Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość padlinka 26
dzieki bo mnie strasznie boli i nie wiem od czego.mowie wam okropnosc brzuch i kregoslup idzie oszalec. a ja znowu o sobie .koncze bo jakos nie czuje sie na silach. narazie koncze,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka a jakbyś wzieła sobie jakąś tabletkę rozkurczową? może by pomogło nie jestem zwolenniczką tabletek przeciwbólowych, no ale wiadomo są takie momenty że inaczej nie damy rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
chyba cos wezme ale w domu bo przy sobie nic nie mam. jeszcze 4 godzinki i do domciu :) moze jakos wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój ale to dobrze bo nie mam czasu tu dziś zaglądać pozdrawiam wszystkich zapracowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kolejna osoba do nas dołaczyła, i bardzo dobrze. Ja właśnie wrocilam ze szpitala, a byłam tam z moim dziadkiem na oddziale onkologi. Przyjechalam z ulotkami o ciązy i dzieciach, bo przechodziłam przez oddział ginekologiczny. Bardzo głupie zestawienie onkologia - ginekologia, położnictwo. Kto to wymyśłił aby takie oddziały były obok siebie. Dzis do pracy nie ide bo pojade jeszcze na uczelnie, o ile sie dodzwonie do promotora. Chyba im mniej bedziemy myślec o ciąży i dziecku to tym szybciej to sie stanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
widze ze wszytskie dzis ciezko pracuja :) ja tez mam tyle pracy ze nie moge sie wyrobic a czas leci.. :) juz mi lepiej wzielam no- spe i jakos mi lepiej sie zrobilo ale kregoslup nadal boli. to ja uciekam znwou do pracy.. wpadne tu jeszcze sie pozegnac pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
wszstkie ciezko pracuja :) ja juz sie zegnam z Wami bo wczesniej uciekam :) malo dzis klikalysmy ale widocznie duzo mamy wszystkie pracy. trzymajcie sie i do jutra mielgo wieczoru wam zycze :) pa,pa, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też dziewczynki już żegnam do juterka miłego wieczorku wam życze, ja niestety mam dziś wieczór samotny mój mąż jest w pracy i to do jutra ale podobno zostawił mi jakąś niespodzianke w domu, siedzę i myślę co to bo nic mi nie chciał powiedzieć więc lece do domu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam was kobietki w tym pieknym dniu :) od samego rana mam mase pracy szef dostarcza mi zajecia zeby mi sie przypadkiem nie nudzilo :) wiec wpadalm sie z Wami przywitac i uciekam. w wolnej chwili wpadne do Was. zycze oczywiscie milego dnia i oby praca mnam szybko zleciala :) gaabi-> jak to maz zrobil Ci niespodzianke jezeli mozesz oczywiscie pwoeidziec????? a co z reszta dziewczynek .olaa, claudia oliwia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzień w pracy, głowa mi pęka. Wczoraj wrocilam pozno z uczelni, a dzis trzeba było rano wstać. Oj jak ciężko :( Gabi co tam mąż ci przygotował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich oczywiście że wam powiem zanim wróciłam do domu miałam kilka telefonów od męża czy już doszłam, czy widziałam? sam się niecierpliwił, no a kiedy doszłam w końcu do domku miałam przygotowane na stoliku: w wazoniku róże i pod nim małego kotka, takiego sztucznego, ale nie maskotkę, wygląda naprawde bardzo realistycznie, jak prawdziwy, jest super tyle z dobrych wiadomości teraz ide pracować, a roboty mam dziś dużo, ojej jak mi się nie chce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
zyjemy. ja mam dzis tyle parcy ze nie moge dzis z niczym nadarzyc :( zaraz ide zrobic sobie herbakte i cos wreszcie zjem :) ale jutro szefa nie ma od 9.00 wiec bede maial spokoj za to dzis mam urwanie glowy!!!!! narzie koncze bo w brzusiu mi burczy z glodu to narazie dziewczynki,pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️ 🖐️ Witam Was dziewczyny! Nie bylam wczoraj w pracy, lezalam caly dzien na sofie i odpoczywalam, ale i tak jakos dziwnie sie czuje, nieuklada mi sie z moim facetem, wiec marzenia o bobasku, musze teraz odlozyc. Ale i tak bede tu zagladac, bo bardzo was polubilam i trzymam kciuki za wasze starania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc widze ze wszystkie pracujemy :) ja juz mam dosc chce do domciu....ale juz niedlugo na szczescie! claudusia-? zobaczysz ze wszytko sie ulozy nigdy nie ma tak zeby bylo super zawsze sa jakies nieporozumienia trzeba sie w koncu dotrzec. u mnie tez z mezusiem sie czasmi klocimy ale na tym polega malzenstwo kazdy ma inne zdanie i potrzebny jest kompromis.wiec uszka do gory pogadaj z facetem i bedzie ok. gaabi-> biedna jak ciezko pracuje ze nawet nie wpadnie. olaa-> a co u Ciebie kochaniutka??? dobra ja naraziekoncze biore sie za prace ale wpadne tu jeszcze do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie chce do domku koniec m-ca i wszyscy chcą nadrobić zeległości a ja padam a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
czesc! ja juz jestem padnieta ale skonczylam wszytsko jutro odpoczywam :) mam juz dosc niech ten dzien sie skonczy na szczescie za godzinke do domciu :) a co u Was gaabi zapracowana podobnie jak ja tyle ze ja juz skonczylam olaa-> a co z TOba kochaniutka...? claudia-> odezwij sie oliwia-> skrobnij nam cos dzis nie krakac dobrze sie czuje :) staram sie nie myslec o dzidzi i jakos leci zobaczymyza 2 tygodnie :) hey no gdzie Wy jestescie????nudno mi tu samej :( skoro nie ma nikogo a monolog jest nie w miom guscie to znikam. wpadne za chwilke i mam nadzieje kogos tu zastac!! to narazie,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cięzki dzis dzien. Ja dzis tez dobrze sie czuje, odpukac. Dziewczyny potrzebuje waszej opinii. Przepraszam ze was tak zanudzam swoimi opowiesciami, ale nie wiem co mam robić. Otóż chodzi o mój ślub. Jak wczesniej pisalam ma byc w czerwcu. Ja nie chce wesela a moi rodzice tak. Wczoraj mama wymyslila ze mam wziac slub cywilny, a pozniej zbierac kase i zrobic weselicho. To jest chore. Ja nie chce samego cywilnego tylko koscielny od razu. Nie mam kasy na wielkie wesele oni zreszta tez. Jest nierealne aby odlozyla kase na takie wesele bo to ok. 15 tys zł. Oni tez nie odloza bo nie maja z czego. Mam 24 lata a nie moge decydowac jaki bedzie moj slub. Pomóżcie mi, bo ja mam dość tłumaczenia, że ja chce inaczej. Jedyne co mi się nasuwa to gdy zajde w ciąże to powiedziec im w maju, gdy bedzie juz za pozno na organizowanie wielkiego wesela. Po prostu wtedy wezme slub taki jak ja bede chciala. Co ja mam zrobic?? W przyszlym roku moja siostra ma brac slub, a za dwa lata nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
u mnie olaa bylo to samo ale stanowczo powiedzial ze nie biore slubu cywilengo tylko koscielny oczywiscie mama byla innego zdania ale jej powiedzialamz e to jest moj slub i ma byc taki jak ja chce zeby byl!!! i stanelo na miom.a co do wesels to ja mialam i chcialam miec wesele wszyscy sie super bawili jak zyje nie bylam na takim extra weselichu!!!! pomysl moze bedzie fajnie ja mialam w restauracji.pomysl nad tym.!!!! i powiadmon nas o decyzji :) ja juz znikam dziewczynki bo ide do domciu do jutra kobieti milego wieczoru :) buzka dla Was wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
olaa-> jeszcze jedno a nie jest za pozno zeby organizowac wesele ja musialm zarezerwowalam sale w grudniu i juz nie bylo mijesc dlatego sie zdecydowalismy na 14 .08 niedzila bo poniedzielk i tak byl wolny jedyny termin wolny byl na 13.03 ale nie chcialam brac slubu 13!!! a Tobie nie zostalo juz wiele czasu. to tyle. koncze pa,pa :) uciekam bo szef juz poszedl do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa pamiętaj ślub bierzesz dla siebie i ma być jak ty chcesz, masz ochote na kościelny czy tam konkordadowy taki weź, nie patrz na innych, gdy weźmiesz sam cywilny nigdy potem nie będzie kasy na kościelny, a z drugiej strony co to za ślub taki na raty. moi znajomi nie mieli kasy i zrobili po kościele w knajpie tylko obiad i nic więcej, zero alkoholu a wieczorem sobie wyjechali gdzieś w polske, wszyscy byli zadowoleni a oni najbardziej a u ciebi jeżeli siostry również planują ślub to się nie zastanawiaj, kto będzie przychodził dwa razy na tą samą imprezę wszyscy zdają sobie sprawę że w tej chwili nikogo nie stać na huczne imprezy i coraz częściej są robione małe przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------>Padlinka, żebym miala kase to owszem nie mam nic przeciwko, ale ja nie mam kasy, moj facet tez. Pracujemy oboje ale na chwile obecna nie mamy tyle kasy odlozonej. Od zeszlego roku bylo mowione ze bedzie przyjecie i bylo ok. Dopiero teraz cos sie odmieniło. Ogólnie to ja zauwazylam ze tata chce wesele bo jego rodzenstwo ma byc. A my z nimi nie zyjemy w zbyt dobrych stosunkach. Widujemy sie raz w roku, czasami 3 i to tylko na swięta. Byłam na ślubie taty siostry 3 lata temu i oni wszyscy sie tam strasznie zachowywali. Gdyby nie orkiestra to z wesela byłaby stypa. Ja tak nie chce. Świadek młodego (jego brat) siedział obok mnie i się zapytał czy oni tak zawsze się zachowują. Tego pytanie i jego miny nigdy nie zapomne, i nie chce aby tak było na moim ślubie. To ma byc cudowny dzień, a nie koszmar. Wiem że w gronie tych 30 osób będe sie lepiej bawić. A tak ogólnie to Moi rodzice dobrze wiedza ze ich nie stac na wielkie wesele, bo nie maja skad kasy wziac. Mama jest na rencie a tato ma umowe do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> Gabi Dzieki za te słowa. -----> Padlinka najblizszy termin sali to 21 październik a moja siostra chce brac w czerwcu, czyli pół roku różnicy. Koszty niesamowite, a kasy brak Wole mniejsze ale w gronie osob z ktorymi sie dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaa nie ma co się męczyć z osobami za którymi nie przepadasz, spędz ten wspaniały dzień w gronie osób ci przychylnych i z którymi czujesz się dobrze, z którymi chcesz dzielić się szczęściem tego dnia nigdy nie patrz na innych, że na przykład \"wypada zaprosić tych albo tamtych\" rób zawsze tak aby ci było dobrze, abyś ty była zadowolona to tyle spadam do domku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzce powodzenia dziewczyy:) ja po odstawieniu cilestu zaszłam w 3 cyklu:)....tez starałam sie odrazu aale owu wróciła chyba dopiero w 3 cyklu...jak sie zceogś bardzo chce to napewno sie spełni ;) pozdrawiam wraz z moją 6 tygodniowa fasolinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaJa25
jak ja wam zazdroszcze dziewczyny.Poznalyscie kogos kto chce z wami miec dzieci.Ja kocham faceta ktory ma juz dziecko z inna kobieta a ze mna nie chce na razie miec.Albo i w ogole i to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
witam was kobietki w ostatni dzien pracy :) oj dzis bede na luzie bo szef znika o 9.00 i juz go nie bedzie wiec bede dzis tu czestym gosciem :0 mam nadzieje,ze Wy tez bedziecie!!! olaa-> rozumiem Cie jezeli sytuacja wyglada tak jak opisalas to faktycznie nie ma senesu robic wesela. ja narazie znikam ide zrobi kawe szefowi i wpadne tu za niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka 26
co to nie ma nikogo :(!!! ja juz jestem wolna szefa nie ma :) ide zrobic sobie herbatke zjem sniadanko i pobuszuje po internecie!!!!!! gaabi-> zapracowan????? olaa, claudia.oliwia -> co z Wami ???? teraz znikam ide pojesc sobie ale bede tu wpadac i licze na Was!!! to narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy, ale niestety to nie ostatni dzień. Ja bede [pracowac jeszcze jutro :( Ide sobie gorącą herbate zrobic. Brzuch mnie jakoś dziwnie boli. Aha ja od wczoraj jem kwas foliowy, a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×