Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Już się robi . Co kto lubi... Buber nawet whisky przynióśł - bardzo dobra z colą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la dziękuję i prosimy. tort jeszcze nie ruszony a lody w lodówce. Róże cudo - mój ulubiony kolor.... A Ropuszek usmiechnięty bo on bardzo lubi piłeczki. Ma też ulubionego jeżyka ale poobgryzał mu wszystkie kolce. A wiecie, że córcia poszła na randkę.....z kolega ze studiów który do niej od dawna wzdycha....(czyżby powtórzył się mój scenariusz ?? Ale mnie chyba nikt nie przebije - 14 lat !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy są ?? A gdzie Jagdusia, Rutkowski, Toogrusia ??? Ajajaj - Asiunia ja Ci nie podziękowałam - ale miałam takie urwanie \"ŁEBA \" (jak mówiło moje dziecię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki !!! naleśniki!!! I wszyscy przenoszą się do kuchni na dalszą część imienin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la a co Ty jesteś \"naleśniczka\" (czyli wielbicielka nalesników) ??? No to smażymy !!!! Ja zawsze na nie podrywałam chłopaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielusia - ja jestem, tylko mnie trochę piwko trącnęło. Wypiłam jednym tchem, takie zimne - pycha. A Dziewczyny pewnie pod prysznicem, niektóre obiecały że jeszcze wpadną, ale cos ich nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni ja się nie dziwię bo ze mnie też się leje. Ja chcę deszczu !!!!!!! A wiecie, że ja wczoraj też piłam piwo ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielunia ja muszę zmykać, jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Dobrej nocki Tobie i Wszystkim życzę.Pa:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala- naprawdę ?, a co to się stało że dalas się namowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mąż mi kupił jakieś takie. Nazywa sie Selua i smakuje jak drink. Prawie wcale nie smakuje jak piwo no i nie ma tego okropnego zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała baaaaardzo lubię naleśniki z serem, jabłkami ,jagodami. Jest to moje ulubione danie śniadaniowe, obiadowe lub kolacyjne. No nie, nie przyszło mi do głowy podrywać chłopaków na naleśniki, przyznam oryginalna metoda... Jeszcze raz wszystkiego dobrego . Idę na spacer z Tolą. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak. Ja tez muszę z Ropuszkiem bo juz się niecierpliwi... Dobranoc Kochani i bardzo Wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę dopiero wieczorem bo po południu mam gości.. Ale raniutko Wam pomacham. No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam kawiarenka otwarta:):):)🌼🌼 ,,,imprezka jak widze udana:) przepraszam ,że nie mogłam być,,,, Skorpionku masz racje ale ja serca z kamienia jeszcze nie mam i mysle ,ze nigdy nie będe miała:) ja szybko akceptuje i przywiązuje się się do ludzi :) jak kogoś polubie ,nawiąze się więź a potem cos sie wydazy i tu zaczyna się problem-strasznie tęsknie:) oczywiście ,że są wspomnienia i pozostaje uśmiech na twarzy:) ehhh,,,,, pozdrawiam i dużo uśmiechu:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani,u nas w nocy troszenkie padalo-ale efekt ochladzajacy marny,,piszac do was mam na termometrze 27 stopni>Niedlugo zamiast powitania bede tylko ufffffffffffffffffowac:) ;) Bielutka-przepraszam Cie-obiecalam,ze bede.......ale czasem z dziecmi nie da sie negocjowac.......ale myslami bylam z Wami:) Malisanko -serduszko,ja nawet nie smialabym przypuszczac,ze ty masz serce z kamienia.......mnie tylko chodzilo o to,ze czasem otaczamy serce takim pancerzykiem-skorupka i udajemy troszke twardzieli bo baaaardzo boimy sie zranienia.Wiesz do czego bym Cie porownala teraz?Do perloplawu-jest to muszelka w ktorej jest slimak a po dostaniu sie tam ziarenka piasku otacza go zwiazkiem o nazwie koncholina i tak pomalenku powstaje perla.Polyskujaca roznymi cieplymi barwami...Uroda perly pozwala nam zapomniec,ze ich ksztalt,barwa i blask sa wynikiem cierpienia malza tak okrutnie okaleczonego.I Ty mi sie tak wlasnie kojarzysz-z wierzchu malenki pancerzyk a w srodku bogate i piekne wnetrze uksztaltowane przez cierpienie-pisalas kiedys,ze znasz gorzki smak tego uczucia,zreszta kazdy z nas po troszku juz go poznal! Jejuu ale gledze..pozdrawiam wszysrkich,zmykam na mija poranna dawke kofeinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie leje i burza,,,az się balam isc do pracy,,,,,,,,,,,pozdrawiam serdecznie wszystkich,,,,,fajnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ U mnie troszeczkę chłodniej wygląda na to, że będzie padało.. Skorpion- daj nam Boże wiecej takich \"ględzących\" ludzi !! Przecież to co Ty piszesz jest zawsze głęboko przemyślane i takie od serca. I jeszcze zauważyłam, że wszystkich traktujesz jednakowo. A to jest wielka sztuka. Ja się wcale nie gniewam,że wczoraj juz nie wróciłaś i wcale Ci się nie dziwię. Bo dopiero wieczorem można trochę posiedzieć na ogrodzie. Malisanka - tak się czasami zastanawiam...Czytając Twoje wpisy dochodzę do wniosku, że nie warto być człowiekiem wraźliwym i bardzo ufnym. Patrzymy wtedy na świat oczami pełnymi wiary i kiedy ktoś nas skrzywdzi uczucie żalu i pytanie \"dlaczego\" nie daje nam żyć spokojnie. Otaczamy się skorupką której w żadnym razie nie można przebić. I wtedy wiele pieknych rzeczy mija przez nas niezauważonych. I z czasem przychodzi jeszcze większy żal, że się zmarnowało tyle czasu i szansę na lepsze życie.... Więc ja Ciebie pytam - czy warto ???? Czy warto wspominać, rozpamiętywać i zasklepiać się w żalu o niespełnionych marzeniach ??? Bardzo trafnie to określił Skorpionek. Toogrusia - witam Cię dziewczyno. Ale masz obrze bo chociaż Ci chłodniej. Miłego dnia Kochani. Bywajcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:classic_cool: U mnie zbierało się na taaaką ulewę, normalnie zrobiło się ciemno,ludzie powychodzili na balkony podziwiać deszczyk, a tu jak ksiądz kropidłem. Nadal jest parno, wszystkie okna pootwierane i nawet przeciągu nie da się zrobić. Korzystam z kompa kuzynki, bo u mnie brak internetu. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i chlopaki.......doslownie sie rozplywam,dzieci okupuja compa,wiec nie zagladalam,nie mialam nawet sily,dzis troszke popadalo ale znow jest duchota,dzieciom nawet nie chce sie kompac,choc basen na podworku,wczoraj sie kompalam o 22 ,woda super ciepla,polecam takie nocne kapiele...Biala dzieki za linki,bardzo sie dzieciakom spodobalo zoo safari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurcze myslalem,ze popada ale nic z tego... a gdzie reszta pań????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop to ja . Mam gości - czekamy aż sie bardziej ochłodzi i robimy grilla na ogrodzie. Będą śpiewy.... Pozdrawiam wszystkich i do jutra Kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:):):) pot po mojej \"dupci lał\" sie cały dzień i nie tylko mi uuuffff ciepełko jestem za jak wiecie :)ale to tojuż przesada, tak nie da się po prostu pracować ,,,,jak tylko była chwilka to myslami nyłam nad morzem :) i od razu było mi lepiej naprawde:):):) i od razu pojawiała sie nowa energia:):):),,,,wieczorkiem zachłystałam się tym ciepełkiem sobie tak pomalutku szłam ,szłam ,szłam,,,odpoczełam bardzo:):):) Skorpionku hmmm słowa Twoje są takie ciepłe:) co mam powiedzieć? staram sie otworzyć na świat,,,czasami róznie mi to wychodzi,,,jeśli Wam to przeszkadza to nie bede pisać po co Wam taki smutas? hmmm pozdrawiam i zycze kolorowych snów:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Hej !-pobudka,wstawać szkoda dnia. .....Taki pięęękny poranek, kawkę sobie piję i myslę o Was. Pozdrawiam -miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuu Re-ni slysze,slysze.......juz wstaje.......:) ;)ale z Ciebie raniuszek!a ja w te upaly jakos wstaje pozniej bo i pozniej zasypiam! Witam i ja wszystkich ,nareszcie troszke chlodniej......ooooo jak niewiele potrzeba do szczesiaaa :) Malisanka-pisz na co masz ochote i co Ci w duszy gra......po to jest nasza kawiatenka....czasem pomagamy sobie nawzajem rozplatac nasze\"wnetrze\".....wiesz-klika osob kilka roznych spojrzen ,zreszta jak mowia \"z boku lepiej widac\",to jest sila i cennosc tego topiku:)I prosze nie marudkowac ,ze\"po co wam taki smutas\",chce Malisanke i smutasa i radosna ........no chce Malisanke na topiku i bez dyskusji,bo sie rozezle i zaczne wymachiwac kolcem jadowym(a jest pelen jadu uuu ,dawno go nie uzywalam :) ;) ) Ja dzis na 2 dni dostaje gosci-przyjezdza brat z rodzinka,tak wiec bedzie mnie pewnie mniej ,ale w piatek juz bede miala wiecej czasu....:) milego dzionkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Czy ja dobrze widzę (bo to po wczorajszym grillu ja jestem trochę niewyspana ) ?? Re-ni tyś pierwsza ??? Malisamka - ja do Ciebie dziewczyno już siły nie mam. Dlaczego Ty zawsze opacznie odczytujesz nasze myśli ?? To, że wczoraj troszkę więcej Ci napisałam nie znaczy, ze nas zanudzasz. Masz inne postrzeganie świata - takie bardziej melancholijne ale to jest Twoje postrzeganie świata. My wszystkie na tym topiku chcemy Cię wyciągnąć z tego życiowego marazmu, rozweselić, natchnąć optymizmem a Ty zamiast się barziej otworzyć chowasz się do swojej skorupki. Lubię czytać Twoje wpisy ale dlaczego Ty piszesz tak ostrożnie ?? Czy Ty się czegoś boisz ??? Ja w tej chwili mam parę dylematów, muszę podjąć dwie bardzo ważne i trudne dla mnie decyzje, które na pewno zarzutują na moje dalsze życie i muszę je pojąć sama. Nawet rodzina nie jest w stanie mi w tym pomóc. Owszem mogą mi służyć radą i pomocą ale decyzję muszę podjąć sama. I co mam płakać ?? Czy mi to w czymś pomoże ?? A na przekór wszyskim właśnie się śmieję. Skorpionku - ty masz gości i ja tez. Jutro przybywa maja siostra z mężem. Będą tydzień. Tak, że ja też mogę być mniej uchwytna. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielusia....dobrze widzisz, wstałam dzis o 4,00, czuwałam żeby syn nie zaspał i już się nie kładłam. Stwierdziłam że w tak cudowny poranek nie warto, wzdychałam do kwiatów na balkonie,podziwiałam śpiew ptaków, moze ktoś się z tego śmiać, ale mnie to dodaje energi i chęci do życia. No tak, jedna ma gości, druga ma gości, jeszcze jedna jedzie zwiedzać Polskę - ale Wam dobrze. Malisańciu...czasem jestesmy smutni, to normalne, ale i tak życie jest fascynujące. Nie jesteś smutasem, ja tak nie uwazam. Li-lcia.....Twoj mąż pojechał w delegację jakby nigdy nic, bo nie chce siedzieć i się martwić, to dobrze, a co ?- ma załamywać ręce ?, chyba nie pojechał tam na długo. ..A co do Twoich kolezanek, to mam nadzieję że nie jezdzisz jak \"szalona\", bo jeśli tak, to wcale im się nie dziwię, też bym się nie odzywała ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia2
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam:):):) dzięki za wsparcie,poświęcenie,troske o moją osobe, zadałyście mi tyle pytań? oj,oj:) napewno lubie czytać Wasze opowieści ,,,,,:):):) i robie to z wielką przyjemnością:) miłego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×