniu do położnej stwierdziliśmy, że zaczekamy aż się zaczną mocniejsze bóle. Po pólnocy zaczęło męczyć bardziej jeszcze do tego szczypało i brzuch się stawiał więc nad ranem pojechaliśmy z mężem sprawdzić co tam ktg pokaże. Zaraz po przyjeździe do szpitala wszystko się skończyło normalnie przestało boleć na zawołanie. Podłączyli mnie do ktg i to badziewie pokazało 2 skurcze przez , które zostawili mnie na obserwacji o zgrozo 3 dniowej. No i zaczęly się krzyki i opowieści z krypty jak się rodzi i co potem strasznie boli także miało nie ześwirowała. Wczoraj wyszłam a wróce tam dopiero jak na nogach stać nie będę mogła z bóli nie wcześniej chyba, że mi wody odejdą to mam jechać natychmiast. Lekarze się śmiali, że pojadę do domu i pewno wróce zaraz . Narazie tyle muszę jeszcze poczytać co pisałyście i zacząć sprzątać domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Zrobiłam zakupki:) Zaraz biorę się za smażenie kurczaczka z jakimiś warzywkami i ryżem:) No i chciałabym zacząć sprzątać dom....ale nie wiem ile mi z tego wyjdzie...Co tydzień mam taki plan i zazwyczaj nc z tego nie wychodzi;) poczwarko dzięki za przpis na syropkek. jagulka-ale jaja! Ty ciągle pojedynczo???Hihi, widać maluszkowi jeszcze nie chce się wychdozić...Ty to masz przeboje, hihihi. Trzymaj się w takim razie cierpliwie no i trzymamy kciuki nadal:) kocico-faktycznie pięknie wyglądasz po porodzie, a Hubert-po prostu super facet!!!Gratulacje!!!No i mąż niczego sobie.....;) Ok, idę coś robić...chyba zacznę od jedzenia, jak zwykle ostatnio. Mąż mnie wczoraj poinformował, że brzuch mi urósł, ale to chyba od jedzenia, cóż, trudno żeby od 6mm dzidziusia. Trochę mnie to martwi, ale myślę, że maluch wszystko sobie odpowiednio wykorzysta i mamusia tak strasznie wielka po tym wszystkim nie będzie... Wczoraj wyczytałam że na tym etapie ciąży dziecko rośnie 1mm na dzień-wooow. Pozdrawiam serdecznie i już idę sobie na prawdę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo.................cho............o............... Aaaale pusto:( misiaczkowa na dzidziusiowych zakupach-usprawiedliwiona, jagulka oczekuje porodu, usprawiedliwiona, Asik nie ma neta w domu-usprawiedliwiona, ale reszta?????Hallo!!!!!!!!!!! Wróciłam do domu-uff. Dzwoniłam do mojego gina pytać co można brać na przeziębienie i suchy kaszel, poinformował mnie: 4-5 LITRóW (słownie LITRóW!!!) herbaty z miodem, cytryną, sokiem malinowym itp...Chyba zamieszkam w łazience. :o Musiałam dziś wyjść z kościoła, bo mialam takiego głoda, że nie mogłam wytrzymać. Na szczęście znam panią kucharkę na probostwie, więc szybko zrobiła mi kanapki i tym samym uratowała życie;) I jak tylko weszłam powiedziała, że rysy mi się zmieniły i że od razu widać ze jestem w ciąży (wiedziała wcześniej że jestem i bardzo się tym interesuje). Zastanawiam się czy widać bo jestem coraz okrąglejsza od tego ciągłego jedzenia....chyba muszę się przeżucić na jedzenie niskokaloryczne, bo jak tak dalej pójdzie, to czarno widzę los naszych drzwi w domu...wszystko trzeba będzie poszerzać:o Ok, no to jak was nie ma, to idę sobie pić herbatkę i oglądać jakieś głupoty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :) Jak by to napisać....jestem wyrąbana jak koń po westernie :D Ale zakupy się udały, właśnie je dokończyłam, bo pościele baaardzo cosik drogie w hutrowniach i nie ma to jak allego :D Zostało kupić jeno kocyk i mi parę rzeczy...majty i takie tam ;) Ale było fajnie :D Zmykam lulu bo padam na pysk ;) Jagula??????????????????????????????? TY TUTAJ????????????????????????? Ło matko kochana, ale masz przeboje :D Nie bój się, ponoć ten ból da się znieść. A sio na porodówkę ;) Reniol....no nooo wiesz, ja miałam tak jak ty, głoda od początku i skończyło się to dziewczynką w brzuszku i 13 kg na plusie ;) Uwaaaażaj ;) hihihi Ideee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylna renia
ciekawe czym was dzisiaj zaskoczy. Dzieci będą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już myślałam, że jestem pierwsza, ale nie,jakiś głupol mnie ubiegł. Najwidoczniej lubisz czytać nasze forum, tylko dlaczego nie chcesz się ujawnić? Może dlatego że nikt niechciałby tu z tobą rozmawiać....kto wie. misiaczkowa-cieszę się, ze udały się Wam zakupy:) Jeśli masz gdzieś w komputerze listę z wyprawką, to jeśli możesz-nie kasuj jej, za kilka miesięcy, jeśli oczywiście się zgodzisz poproszę Cię pewnie o pomoc:) sabcial, gruby miś, angela, co tam u was???Odezwijcie się!!! Idę sobie na razie, życzę udanej niedzieli i do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wszystkiego najlepszego dla naszej MISIACZKOWEJ :) niech marzenia się spełniają! 🌻 🌻 🌻 wczoraj nie miałam czasu się odezwać, bo musieliśmy troszkę mieszkanie odgruzować i zrobić coś do jedzenia :) nasza Tonia we wtorek skończy 4 lata i \"przy sobocie po robocie\" była u niej moja siostra z mężem, zjedli wypili piwko, było miło :) gdybym jeszcze lepiej się czuła... mnie tym razem minie kompletowanie wyprawki :( wszystko mam, ale ponowne wypranie i składanie mikrociuszków też będzie przyjemne :) tyle teraz czas młodemu zmienić \"pupasa\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Misiaczkowa, wszystkiego najlepsze: zdrowka, radosci, pieniazkow i zeby wszystko ci sie dobrze ukladalo w zyciu! Reniolku, ty sie nie przejmuj pomaranczakiem! Ale sobie dzisiaj pospalam! :D Ale sobie przesunelam zegarek jedna godzine do tylu i jest OK :P ;) @ robi sobie jaja ze mnie. Miala dzisiaj przylezc, ale sie czai. Nic mnie nie boli i wogole. Pewnie przez te wszystki tablety i choroby. A mnie to nawet pasuje, zeby sie pare dni przesunela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzen oraz duzo zdrówka dla naszej ukochanej Misiaczkowej ❤️ Reniol nie pezjmuj sie pomaranczkami ,pewnie mają jakies kompleksy. Wczoraj byłam u kolezanki która ma dwójke słodkich maluszków i oczywiscie bawiłam się z nimi ,uwielbiam dzieciaki. Jutro mam dzwonic do specjalisty gin niby bardzo dobry,zobaczymy co mi powie.On zajmuje sie bezpłodnoscią ,słyszałam ze dzięki niemu duzo kobiet doczekało sie dzidzi. Miłej niedzielki Lucyjko a moze juz nie dostaniesz @ oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Lucyjko, a może ..... skoro tak się nastawiłaś że lepiej żeby nie przyszła.... nic już nie mówię ;) Fryzelko, nadal trzymam kciuki! Jeśli gin ma dobrą opinię, to już zawsze jakiś plus. Mi lekarka która mnie skierowała do lekarza u którego teraz jestem powiedziała, że \"zapłodnił\" (oczywiście powiedziała to żartem i w cudzysłowie, po prostu udało mu się pomóc wielu kobietom które tez miały problem z poczęciem dziecka) już wiele par i że warto do niego się udać, no i się udało. misiaczkowa-wszystkiego wymarzonego!!! Zdrowia, radości i szczęścia a przede wszystkim spokojnego porodu i samych radości z Lideczki!🌼 Piję herbatę....jak skończę...to będę pić herbatę....itd.....itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wieść dobrze się niesie, to Jagulka pękła i zmienia tabelkę :D GRATULACJE! 🌻 🌻 🌻 (wyczytałam u dziewczyn październikowych ;) - nasz topik jest szczęśliwy- jak dotąd, szybkie porody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane, dostałam smska, myslę, że to od naszej kochanej Jagulki, ale nie mam jej w spisie telefonów. Ale jakieś przeczucie mam, że to ona napisała: \"Urodziłam dzisiaj o 12.05 córkę 3150 i 49cm. O 10.30 dostałam bóle, więc poszło ekspresowo. Powodzenia i życzę wszystkim 2w1 takiego szybkiego porodu!\" Nieźle szybko jej poszło, co? GRATULACJE dla naszej dzielnej mamusi i jej córeczki ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo :D No to sem skończyłam 24 latka :D Dziękuję kochane za życzenia 👄 i za pamięć o mej osobie :D Jesteście kochane :D Jagulka wielki caaaaaaaałus!!!!!!!!!!!!!!!!! GRatuluję!!!!!!!!!!!!!! Łaaał Twoja córcia urodziła się tego dnia co ja :D Jak na razie to szczęsliwa data :D Buziaki !!!!!!!!!!!!! 🌼 👄 Reniol...nie ma problema, mam trzy listy i z nich sobie poskładałam swoją, to ci wszystkie trzy na maila podeślę i tę moją to sobie przez te kilka miesięcy porównasz i wybierzesz co najbardziej ci bedzie potrzebne :) Ja to tak myślę, że mniej więcej utrafiłam, ale czas pokaże czy przyda się to co kupiłam :) Lucyjka -gratuluje stania się \"czarnuchem\" ;) A może @ się o 9 miesięcy przesuneła???? :D Różne rzeczy się dzieją w życiu ;) Gruby misiu, no ty to masz dobrze, że wszystko masz :D Fryzelko, jak się czujesz ogólnie? Boli cie ta wstrętna pomarańcza? Kiedy będziesz wiedziała coś na 100 % ??? Szukałaś tego gina? Buziaczki!!! Ale jestem zmęczona, jakoś gorzej znoszę rodzinne imprezki....jak ja święta przezyję :o Damy radę :D A pomarańczakom to już dziękujemy, nikt was tu nie chce i nie zaprasza, żal wam d... ściska, że nie żremy się m-dzy sobą i nie poprawiamy, nie umoralniamy się nawzajem??? Paszły na topiki o net-ar tam jest poziom dla was :p Wasze komentarze są nad wyraz zbędne. WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gratulacje Jagulce ,w koncu ma przy sobie swoje malenstwo. Ciesze sie ze poród był szybki moze sie nasza Jagulka nie męczyła. Misiaczkowa wiraj jako 24 latka jak ten czas leci... Jesli chodzi o gin to mam dwa numery bardzo dobrych specjalistów . Jutro rano dzwonie i sie umawiam ,kolezanka juz z nim rozmawiała ,niby bardzo dobry specjalista ,wyleczył duzo kobiet,zobaczymy.Rozmawiałam z kolezanką która jest pielęgniarką ,mówiła ze widziała takie zabiegi i one muszą byc wytkonane bardzo delikatnie,bo jesli cos pójdzie nie tak to mozna nie miec dzieci.Dlatego ona mi go poleciła ,jest młody 36 letni,ale to nie wazne aby sie znał na rzeczy. Tak naprawde to mnie nie boli, gorzej jak mam owu to wtedy mam krwawienia i brzuch dziwnie mnie skręca.Dzięki za zainteresowanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki, Cos nowu mi dokuczaja dolegliwosci gino. Co mozna brac w ciazy przeciwgrzybowego? (tak sie pytam na wszelki wypadek ;)Nystatyne? Czytalam czy clotrimazol nie mozna w 1 trymestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nystatynę można na 100% ale można też i inne wg zaleceń lekarzy :) koniec niedzieli... jutro trollki do przedszkola, a Tonia jeszcze nie chce spać... za to ja dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko, bo ja się bardzo przejęłam tą Twoją wstrętną pomarańczą i mam nadzieję, że uda się to tak wyciąć, że nie będzie szkody dla Ciebie :) Musi się udać, nie ma innego wyjścia :D Noo gruby misiu ja dziś usłyszałam od mojej przygłupiej szwagierki komentarz na moją wypowiedź, że my chcemy mieć więcej niż jedno dziecko : oj jeszcze się przekonasz i zobaczysz....a w zasadzie zobaczymy za 1,5 rok (bo teraz jej syn jest na etapie zamęczania rodziców ;) ) Ona i jej mąż zawsze planowali jedno i teraz myślą, że dokonują cudu świata wychowując jedno...a cóż ty masz powiedzieć ??? Ma tak ograniczone możliwości umysłowe, że nie dopuszcza do głosu myśli, że ktoś może chcieć mieć więcej dzieci i że zakłada, że będzie miał dużą rodzinę, może nie do razu, ale za kilka lat pewnie znowu zachce mi się ciąży, jak już zapomnę jak bardzo bywałam zmęczona. Wkurzyłam się jak zwykle . Przecież ja mam 24 lata....to chyba bardziej niż pewne, że za jakieś kilka lat będę miała lepsze warunki bytowe i będę chciała znowu zajsć w ciążę. Wkurza mnie to, bo nie lubię jak ktoś zakłada z góry, że czegoś nie będzie robił.....przecież to tyle lat jeszcze :o Wrrrrrrr :o Dobra też zmykam spać....już się nie złoszczę i nie marudzę ;) Paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wróciłam z grupowego spotkanka:) Dziewczyny się popłakały ze wzruszenia jak się dowiedziały że jestem w ciąży:) Za to jak wróciłam i powiedziałam o tym babci to skwitowała: pewnie z zazdrości...i zrobiło mi się tak przykro że musiałam powstrzymywać łzy...Jakaś bardziej płaczliwa jestem...:o Jagulko-serdeczne gratulacje przede wszystkim zdrowej i pięknej na pewno córci, ale też expresowego porodu!!! Przekazuj teraz fluidki expresowo-porodowe, wszystkie chętnie przyjmiemy;) Ja nie chcę iść jutro do pracy!!!Nieeeeeeeeeeeeeee!!!:( Ale nic, szybko pojadę, szybko wrócę:) Miłej nock i do jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D Własnie sie umówiłam na wizyte jutro na 9 ,bardzo miły gin.Dobrze ze po znajomisci ,milutki ,jutro bede wszystko wiedziec.Boje sie ,ale musze byc dobrej mysli.Jeszcze nigdy nie byłam u gina męzczyzny ale słyszałam ze oni są lepsi niz kobiety.Trzymajcie za mnie kciuki 👄 dla wszystkich Zapraszam na kaweczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fryzella- ja już po kawce:-) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę! Jagula- gratulacje!!!!! Takiiego szybkiego porodu to tylko pozazdrościć:-) Wracaj szybko i zdawaj relację!!!!:-) Misiaczkowa- wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Życzę ci takiego porodu jaki miała Jagula:-) Bromergon dalej biorę tylko pół na wieczór, jakoś bałam się brać rano... ale od jutra zaczynam brać już i rano i wieczorem, oboje z mężem mamy wolne to w razie czego będzie mnie ratował:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu dziekuje za odpowiedz! Fryzelko, trzymam kciuki. Facet gin bedzie OK. Najwazniejsze, ze zna sie na rzeczy i sympatyczny. Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka- kiedy planujesz zrobic test?:-) Trzymam kciuki żeby to jednak było to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziiiiiiiiieeeeńdoberek :D Słonko swieci, dziecię mnie po raz pierwszy obudziło kopaniem :) Ale z niej silna dziewuszka :D Fryzelko wizyta u faceta-gina ma swoje plusy ;P Zwłaszcza jak jest przystojny ;) Ja się za to dziwnie czułam u baby-gina. Jakoś tak....dziwnie :o A rano złapały mnie takie skurcze, że nie mogłam nic się ruszyć, jak się położyłam to jeszcze bardziej, wystraszyłam się cholercia, bo jeden za drugim był. Nie wiem co to było. I cyce znowu bolą 😭 Too miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa- powiedz Lidce żeby była grzeczna:-) Niech nie straszy mamusi:-) Ale mi się nie chce dzisiaj pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jak nie działa jak jesteś stanowcza to może poskutkuje pokorne błaganie o litość:-) Ja chcę już do domu!!! Powinnam się urodzić chyba leniwcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×