Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Juleczko potzrebuję tego na.....jutro :)A własciwe nie ja ale mój mąż bo studuje pedagoogike i własnie mu się ziemia spod nóg obsuwa bo nie ma tego na jutro :) Jak zwykle. Potrzebuje dokłanie cos o problemach socjalizacji, chyba tak raczej ogólnie. Jak bys miala coś na kompie to napisz. Przepraszam, jesli robię ci kłopot. 🌼 Angelo jesteś czarniutka jak noc :) A jak masz nieregularne to może się tak zdazyć :) A kiedy miałas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i naciagnęłam Was na wspominki :D Sabcialu fajnie piszesz o swoim małżeństwie, ja tez bym chciała tak mówic za 10 lat :) nie wziełam tablety, jakoś dam rade :) ciepły prysznic i do wyrka :) I okład z młodych jąderek;)mleczko z miodkiem powinno załatwic sprawę :) tylko, zeby się nc nie zrąbało przez to. A moich testów ciążowych jak nie ma tak nie ma. Ta ewa analityk jest okropna 😠. Jutro napisze do niej maila. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ty chcesz mnie chyba zabić. Matko kochana te ciuszki są po prostu wspaniale. Tak sobie pomyślałam, że może kupie, a jak to bedzie chłopak, to sprzedtam z pworotem na allegro. Qurcze ale mnie korci... Ale skąd ja tyle kasy wezmę. nie nie poczekam lepiej. niech mnie ktos zwiąże!!!!!!!!! Buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa szkoda że nie powiedziałaś o tym kilka godzin wcześniej, bo w pracy mam sporo materiałów na dysku a w domu są to materiały wydrukowane. Ale podam Ci kilka linków o socjologii, z których ja bardzo często korzystałam i powinnaś znaleźć to co potrzebujesz. Wybacz że w taki sposób podsyłam materiały i tylko tak mogę Ci pomóc. A o to te linki: www.yareth.webpark.pl http://abeo.za.pl/SOCJOLOGIA%20EDUKACJI2.doc http://studia.korba.pl/sciagi/socjologia/0,607,arty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Juleczko, wystarczy mu to chyba. Zaraz tam wleze i zobacze. a myslicie,że takich paczek z ubrankami to jeszcze bedzie troszke na allegro? Raz jescze dziekuję i przepraszam za kłopot, for you 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one zawsze będą :):) ja kombinowałam kupować ciuszki kiedy coś mie się spodoba ale bez sukieneczek, uniwersalne abo dla chłopców np. bo dziewczynka może chodzić przecież w spodenkach nie??? :):):) a le sie boję, że zapeszę, a niektóre są na prawdę piekne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwróciłaś uwagę ile jest stron z ciuszkami ???? bo ja sopiero teraz ;) dla nas nie zabraknie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa nie wiem czy może to w pisaniu pracy, może coś znajdziesz. ubranka są śliczne:) zmykam do łózia, jestem padnięta. Zyczę wszystkim dziewczynom udanej nocki:P, a do tego misiaczkowej napisania pracy dobrej nocki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, po prostu cudo!!!!! Ale to nie ma sensu kupować, kurcze, potem odsprzedawać, ale jak tylko będę w ciąży i dowiem się jaka płeć to nic mnie nie powstrzyma :D Najbardziej to się boję zapeszyć takimi zakupami. Fakt, teraz jest sezon na Anglię i na pewno jeszcze bedzie wiele okazji. Ale wolę kupować przez kup teraz, mniej stresu :) Dziękuje juleczko, może w koncu skończę pisac to cholerstwo :) Też zmykam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolący jajnik moze wskazywac owulacje ale i ciąze:) tylko nie wiem czy az tak wczesną:):) glowa juz mnie przestala bolec:) poogladalam te ciuszki ale ja jakos bym sie bala kupowac juz teraz, pozatym kasy brak:) a jak bedzie trzeba to sie znajdzie:) spijcie dobrze dziewczyneczki, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastyczne spodnie znalazłam:):) http://www.allegro.pl/item86840984_super_okazja_spodnie_9fashion_roma_xl_99_zl.html bardzo mi się podobają bluzeczki tego typu http://www.allegro.pl/item86840984_super_okazja_spodnie_9fashion_roma_xl_99_zl.html a to całkiem niegłupie można zaoszczędzić sporo kasy na ciuchach ciążowych :) http://www.allegro.pl/item86693319_nowy_pas_ciazowy_wysylka_gratis_prezent_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, spokojnie nie kupujcie jeszcze ciuszków to za wczesnie, zawsze potem można kupować a jak kupicie bedziecie ogladac i znów wieksza moim zdaniem presja aby mieć dzidzie. Tylko to jest moje zdanie zrobicie jak uważacie. Pamiętajcie, że są jeszcze ciocie, które potem przynoszą po swoich dzieciaczkach, a taki maluch wszystkiego nie obnosi. Tylko rada doświadczonej mamy - hihi. Wiem, że korcą takie ciuszki ale na Alegro są i będą - szkoda wydawac kase już teraz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
angela spodnie są fajnowe, można kupić i nosić nawet już dziś, a pas to tez fajna sprawa gdybym była w ciąży kupuje ale nad spodniami się zastanowie, bardzo fajne. Szukaj jeszcze czegos fajnego ide na zakupki, jakby mnie nie było to miłego sobotniego wieczora Wam zycze, buziaki papa. Uwielbiam wchodzic na NASZE FORUM jest to dla mnie jak NARKOTYK :) - hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pusto :( dziś zaczęłam wierzyć, że mi się uda :):) ;) a jeśli mnie ma się udać to Wam tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczeta :) Oj odsypiam ale nieprzespaną noc, znowu nie mogłam zasnąć, aż sie wkurzyłam wzięłam walerin i zasnęałm. Dalej jestem chora, chyba mnie rozbiera. A prace dalej pisze bo mnie wczoraj mąż zagadał. Ja też uwielbiam tu pisac, tak tu wesoło i symapatycznie :D Angela ja zamaiwiałam tez od tej laski, szybko przyszły, te same mialam, ale mi żadnej instrukcji nie wysłała. Może wtedy tego nie oferowała, nie pamietam. Za to moje ciążowe nadal nie doszły, ta ewa anlalityk to do bani jest, jak nie dojda do piatku to stawiam negatywa. Jest mi strasznie źle i smutno, bo od poniedziałku wracam na uczelnie i na stancje, jak ja nienawidze Zzielonej Góry, i nie będę mogła z Wami codziennie pisac i dlatego mi tak sttrasznie źle, nie mam tam kompa ani tym bardziej neta a na kafejke nie mam kasy, będę z Wami jedynie od piatku do poniedziałku. Strasznie będę za Wami tęsknić, bo ja sie do Was bardzo przyzwycziłam i polubiłam każdą z Was. Bedziecie mnie pamietać jak będę się tak rzadko pojawiac ? :( Mam nadzieje, że jakoś bedę nadrabiała zaległe stonki. Smutno mi, strasznie smutno......:( Pewnie daltego nie śpię bo musze tam wrócić, i nie będę juz z moim mężem codziennie jak teraz ale też od piątku do poniedzuałku. Juz się zastanawiam, czy nie dojeżdzać od kwietnia, mam do uczelni 55 km, co dziennie wychodzi 110 km, a bilet miesięczny kosztuje 170 zł, ale boje sie, że jak zrezygnuje ze stancji i zaczne dojeżdzać, to okaże sie że jesem w ciąży i boję sie, iż zaszkodzę dziecku takimi dojazdami. Myślicue że można zaszkodzić fasolce przez takie dojazdy? Znowu się rozpisałam. sorki :) Jakoś sie znowu musze wdrążyć w rzeczywistość. Jakoś wytrzymam te 3 miesiace, byle do czerwca. Pozdrawiam i zyczę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te spodnie sa wspaniałe, świetnie wyglądają, ale gdybym miala kupowac, to bym sie nie mogła zdecydować, bo i bojówki mi się podobają, bo sama nosze tego typu spodnie, i te zielone bo uwilelbiam zielon kolor :) Ale na pewno skorzystam :) Bo ja nawet nie wiem gdzie takie rzceyz mozna kupić. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misisaczkowa chyba podróze nie zaszkodzą dziecku ale wiem, ze w pierwszym trymestrze kobiecie strasznie chce sie spac bez przerwy i jest zmeczona non stop, wiec chyba nie dasz rady :O jeśli masz ochcotę to puść mi mailem nr swojej kom to Ci będę słać smski z nowinkami z forum :) jeśli nie masz ochcoty to nie ma problemu :) wysyłam Ci zaraz te załązniki z instrukcją mailem :) niech mnie ktoś kopnie żebym sie wrescie za sprzątanie wzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Angelo ależ masz pomysły :D Pewnie, że chce :D Ale może na maila ci przeslę, bo nie mam ochoty żeby jakś pomarańczowy sie bawił, nie żebym nie chcial na forum napisać ale nie widomo kto to czyta, a takiej informacji lepiej nie ropowszechniać publicznie. Napisz maila, to ci prześle :D Dziekuję z góry :D A to nie bedzie kłopot? Napewno? W podziękowaniu 👄 i 🌼 Nie musisz często, jak bedziesz chciala :D Fajnie bo będę na bieżąco :D Masz rację z tymi dojazdami, mam koleznakę w 4 miesiącu i ona mówi, że bardzo chce jej sie spać. Alez mi się te spodnie spodobały, a te pasy sa bardzo tanie. Fajnie, że nie będę wyglądała w ciąży jak worek :) Koniecznie je musze kupić, ale dopiero jak zobaczę 2 krechy na teście. Sabcial a to prawda, z tymi jajnikami? Może to być jakiś objaw ciąży? Bo ja tak od czasu do czasu mam takie lekkie kłucie. A ta głupia ewka nalaityk mi nie przysłala testów 😭 !!!!! To forum jest naprawdę wyjątkowe :) O już mam maila, zapomniałam, że wyświetla jak się naklika na nicka :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotuś pewnie, ze mailem mi prześlij o tym własnie pisałam :) wysłałam Ci mailem to co dostałam od babeczki od testów ;) może zadzwoń do tej ewy analityk podała numer??? moze maila napisz ja też zamierzam kupić te portki kiedy zobacze krechy ;) kłopot żaden , przyjemność po mojej stronie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes kochana Angelo :) Raz jeszcze dziekuję. Pewnie że kupujemy portki :) A co nie bedzemy wygladacjak wory. Juz się nie moge doczeakć aż będę w ciązy i będę mogła sobie takie coś kupic, od razu kupie XL bo ja mam i tak 38 rozmiar, to L bedzie za małe :) Ten pas tez kupię, i może jakąs tunike, ale za dużo nie będę kupowała bo szkoda mi kasy, no i jakieś bluzeczki, mama juz powiedziała, ze mi uszyje takie ubrano mojego projektu z takaniny dzinsopodobnej i bedzie ok :) Oj już sie nie moge doczekać :D Ale sobie dałyśmy upustu fantazji :D Trzeba sie wziąść w garść :D hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tę ewkę to jak bym dorwala to by jej tak nagadała że ło matko. no bo tak jak się wysyła kase w srode (8 lutego w moim przypadku) to przesyłka dochodzi w czwartek(9 luty) albo w poeniedzłek(13 luty), hmmm mamy już 18 lutego i nadal nic, a ni w środę a ni w poniedziałek. Cóż pozytywa ode mnie nie dostanie. normalnie sie już wściekam, bo już jutro mogłam zroboic piuerwszy test a tak nie zrobię. Jak się wkurze to sobie kupię w aptece i tyle 😠 Uważaj na nią, sprzedaje tylko nerwy. I ma mnóstwo negatywnych komentarzy, ja przed kupnem nie spradwziłam bo tak sien nad nią laski na formu rozpisywały jaka to ona nie jest wspaniała, niemal guru, że nie popatrzyłam i teraz bardzo żałuje bo juz nigdy tego błedu nie zrobię. Lepiej juz kupić drożej. A ta gosia- testy jest w porządku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedę u niej kupować to pewne ta gosia jest bardzo sympatyczna i słowna :) dostałaś mojego maila??? ja Twojego nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uważam , też kupię te spodnie - bojówki i bluzeczkę w kolorze oliwki oraz ten pas :) spodnie bedę miała na wyjscia na miasto, a pas kupie czarny bedzie do pracy do czarnych- zwykłych spodni, poprostu spodni nie bede zapinać na to pas żeby sie trzymały bo chyba o to chodzi??? z tym pasem nie?? żeby wykorzystywac swoje rzeczy :) oj żeby to juz było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo dostałam twoje maila, i juz napisalam. kurcze może cos pokręciłam. Zaraz jeszcze raz spróbuje. Wsyałam na ten adres co podalaś. z tym psem to chyba o to chodzi, zeby zakrył niedopięto spodnie ;) i przyktótkie bluzeczki, bo na pare miesięcy to sie w sumie nie oplaca wydawać tyle kasy na ciuchy, zwłaszcza, że dopiero od 3 miesiąca zaczyna brzusio podrastać, a już w 9 miesiącu to nie w głowie strojenie się bo już kobitka zmeczona. W sumie to tylko przez 6 miesięcy trzeba się przemeczyc z ciuchami a maleństwo ma duuuże potrzeby i jak dojda badania, usg itakie tam , nie mówie ju z o wyprawce to ja dziekuję, wystacza mi te spodnie, pas, jakies tuniki i bedzie ok. Juz wysyłam drugiego maila :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×