Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

To jeszcze raz ja, wiem że powinnam juz dawno chrapać, ale nie mogę bo wciąż myslę o Kropci martwię sie - odezwij sie moja Droga.❤️ ..Myślę tez o Wdowci, co Ona tam teraz porabia ???, a Rutkowski Ty żyjesz???, czy zapomniałaś juz o nas?????- patrolujesz??? ..Skorpciu jutro, a raczej dzisiaj, jak zwykle liczę na pobudkę, nie mogę zaspać -z oświęconką ksiądz nie będzie specjalnie na mnie czekał. Więc teraz to już naprawdę spadam, miłego dzionka w sobotę życzę. Pa👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!!!Pobudkaaaa!!!! Aaa i Grace sie juz zaczernila-ladnie Ci tez w czarnym ;) Poniewaz chcesz nasz poznac to pare slow o sobie.Jestem z poznanskiego,mieszkam na wsi,z zawodu pielegniarka(obecnie pracuje na pol etatu-dlaczego?tak sie niezbyt szczesliwie dla mnie ulozylo-kiedys opisze),syn gimnazjalista-astmatyk,corka studentka 1 roku kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu.Maz pracuje \"na swoim\" ,jest wielbiciekem medycyny naturalnej-poczytaj kilka stron wstecz to sie usmiejesz co wymyslil! Mam piekny duzy ogrod-to moj cudowny azyl i moja \"swiatynia dumania\".Hmmm chyba wszystko-chcesz wiecej -to bys musiala poczytac wstecz :) Na razie ,pedze na moja energetyzujaca poranna kawe ♥♪♪♪♪ pa! Ale jeszcze dzis wroceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop !!! - grzecznie się melduję, trochę niemrawo i na jedno oko, ale kawusia zaraz przywróci mnie do życia. ...Skorpionku przy okazji się dowiedziałam że jesteś pielęgniarką,albo ja przeoczyłam albo nie pisałaś,to bardzo odpowiedzialny zawód. ...Dzisiaj mam mamę u siebie i już z samego rana fochy stroi, wspomina sprawy z przed potopu świata.No ale co ja Wam truje, dziś piękny dzień trzeba jajka święcić i cieszyć się tym co jest. ..Grace, Kropciu,Jagqdusia, Kalusia,Rutkowski -wstawać śpiochy jajka święcic Na razie kobitki, niebawem się pojawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpiuś pracujesz w służbie zdrowia,mój syn też-jest ratownikiem medycznym i studiuje fizjoteraoię, a piszę o tym dlatego, bo nawet na święta nie przyjedzie, musi pracować i tak mi troszeczkę smutno z tego powodu.No ale więcej już nie narzekam.:classic_cool: ...🌼 Miłego dnia🌼 Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochaneczki. U nas zawirowanie od rana, kąpiele, głowy, suszenia, pakowania i zaraz wyjeżdżamy na święta do rodzinki, dzięki Skorpionku za kilka słów o sobie, poczytam jeszcze wstecz, życzę Wam wesołych świąt, mokrego dyngusa, słoneczka i dużo radości, do zobaczyska, już tęsknię za Wami, wrócę to zajrzę do Was na kawę, buziaczki, za szybko przeczytałam, co mam robić, żeby wstawić np. kwiatka, więc jeszcze nie wiem, ale się poprawię, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Niech Wam moi mili będzie🌼🌼 🌼🌼wiosennie słonecznie i świątecznie🌼🌼 🌼🌼Niech cieszy Wasze oczy🌼🌼 🌼🌼kolorowe pisanki i Wielkanocne baranki🌼🌼 🌼🌼Niech się w Śmingus-Dyngus🌼🌼 🌼🌼woda na Was leje, a zając przyniesie🌼🌼 🌼🌼radość, pokój i nadzieję🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ jestem wróciłam!!!!!!! właśnie miałam napisane tyyyyyle i jeszcze troszkę i skasowałam sobie wszystko choroba a tu se nawet przyklnąć nie można ,bo człowiek świeżo po spowiedzi.POostatnim tygodniu czuję się jakbym wróciła z zesłania z Archipelagu Gułag-\'\'wory\'\' pod oczami ,obłęd w oczach i głupkowaty wyraz twarzy-oto ja.No ale tak zupełnie serio to miałam wyjątkowo ciężki tydzień,mało że okres przedświąteczny ,to jeszcze szef w napadzie złego chumoru postanowił zlikwidować część sklepów w tym również i mój.Na szczęście już mu przeszło i znów zapanował błogi i upragniony spokój.Kochaniutkie a jak tam Wasze wypieki!!!! czy któraś zdecydowała się na murzyna??????RE-NI ty śpiochu Ty nas budzisz w połu dnie a ja przecież od 4 na nogach .Tak sobie patroluję ,patroluję i co widzę -nowe\'\'blade\'\' twarze więc serdecznie witam i mówię siemka.Golas- Ty to chyba facet jesteś tak mi to jakoś zalatuje ale może się mylę.Grace witam jeszcze raz bardzo serdecznie ja jestem z podbeskidzia ,mam 37 lat i 3 szalonych (tak jak mama) dzieciaków w wieku 13,11 i 6 lat. Znatury jestem osobą dość zakręconą,roztrzepaną(zamroziłyście kiedyś pienądzew zamrażalniku lodówki?? ja tak około2000),i pozytywnie nastawioną do życia choć ono czasami daje zdrowo popalić. 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REE-NIII SKOOORPIONKUUU !!!!!!! GDZIE JESTEŚCIE???? jasię tak za Wami wszystkimi stęskniłam a tu masz, kawiarenka pusta-\"...nie masz dziewczynek ,nie masz uśmiechnąć się komu z każdego kąta żałość człowieka ujmuje ,a serce swych przyjaciół darmo upatruje\"🌼🌼🌼:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rutkowski jestes nareszci!! Wstawiam sie na Twoje wezwanie!! :) No wiesz,z tymi pieniedzmi w zamrazalniku to byl super pomysl(normalnie skrytka taka,ze sam Rutkowski by tego nie wymyslil!Normalnie uczen przerosl mistrza!!!) Ja na murzyna sie nie zdecydowalam ,poniewaz moje lasuchy i tak namarzyli sobie tyle smakolykow,ze pichcilam z corka 2 dni!!!Normalnie mam dzis garkowstret!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ja to dobrze że jesteś,agdzie reszta-Re-ni Kala Jaqda???? czyżby jeszcze w kuchni??? biedactwa.Ja na szczęście święta mam pniekąd \'\'z głowy\'\' jutro idziemy do mojej mamy na obiad ,a w poniedziałek jedziemy na cały dzień do teściów ,więc totalna laba!!!! Rozwijając temat moich mrożonych pieniedzy to było to 5 lat temu, w jednym czasie zbiegła się moja matura, roczek najmłodszej córci i remont całego naszego piętra,więc chcąc niechcąc wciąż byłam w posiadaniu większej gotówki. Pewnego pięknego dnia wróciłam z zakupów, rozpakowałam torby, i .... po kilku godzinach zorientowałam się że nie mam portfela-zgubiłam!!!!!O Boże, mąż mnie przeklnie, tam było około 2000zł,co robić???!!!Postanowiłam z zimną krwią zwodzić ślubnego\'\'..bo wiesz wszystko dziś takie drogie, że pieniądze idą jak woda\".Prawie się udało.Po kilku dniach zabrałam się za przygotowywanie przyjęcia, wyciągam składniki, patrzę a w zamrażalniku w siatce ze smalcem leży co??? -mój portfel.Wtedy już mogłam z czystym sumieniem przyznać się do tego małego kłamstewka ,a anegdota o moim sposobie na przechowywanie gotówki do dziś krąży po rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja mysle,ze czesc dziewczyn siedzi w wannie rekaksuja sie z maseczkami na twarzy aby jutro olsnic wszystkich uroda ;) Przepraszam ,ze tak krotko ale corka walczy o komputer a ze nie bylo jej tydzien a domu to mo serce mieknie i jej ustapie.Wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!!! ja jestem Niedawno wróciłam z kościoła i najpierw wziełam się za jedzenie. ..Rutkowski jak dobrzee Cię widziec - jestes nieeeeeesamowita,bardzo lubię zakręconych ludzi bo sama taka jestem. Wprawdzie pieniędzy nie zamrażałam, ale za to dwa razy uprałam portfelz gotówką. Portfel jeszcze jak cie mogę,a kasa ? wolę nie przypominać sobie, wiadomo co się z nia stało. Dobrej nocy dziewczyny i samych uśmiechów w święta - smacznego jajka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w swaiteczny pogodny poranek.przed nami wiec 2 dni spokoju,szczesliwosci i.....wielkiego obzartwa ;) ,a tal-zebyscie wiedzialy mam zapas kropli mietowych a co?przezorny zawsze zabezpieczony ;) Cudownych swiat zycze wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpion!!!!! Ty skowronku!!!! a miałam nadzieję, że wświęta to ja Was obudzę,ale nasz poranny ptaszek już na posterunku.Wszystkiego najjjjjjj, przedewszystkim spokoju dla Was wszystkich moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witajcie moje drogie🌼 Chrzciny się udały, była piękna pogoda,moja wnusia nie płakała w kościele.wyglądała jak aniołeczek.W tym kościele jest taki zwyczaj że dzieci do chrztu, a było ich 15, ksiądz prowadzi cały orszak do ołtarza przez kościół jak do ślubu, więc bardzo uroczyście.Było 12 dziewczynek, a tylko 3-ech chłopców. ...Niedawno wróciliśmy do domu,jestem trochę zmęczona a raczej objedzona -ledwo sapie. ...Skorpionku zabezpieczyłaś się w krople miętowe,ja tez pomyślałam o wątrobie, przydało się. ..Dobranoc,miłych snów i mokrego Śmigusa-Dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Pewnie dzis tez wszystkie nie bedziemy mialy czasu tu zajrzec,ale kawiarenke i tak otworze :) Re-ni bardzo sie ciesze,ze pomimo pewnych \"utrudnien\"z Mama chrzestna ,Twoja wnusia miala taki piekny chrzest i ma taaaaaka superancka Babcie(choc jest jeszcze malenka i o tym nie wie I choc nie znam Twojego syna,to jednak i tak zycze szczesliwym Rodzicom duzo wiary i milosci w prowadzeniu przez zycie malenkiego czlowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na ten Śmigus-Dyngus. ***************************************** Witam w Lany Poniedziałek, no jak tam Dziewczyny ?, bo u mnie Śmigus-Dyngus nie tylko z nieba.Sąsiadowi udało się w tym roku mnie zaskoczyć,zrobił nam pobudkę o 6-ej. No ale to taka tradycja więc należy się cieszyć, ja sama chętnie pobiegłabym gdzieś z wiaderkiem wody. Miłego dnia Babeczki, ja teraz zbieram się do koścółka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!! widzę że dziewczęta jeszcze świętują, no cóż wpadłam tylko z kawałkiem sernika-może któraś się skusi???? Ufff ale jestem przejedzona i nicmisięniechce naszczęście już jutro do pracy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra rozumiem świętujecie i wogóle ,ale bójcie się Boga kobitki ,żeby nawet nie zajrzeć do naszej kawiarenki눇!!!!!!!!!!To jest ostatnie ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkiego zarla mam dosyc,mimo ze sama tylko jajka na swieta i zurek gotowalam jestem przejedzona,,,,,,,,,,,,,,,czesc dziewczyny,sobote mialam pracowita,najpierw do pracy a pozniej pomagalam znajomej w przygotowaniach do chrzcin,w niedziele pomoglam jej podac obiad,a pozniej do tesciowej na swiateczna kawe bo na obiad nie bylo juz miejsca,dzis do mojej mamy i znow pelne brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Jaqdusia w końcu jakaś przyjazna duszyczka wróciła,bo wiesz dziewczynki wciąż jeszcze się objadają a ja biedny ludek pilnuję naszej kawiarenki.Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rutkowski juz spokojnie,nie stresuj sie ;) ,jestem,jestem. Wiesz,jestem tak objedzona,ze moja powloka cielesna miala potezne klopoty aby sie dowlec do klawiatury :) Poza tym,dzis przez nasz dom przewinal sie tabun gosci,w tym 3 malych dzieci!Rozumiecie wiec same,ze moje wymuskane mieszkanko wyglada nieco hmmmm..... noooo niechlujnie .Ale chaos juz opanowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem skorpionku że Twoje mieszkanie wygląda teraz tak, jak moje na codzień-no cóż sama rozkosz, a my dzisiaj zrobiliśmy najazd na dom teściów-który po oprzejściu moich pociech wygląda jak po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze idziemy z Re-ni na rozne wesela,,,,musze chyba zrobic male oczyszczenie organizmu po swietach bo bede wygladac jak balonik,co prawda kreacji jeszcze nie mam,zawsze w szystko na ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!..........................i po swietach! :) Ja rowniez czuje sie jak z lekka podtuczone prosie ,dlatego dzisiaj w kawiarence oprocz oczywiscie niesmiertelnej kawy ,proponuje herbatke mietowa tudziez rumiankowa oraz wode mineralna ;) Piszesz jagqda ,ze przed Toba zakup sukienki na wesele ,w zwiazku z tym,mnie przypomniala sie \"sukienkowa historia\"z mojego wesela . Otoz pisalam Wam dziewczyny,ze moj maz jest szczuply i pewnie w zwiazku z tym,ma \"slaba glowe\"jezeli chodzi o tolerancje alkoholu. No wiec akcja ma miejsce o 6 rano na naszym weselu.Zegnamy osobiscie odjezdzajacych do domu gosci,moj swierzo poslubiony malzonek po wypiciu poteznej ilosci kieliszkow wodki \"na wkupienie sie do nowej rodziny\" stal kolo mnie chwiejac sie niegodnie i nieelegancko na nogach ;) z cokolwiek glupawym usmiechem na buzi . Zegnalismy wlasnie ciocie Basie-osobke o hmm...pooooteznym biuscie i jeszcze potezniejszych falbanach w tym miejscu na sukience! Narzad rownowagi mojego M.w tej chwili odmowil definitywnie wspolpracy ze swoim wlascicielem i moj pan,aby nie rymnac jak dlugi uczepil sie.......................................................................... owych falban!!!!!!Falbanka zostala urwana,ponetny aczkolwiek duzy biust ciotuni-obnazonya moj pan wysapal w pijackim amoku \"Jeeeezuuuuu co za widok\" Zamarlam z przerazenia i wstydu.Ale ciocia Basia na to z wesolym usmiechem\"chlopcze,jak ty sie w dniu swojego slubu zachwycasz moimi cyckami ,to ja WSZYSTKOci wybacze!!\" Potem jeszcze dlugo,dlugo jak jechalismy w odwiedziny do mojej rodziny to maz spanikowany pytal\"ale nie do Basi co?Taaaaki wstydddd....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie, witaj reni, rutkowski, skorpion, jagqda i wszystkie dziewczyny, hłopaki równiez, jeżeli tu sie pojawia. Objedzine? wypoczęte? bo ja i jedno i drugie, mimo że święta były u mnie i sporo ludzi przewineło sie przez mój dom. Znaleźliśmy jednak czas i na spacer i ksiązkę. Skorpion, ja właśnie zaprzyłam sobie miętę, może mój układ trawienny przestanie wariować i unormuje się, ale tak to jest, gdy w ciągu jednego dnia zjada się tyle co normalnie w ciągu trzech. Łakomstwo i tyle. Życze miłęgo, spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop! Hop ! Witam ..Kolejny raz próbuję się z Wami przywitać mam problem z kompem. ...Miłego dnia, na razie tyle bo znów mi się może zawieśić i nie zdążę wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku rozśmieszyła mnie ta sukienkowa historia, dobre z rana na lepsze samopoczucie. ...Kalusia - oj objedzone, objedzone, ale czy wypoczęte ??? Ja wczoraj miałam gości i na spacerek też znalazłby się czas ale niestety lało jak z cebra, więc z konieczności siedziało się w chacie. Po mojej wnusi jak na wysypisku śmieci - tak stwierdził dziadek, nie jest to dla mnie problem, ważne że wszyscy dobrze się bawili było wesoło. ..No ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Miłego dnia,muszę zająć się mamą,bo jakieś fochy mi stroi. Na razie Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku Ty jesteś w lepszej sytuacji bo blisko natury i masz większą możliwość spalić nadmiar wyżerki świątecznej, nie to co ja.Pogoda deszczowa więc muszę siedzieć w domu i to w dodatku z mamą, ale mnie wnerwia. ...Ciekawe jak tam Wdowcia na swoim jak minęły święta. ...Kropeczka się nie odzywa nie wiadomo co się u niej dzieje, no cóż-szkoda. ...Jagqdusia ja tym razem kreację mam, ale wiem jak to jest z tym odkładaniem na ostatni dzień,też tak często robię ...Rutkowski - myślę że dziś wieczorkiem nie tylko ja ale i dziewczyny na kawałek Twojego serniczka damy się jednak skusić,pomimo wszystko, jeżeli nadal to aktualne. ...Grace jeszcze chyba nie wróciła ze świąt bo obiecała że natychmiast się odezwie. Do potem[cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×