Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Przecież ja już pisałam, że kolor pomarańczowy jest najobrzydliwszy na świecie. I masz rację Kropka najlepiej coś takiego ignorować,bo to faktycznie jak gówno-zadnego pożytku z tego i tylko śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawdę nie wiem czy mogę i niespodzianka się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko - nareszcie uśmiechnij się. Tak ci ładnie z uśmiechem. Erlend o jak rany ja muszę uciekać a też zaraz wyjdę z siebie z ciekawości. No dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - uwaga oto za chwilę niespodzianka (mam nadzieję).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam wszystkich kawiarnianych gości. Dużo o Was słyszałam od męża (Erlend). Bardzo dziękuję za wszystkie słowa otuchy i pozdrowienia. Jeśli Panie pozwolą to bardzo chciałabym też wpadać do Waszej Kawiarenki ale nie na kawkę tylko na soczki. Pozdrawiam serdecznie-Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - witaj nam. O rany Dziewczyny - dawać chleb i sól. Mamy nowego gościa i to w trzech osobach. (O ch.... nie zapeszmy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....WOW.....
Nika ! Erlend! Gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace dziewczyno-wrzuc na luz -jak mowi moj syn i nie uciekaj nam.Juz ja myslalam o sobie,ze jestem taki poschizowany wrazliwiec a tu Ty mnie przewyzszasz :) ;) .Posluchaj mnie poniewaz jestem troche Ci \"wrazliwo-blizniacza\"nikogo nie urazilas,nikt nie ma do Ciebie zalu dziewczyno slyszysz? Tak nie mozna ,przeciez Ty niedlugo bedziesz wazyla slowa jak jubiler kamienie szlachetne..:) ;) Badz nadal radosna,ciesz sie swoimi \"szczesliwosciami\"zyciem,majem WSZYSTKIM !Bo Ci dam za upartosc na 4 litery-zobaczysz!!!! Erlend ale niespodziankaaaaaa1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Nika 2,jak sie ciesze,nasza mamuska nas odwiedzila :) :) Wpadaj do nas na soczek a ja Ci nawet podnozek pod nogi przyniose aby krazenie bylo prawidlowe :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala oki pedze po chleb ,z soli zrezygnuje-Nika ma klopoty z nerkami,zaraz ja powitamy z pelnymi honorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie Niko w naszym gronie.Bardzo się cieszymy że nas odwiedziłaś. Oczywiście soczki dla ciebie do wyboru do koloru. Gratuluję błogosławionego stanu. Mam nadzieję że szczęśliwie i o przewidzianym czasie zostaniesz mamą cudnych dzieciaczków. Ja także jestem mamą bardzo dorosłych już blizniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za ten podnóżek. Bardzo bym chciała ale na razie to nie będzie zbyt często. Wstałam na chwileczkę bo muszę leżeć (oj już nie mogę). W dodatku już jutro muszę wracać do szpitala a nie mamy laptopa. Ale zacznę marudzić mężowi to może kupimy. już muszę uciekać .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wiem co to takie lezenie ,ja to jak w wojsku odcinalam centymetry z miary krawieckiej .... znam ten \"bol\"ale zobacz-kazdy dzien zbliza Cie do cudownego finalu,kazdy dzien to coraz wieksze Twoje maluszki.My bedziemy do vciebie pisac a maz niech Ci czyta albo drukuje teksty i przynosi na oddzial.Laptop to oczywiscie najlepsze rozwiazanie.Ale przeciez Nika ,kobiecie w ciazy nie mozna NICZEGO odmowic! co nie erlend? :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika!!!!!! witaj, super że jesteś , kropcia ,skorpionku dzięki ale to hyba za duże słowa, poprostu powiedziałam to co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Was wszystkich-dzięki że jesteście,malisanka napewno nie jesteś naiwna ,jesteś mądrą i wrażliwa kobietą, bo czyż naiwna baba potrafiłaby iś przez życie tyle czasu solo???? Myślę że do tego też potrzeba olbrzymiej odwagi!!!!.Ok\' spadam muszę jeszcze dorobić ciasto.Buber jesteś cool.Erlend noś swoje szczęście na rękach a my cieszymy sie razem z Tobą.Dla wszystkich ,których nie wymieniłam duże buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Erlend!!!! Witam Twoja żone. I znikam bo pedze na mecz!!!!!!!!!!!LEGIA MISTRZ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj drogie Panie. Coś narozrabiałam. Mąż wyskoczył do sklepu (ma się te zachciewajki) a ja chcąc Wam odpisać-zgubiłam niechcący topik. I musiałam czekać aż wróci. Ale już Was dopisałam do ulubionych i mi nie zginiecie. Wiem, że przydałby się laptop ale będzie tyle wydatków. Ni e wicie drogie Panie czy mozna kupć normalne pieluchy tetrowe bo pampersów to ja za bardzo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłam błędów bo mm mnie wygania do łóżka. A to potwór jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika jestem starsza od Ciebie wiec pozwole sobie poprosic Cie-nie drogopaniuj mi prosze,to stwarza taki dystans :) ;) i czuje sie tez wtedy tak nobliwie i staaaroooo:) ;) Jestem skorpion albo w skrocie S. Czy mozna kupic.Tak-moja znajoma ma dziecko alergika od urodzenia (wysypki,rumien pieluszkowy itp)wiec bez problemu w przyjaznym dziecku sklepie z atestami-dostala takowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erlend łobuzie nie badz \"potwor\":) ;) jak juz to badz slodki potworus ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skorpion (o jak fajnie). A skąd wiesz, że ja jestem młodsza (mam 33). Acha muszę Was poczytać od początku. No pomogło z tym potworem. Poszedł robić mi kolację i mam pól godziny. On mnie \"szantażuje\". Okropnie się o nas trzęsie i ja to rozumiem ale czasami chcę coś zrobić sama. A mi nie pozwalają. Oj dzieciaczki kopią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogie Panie w srednim wieku
naiwnoscia nazywam Wasze schlebianie Bubrowi. Cokolwiek facet nie powie - slinicie sie do niego. Jest jeden wyjatek, ktory niestety tylko potwierdza regule. Jak juz napisalam - Buber jestes nieprawdziwy. Jak wyciety z kolorowej gazety dla gospodyn domowych. Makaron...he he I grasz mentora.... smieszy mnie to... a skoro tak podkreslacie otwartosc forum i jego jawnosc...no, coz. Badzcie konsekwentne - komentarze, chocby i nie pochlebne wam sa tego czescia. Zauwazcie, ze Erlend nie budzi takich emocji..... nie daje to wam do myslenia? A moze warto sie zastanowic nad pozornym taktem i pozorna kultura Bubra? A z toba, Buber, mialam watpliwa przyjemnosc sciac sie na innym topiku. I o kulturze z twojej strony mowy nie bylo. Jestes szowinista i seksista, polukrowanym tylko niedbale... poszukam i wkleje, twoje popisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,,pogonilam dzieci od compa bo inaczej sie nie dopcham....................witam cie NIKA2 i zycze wytrwalosci i dobrego humorku,,,zagladaj do nas jak tylko bedziesz miala ochote i sile..........................co wy tutaj jakies zgrzyty macie................GRACE--nie uciekaj i nie chowaj sie ,pogodna z ciebie dziewczyna ale chyba przesadzasz,ja niewidzialam nic w waszych wypowiedziach co mogloby swiadczyc o zlych zamiarach,,,,wiec szybko sie zglaszaj i nie dadaj(nie obrazaj) tu zawsze tyle sie dzieje,,,,,a ja mam malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczki................ciekawa jestem czym bumer ci zaszedl za skure,,,,,nie czepia sie nas i nie przeszkadza,wiec o co chodzi,,,,ty go nie znasz ani on ciebie ,gdzies sie wypowiedzial co tobie sie nie spodobalo,,,smiejesz sie znas ze mu slodzimy ,ty robisz to samo w inny sposob(scigasz go po wszystkich topikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika-ile masz lat ,wywnioskowalam po wieku Twojego meza-podal go.ja jestem 41latka,mam 2 dzieci- corka20lat,syn gimnazjalista. Wiesz,z tym trzesieniem to juz musisz sie pogodzic-niestety tak bedzie do konca.Ale zobaczysz po latach bedziesz to wspominac z rozzewnieniem i radoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co pomarańcza. Juz wyraźnie dano do zrozumienia, że nie jesteś tu mile widziana. Bądź tak dobra i załóż sobie własny topik gdzie będziesz mogła wylewać swoje pomyje. My też umieny czytać i wyciągać wnioski. Bo my w przeciwieństwie do ciebie potrafimy myśleć. Jeśli nawet Buber nie był \"zbyt kulturalny\" to wcale sie nie dziwię - bo \"mając taką sztuke przed sobą trudno zachować kulturę\". Więcej komentarzy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×