Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Gość Alice22
Dziwne , bo nie na temat... A mogłabyś mi powiedzieć co studiowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wytrzymałam !!! ugryzłam od mojego dziecka kinder pinguini i zjadłam surówkę z kapusty pekińskiej ze śmietaną i majonezem a i zamierzam jeszcze pogrzeszyć bo robię an obiad chińszczyznę - tak sobie tłumaczę .... że to tak przy Święcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zgrzeszylam,kolezanka namowila mnie w pracy na kawalek ciasta i zjadlam 2... :-( Ale nic stalo sie trudno,postaram sie juz dzis mniej zjesc Dziewuszki DUZO SLODYCZY zycze i przesylam buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszło .... zjadłam pól takiej długiej czekolady milki z ryżem prażonym uff ... pękam w szwach i jestem zła bo jak na milkę to kiepska ta czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice22, ja studentka jestem :) ha!! dzis nie skusilam sie jeszcze na nic slodkiego!! i mam zamiar wytrwac.. tylko w zamian tego zapowiada sie wielki kupel popkornu... ehhh... teraz siedze w reczniku.. zaraz bede sie smarowac czym s co powinno mnie ujedrnic, wyszczuplic, odcellulicić i w ogole jeździć na wrotkach :) sniadanie - 2 kanapki z serkiem almette wyklad z filozofii :P - mandarynka 1 kawa zaraz zjem jeszcze kanapke nie jest chyba az tak zle :) wszystkiego walentynkowego dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeł a nie kupel :) mg27... dzis wszystkoi wszystkim wybaczamy... nawet nie dobra milke (bo to fakt ze nie specjalna jest :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzisiejszy dzien zawalilam....zjadlam wieczorkiem i ciacho i duzy kawalek domowej pizzy.....:-( jutro chyba pojde na 2godz aerobiku :-) No nic nie ma sie co zalamywac,czasu nie cofne.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie pochwalić,moja waga wkońcu drgnęła i nie mam już kolejnego kilograma....w sumie już ubyło mi 8kg:) ale wczoraj zgrzeszyłam,z okazji Walentynek,zrobiłam mojemu kochanemu pizze i jeszcze kupiłam ciasteczka i było wino.... no cóż,dziś już bedę grzeczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest tak jak myślałam, nawet nie zauważyłyście, że mnie wczoraj nie było :o tak jak nie zauważyłyście mojego ostatniego posta. Nawet jednego komentarza do tego co napisałam :( Czy was nie wzruszają takie tragedie jak cierpienie dziecka? bo dla mnie to jest wielka trauma, kiedy widzę dziecko śmiertelnie chore, czy katowane przez rodziców. Teraz ja czuję się niechciana tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty _megunia_ co do cierpienia dziecka to oczywiście czytałam Twój post, ale nawet nie chcę komentować takich tragedii, bo brak mi słów i zaraz łzy napływają mi do oczu, bardzo przeżywam takie nieszczęscia - dlatego mój mąż, jeżeli zobaczy że zanosi się na program o takiej tematyce odrazu zmienia program. Sam też bardzo przeżywa, zwłaszcza jeśli chodzi o tragedie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelajn - co Ty robisz, ze tak chudniesz? W jakim czasie schudłaś te 8 kg, proszę o wskazówki !!!! Postanowiłam, że będe ważyć się co tydzień, ale nie wytrzymałam i oczywiście sprawdziłam. Waga jakoś specjalnie nie drgnęła i chyba skuszę się na jakąś drastyczniejszą dietkę. Sam nie wiem. Po wczorajszym obżarstwie nie powinnam mieć jednak pretensji, że nie chudnę - chyba że do siebie za brak konsekwencji w realizowaniu \"tysiączki\" !!! W przyszłym tygodniu są urodziny mojego dziecka i też pewnie na coś się skuszę. Grunt to silna wola !!! Na śniadanie zjadłam : 1/2 grahamki z pl. szynki drobiowej a na 2 śniadanie: wypiję: kubek slodziutkiej, truskawkowej maślanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki 🌻 Smutno było bez was... No to nadrabiam zaległości wczorajsze i dzisiejsze. Emilcia serek wiejski lekki ma 120 kcal (całe pudełkko). Mg27 ja korzystam z kilku tabel kalorycznych na raz, wtedy ewentualne błędy w liczeniu są minimalne. Czarownico Agato ja też mam identyczny nawyk, że jak coś kupuję to sprawdzam wartość energetyczną. Tylko mąż jak jest ze mną na zakupach to się denerwuje, bo przez to sprawdzanie zakupy trwają dłużej :) A i znalazłam wart. kal. popcornu- w 100g 150kcal; nie wiem ile kubełek popcornu waży, ale kalorii ma dużo... Ja narazie nie zgrzeszyłam, tzn. nie zjadłam nic słodkiego ani chipsów popcornu itp. Wczoraj nie wytrzymałam i się zważyłam. No i co? Jeśli moja waga się nie myli za bardzo to schudłam 2kg! Nie wiem czy faktycznie tyle, bo jak pisałam trochę moja waga oszukuje, ale na pewno coś się ruszyło. bo czuję po sobie. Przydałaby mi się ta waga elektroniczna. Postanowiłam zjadać trochę więcej kalorii niż do tej pory, żeby za szybko nie schudnąć, mam czas do maja :) Wczoraj na przykład pochłonęłam 914 kcal, a dziś planuję 913. Oczywiście nie zamierzam przekraczć 1000 kcal. A jak u was z efektami diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27,witam:) wiesz te 8kg to nie tak naraz,zaczęłam moje odchudzanko na początku listopada,w m-c schudłam 4kg,potem były świeta,sylwester,wiec wrócił jeden kg,potem przez 3 tyg schudłam 4 kg,a teraz kolejny kg przyznam sie że na poczatku wspomagałam się tabletkami Bio-CLA z zieloną herbatą,nie miałam takiego apetytu,więc łatwiej mi było ograniczać jedzenie,no i w styczniu LIDA,ale to był głupi pomysł,brałam ją 3 tyg,faky schudłam,mogłam prawie nie jeść,ale wiem że było to niemądre,bo znalazłam złe opinie na temat tej Lidy. potem znalazłam nasz topik i postanowiłam dietkę 1000kcal i jakos trwam,z małymi grzeszkami ale jest nieźle jesyny plus brania wcześniejszych tabletek to taki że przyzwyczaiłam sie do mniejszej ilości jedzenia i teraz naprawde jest mi łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_ - naprawdę polecam taką wagę, ja niby wyznaczyłam sobie jej zakup w ramach nagrody po 3 mieięcznym odchudzniu, ale jak mąż mi kupil to naprawdę jestem happy - może zobacz na allegro, albo jaki masz hipermaket w pobliżu ??? mam dziś dołek !!! nie mogę znaleźć pracy a szukam jej już m-c a w moim odchudzaniu nie widać spektakularnych efektów :( idę coś sobie kupić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg27 nie wolno sie poddawać,wiem że to trudne ale musisz byc dzielna,zaufaj mi,wkońcu efekty będą widoczne a każdy kolejny stracony kg będzie cię bardziej motywował,tylko nie możesz się teraz poddać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam kiedyś, z małego miasteczka jestem tam jest tylko: Biedronka, Gośka, Zielony market, Lider prize i Polo market. Może poszukam na Allegro... Masz rację kup sobie coś, bo zakupy poprawiają humor(mi przynajmniej). Tylko nic słodkiego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w promieniu 100 km musisz coś mieć, ja też na duuuże zakupy dojeżdzam 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś w ogóle mnie widzi???mam wrażenie że pisze sama do siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtos
wiadomość dla wszystkich dziewczyn które walczą z nadwagą....a potem z efektem jo jo.Koniec z problemem,moja przyjaciółka przywiozła mi ziołowy komponent....wierzcie nie wierzcie,czlowiek chudnie bez problemów.A przed tem w dół i w góre i tak na okrągło.Nie jestem jedyną osobą która może to potwierdzić.Minęły trzy miesiące-jestem szczupła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewlajn - już miałam wychodzić, ale napisze coś specjalnie do Ciebie: widzę i czytam każdy Twój post i .... serdecznie pozdrawiam Kajtos - za reklamę podziękuję (przynajmniej ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtos
a tak wogóle to witam,jestem Alicja welll.edek lub kajtos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtos
nie dziękuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtos
ale jesteśćie...jak mówią moje córki-bojacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg27 no 100km od mojego miasteczka jest W-wa, narazie się nie wybiera,. bo drogi takie paskudne. Wczoraj jak wracaliśmy z mężem z zakupów to o mały włos nie wylądowaliśmy w rowie, bo kierowca tira(który widocznie uważał się za pana i władcę całej ulicy) nie zjechał do pobocza, tylko jechał blisko środka tak, ze musieliśmy uciekać w zaspę śniegu :o Ewelajn ja też Cię widzę :) Kajtos dzięki za reklamę, ale nie skorzystam. Ja nie wierzę w żadne ziólka, tabletki i herbatki. Jeśli chudniesz z głową tzn. zdrowo i beż katorgii, czy jakiś durnych głodówek, to nie ma efektu jojo. Bo tak dla twojej wiadomości to jeśli przechodzi się na dietę 1000 kcal i jest się na niej cały czas to niby jakim sposobem wrócą kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przegłądam te wagi na allegro i nawet nie są takie kosmicznie drogie. A nie wiecie czy w media markt mozna kupić taką wagę? Bo brat niedługo wybiera się do Olsztyna to może by mi kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie poszłam na zakupy - wzięłam się za sprzątanie i to trochę pomogło mi z walce ze zlym humorem, ale pogoda jest tak piękna, że zaraz wybiorę się z moją córcią na spacerek. _megunia_ - oczywiście że w media markecie są takie wagi, mój mąż tam kupował i jestem bardzo zadowolona zapłacił ok 120 zł, ale taką samą bez f-cji pomiaru tłuszczu i wody w organizmie (co uważam za zbędne) można kupić połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) ewelajn ja też czytam więc głowa do góry nie zawsze jest wena do odpisania;) megunia 🌻ja zawsze z opóżnieniem czytam i nie ma mnie tu codziennie ale jak siadam to zawsze czytam TWOJE posty i tak jam mg27 becze na takich programach więc mój mi przełącza tv ale na takie zachowania nie mamy wpływu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×