Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalala...

Pierwszy lot samolotem!

Polecane posty

Hej! Ja tez lece do USA pierwszy raz, ale 28 sierpnia dopiero i tez do Chicago. Przesiadkę mam we Frankfurcie. Lotów sie nie boję bo lubię latać. Martwi mnie bardziej czy nie bedzie zadnych opóznien. Reszta to pikuś ;) Szkoda, ze nie lecicie w sierpniu. Spokojnego lotu 🖐️ i super wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
dzieki ;) a ja lece bez przesiadki... a skad lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
a steawardesy robia lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece z Gdanska i dlatego musze miec przesiadke. Na dlugo lecisz? Kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
wracam jakos 23, 24 sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! to ja dopiero bede wylatywac. Nastawiasz sie na jakies zakupy? Daleko od Chicago bedziesz? Ja jakies 30-40 min do downtown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizzzy
Hej, ja lecę 2 lipca z Warszawy do Los Angeles, przesiadkę mam w Paryżu. Obawiam się że się tam pogubię ;/ na tym lotnisku Wracam 30 sierpnia. Może jednak ktoś się znajdzie, kto mi pomoże przez to przejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
;) niezle... oczywiscie ze sie nastawiam na zakupy ;D jak kazda kobieta chyba!!! pierwszy raz lece tam wiec nie wiem dokladnie gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
heh ;) jak kazda kobieta ;D a ile do downtown to nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni ;) A o zakupach marzę ....jadę z jedną walizką i na miejscu mam zamiar kupić drugą i załadowąć ją ciuchami :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
o jaka spryciula ;D obmyslila juz plan dzialania ;p ale pamietasz ze bagaz max. 2x23 kg? +5g bagaz podreczny? Bedziesz doplacala za przekroczona wage bagazu? Nie lepiej paczka wyslac z tamtad do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze mam 2x23 kg. W stronę do Chicago biorę naprawdę mało ciuchów bo odrazu polecę na zakupy. 23 kg mi wystarczy spokojnie, w tyle sie zawsze pakuje na wakacje na 2 tyg. Nie wiem za bardzo jeszcze jakie ciuchy bede brac do chodzenia i jaka pogoda bedzie we wrzesniu. Mam nadzieję, ze ciepło. Stamtad lecę tez na tydzien do Meksyku wiec wolałabym same letnie ciuchy brac i nie brac jesiennych raczej. A w drugą stronę bedzie 2x23 kg :) O paczce też myślałam juz. Jak mi bagażu nie styknie to wyślę paczkę, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
komu dobrze... a sama do tego Meksyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sama. Trochę sie obawiam, ale jakoś to bedzie. Mam juz wszystko załatwione wiec musi byc dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
będzie dobrze ;) Ej a jak max waga bagażu to 2x23kg to razem 46kg, to można mieć te 46kg w jednej walizce czy trzeba mieć w 2 walizkach po 23kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w 9 sierpnia lecę do włoch liniami wizzair, strasznie się boję gdyż pierwszy raz będę lecieć samolotem. Czy ktoś z was leciał tymi liniami? wylatuję Pyżowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksymalna waga bagażu nie moze przekraczac 32 kg. Takze nie da rady wlozyc 46 kg do jednego. Zreszta jak :D :D ? hi hi Kasia ja leciałam kiedys do Londynu Wizzairem i wszystko bylo dobrze. Nie martw sie. Nastaw sie, ze to cos fajnego. Nie mysl o niczym tylko o tym, ze za chwilę bedziesz w pieknych Włoszech, a to tylko kilka godzin lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
co ty mowisz ze max bagazu to 32kg?! Rozumiem, w klasie biznes takie mozliwosci sa... A czemu nie lecisz eklonomiczna?? A z tym ze jedna walizka max 23kg to prawa rzeczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z lekami? muszę jakoś wcześniej zapowiedzieć że przewożę leki? niestety muszę zabrać je ze sobą, gdyż choruję na tarczycę;/ jak jest w przypadku biżuterii przy odprawie? mam kolczyka w pępku, i nie wiem czy będę musiała go wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedwczoraj wróciłam z Grecji, leciałam pierwszy raz, było super, chociaż bardzo się bałam, jak leciałam do Grecji samolot wpadł w turbulencje i troche strachu było, ale w drogę powrotną wszystko było już a myslałam że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jesli bierzesz swoje leki to włoż je do bagażu głównego. Jesli musisz do podręcznego bo musisz je brac podczas lotu np. to najlepiej miec zaswiadczenie od lekarza albo jakies ksero recepty. POdejrzewam, ze masz małe ilości tego wiec włóz spokojnie do głównego i sie nie martw wogóle. Kolczyka pewnie nie bedziesz musiała wyciagac. Przejdziesz przez bramkę i jak zadzwoni to pokaz i powiedz, ze masz tam kolczyka. Wtedy babka Cie przeszuka i przejedzie wykrywaczem i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizzzy
Czy ma znaczenie jaką linią lecę przy tych wielkościach bagażu?? Ja lecę Air France. Ktoś może się orientuje, nie mogę tego nigdzie znaleźć a wylot za 3 dni ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×