Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Ja mam Raida takiego do kontaktu ale tam sie wkłada takie specjalne płytki. Też bardzo dobre. Tylko muszę dokupić płytek. Dobra biorę się do roboty. Ale mam takiego lenia, że aż strach.... Czy Wam też się tak nie chce nic robić ??? Ja ostatnio nawet książek nie czytam - co u mnie jest oznaka całkowitego \"oklapnięcia \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala na pewno nie oklapnelo Ci poczucie humoru,elokwencja,bystrosc umyslu..........wiec nie martw sie.....chwilowa znizka innych parametrow jest dopuszczalna i usprawiedliwiona!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i pozdrawiam :) :) ale mam zaległosci ,przeleciałam tylko tak naprawde Wasze wypowiedzi i powiem tak, łatwo wszystko sie się mówi na temat miłosci i znalezienia partnera życiowego sobie to naprawde nie jest aż tak łatwa sprawa,,,,,,ja starałam poznać \"ludzi\" przez net były naprawde wzloty i upadki ale teraz juz jestem szczęśliwa bo mam Was:):):) ,,,,,owszem nie jest to pełnia szczęścia ale hmmm trzeba się cieszyć z tego co may ponoć:):):) a dzisiaj jest mój wyjątkowy dzień i chciałabym aby na mojej twarzy był tylko uśmiech:):) ojejku ale ja już mam \"mało strasznie lat,,,,,, ehh dużo uśmiechu:):):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chyba mi na oczy cos padło, nie mogłam znaleźć tego topiku, już chciałam wołac ratunku do Skorpiona na gg, trzykrotnie przejrzałam całe forum i wreszcie was znalazłam. Mam sporo zamieszanai w pracy, pełno nie do końca wyjasnionych spraw, ponadto okres urlopowy. Biała, fajnie masz z ta zmiana aury, u mnie niestety burzy nie było. Reni, uśmiechnęłam się jak wczoraj napisałaś- siedze i myslę, bo mnie nawet myślenie przychodzi z trudem. Skorpionku odezwij się, widzę tylko jak sie pojawiasz i znikasz. Jak w piosence. Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka - czy ja obrze zrozumiałam, że ty masz dzisiaj urodzinki ??? To ja z odrzutową prędkością lecę Cię uściskać, wycałować a jak chcesz to po drodze Ci jakiegoś kawalera przytaskam. Wszystkiego dobrego, szczęścia ogromnego, uśmiechu na twarzy i niech Ci się darzy. Zaraz, zaraz gdzie ja wsadziłam tego szampana..... a już mam - a po drodze jeszcze zahaczę o kwiaciarnię. Prezes gdzieś polazł więc sie urwę na chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko -100 lat w zdrowiu oraz szczescia,emocji,szalenstwa,radosci,przyjazni,zabawy,uniesien,sukcesu,spelnienia i wszystkiego ,czego jeszcze zapragniesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) :):):) dziekuje bardzo za gorące życzenia hmmm dzisiaj wszystkim marzenia powiiny sie spełniać:) Toogra Twoja opowieść to jest jak z bajki hmm:) a może spojzysz na to inaczej? mam znajomego i tam jest naprawde duża róznica wieku ,ale wiecie co Oni naprawde się bardzo kochają:):):) Reniulka ja nie uważam się za jakąś fajtłape zyciową naprawde, potrafie się też śmiać ,bawić ,,,,,, i nie mogę natrafić na tego jedynego to nie ma tak na pstryk,niestety,,,ja mysle ,że to przeznaczenie:) a przecież nie znamy ani dnia ani godz. z przyszłości,kto wie ,może nadejdzie ten moment, kto wie:) ,,, w necie jak to w necie ,bywa róznie czasami wejde na czat generalnie zadko ale jesli juz to lubie popatrzeć jak inni się bawią i co piszą :) nagle patrze mężczyzna zagaduje ale wiecie o czym ,własnie IM TYLKO W GłOWIE SEKS nawet przez net ,wiem ,że to wygłupy tylko jednak nawet taka zabawa powinna mieć swój urok-przecież, wszystko jest dla ludzi,,, Li-la wszystko się, ułoży trzymaj się,tak- to co napisał Skorpion jest bardzo mądre:) z nowotworem można wygrać-uwierzcie mi na słowo naprawde:) bardzo ważna jest psychika p-nta,czasami czyni cuda:) Biała dziękuje :) szampanik -napijemy sie chyba wszystkie z przyjemnością co? a i jakies ciasteczko sie znajdzie:) kawaler też może być a czemu nie? Skorpionku nie iwm dlaczego ale czuje do Ciebie duzy sentyment:) a może Ty wiesz? oczywiście do kazdej z was też:):):) dziękuje ,,,jeszcze raz dziękuje,,,,:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćWITAJCIE No nareszcie i u mnie popadało, jest bardzo przyjemnie. Och ! - jak świetnie, mamy święto w \"K\". ........Malisańciu moja droga w tak wyjątkowym dla Ciebie dniu ściskam Cię mocno👄Życzę Ci jak najwięcej usmiechu na twarzy i jak najmniej smutnych dni. Trochę szczęścia, wytrwałości i czego tylko sobie życzysz. A to kwiaty dla Ciebie🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 och !!!- myślałam że już nie doniosę tych kwiatów, ale się zmęczylam To na razie, bo mama się obraziła,że prosto z drzwi siadam do kompa.Pa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALISANKO,,wszystkiego naj,,,,,,obys spotkała tą drugą polowke jabuszka:)) Dziewczyny dzięki za wyrozumiałosc apropos moich wczorajszych wypocin:))....Ktos mnie zapytal czy to prawda czy wymysł,,,,,czysta prawda samo zycie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javascript:displayWindow(\'galeria/zdjecia/429.jpg\') Bielunia, to dla CIebie z najlepszymi, aczkolwiek spóżnionymi życzeniami imieninowymi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejMalisańciu jesteś ???, bo ja przyszłam na szampanka jeśli można. A pozostałe Dziewczyny ? - musimy uczcić to święto, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że coś skićkam,próbuję jeszcze raz, tym razem kwiaty są dla bielutkiej i naszej kochanej Malisanki, która niech nam żyje w szczęściu i radości 100 lat!!!!!,aha, i żeby nie bylo niedomówień, kiedy znajdzie już tego jedynego, to na weselisko przybywamy WSZYSTKIE!!!!! a wzasadzie to wszyscy, bo myślę że i nasze rodzynki się przyłączą!!!!http://www.jubi.buum.pl/i/g-kwiaty-botaniczny-2004/thumbnails/Kwiaty-Botaniczny-01.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka wszystkiego najlepszego:D:D Koleżanki - ukłony dla was wszystkich. Spotkamy sie za dwa tygodnie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nigdy nic nie wysylam, bo i tak nie wychodzi tak jak powinno!!!! RE-NI witaj w ten w końcu deszczowy dzionek, przypuszczam ,że dziewczyny pozchodzą si ę póżniej kiedy się chlodniej. Kilka dni temu Malisanka rozpaczała po stracie kotka, co przypomniało mi historię sprzed lat nastu...Kiedyś kupiłam rodzicom pinczera karłowatego, śliczna psina została przywieziona do domun w torebce, i dosyć szybko zawładnęła serca calej rodziny.Niestety po pół roku biedaczek zostal zaatakowany przez koguta,i zginął na miejscu, czarnej rozpaczy jaka zapanowala w naszym domu nie muszęWam chyba opisywać.Następnego dnia szef widząc że popłakuję po kątach i jestem do niczego wspaniałomyślnie postanowil odwież mnie do domu samochodem.Wdrodze do domu chcąc okazać mi zrozumienie, zaczyna opowiadać, jak bardzo szanował On mojego dziadka,ktory zmarł kilka tygodni wcześniej,jednak taka jest kolej żeczy że jedni się rodzą a drudzy umierają. Wtym momencie ja zanosząc się histerycznym płaczem wyłkałam \'\'no, a wczoraj, to mi kogut zabil mojego kochanego psa!!! buuuu\'\', do dziś kładę się ze śmiechu na wspomnienie jego miny, normalnie faceta zatkalo!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie Malisanko i ja zycze Ci samych slonecznych i radosnych dni niech Ci zycie slodko plynie jak po morzu fale ,niech Cie nigdy niespotkaja troski lzy i zale. Biala przepraszam ze sie niezjawilam wieczorkiem naimprezie ale niemoglam kiedys wam napisze ale jak sie troche uspokoje zycie..............................................................................przepraszam niebede dzis psula wam humorow przeciesz dzis swieto Malisanki ,Pozdrawiam przepraszam za bledy ale dzis mam fatalny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie misio, idzie konik, malpka, piesek no i slonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzien radosny wielce - masz juz jeden roczek wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalusia...w takie upały to nic dziwnego ze nie chce się myśleć. A w pracy problemy zawsze będą, nie tylko w okresie urlopow, więc nie martw się, olewaj trochę. ..Li-lcia...szczerze Wam współczuję, wiem jak to jest jak trzeba zaufać lekarzom. Szansa napewno jest, a wiara z pewnością pomaga,ale łatwo jest mówić jak mnie to nie dotyczy. Trzymajcie się, miejmy nadzieję że będzie dobrze. ..Rutkoś..witaj.Zaszokowałaś faceta, dla takich jak on opłakiwanie pieska nie jest normalne, dużo jest takich ludzi niestety. U mnie w klatce jest typo, co ciągle ma pretensje, ze w bloku jest \"psiarnia\", wiecznie się z nami kłóci i chodzi na skargi. Psy są od niego mądrzejsze, omijają go z daleka. ..Buber..hej -powodzenia:classic_cool: ..Asia..dziś jest fatalnie powiadasz ?,nie załamuj się. Tak bywa raz na wozie, raz pod wozem, nie ma spraw bez wyjścia.Za co Ty nas przepraszasz???- nawet tak myśl !!! broń Boze. Czy można Ci jakoś pomoc ?, tak od serca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem jestem:):):) prosze ,prosze wszystko przygotowane i czeka zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkoś...dobrze że chociaz Ty jesteś. Malisanka miała stawiać szampana, o ciachu coś wspominala, ale coś jej nie widać, Chyba piwko otworzę, napijesz się ze mną ?, moze i Asia do nas dołączy to jej się poprawi humor. Mam \"Żywca\"i \"Perłę\", co wolisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rr-ni ................................. dziekuje sprawa ktora mnie gnebi jest bardzo skaplikowana sama nieumie sobie z nia poradzic jak troche ochlone i przespie sie to wam opowiem moze do tej pory cos sie zmieni.............................moze sprawa dotyczy jak zwykle jednego z moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,odnośnie kota:)- jeszcze jest nadzieja ,jeździ do kliniki do Wrocławia,bedzie miał zabieg operacyjny ,może się wyliże :):):)siusiał co prawda z krwią ale kto wie:) jeszcze nic straconego:) wszystkim bardzo dziekuje jeszcze raz za zyczenia:):):) mowiłam ,ze dzisiejszy dzień bedzie wyjatkowy i na mojej twarzy będzie widniał cały dzień uśmiech i tak jest:):):) Buber odpoczywaj sympatycznie i baw się dobrze:):) Asieńko dzisiaj nie wolno się smucić:) Re- ni piwko też jest częstuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisańciu....jeeeeesteś, doczekać się nie moglam, no to polewaj, jeszcze raz wszystkiego dobrego - jesteś aniołem, buzka dla Ciebie. Asia ...napewno sobie poradzisz, trzeba tylko trochę czasu.Ściskam Cię mocno- trzymaj się. na razie, muszę wyjsć bo zaraz sklep zamkną, a nie mam kromki chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pusto, Re-ni, piwko chętnie, ale chyba dopiero jutro, bo dziś już znikam w \'\'objęcia morfeusza\'\',życzę wszystkim dobrej i szampańskiej zabawy,a Tobie Malisanko jeszcze raz wszystkiiego naaaajjjjj!!!.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie deszczyk pada i jest zimno, nie narzekam deszcz jest potrzebny. Malisańciu...było milo, dziękuję za szampanik i piwko, też zmykam, sama nie będę siedziała. .....Pogody ducha Tobie, sobie i dobrej nocy WSZYSTKIM życzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,ja też już zmykam w głowie mi troszku już szumi i zaczynaja mi literki latać:):):) ściskam mocno papatki :):):):) w razie co to wszystko jest częstujcie się i bawcie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko ,,, wszystkiego, wszystkiego najlepszego, uśmiechu, radości i optymizmu życzę. Widzę że Ty jesteś Rak - to tak jak moja młodsza siostra - dumny,melancholijny,stały w uczuciach Raczek, którego trzeba wyciągać ze skorupy. Piszesz że kot będzie miał operację , nie martw się przeżyje, koty to silne stworzonka. Kot mojej koleżanki spadł z 9 piętra ,miał złama- ną miednicę i po operacji żyje już 8 lat. Dziękuję Wam za życzliwe słowa.Sytuacja z leczeniem męża wygląda tak: lekarze woleliby żeby to była operacja bo to by było taniej. Kurs nowoczesnej chemii wynosi sto tysięcy zł. więc wiadomo, że to nie jest dla wszystkich .Lekarz składa wniosek do NFZ i oni zatwierdzają lub nie, czyli w ich rękach życie człowieka. Nasz lekarz napisze wniosek i zacznie się kuracja ok. 7 sierpnia. Pomału opada ze mnie stres. Już nie będę marudzić o swoich problemach. 20 lipca jedziemy na Mazury z moją siostrą, ja wracam po kilku dniach do domu ,a oni zostają. Siostra gotuje, prowadzi dom a mój mąż jest zaopatrzeniowcem. Obydwoje robią strategiczne narady w sprawie obiadu,,, jaka zupa?? czy mizeria pasuje do mielonych, a o kompocie mogą rozmawiać z 10 minut. Ja jako podkuchenna sprzątam, zmywam , jem tylko zupę albo drugie czym wywołuję oburzenie obojga. Pies szaleje po ogrodzie i Bielusiu NIE MA KOMARÓW !!!!!! Nareszcie jest chłodno, muszę wyjść z Tolą na spacer. Dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jaki piekny i chlodny dzis poranek,nawet jaskolki przycichly i odpoczywaja po upalach!Boje sie tylko,ze za pare godzin bedzie znowu goraco! Malisanka piszesz ,ze czujesz do mnie sentyment :) ,to bardzo mile.....mysle,ze to moze dlatego,ze mam niby taki jadowity nick a jestem osobka przyjazna ludziom a moze to po prostu niewytlumaczalane...:) czasem uczucia to tajemnica....metafizyka....i niech tak pozostanie ...:) ;) Ahaaaa i jeszcze jedno-jak kot przezyl tyle i sie nie poddal,to da rade ....przy pomocy weterynarza da rade z pewnoscia!!!!!!!!:) Asiunia serduszko zmartwione....mam wielka nadzieje,ze jakos sobie poradzisz z problemem...jakby co-pamietaj..jestesmy dla Ciebie i czekamy aby z uwaga wysluchac.pomilczec z Toba albo pocieszyc!Nie jestes sama,masz nas!!!!!!!!! Li-la pieknie ,ze wyjezdzacie na Mazury,mezowi i Tobie bardzo sie przyda zmiana otoczenia i wypoczynek.Wyciszycie sie,zrgenerujecie.....:) Rutkowski te piekne kwiatki dla Bialej i Malisanki to powojnik prawda?Mam prawie taki sam i wlasnie kwitnie.Jest calusienki obsypany kwiatami...cudooooooo Re-ni uwielbiasz piwko i jestes puszek okruszek,moj m, teze uwielbia i nie raz zartuje\"no i gdzie ten brzuch od piwaaaa,chociaz troche by mi urosl cobym sie zaokraglil z lekka,a tu nic!\"chichi Goscie odjechali,dom juz doprowadzony do porzadku bo wygladal jak po najezdzie plemion barbarzynskich :) ;) U mnie zaczyna sie sezon ogorkowy....pomimo suszy zapowiada sie ich sporo!I tutaj ma corka pole do popisu-zaprawia je ,bo sama je najbardziej uwielbia :) ;) Zmykam na kawe,milego wypoczynku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×