Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalala...

Pierwszy lot samolotem!

Polecane posty

Gość telimna
hej! nie bojcie sie tak:) jesli chodzi o pensete i inne tego typu rzeczy mozecie to wszystko miec w bagazu ,wazne by nie byl to bagaz podreczny!!tam radze nie miec zadnych metaliwych rzeczy bo poprostu moze byc sytuacja w ktorej bedziecie musieli sie ich pozbyc na zawsze:) lot jest naprawde faajny tylko z czasem staje sie nudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scoobyadi1
Hej.To prawda, metalowych rzeczy raczej nie można mieć.Jak przechodzisz przez taką specjalną bramkę i jak masz coś metalowego np. zegarek to zaczyna pipczeć a strażnik podchodzi do ciebie i taka laską koło ciebie macha.Jeżeli chodzi o bagaż podręczny to ja jak 2 tygodnie temu leciałam do Turcji to miałam w bagażu wode 1L.Oczywiście nasz bagaż był prześwietlony i strażnik wyrzucił moją wode bo można mieć tylko picie w takiej malusieńkiej buteleczce. PS.Nie piszcie,że stewardessa to kelnerka czy pokojówka bo to nie prawda ona...Ja też będę stewardessą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.
Hej. Mam pytanie (widzialam ze bylo juz wczesniej zadawane, ale nikt na nie nie odpowiedzial) Czy w bagazu podrecznym mozna miec odtwarzacz mp3 ? Oraz: Czy mozna miec fluid, albo tusz do rzes? Nie chce pozbyc sie kosmetykow, tanie to one nie sa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie ,tez pierwszy raz lece samolotem do Londynu (Stansted) i mysle ze nie sposob sie zgubic na polskim lotnisku,lece z Gdańska (Rebiechowo) zawsze mozna sie zapytac i tak dalej. Jednak mam problem z tym ze jak dolece tam do Londynu to mam isc zamiar za ludzmii , ale powiedzcie mi bo ja niebiore bagazu odprawianego to niebede mogla za ludzmi isc bo oni na bagaz beda czekac ale zdolam sama wyjsc z tego lotniska ?????. Angielskim niemoge sie pochwalic...Prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Hej. Mam pytanie (widzialam ze bylo juz wczesniej zadawane, ale nikt na nie nie odpowiedzial) Czy w bagazu podrecznym mozna miec odtwarzacz mp3 ? Oraz: Czy mozna miec fluid, albo tusz do rzes? Nie chce pozbyc sie kosmetykow, tanie to one nie sa ;P\" mp3 mozna miec - ja mialem aparat + laptopa (w torbie laptopowiej), nic nie powiedzieli, tylko laptopa przeszukali (pewnie czy nie ukrylem w nim czegos ostrego) Kosmetyki mozesz miec, ale czy nie lepiej wrzucic to do walizki? Nie musisz miec tego w podrecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z przewożeniem jedzenia?? Sera niewolno i wedlin ...tak słyszalam ,ale jak to jest z pierogami mozna w podrecznym?? niestety nie biore bagazu odprawianego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłabys u mnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jakis kibelek
jest w sa,olocie, jesli zachce mi sie siku? a jesli jest to jak to wyglada, czy te siki i ewentualne kupy lecą z nieba na ziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spec kiblowy
Wątpię... bo co by było jakby takiemu klientowi na ziemi spadł na twarz odłamek? :D:D Poza tym możnaby było wpaść w tą dziurę :D Osobiście mam lat 16 i też lecę pierwszy raz - SAMA! I szukam informacji dot. startu i lądowania. Jak sobie radzić z tymi dziwnymi uczuciami... bo znając mnie to zacznę zaraz panikować, że umieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w temacie
czy ktos z was mial problem majac tylko dowod osobisty i lecac z UK do hiszpanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie w temacie\", nie powinno byc problemu, bo jesli to dowod nowego typu, to jest akceptowny jako forma ID w calej unii, w tym Hiszpanii. ja tez lece jutro, ale na paszport-z dowodem musialam sie rostac na jakis czas w celu uzyskania innej plastikowej karty, prawa jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotqa
co do tych 'dziwnych uczuć' podczas startu i lądowania, to nie ma się czego bać. Ja też się bałam, jestem w Twoim wieku (rocznik 92 :D) i w zeszłym roku leciałam pierwszy raz. Przy starcie jedyne nieprzyjemne uczucie to zatykające się uczy przy zmianie ciśnienia, reszta jest fajna :D ja najbardziej lubię ten moment gdy samolot po rozpędzeniu się na pasie startowym odrywa się od ziemi :) co do lądowania to przypomina troszkę zjeżdżanie szybką windą w dół z wysokiego budynku. Trzymam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotqa
a jak się uczy zatykają to wystarczy ślinę przełknąć albo gumę rzuć albo jakieś cukierki :D wszystko będzie ok :D mi pomagała ta pierwsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAłoLatkA*
HehexD!:D NIE MA SIĘ ZUPĘŁNIE CZEGO BAĆ!! JA latam co roku po 2, 3 razy nieraz od kilkunastu latekxD I ŻYJĘ!!:) Oczywiście ja zawsze coś se ubzdubram ze spadniemy itp. ale przez to tylko jestem cholernie czujna i każde potrząśniecia a ja już amenn i te sprawy:D Ale tk bez świrowania to lot mżę być bardzo przyjemny.:)) Ale trzeba się czymś w między czasiew zająć... bo bez tego to można sie zamartwić bez potrzeby. Co do wejśćia na pokład to nie można picia, dezodorantwó, perfumi takich różnych... Mi w tamtym roku dezodorant i perfumy wyrzucii, ale dezodorant w kulce zostawili:P A ten mi cole azali wyrzucić ale już jak obok przechodził wujek z synem to on sie napił i ta babka powiedziała ze może je wziąść...:P Ale to tykko w polsce tak męczą... Życzę miłego lotu!!:) JA lece za 3 dni...P Lot 5 odzinny bedzie gitess:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M17
Ja wczoraj wróciłam ze Stanów, leciałam pierwszy raz, sama. nie ma czego się bać, ja sie prawie wcale nie bałam, dopiero jak wsiadłam do samolotu to był troche stresik:D:D tzn bałam sie bo nie za bardzo moge pływać statkiem na morzu tzn nie rzygałam, ale nie za przyjemne to jest dla mnie. wracając do lotu: lata sie super, ekstra. też zaczelam myslec o byciu stewardesa: start - fajne wciskanie w fotel, lądowanie jak dla mnie wcale nie odczuwalne:D no i fajne widoczki:D:D juz zbieram kase na lot w zimie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez 92
i w sierpniu pierwszy raz lece samolotem, mam pytanko, czy do samolotu mozna wniesc wszystko co sie kupi w bezcłówce(nawet perfumy)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizuuu
a ja mam pytanie jak to jest z odprawda paszportowa tzn co oni tam sprawdzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghh
dajesz ten paszport ,sprawdzi ci go i oddaje i przechodzisz na poczekalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiaze xD
A potem idziesz się opychać pączkami =) bo w samolotcie jest wszystko płatne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair
ja sie nie mogę doczekac kiedy będę znowu leciał samolotem {czy moze ktos lata samolotem lini wizzair z GDANSK do IRLANDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair
NAJLEPSZA LINIA TO WIZZAIR WIZZAIR WIZZAIR WIZZAIR WIZZAIR POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drt
wszystko w samolocie jest platne? nawet drinki ??? :-( ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair
czy może ktoś leci z gdańska do cork 12.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drt
ja do dublina i w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair
Ja już lece za 6 dni i nie mogę się doczekać. Najlepiej lubie latać liniami wizzair,zawsze latam z Gdańska. Najlepiej lubie start i lądowanie,polecam wszystkim WIZZAIR jest to naj naj linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za trzynaście dni... magiczna linia:) Ej a w Anglii (stansted) to jak wysiada sie z samolotu to pozniej sie idzie takim tunelem czy tak jak w Gdańsku czy w Polsce od rau do budynku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair
niewiem nigdy nie byłem w Angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×