Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

I ja Wam mowie dobranoc 💤 Jaqodko nie mowie głośno bo nie chce zapeszyć...bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily doczytac tych dwuch stron,pisalyscie o piwku a ja wlasnie pije martini z cola(powiecie ze to profanacja)ponoc w hiszpani wino podawane do obiadu wlasnie w ten sposob pija ,rozcienczajac je co prawda woda(pija litrami)tylko polacy nie rozcienczaja..........pozdrawiam nasze nowe nabytki w kawiarence.......Malisanke,Asie(maz czesto jezdzil do frankfurtu nad menem ..........Grace-tez nie mozesz wyrobic sie z czasem,,,,,,,,,,,oczywyscie pozdrawiam wierne forumpowiczki,,,,,,,REni,biala ,kropeczke,skorpionka,kalusie ,rutkowskiego,kale,i bumerka i wszystkie ktore nie wymienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno zadna z was nie ma skrzynki majlowej,gdzie wasze adresy,moglybysmy poprzesylac sobie zdjecia czy czasem skrobnac cos wesolego,byloby fajnie,co o tym myslicie,,,,,,,,,wiem ktoras zwas podawala musze znalez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że już śpicie DOBRE DUSZKI,chciałam powiedzieć dobranoc Zmykam szybciutko bo taaaaaka cisza nawet w moim wieżowcu, co rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpoin13
Dzien dobry wszystkim.Wiecie co?Niedaleko nas chyba slowik robi sobie gniazdko-ale pieknie dzis rano spiewal.Tylko sluchac i sie zachwycacccc!!!! :) O rety Biala czytalam chyba nieuwaznie ,bo nie przyuwazylam,ze mialas urodziny.Ale mi teraz wstyd!Taka plamaa!!!! Nadrabiam to teraz.Wiec niech los Ci sprzyja,niosac powodzenie,idz przez zycie z dobrocia w sercu,otoczona ludzmi,ktorych kochasz,silna poczuciem bezpieczenstwa i szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie dzisiaj wszystkie witam siedze sobie popijam kawke . Re-ni mieszkam tu od 7 lat pytasz jak tu sie zyje napewno lepiej niz w kraju,ale ja tesknie za polska slabo znam jezyk (mlodym jest lepiej szypko sie ucza) nie martw sie corka da sobie rade gdzie mieszka? my wyjechalismy bo sytulacja nas do tego zmusila moze kiedys powiem sprawy rodzinne mozna by ksiazke napisac Kropka ma racje nie przesadza sie starych drzew mlodzi to coinnego .Witam Skorpionku obudzilas sie juz .....dobra kawka z mleczkiem postawi na nogi ja budze sie po dwuch .Jagdusia ja osobiscie jestem nowicjuszka dopiero od niedawna ucze sie komputera niewiem jak z ainstalowac meila a dzieci niechcem prosic choc one maja mam MSN kamerke sluchawki ale nie bardzo wiem jak to obslugiwac wiem teraz bedziecie sie zemnie smialy ale jak wczesniej pisalam dopiero sie ucze tez bym chciala umiec robic takie rysunki jak Wy lapki kwiatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam jestes jeszcze.................................Skorpion jak kawka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niewiedzialam o urodzinach wiec BIALA ZYCZE CIwszystkiego najlepszego jak najwiecej usmiechow i samych slonecznych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo i przedługoweekendowo U mnie cieplutko ale słoneczka nie ma i będzie padać. Jak zwykle gdy jest długi weekend i coś zaplanuję to pogoda mi krzyżuje wszystkie plany. Na razie babeczki zmykam do pracy. Też piję pyszną kawunię na moje niskie ciśnienie. Skorpionku dziękuję. Asia- o tej porze dziewczyny się nie odzywają bo albo śpią albo pracują.Cierpliwości. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki.Pije sobie kawke i nadrabiam zaległości w czytaniu. U mnie też słoneczko gdzieś się schowało. Asia nikt z Ciebie nie będzie się śmiać.Ja mam komputerek troszke ,ale wiele wiedzy mi brakuje z tej dziedziny i dziewczynki też mi podpowiadają jak i co robić.Nie przesadzajcie z tym wiekiem!Każdy wiek ma swoje uroki. http://forum.o2.pl/emotikony.php zobacz ten link, masz pokazane symbole , w momencie pisania,po słowie,bez spacji robisz kwadratowy nawias i za nawiasem też bez spacji wpisujesz np. kwiatek,cześć... 🌼 Ja też myslałam ,że jest to trudne potem jednak okazało sie ,że wcale nie ,kilka razy poklikasz i uda się-zobaczysz sama. Szkoda ,ze do naszej kawiarenki nie zadlądają również kobietki ,które nie mają dzieci, mężów,co myślą jak sobie z tym radzą trudno ważne ,ze Wy jesteście.Czasami po prostu nie wiem o czym napisać pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dla rozrywki Zjazd feministek. Na scenę wchodzi Ruska i mówi: -Dzieńdobry.Nazywam się Natasza.Po ostatnim naszym spotkaniu wracam do domu i mówie \"Misza, od dzisiaj ja nie piore,nie prasuje, nie gotuje.Ty to bedziesz robił.Patrzę : pierwszy tydzień nic, drógi nic aż w końcu Misza wyciąga garnki i gotuje. Wszystkie kobiety bija brawo. Następna wchodzi niemka: -Dzień dobry.Nazywam się helga.Po ostatnim naszym spotkaniu wracam do odmu i mówie \"Hans, od dzisiaj ja nie sprzątam, nie gotuje ty to robisz\". Patrzę :piersza godzina nic, dróga nic aż w końcu Hans zaczyna prać i gotować. Rozlegają się jeszcze większe brawa.Następna wchodzi hinduska: -Witam. nazywam sie szecherazada.po ostatnim naszym spotkaniu wracam do domu i mówie:\"osama , od dzisiaj ty sprzatasz\"pierszy tydzień nic,drógo nic aż w końcu dostałam po ryju i sie skończło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuja kolesie na dachu 100-pietrowego wysokosciowca. Jako, ze sa doswiadczonymi pracownikami, tyraja bez zabezpieczen. W pewnym momencie jednemu z nich powinela sie noga i leci w dol... - O Boze! Nigdy nie wierzylem w Ciebie, nie bylem dobrym czlowiekiem - krzyczy w nieboglosy lecac. - Jak przezyje to obiecuje, ze sie nawroce, bede Tobie wierny, proooszeeee! Na wysokosci 80 pietra dodaje: no dobra, nie chodzilem do kosciola, nie modlilem sie, ale to zmienie i zaczne odwiedzac kosciol, bede modlil sie, tylko proooszeee, chceee zyyyyyyc!!!!! W okolicach 60 pietra: pilem, balowalem, bylem kobieciarzem! Przepraszam, chceee zyyyc i dlatego rzyce te nalogi i bede zyl w celibacie, daruj Panie mi zyyycieeee!!!!! 20 pietro: No dobra Boze!!! Oddam sie Tobie na calego. Wstapie do zakonu, zostane bratem zakonnym i bede zyl tylko dla Ciebieee! Tylko prosze, daruj mi zycieeeeeee!!!!!!!!!!!! Spadl na ziemie... Wstaje, otrzepuje sie, rozglada... Patrzy na siebie, maca sie...jest caly i zdrowy!!! Usmiechniety odchodzi wolnym krokiem i patrzac do gory mowi: - Czlowiek w strachu to glupoty pierdoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisanko,pisz na co Ci przyjdzie ochota.jak sie czujesz,jaki masz humor,co Cie zasmucilo,co rozbawilo.My rozmawiamy przeciez nie tylko o mezach i dzieciach.Masz bardzo bogate wnetrze wiec z pewnoscia i mnostwo przemyslen na rozne tematy.Pisz o tym.A z czasem z pewnoscia dolaczy do nas dziewczyna \"singielka\" wiec pogadulicie sobie za wszystkie czasy.Nie odczuwaj \"obowiazku\"ze muszisz pisac.Chcesz czasem pomilczec-zrozumiem to.Chcesz \"pomarudzic\"bo zle i smutno-tez zrozumiem.Chcesz pozarazac nas humorkiem-fantastycznie!Badz po prostu soba-malisanka i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisanko,pisz na co Ci przyjdzie ochota.jak sie czujesz,jaki masz humor,co Cie zasmucilo,co rozbawilo.My rozmawiamy przeciez nie tylko o mezach i dzieciach.Masz bardzo bogate wnetrze wiec z pewnoscia i mnostwo przemyslen na rozne tematy.Pisz o tym.A z czasem z pewnoscia dolaczy do nas dziewczyna \"singielka\" wiec pogadulicie sobie za wszystkie czasy.Nie odczuwaj \"obowiazku\"ze muszisz pisac.Chcesz czasem pomilczec-zrozumiem to.Chcesz \"pomarudzic\"bo zle i smutno-tez zrozumiem.Chcesz pozarazac nas humorkiem-fantastycznie!Badz po prostu soba-malisanka i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@____________@@ _@@____________@@@@@@@@@__________@@ _@@____________@@@@@@@@@______@@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@@ ____@@@@@@______________________@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@_______@@_ __________@@@@@@@ @@@____@@ .......................................@ @@@@@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ............................@@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@ Wdowciu to dla Ciebie z najlepszymi życzeniami wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i pracy zawodowej. Wybacz mi proszę moje gapostwo, bo wstyd mi okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem strasznie zamulona juz 2 kawy wypilam i nic mi nie pomaga.Jest goraco ale chmury sie zbieraja a cisnienie atmosferyczne leci w doł i przez to mam kociokwik w głowie.Nie moge sie skupic na pracy...czuje ze dzis wiele nie zdzialam. Czy u Was jest tak samo z pogodą i nastrojem? Nawet pisac nie mam sily. Pozdrawiam Was słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka u mnie jest tak samo,jestem \"sflaczala\"senna i rozlazla ;) ,kawa jakos mi nie bardzo pomaga.Normalnie nie znosze sie tak czuc!Slucham radosnej,skocznej muzyki moze ona mnie \"uwzniosli!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Wdowciu kochana, ja też widocznie nie czytam uważnie, ale wystarczy jeden wieczór bez wejścia do tej maszyny a zaległości są takie, że hohohoho! Tak więc również ja przepuściłam Twoje urodziny. 🌼Życzę🌼Ci🌼zatem🌼samych🌼, 🌼dni,🌼pełnych🌼uśmiechu,🌼radości 🌼i🌼ciepła.🌼Abyś🌼zawsze🌼 czułam🌼wokół🌼siebie🌼miłość🌼 i🌼przyjaźń!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku 👄Ja chce z Wami pisać.Nie traktuje tego jako obowiązek uwierz mi.Od kiedy tu z Wami tak sobie klikam to wiem,że omnie tez ktos pomyśli,strzeli jakieś ciepłe słóweczko,doradzi,opowie jakis dowcip:) Mi naprawde nie przeszkadza ,że piszecie o swoich rodzinach i dobrze ,że piszecie Jest tyle smutku w życiu codziennym ,zdradzone żony -nawet jest taki topik-bardzo wiele ciekawych wypowiedzi kobiet jak i równiez mężczyzn co w zyciu popełnili jakies tam błędy i nie bardzo teraz sobie umia z tym poradzić...Własnie niech inni poczytaja ,że jednak jeszcze istnieja takie małżeństwa gdzie jeszcze jest uczucie ,miłość,szacunek mimo nieporozumień,kłopotów..Jak można pielęgnować związek aby nie spowszechniał,aby nie powstała gdzieś pustka.Przeciez zycie to nie tylko sielanka ,wypady do dobrej knajpki ,wycieczki,wczasy.Dobrze ,ze sie mówi (pisze \"głośno\") o trudnych sprawach Jakie jest u nas bezrobocie,jak małe pieniadze sie zarabia za wykonywaną prace,ile ludzi młodych jak i również w kwiecie wieku wyjeżdżają bo ich do tego sytuacja zmusza.Jest to żenujace.Dlaczego my nie mozemy być\" Paniami \" we własnym kraju tylko \"parobkami\" w obcym kraju.Mamy tak inteligentną,mądrą,wyuczoną młodzież jak i osoby dorosłe które powinny generalnie pracować w Polsce i godnie żyć.O kurcze ale sie rozpisałam eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam WASja tylko wpadam i wypadam malisanko masz racje teraz jeszcze wiecej ludzi wyjezdza z kraju ale niestety takie jest zycie ludzie emigruja z roznych powodow ,ale wiesz mi nie jest latwo moze moim dziecia bedzie lzej zyc bo mi chyba juz nie ciagle mam problemy z jezykiem i nowe problemy niedawno maz wyszedl ze szpitala gdy wychodze martwie sie czy nic mu sie niestalo i ta dalej 🌼 ale ciagle sobie powtarzam bedzie dobrze mamy w planie wyjazd do kraju juz sie niemoge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×