Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Asiunia chce Twojej kawkiiiii ......poprosze mrozona jesli moge...... :) ;) Biala gdzie deszcz?ja nieee wieeemmmmmmm! Tez go pragneee ,chyba nalezy poprosic Rutkowski patrol niech uzyje ten nowy sprzet namierzajaco-metereologiczno-diagnozujacy i za jego pomoca nakresli-gdzie,kiedy,ile i jak dlugo bedzie padalo i kiedy sie ochlodzi. A pan Baranski to chyba szef kafeterii-tak gdzies czytalam na topiku:),no ale powiedz sama.....ma takie sympatyczne kafeterianki w nas -jakims wentylatorkiem moze nas nagrodzic co nie? Re-ni ogromnie sie ciesze,ze z Twoim M.lepiej:),widzisz?-pomalenku wszystko sie troszke prostuje Toogra-czasem sobie mysle,ze mewy nieglupio robia-wypychaja podrosniete piskleta z gniazda aby te nauczyly sie fruwac......my -mamy czasem tez tak powinnysmy,ale to jest taaaakie trudne czasami.Ciagle jestesmy \"mamami kwokami\"a przeciez Twoj syn i tak kiedys spotkalby sie ztaka sytuacja -czyli wyjechal gdzies sam po raz pierwszy......Da rade-mlodzi maja ogromne zdolnosci adaptacyjne.masz z nim kontakt telefoniczny(czyli masz go w zasiegu glosu):)da rade chlopak!Zobaczysz,a ze teskni-to pieknie bo to znaczy jak bardzo Cie kocha i jak wazna jest Mama dla niego! No a teraz Toogra -usmiech numer 2 na pysiunio-czyli \"uspokojina mama kochajacego bardzo synusia! :) ;) Noooooooooooo jak Ci z nim pieknieeeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarbeńki 🖐️ U mnie znowu upał.... Witam Was i uciekam bo mam dużo pracy. Mąż dzwonił, że jak mu nic nieprzewidzianego nie wypadnie to dzisiaj przyjedzie. Więc ja znowu myślami jestem nieobecna... Re-ni strasznie się cieszę, że juz lepiej. Trzymajcie się. Odezwę sie później.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam🌼🌼 słoneczko:):):) ponoć cały lipiec ma być taki upalny:):):) pije sobie kawje i nie mogę się jeszcze obudzić ,,,Mila 50 a Ty to kto?,,,czy kwiaty Lododendrony potrzebują dużo wody ponoć tak -powiedźcie mi jak jest bo juz sama mam wątpliwości:) mam nadzieje ,ze słoneczko nie wypali mi kwiatów:) dużo uśmiechu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wszystkich, wprawdzie jednym okiem, ale kilka łyczków kawci i będę zdatna do życia. U mnie tez kolejny upalny dzień, w końcu prawdziwe lato. ..Na razie zmykam zrobić mamie jakies śniadanie, miłego dnia - duzo radosci :classic_cool::classic_cool::classic_cool: PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼🌼🌼 Wpadłem się przywitać i uciekam bo idziemy do szpitala. Może wrócimy już z Ewunią bo wczoraj lekarze mieli zastrzeżenia. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam kolejnośc cyferek i jestem już czrna. Cześć, zgadzam się na opiernicz, pater noster i co tam chcecie mi zrobić. I obiecuję nie znikać, ewentualnie uprzedzać. Czekam na deszcz, tak jak wy, niby zapowiadają na wieczór, zobaczymy.A ja wybieram się na koncert Bony, tj czarnoskórego muzyka, gra i śpiewa, równiez mój ukochany jazz, ale nie tylko. Koncert na dziedzińcu zamku, ale zgadzam sie siedziec tam pod parasolem, byleby popadało. Nie poczytałam was jeszcze dokładnie, zrobię to. Teraz tylko powiem do toogry- syn poradzi sobie, nie zamartwiaj sie tak, a on musi nauczyc się samodzielności i radzenia sobie w zyciu. Chłodniejszego powiewu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !ERLEND - miło Cię widzieć, współczuję Wam serdecznie tej sytuacji,może nareszcie zabierzecie Ewunię do domu.POWODZENIA - trzymajcie się. Witaj Kalusia moja droga, okazałaś skruchę, znasz się na żartach - duuuzy buziak dla Ciebie👄 Idziesz na koncert ale Ci dibrze, ja ostatnio zero jakiejkolwiek rozrywki i nie zanosi się w najbliższym czasie. To na razie - hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim,,,,,,,,,,Erland jak tam dziewczyny,juz obie wdomciu,Toogra z dziecmi to tak bywa,moj powiedzial ze na zadna wycieczke juz nigdy nie pojedzie(co chwile wydzwanial ze mam po niego jechac)to dopiero byl horror,,,,,,,,,,Re-ni widze ze nie dajesz sie problemom-to super,Biala my tak na zmiane ztymi mezami,,,,,,,,,,,,,nic mi nie napisalyscie,pytalam o propozycje na wyjazd, ale to chyba przez ten upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.moszna.pl/pl/ http://www.moszna.pl/pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=100&catid=8 Kochani mąż zaraz będzie więć nie mam za bardzo czasu. Jagdusia te linki są dla Ciebie może Cię zainteresuje. Ja tam byłam i byłam zachwycona (mój mąż tam pracował w zamku) ... i chyba nawet jakaś woda jest w pobliżu tylko już nie pamiętam - jezioro czy rzeka ?? Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejJagqdusia, pytasz o propozycje wyjazdu na odpoczynek. Ja nie mam rozeznania, od kilku lat nawet się tym nie interesowałam.Kiedyś co roku jeżdziliśmy na wczasy z zakładu pracy - Łeba, Międzyzdroje, albo Pokrzywna, Głuchołazy.Teraz to mogę tylko pomarzyć, jeżeli miałabym możliwość wyjazdu, to najchętniej nad morze lub jęzioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie :) uf uf wreszcie znalazłam naszą kawiarenke a juz myślałam ,ze to bedzie nierealne jednak ,udało się,,,,,:) z czego się bardzo cieszę,,,mam w robocie kompa i dalej coś się dzieje,,,, jeszcze nie poczytałam zaległości ,ale nadrobie,,,,, ja równiez nie mam aż takiego rozeznania jestem za morzem,,,,jejku robactwo wpada mi przez okno otwarte a juz skończył mi się p\\działacz-kurcze ehhh,,,,dzisiaj połamałby się mój ojciec spadając z taboretu w łazience a wszystko , że tak wysoko jest a ja nie sięgam i oczywiście moja wina bo ja zawsze coś sobie wymyśle ,ehhh,,,, pora już spać kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malisańciumusisz pracować w nocy-współczuję. Sąsiadka przez balkon poczęstowała mnie piwkiem,pogawędziłyśmy trochę,tak przyjemnie o tej porze-chłodniej, aż nie chce się spać. Na chwilę tu jeszcze zajrzałam, no ale teraz juz zmykam,najwuższy czas. SPOKOJNEGO DYŻURU CI ZYCZĘ PA,PA POZOSTAŁYM WSZYSTKIM DOBRYM DUSZKOM - MIŁYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram kawiarenke:):):) tak wyjątkowo szykuje się do pracki,,,, 🌼🌼 Reniulka w nocy nie pracowałam:) komp mi płata figle cały czas coś a może to ,,,,,wirusy i inne dolegliwości panują w necie ,,,,szczerze powiedziawszy mam tego już dość,czy znacie może anty hakerski program darmowy dostępny do ściągnięcia w necie ? jeśli tak to prosze o dane:):):) naprawde byłabym niezmiernie wdzięczna:):):) cholera gdyby człowiek normalnie zarabiał w naszym kraju to nie byłoby problemu poszedłby i kupił ,,,,,ehhhh,,,,,ten komp mnie wykończy dużo uśmiechu i pogody ducha:):):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszytskich serdecznie:)dzis wyjezdzam nad jeziorko ,na dwa dni.Syn milczy,,,mam nadzieje ,ze to oznacza ze wszystko oki:)). Malisanko jesli chodzi o dobry antywir ja polecam AVASTA,mam go od roku prawie i nie mam problemow.Wpisz w google napewno znajdziesz.tylko przedtem wykasuje poprzedni system,,,antywir aby się nie gryzły. W poniedzialek ide do naczyniowego ,,,,,,zobaczymy co poradzi na moje klocowate ,obuchniete nogi.WSzystkiego dobrego dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pięknym poranku. U mnie na balkonie o tej porze wcale nie jest gorąco, tak w sam raz - och ! jak przyjemnie. ..Skorpionku nasz drogi cos ostatnio nas zaniedbujesz, nie budzisz nas. ..Malisanciu - skowroneczku - milej pracy-kochanie. ..Toogra - w taka pogodę to tylko nad jęzioro- powodzenia, tylko uwazaj z opalaniem. ..Bielusia samych milych chwil z męzusiem. :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ Wpadłam się przywitać i zaraz uciekam, bo jedziemy do lasu na nasza ulubioną polanę, żeby Ropuszek mógł się wybiegać. W pobliżu płynie jakaś niby rzeczka więc nogi też można zamoczyć jak ktoś się wyjatkowo uprze. Miłego dnia wszystkim życzę. A gdzie Skorpionek ???? PS. Dzisiaj mecz i my jesteśmy za Portugalą (boski RONALDO - to oczywiście córcia do niego wzdycha- ja i tak wolę Francuzów). Acha - tak jak myslałam. Mój mąż już się zaprzyjaźnił z Rumpelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czesc dziewczyny i cala reszta.Dzis w nocy usnelam o 3 nad ranem-upal straszny,wiec strasznie zaspalam,potem corcia opanowala kompa,za nia czekal w kolejce syn,och pozniej wpadl kolega meza z zona na kawke:)niedawno odeszli wiec dorwalam sie do komputera i szybciutko klikam choc kilka slow. Jutro z pewnoscia raniutko powitam Was jak zwykle.U mnie nic nowego,wszystko sprowadza sie do kilku slow-goraaacooo i nic nie chce sie robic!Slubny z synem szykuja sie na mecz!Oj chyba bedzie glosnooooooo :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich obecnych i nieobecnych,u mnie slonko troszke sie zachmurzylo ale duchota okropna,myslalam ze spadnie troche deszczu choc na chwile a tu tylko grzmoty z dali bylo slychac i tyle,ide sie siec przebrac i na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala dzieki za linki ,napewno przejrze,ale juz nie dzis,Re-ni ja przed slubem jezdzilam dwa razy w roku,po slubie dopiero od kilaku lat mozemy sobie na to pozwolic i tez nie co roku,nas dwoje i troje dzieci to spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie i pozdrawiam:):):){kwiatek]🌼 dotarłam do domku u mnie popadało troszeczke,pogrzmiało chwileczke:) i po deszczu ,kropla w morzu generalnie mówiąc,,,,dzień minął niewiadomo kiedy,ale sympatycznie:) jestem pogryziona przez robactwo,,,,chyba zaczyna się mecz ja nie jestem generalnie za nikim alehm to może być ciekawy mecz ,no okaze się,,,,miłego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieee w Wielkopolsce Padaaaaaaaaaa.......:) i jest chlodniej!!Jejuu jak malo czlowiekowi potrzeba do szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć-witajcie Jak się macie żyjecie ?,jeszcze tydzień takich upałów.jakoś musimy wytrzymać. ..Skorpionku mowisz ze w nocy nie moglaś spać.Ja śpię jak w piecu,okna i balkon pozamykane od czasu kiedy do sąsiadów oknem weszli w nocy złodzieje,powynosili parę rzeczy a oni nic nie słyszeli.Otwarte okno w nocy na parterze jednak kusi, tym bardziej że blisko chodnika, gdzie ruch jak w godzinach szczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani - miłych snów, a jutro niech nas chłodzi przyjemny wiaterek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja nocną porą. Ale duchota, nie ma czym oddychać. A już nawet grzmiało ale niestety przeszło bokiem. Jestem wściekła bo jednak Dojcze wygrali !!!! Jak jutro Francja przegra to obiecuję, że już nigdy w życiu żadnego meczu nie obejrzę !!! Re-ni ja też mam okna na parterze i śpię przy otwartych bo mam zamontowane specjalne blokady i nikt z zewnątrz nie jest w stanie wejść przez okna. Dobrej nocy kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Ummm ale rzeskie poranne powietrze...tylko sie nim napyszniac i delektowac Ertlend ,mam nadzieje,ze jestescie juz razem z Wasza corcia i lekarze pozwolili zabrac Wasz skarb do domu.Ale Wam bedzie rozrabiac ....:) ;) i nie pozwoli wyspac sie w nocy..ale to nic-Wasz skarb to przeciez i dla niego zniesiecie wszystko:) Toogra brykasz nad jeziorem ale masz fajnieee w takie upaly to idealne miejsce,uwazaj tylko na kleszcze -tyle tego w tym roku.Sama jestem ciekawa co Ci poradzi lekarz-ale badz dobrej mysli ,w koncu jest specjalista Dzis wszyscy odpoczywamy po upalach ,nigdzie sie nie wybieramy wiec pewnie poczytam sobie i poleniuchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie piękny poranek,kawusia zaparzona aż chce się żyć. Mama ma fochy z samego rana, mówię Wam - aaaa szkoda gadać, jakoś tam będzie. ..Skorpionku dziś nas obudziłaś więc tak jak zwykle, deszczyk wczoraj u Ciebie padał- zaraz inne powietrze, u nas też by się przydal ale niestety nie ma widoków. To na razie Pa:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×