Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie dziekuje za dobre slowa jest milo miec takich witualnych przyjaciol znowu niemoge spac mam w glowie taki natlok mysli ........................ale dzis pojade na dzialke jak troche porobie to moze mi stres minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich Moi Drodzy Zaraz wybywam z domu, jadę do moich kochanych wnuczek.Nie widziałam ich 3-tyg. bo byli na wczasach. ..Więc chciałam się z Wami przywitać. POZDRAWIAM i MIŁEGO DNIA życzę. ..Pa,PA - do wieczorem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :):):)🌼 słoneczko już przygrzewa:) siedze sobie i pije kawke:) czytam ,,, Li-la ile chcesz to marudź sobie:) po to też jest kawiarenka:) ,,,nasza sł.zdr. ma wiele do życzenia,niestety,,,,generalnie nasza polityka to jeden wielki stres,,,,ciekwe czy ja dożyje ,że w naszym kraju będzie tak jak powinno ,będe pesymistką-nie wierze w cudawianki:) miłego urlopku ,odpoczywaj i dużo uśmiechu:):):) Asia trzymaj się:):):) miłego dnia:):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski ,,,, z tym weseliskiem to Ci się udało:):):) ale ok nie ma sprawy:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) pogoda nie jest juz u mnie upalna,,,,dzis mialam troche problemow ze zdrowiem.Od poniedzialku mam urlop więc się biore za siebie na maksa,,,,trudno koszty kosztami,,,,,kasa musi się znalezc,,,Ja tak dłuzej nie dam rady.W poniedz.rano na badania krwi itd. Dziewczyny jak się Was czyta zaraz lepiej na serdeuchu się robi.Jestem zadowolona,,ze Was znalazłam w tym wielkim swiecie.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i pozdrawiam,tyle sie jak zwykle dzieje,najpierw Melisanciu wszystkiego najlepszego ,zdrowka i radosci zycze,tylko slonecznych dni,,,,,,,,,Li-la tobie tez wiary i pogody ducha zycze i milych wczasow.......Buber tobie tez pogody dobrej zycze................Asia64--nie daj sie smutkowi,Toogra historia bardzo mi sie podoba,sama moglabym pare napisac,z tego co piszesz gosciu jest ok,moze zainicjowalabys jakies spotkanie i sprobowalabys cos z tym zrobic........Biala-rozumiem ze facet cie nie interesowal,bo nic nie zrobilas,ja staram sie nie stresowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaqoda,,,,taki uklad z moim\'bratem\" mi odpowiada,,,,,,cieszę się,,,ze umiałam sobie pewne sprawy wytłumaczyc,,,,a On naprawde traktuje mnie jak straszą siostre,,ew.kogos z kims mozna pogadac o smutkach,,,,przewaznie dzwoni jak ma doły.... Malisanko,,w pracy zostawilam twoj numer gg odezwij sie abym mogla go wpisac na liste w domciu:) Asiu jak konto na wp??korzystasz REni,Skorpionku,,,,,,Rutkosiu ,,,oraz wszyscy ,,,,,,pozostali buziaki milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie dopiero zaglądam co się dzieje w naszej kawiarence:):):) byłam na dobrej rybce i piwko piłam ,fajny stawik,,,,:):):) Toogra gg-1800166 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagqda dziekuje bardzo za życzenia:):):) Toogra trzymaj sie cieplutko,chciałabym bardzo aby wszystko poszło po Twojej myśli:) zdróweczka,,, do lekarza koniecznie się udaj tylko nie do jakiegoś nieodpowiedzialnego:) trzymam kciuki:) ,,,oj chyba wszyscy już albo poszli spać albo imprezują:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie,corcia oglada cos na tv,wiec przyszlam poczytac i zyczyc milej niedzieli,mi starczy na razie imprez dwa dni szalalysmy ze szwagierka(jesli mozna to tak nazwac)piwo i kapiele noca,wyczerpalam limit imprez na ten tydzien,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra rozumiem ze przyjmujesz ten uklad przez niego narzucony ale czy ty tez do niego dzwonisz jak masz dola(czy to przyjazn obu czy tylko jedno stronna)nie muszisz odpowiadac,lubie czasem pofilozofowac(gg 732719)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 ja już nie śpie:) chłodne juz są poranki,gęsią skórke mam na ciele-jak ja nie lubie zimna:) ,,,nie będzie mnie cały dzień:) jak wieczorkiem sie pojawie b. chciałabym poczytać same dobre wieści:):):) odpoczywajcie , bawcie się i oczywiście pomyślcie o mnie ale tylko przez chwilke:):):) pozdrawiam i miłego dnia:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim,Mailsanka masz racje-ochlodzilo sie tak nagle,u nas na dworze 12 stopni,az trudno sie przyzwyczaic do takich naglych skokow temperatur a wieczorkiem bylo tak chlodno,ze nie siedzielismy w ogrodzie! Wczoraj jak Wam pisalam walczylam z ogorkami-walka wygrana...sloiki pelne....moi domownicy bardzo lubia ogorkowa:) Dzis zapowaida sie spokojna niedziela...nie mamy zadnych zapowiedzianych gosci,wieczorem odwozimy corcie do Poznania-bedzie pracowac w pubie w Poznaniu-chce sobie zapracowac troszke pieniazkow-i bardzo dobrze i bardzo mnie to cieszy:) Spokojnej niedzieli i udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ranne ptaszki,,,Ja tez juz na nogach,bo szykuje się na dworzec po \'młodego\'Obudziło mnie piekne słoneczko,ale nadal jest wietrznie...Milego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Dzień dobry ! - miłego dnia ranne ptaszki, a reszta ?, jeszcze śpi ? bo ja się dobrze nie obudziłam. Więc najpierw kawusia, nastawiam wodę. ...No to tymczasem Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje,ze syn wrocil cały i zdrowy,,,ale chyba jeszcze bardziej chudy,,,,mowi,ze jadł i bylo dobre jedzenie:))teraz spi,,,ale zazyczyl sobie obiadek na 13 ,,,,zrobie mu frytki,schabowy i kalafor,,,a na deser wczoraj juz zrobilam sernik na zimno....Kto ma ochotę zapraszam,,,,na ciasto i kawkę;))) U mnie pogoda się zepsuła,,,churzyska okropne,,,wiadomo Ja tak zawsze mam jak urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Toogra .. serniczek na zimno - dawno nie robilam, więc chętnie się poczęstuję. Widzę ze dogadzasz syniowi - pyszny obiadek. Skorpioś ..u nas w domu ogórkowa też jedna z ulubionych zup, ale kwaszonych w słoikach nie robię tylko konserwowe. Kwaszone nie wychodzą mi tak smaczne jak kupne, nie wiem dlaczego. Biała ..a gdzie Ty się \"powlekłaś\"????, ani widu, ani słychu - jak się masz ? A moze się gdzieś rozrywkujesz ?, a ja się martwię o Ciebie. Asia ..czy dziś troszkę lepiej ?, dałaś radę zmartwieniom ? Kropciu ..jak Ci tam w tej Ameryce, tęsknimy za Tobą. Malisańciu ..zerwalaś się tak dodnia, pewnie gdzieś się zabawiasz, no i dobrze. Ja bym chciała, zebyś i Ty wróciła z samymi dobrymi wieściami, w każdym razie życzę Ci tego. Kalusia ..co tam słychać u Ciebie, czy w pracy coś się zmieniło, czy nadal urwanie glowy ? Jagqdusia ..masz parę swoich histori, jesli możesz to opisz nam którąś z nich. Lubię czytać takie historie z życia wzięte, zawsze są interesujące. Li-lcia ..starajcie się na wczasach nie myśleć o chorobie, nie jest to łatwe. Odpoczywajcie, by nabrać sił do walki z chorobą. Życzę pomimo wszystko udanego odpoczynku, dzięki któremu Wasza wiara w to że się uda, będzie silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - korzystam z kompa \"rodzinnego\". W domu nie mam internetu - długa historia. Odezwę się jutro z pracy. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, Hooop !!! - jest tu kto ???, a moze tak na filiżankę herbatki ktoś ma ochotę ?, tak przy Niedzieli wieczorowo - fajnie by było. Rutkoś ..obiecałaś ze się ze mną piwka napijesz, i co ? - obiecanki cacanki. ERLEND, NIKA ..co u Was słychać ?, jak się chowa Ewunia, pewnie urosła i jeszcze wypiękniala. Uściskajcie ją ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spaceru,niedziela minela dosc spokojnie,Re-ni-opowiem,ale juz nie dzis,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:) jestem już w domciu po pracy:) ,,,jak niewiele potrzeba aby sprawić starszemu człowiekowi radość:) hmm,jak to zycie p[otrafi naprawde sprawiać niespodzianki,,,,ehh kto by pomyślał ,nie chodzi o mnie-nie napisze, mam za dużą gonitwe myśli,,,, ,,,,...,,,,,....,,,,,,ojciec -syn-przebaczenie-przecież to ojciec jaki by on nie był,,,,.....,,,,,waro czy nie? kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Malisańciu.....to Ty w pracy byłaś cały dzień ? a ja myslałam że gdzieś wyjechałaś milo spędzić Niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Re-ni :):):) tak ,było sympatycznie mimo ,że to praca,,,choć chciałoby się spędzać czas zwłaszcza niedzielny w innym miejscu,przeciez nie tylko ja pracowałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą! Nie odzywałam sie bo miałam mnóstwo zajęć i właściwie nie było mnie w domu. W sobotę i niedzielę jeżdziłam karmić kota-Miecie bo syn wyjechał nad morze, dzwonił przed chwilą,że wracaja . 29 lipca jesteśmy zaproszeni do Łłodzi na 90 lecie urozin mojej ciotki . Zjedzie się cała rodzina ze 25 osób z różnych stron Polski- z Gdańska,Poznania,Konina, Częstochowy. Widzicie,że sieć naszej rodziny oplata duży obszar kraju. Oczywiście ja nie mam co na siebie włożyć , a że wszędzie są przeceny ruszyłam do centr handlowych. Koszmar. Można się przebrać za rusałkę, leśniczankę, marynarza ale dla normalnej kobiety niewysokie o rozmiarze 38-40 nie ma nic. Jestem pod presją bo Ciotka wszystko widzi , pamięta i robi uwagi. Jak na swój wiek pamięć ma idealną.Zdrowie ma już nie najlepsze, ale na ostatnie Boże Narodzenie zrobiła 200 pierogów. Re-ni zostało trochę herbatki??? ale Ty już chyba śpisz........ Malisanko pracowita, co z Twoim kotkiem?????????? Toogra - koncertów na zywo to Ci zazdroszczę. Dobranoc Wszystkim. Do jiutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialek.....chyba najbardziej znielubiany dzien tygodnia:) ;) Czytam,ze niedziela minela Wam spokojnie...Toogra a widzisz?Syn zadowolony......choc troszke szczuplejszy...poradzil sobie :) pierwszy raz zdala od domu!!!!A tak sie martwilas...... Dzis idziesz na koncert...ale Ci zazdroszcze!!Ubawisz sie..rozerwiesz.....przyda Ci sie potezna dawka smiechu i radosci:) Biala co tam ten Twoj komp tam znowu wymyslil co?Jak moze wariowac i uniemozliwiac Ci klikanie z nami...naprawde nastraszylabym go.ze go oddam do kasacji...;) :) niech sie paskud boi a co! Malisanka piszesz o przebaczeniu....nie znam szczegolow o co chodzi,wiec moge napisac tylko ogolnie.......mysle ,ze przebaczac zawsze warto a nawet trzeba...zwlaszcza najblizszym.....Wiesz?Gdzies przeczytalam ,ze przebaczenie jest najtrudniejsza forma milosci.....a milosc,to przeciez uczucie niosace radosc,spokoj,poczucie szczescia,bezpieczenstwa...... wiec powinnismy nauczyc sie i tej sztuki,po co dusic w sobie i truc zlymi emocjami,myslami,,,,lepiej oczyscic dusze i serce.......wybaczyc,pojednac sie....uspokoic. :),zreszta owo przebaczenie jest bardzo wazne dla osob starszych,ktorych zyciowe kilometry dobiegaja konca.....chca isc na te druga strone z rozgrzeszeniemi czysta ,spokojna dusza.. Li-la nooo problem ciuszkow to nasza odwieczna bolaczka....masz jeszcze troszke czasu wiec mam nadzieje,ze uda Ci sie cos wyczaic i Twoja ciotunia oniemieje z wrazenia jak zobaczy Ciebie.........a jak nie oniemieje i bedzie robic uwagi to oglusz i zniewol komplementem w stylu\"ciociu z Twoim poczuciem smaku i gustu gdziez mi konkurowac.......tys moja mistrzynia\":) ;).......a nuz podziala?chichi spokojnego i nie tak upalnego tygodnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani moi 🖐️🖐️🖐️ Jakże ja się za Wami stęskniłam.... tyle czasu Was nie widzieć. Toż to czas stracony !! Dostałam od siostry w prezencie nowy telefon - bezprzewodowy. Zaczęli go instalować i okazało się, że nie pasują jakieś wtyki. Pojechali do sklepu, kupili potrzebna rzecz i znowu zaczęli instalować. Wysiało wszystko.... nie mam telefonu no i internetu. Ściągnęłam brata, coś tam pomajstrował , zrobił i co się okazało ??? Mam wirusa, który ze smakiem zżera wszystkie programy !!!! Dzisiaj komputer idzie do \"leczenia\" a ja dalej jestem pozbawiona okna na świat !!! BUUUUUUU !!!! Tak że, Kochani jak mnie nie będzie to znacie przyczynę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, trzymajcie się zdrowo. Muszę uciekać bo prezes już jest. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. I znowu poniedziałek, niestety. Ale weekend miałam udany, byłam nad morzem,w Swiętoujściu, to taka mała miejscowość za Międzywodziem. I dlatego że mała to nie ma tam tłoku, cicho i przyjemnie, sosonowy las, wydmy i plaża. Raj. Szkoda że tylko mogłam tam 2,5 dnia spędzić, ale wypoczęłam, a teraz znowu nawał pracy, tak będzie do końca wakacji. Dziś mam urodziny, ( nie piszę o tym po to żeby wymuszać zyczenia, broń Boże), ale zadzwoniła mama z samego rana i obie doszłyśmy do wniosku, że czas za szybko leci, rok po roku, nawet nie wiadomo kiedy te lata minęły. I zrobiło mi sie jakos tak nostalgicznie, za tymi minionymi dniami, tydodniami, miesiącami itd. Spokojnego dnia wszystkim, ktoś mi narobił apetytu na sernik na zimno, gdy czytałam wasze wpisy, chyba zrobię, z porzeczkami, bo mam ich na działce spoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich slonecznie i znowu mamy upalny dzien Kala z okazji urodzin zycze Ci wszystkiego najlepszego duzo radosci i usmiechow kazdego dnia niech ten radosny dzien na zawsze Twe troski odsunie w cien,niech sie smieje do Ciebie swiat blaskiem szczesliwych i dlugich lat 🌼🌼🌼 Niedziela minela i znowu poniedzialek powracaja zmartwienia ciagle rozmyslam bij e sie z myslami..................i nic ztego mi niewychodzi .zycze milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×