Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

poczwarka wszystkiego najlepszego🌼, dużo radości, miłości, uśmiechu na każdy dzień oraz spełnienia marzeń....dzidziusia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczwarko-wszystkiego najlepszego!!!🌼🌼🌼 niech Ci się spełni to najważniejsze marzenie:) a reszta będzie już wspaniała :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma to sama sobie popiszę,a co!!!:)) psycha mi się włącza,z jednej strony mam oczywiście co???to co pewnie wszystkie-NADZIEJę:) z drugiej mam pretensje do siebie samej i męża (oczywiście mu o tym nie powiem bo to tak na prawdę niczyja wina) że tak się napaliliśmy na to staranie,że jak doszło do owu (chyba) to już nie mieliśmy na nic siły ani ochoty....(oczywiście nikt tak nie powiedział,ale to chyba było czuć...) może lepiej kupić testy owulacyjne,i wiedzieć kiedy się starać? ale wtedy na pewno się napalę.... tak źle i tak niedobrze:( to takie trudne,zaczynam myśleć,że niemożliwe... w piątek spotykam sie z moją najlepszą przyjaciółką-traktuję ją jak siostrę (niestety jestem jedynaczką:( )i zastanawiam się czy powiedzieć jej o staraniach.... nikomu nie mówiliśmy i nie mamy zamiaru, więc już nie wiem.Może jak ktoś jeszcze będzie za nas trzymał kciuki to się uda? Poza tym chciałabym żeby była w przyszłości chrzestną dla mojego pierwszego dziecka:) co sądzicie-powiedzieć czy nie? widzę że u was przygotowania w pełni:) a może smażycie już pączki??? u mnie nadal leń:) pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) poczwarka jak po imieninach? wybawiona pomimo tej wstrętej @? kiedyś ona musi w końcu nie przyjść:D Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybawiona wybawiona:) musze poprawic tabelke ehhh NICK............ IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24......okolice Gorzowa......2...........27.02. julk_a..............Sylwia......31......Szczecin................ 2...........25-26.02 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz................7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk............6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom..................3............09.02 poczwarka......Marcia.......27.......centrum Polski.......3............22.03 misia23...........Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol..............Renia.......22....... Katowice...............3............5.03 kocica_26.......Jola..........26........Piła.......................2............19.02 angela-32........Pati.........32........Dolny Śląsk...........3............06.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze cos, gdzie sie podziewaja inne dziewczyny z tabelki??? NICK............ IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24......okolice Gorzowa......2...........27.02.trzymam kciuki:) julk_a..............Sylwia......31......Szczecin................ 2...........25-26.02trzymam kciuki:) sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz................7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk............6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom..................3............09.02 gdzie jestes?odezwij sie!!! poczwarka......Marcia.......27.......centrum Polski.......3............22.03 misia23...........Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 gdzie się podziewasz???!!! reniol..............Renia.......22....... Katowice...............3............5.03 kocica_26.......Jola..........26........Piła.......................2............19.02 Gdzie jestes?! angela-32........Pati.........32........Dolny Śląsk...........3............06.03 No i trzymam kciuki oczywiscie za wwzystkie dziweczyny! Ja juz mialam nadzieje, chociaz czulam ze @ sie zbliza, w sumie to @ jakas dziwna jest w sumie niby juz jest ale cala noc nic nie bylo, i brzuch jeszcze mocno nawet nie rozbolal:)a juz mam nospe naszykowaną od wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomyslalam ze moze trzeba juz zrobic nowa tabelke, a moze sie niedlugo przyda:) licze na to, więc pozwole sobie ja zrobic, to tak zeby przywolac te bociany:) NICK............ IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ misiaczkowa...Martuśka....24......okolice Gorzowa......2...........27.02. julk_a..............Sylwia......31......Szczecin................ 2...........25-26.02 sabcial.............Sabina.....32.......Racibórz................7............10.03 Asik25............Joanna......26.......DolnyŚląsk............6............16.03 Klaudyna74....Klaudia......32.......Radom..................3............09.02 poczwarka......Marcia.......27.......centrum Polski.......3............22.03 misia23...........Dominika..23.......Poznan..................1............15.02 reniol..............Renia.......22....... Katowice...............3............5.03 kocica_26.......Jola..........26........Piła.......................2............19.02 angela-32........Pati.........32........Dolny Śląsk...........3............06.03 NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarka- wszystkiego naj, naj, naj z okazji imienin!:-) Przykro że @ nadeszła wredota jedna. Następnym razem się uda. Z tą tabelką dobry pomysł, może przyniesie szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobity-smacznego tłustego czwartku:) cholera-to kłucie to chyba coś złego-wczoraj w czasie przytulańska bardzo bolało-chyba powinnam iść z tym do gina-co to może być?a może to coś w jelitach?no więc pewnie się nie uda,skoro mój organizm mi mówi,że coś jest nie tak:( i znów choróbsko-mi chyba nie jest dane poczęcia dziecka w pierwszym roku starań:((( muszę wymyślić temat pracy-nie mam absolutnie koncepcji:((( coś nam dziewczyny z tabelki pouciekały-ODEZWIJCIE SIę!!! życzę miłego dnia i dużo słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcial
Hej dziewczyny, smacznego tłustego czwartu, pamietajcie jeden pączek to 250 kalorii dlatego uważajcie - hihi, chyba, ze komuś nie zaszkodzi? Lepiej chyba nie mówić wszystkim,że chce sie dziecka, bo każdy potem pyta i wyczekuje, ja tak zrobiłam, ze powiedziałam i teraz każdy tylko czeka na dobrą wiadomość, żałuje że powiedziałam bo, lepiej zrobic niespodziankę. Najgorasze są te najlepsze koleżanki - które potrafia nawet męża zapytać czy dostałam w tym miesiącu okres czy nie. A potem kłótnia gwarantowana. Teraz przyjęłam inną strategię siedze cicho i już nic nikomu nie mówie nawet mojej najlepszej przyjaciółce, zakończyłam ten temat. Tylko u Was moge się pożalić i poplanować itp. Wszystkiego Naj... z okazji imienin:):):):):) Życze Ci, duzo przytulania i jedną małą fesoleczkę na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcial- ja też zrobiłam ten bład że wszystkim rozpowiedziałam i teraz każdy średnio co 15 minut pyta czy to już. Wkurzające. A tu jak na złość tyle czasu i nic. Wściekła jestem na siebie że tak rozklepałam o tym wokół. Pewnie zapeszyłam i teraz mam za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na nic sily, boli brzuchol:( chce mi sie spaaacccc, i mam dola, malo nas tutaj wiecie dziewuszki, ja juz nie mam co pisac, chociaz fajna pogoda otyle dobrze, ale nie chce mi sie isc na dwor, dopiero po 16 musze wyjsc z domu ehhhhhhhhhhhhh chyba wypije kawe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo!!!! podnoszę temat bo się gubi:) Pewnie się zajadacie pączkami i dlatego nie możecie pisać:D i nie zapomnijcie, że najlepsze na spalanie kalorii jest sexik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa pamiętamy o Tobie i Ty też nie zapomnij o nas. Myślę, że już jutro się \"zobaczymy\":) Pojadłaś sobie pączusie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczwarka pogoda jest do ............ ale jeszcze trochę musimy taka pogodę przeżyć, aby do wiosny i więcej słoneczka, to co lubię:) Wiosna budzi wszystko do życia więc i una ubudzi nowe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sloneczko swieci:) ale szkoda ze tylko za oknem a w duszy pochmurnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też prześwituje słoneczko za chmurek:) poczwarka nie smuć się, zrób sobie spacerek, który orzeźwi Twój nastrój, może natrafisz na ślady wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarka- uszy do góry! Będzie dobrze!:-) U mnie też słoneczko i ładna pogoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dzisiejszym nastrojem to bym mogla tylko przypadkiem w cos wdepnąć hihiih nawet mnie paczki nie rajcują, nie chce mi sie po nie isc, dobrze ze moge w ten dzien siedziec w domu i nie mecze sie w pracy:) ale smęce , wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mi nastrój skacze jakby był na trampolinie:)raz super,a raz do...nosa dobrze,że chociaż z pracą licencjacką wszystko ok-jak na razie:) lllluuubię pączki:) i chrzanię wszystki kalorie:))) chcę tylko być zdrowa (jajnik,albo cuś innego kłuje bardzo boleśnie nadal:(( ) u mnie słoneczko chyba też poszło na pączki.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Ale się za Wami stęskniłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poczwarko, spóźnione ale szczere życzenia spełnienia największego marzenia, potem innych marzeń, zdrówka, miłości, radości, usmiechu na codzień i samych wspaniałości od życia :) 🌼 👄 Przyjechałam wyjątkowo w czwartek, bo dzieciaki w szkołach maja ferie, to nie mieliśmy gdzie na praktyke pójści nas zwolnili. Ehh ku mojej wielkiej radości. Ja obchodze w czerwcu :) Angelo, nie dostałam ani jednego sms, nie wiem czemu nie doszły, zawsze z gg dochodziły, bo mąż puszczał, może ci źle numer podałam. Napiszę na gg jeszcze. Jestem nadal choooraa i kicham na potęgę, zużyłam ponad 200 chusteczek i ledwo widze bo mi tak oczy łzawią. Ale kupiłam sobie fajny lek homeopatyczny i jest super, już jakoś dobrzeję. U mnie to jakoś dziwnie. Piersi nie bolą, a troszkę brzuszek ciągnie. Ale od rana nic. Nie mierze tempki bo jestem chora, więc to nie ma sensu. Boje się jak cholera. Wiem, że sie zdołuję jak ta wstrętna przyjdzie.Nie chcę żeby przyszła, już przez 9 miesięcy. Czytałam poprzednie stronki i bradzo trzymam za każdą z was kciuki, żebyście już miały fasolki i żeby sie jakiś super pozytywny akcent zaczął :) Zarabiste było z tymi bocianami, cip... cip.... uchachałam się na maxa. Zaraz wyjde do ogrogu i będe cipać ;D może pomoże :) Fajnie, że jest projekt tabelki ciążowej :) Super wygląda :) Pozdrawiam i jeszcze tu dziś zaglądne :) Bo się tak stęskniłam :) Buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D misiaczkowa szkoda, ze nie przyszły :( moze ja nie umiem wysłać z GG wiesz?? :( nastepnym razem będę z komówki wysyłała :) przepraszam ,że ze mnie taka gapa :( a ja chyba miałam jednak wczoraj owu :) bo bolało jak przy owu ale tempka nadal 36,3 zastanawiam sie czy to nie przez antybiotyki które brałam ;) poczwarko przyjmij spóźnione ale szczere życzenia spełnienia wszystkich marzeń a tego najważniejszego przede wszystkim 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 spadam bo padam na dziób :D pa pa 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczonka wam wszystkim, :) witaj misiaczkowa:) fajnie ze juz jestes:) wlasnie wrocilam od promotora, czekają mnie kolejne poprawki poprawekpoprawekpoprawek pracy:( ehhh kiedy to sie skonczy:) brzuch nadal boli od@ ehhh, ale juz samopoczucie troche lepiej:)chyba po pączku, dopiero po 16 nabralam ochoty na niego(a ja uwielbiam slodycze w kazdej postaci):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się pączkami objadłam!!!! Brzusio mnie boli :D Chyba przesadziłam :D Miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- juz piąteczek:-) Jutro będę spać:-) Tralalalalala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!!! ja też się cieszę z piątku już mam dość tej pracy :-( a w weekend jestem tylko i wyłącznie dla mojego synka, pójdziemy na zakupy ( ciekawe na co tym razem mnie naciągnie :-) ), na mecz piłki ręcznej i do kina. W tygodniu chyba za mało spędzam z nmi czasu a potem przez weekend próbuje nadrobić zaległości ale to chyba się nie da nadrobić.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia- niestety chyba większość ludzi w tygodniu nie ma tyle czasu dla dzieci i rodziny w ogóle ile by się chciało. Ale widzę że w weekendy wynagradzasz synkowi cały tydzień pracy:-) Piękny plan! Tęż bym chetnie tak spędziła weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×