Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

witam witam:):):)🌼 Kala Każdego roku o tej samej porze każdy ci życzy co tylko może, a ja korzystając ze sposobności życzę ci zdrowia, szczęścia i radości. Wszystko o czym marzysz by się spełniło , a to co kochasz by na zawsze twoje było.:):):)🌼🌼🌼🌼🌼 ,,,to prawda czas zbyt szybko ucieka,,,,cóż:) Asia,,,,słoneczko co się dzieje? trzymaj się cieplutko,wszystko się ułoży :) jeśli nie chcesz to nie mów,ale prosze Cię nie zamartwiaj się tak bardzo::) Biała- nie przejmuj się ja wiecznie mam jakies niespiodzianki z komp.,przeważnie coś się z nim dzieje i juz też nie mam cierpliwosci,Ci co wysyłają wirusy,,,,,i inne dziadostwo niech \"dumni\" będą z siebie,ja osobiscie jakbym coś potrafiła związane z komp. to tylko przekazywałabym wiedze pożyteczną aby wszyscy mogliby się czegoś nauczyć i kożystać:) ,,,,powiadają,że nie powinnam przyznawać się do swojego wieku:):) odmładzają mnie,czy to tak z grzeczności?,,,ale juz nie wiem czy się ze mnie nabijają czy prawde mówią,drażni mnie to już bardzo bo nie chodzi tu o rok dwa czy trzy,fakt faktem na siłe się nie dodaje sobie lat-eheh miłego dnia i duzo uśmiechu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i tak zloze Ci zyczenia:) beda nieco humorystyczne -wiec zycze Ci,ze jak bedziesz zjezdzac po poreczy zycia niech Ci sie drzazgi ukladaja we wlasciwym kierunku ...:) ;) Asiunia,mam nadzieje ,ze Ci wszystko pomalenku wygladzi i rozwiazesz pomyslnie swoje problemy. Malisanka hmm faktycznie kazdy z nas chcialby byc mlody i piekny a tu przybywa lat,siwych wlosow,zmarszczek...kilogramow....Zwlaszcza kobiety po 30 tce maja wielka niechec do ujawniania wieku....nasila sie to w miare uplywu lat.Ale z drugiej strony taka jest kolej zycia....nawet o niemowlaku mozemy przeciez powiedziec,ze sie starzeje!!1:) ;) Wazne by pomimo starzenia sie ciala, dusza pozostala mloda .........:) Ja swojego wieku nie ukrywam,oswajam go i oswajam sie z nim i staram nawet zaprzyjaznic!Wszak kobieta jak wino-im starsza tym lepsza!!!!!!!!Czyz nie?! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ja wcale nie wstydze się swojego wieku:):):) i wcale tego nie ukrywam ,wiele osób zwraca mi uwage ,że na swoje lata nie wyglądam i oczywiście powinnam sie ztego cieszyć:) a ja juz zwątpiłam sama czy traktować to poważnie ,nie traktuje bo mnie to już męczy jak ktoś mowi że wyglądem przypominam osobe mającą +- 30 lat,,,,sympatycznie usłyszeć taki komplement i owszem ale bez przesady czyż nie tak? ,,,, mam wiadomość na spam czy spokojnie mogę ją otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia, buziaczki dla wszystkich i szmapan wieczorkiem gdy wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalunia - ja też chciałam Ci życzyć samych pięknych dni w życiu. Żebyś na swej drodze spotykała tylko życzliwych ludzi. A także opymizmu , wszelkiej pomyslności i dużo, dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA to Malisanka maszzczesie-wygladasz na mlodsza:) tylko sie cieszyc!Najczesciej uwarunkowane to jest chyba genetycznie .... bo w nadzwyczajne moce super kremow jakos nie wierze! hmm mnie ponoc tez biora za mlodsza ale to chyba raczej z powodu mojego pogodnego sposobu bycia.......:) ;)wszak usmiech to najlepszy odmladzacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzis bylam na plazy 3 godzinki,,,troszke się spiekłam....rano syn mi podniosł troche cisnienie,,,chyba brak mu autortytetu ojca,,,,,,oj pasy mu by się przydały,,,,ostrzeglam go ,,,`ze Ja nie recze za siebie,,,,,i sama mu zleje tylek,,,za takie pyskowanie i humorki. Koncert ,,hym ,,wiecie co glupio mi się przyznac ,,ale wcale mi się nie chce isc.....Oczywiscie jutro zdam Wam relacje...z rana. Jutro nie wiem czy pojde nad morze,bo u mnie w bloku remontują instalacje elektryczna,,i panowie elektycy zapowiedzieli się z robotą w moim mieszkaniu.Potym co wiedze na klatce schodowej,,,,,ten bałagan,,,az nie chce mi się ich wpuszczac...do domku.Malisanko dzieki za pozdrowienia na gg.Reni,Asiu,Biała,Skorpioniku,Rutkos,Kala,,,,,,i wszyscy pozostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) na dworze ciepełko :):):) Togra a widzisz,młody sie wyrobił a tak mówiłaś ,że sobie nie poradzi :) dlaczego nie chcesz iść na koncert,takiej okazji już możesz nie mieć,dziewczyno kożystaj jak możesz-ja Cię bardzo proszę abyś poszła i bawiła sie super:):):) Kot,,,,eh taki bidulek ,cierpi strasznie, zabieg operacyjny sie udał,ma straszne dwie duże rany ,jedną to sobie sam wyliże,ale druga jest duża i szarpana,wszyscy się boją aby nie wdała się infekcja,,,jak patrze na niego to serce mi ściska ale jednocześnie patrze z takim podziwem,,, jak malutka sie stara wstać,zje i napije sie troszke-to trzeba widzieć słowami tego się nie da opowiedzieć,jest taka dzielna,mam wielką nadzieje że będzie wszystko dobrze :):):) ,,,,kto mi powie spamu nie należy otwierać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalunia ja też przyłączam się do tych wszystkich z serca płynących życzeń...Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smak i zapach wielkość natchnienia, a w sobie miłości.Życzę Ci bogactw, dobrych przyjaciół, dobrego nastroju, dobrych wspomnień z przeszłości i dobrych pomysłów na przyszłość, iwszystkiego naj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RE-NI sorki za to piwko normalnie aż mi glupio ale ze mną już tak jest, że wciąż gdzieś gnam, a jak już jestem w domciu, to najczęściej albo sprzątam( ha, ha, żarcik, u mnie zawsze jest jak po przejściu tajfuna!!) albo nadrabiam zaległóści w spaniu, i takim oto sposobem czas ucieka mi gdzieś między palcami.Teraz w dodatku jest \'\'sezon ogórkowy\'\',więc zaraz po truskawkach zaczęły sięmaliny, których u moich teściów jest od cholery i jeszcze trochę,więc co drugi dzień jezdzimy je o0bierać i robimy sobie soczek, no i oczywiście zostaly jeszcze ogórki, które w końcu trzeba kupić i zakisić.dobra już nie smęcę, jak u Was z pogodą, bo u mnie w końcu troszkę chlodniej!!!!Erlend, Nika, co z Wami??? buziaki dla mojej imienniczki. Dziewczyny!!! zauważyłyście, że Malisanka zgodziła się zaprosić nas na Swoje wesele, teraz tylko trzeba Ją wysfatać, i mamy imprezkę w \'\'realu\'\', na moim weselu bawiło się120 gości, a jak bylo u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u Was jest terz tak goraco bo u ´mnie jeszcze teraz30stopni dzieki za slowa otuchy po tak dlugim zastanowieniu doszlam do wniosku ze glowa muru nieprzebije moge tylko stac i sie przygladac z boku nigdy sie niewtracalam i teraz tesz niebede sa dorosli i musza sami sie z tym uporac ale tak szkoda mi tego malego dziecko choc male duzo rozumi jak tylko przyjdzie przylepia sie i tuli jest taki slodki mlodzi a glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Rutkoś Ty to masz pomysły:) ,,,jak wiecie słoneczko to ja uwielbiam:) i niestety jutro ma być upał a ja będe cały dzień siedzieć w murach,,,eheh Asia trzymaj się,może wszystko będzie dobrze i sie poukłada :) miłego wieczorku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski a wiesz,ze ja naprawde bym sie wybrala na wesele Malisanki:)......ale by bylo czadowo!!!!!!! Moje wesele bylo tez dosc duze.Wspominam je bardzo mile ... kolezanki zrobily mi niespodzianke i cudnie zaspiwaly nam Ave Maria Schuberta i piosenke weselna\"Gdy sie lacza serca dwa....\"Pogode mielismy piekna ,goscie bawili sie do bialego rana ......ja w koronkowej sukience z bukiecikiem mercedesek moj M.lekko zestresowany .....jejuu ile to lat temu....Na zaproszenie slubne wybralam slowa bedace fragmentem piosenki-piekne i bardzo madre!Przyniosly nam szczescie a brzmialy tak: Nie obiecuje Ci wiele,bo tyle prawie co nic. Najwyzej wieczorow szelest,najwyzej spokojne sny.Najwyzej godzin mijanie i serca bicie. Nie obiecuje Ci wiele-tylko zwyczajne zycie!Najwyzej usmiech na twarzy i dlon w potrzebie.Nie obiecuje Ci wiele ,tylko po prostu SIEBIE! Asiunia serduszko..niestety dzieci nie sluchaja rad starszych....uwazja czesto,ze wiedza lepiej i sa madrzejsze.....robia przez to glupstwa ...komplikuja sobie zycie..ale tak to juz jest..musza ponosic sami odpowiedzialnosc za swoje decyzje i sami musza sie uczyc madrosci zyciowej.Wiesz..nasza madrosc wywodzi sie z naszego doswiadczenia a nasze doswiadczenie z naszych GLUPSTW!!Ty pomysl o sobie ,za nich zycia nie przezyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) coraz bardziej mnie zaskakujecie:):):) na moim weselu hmmm było dużo również ludzi a nawet wam powiem ,nie zabrakło rozruby:) i nie obeszło się bez szpitala-ranną osobą ja oczywiście nie byłam:)ehh Ci zazdrośni mężczyźni:)tak więc myśle ,żeby smutkiem nie wiało:):):) ,,,,jednak ja nie lubie jak sie historia powtarza,,,, pozdrawiam ,żartujcie dalej jestem za:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kalunia droga ściskam Cię mocno i życzę wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrówka i pogody ducha. Bądż szczęśliwa z tym co niesie życie, niech przy Twojej złości słońce nie zachodzi. Nasz dzisiejszy dzień moze nie przynosi nam wiele radości, ale życzę Ci by jednak wypełniony był drobnymi przyjemnościami. Rutkoś...spoko, brzmi to szczerze, więc Ci wybaczam.Ale i tak jesteś fajną dziewczyną.Na moim weselu było tylko 80 gości, ale za to przez 3-dni. Li-lcia...my to się mamy, w szafie pełno, a nie ma się w co ubrać. Tak samo jest z kupnem, niby slepy zawalone, a trudno o coś odpowiedniego. Pozdrawiam Wszystkich i dobrej nocy życzę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,jeszcze nie śpie ,ale jestem zadowolona ,że wszystko zrobiłam to co chciałam:) dzisiaj noc jest taka cieplutka a za oknem słysze jak świerszcze sobie śpiewają:) jak ja jutro wstane jejku! ,,,są tacy co pracują to Im życze spokojnego dyżurku bo o takich osobach to często się zapomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,otwieram kawiarenke🌼🌼 ,,,i po spaniu,kawe wypić ,szybki prysznic i do pracki:) ,,,poranek jest bajkowy mimo ,że chłodem wieje:) ,,,pogoda będzie super a ja cały dzień w murach a jak będe miała wolne to nie będzie pogody,,, miłego dnia i duużo uśmiechu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani.Zapowiada sie upalny dzien,dzisiaj moje dzieciaki zazyczyly sobie dzemu z malin!Ale urwac malin nie ma kto......tylko mamcia zostaje na placu boju :) ;) ,jeejkuuu chyba im powiem,ze w kazdej malinie jest tlusty ,bialy robal ..:) ;) to mi odpuszcza,zreszta malin mamy kilka krzaczkow wiec szkoda mi nawet zaczynac! Ciekawe co u Kropki ....Nikus jak tam Ewunia czuje sie w domku,wiem,ze jestes zagoniona ale jak bedziesz mogla to wystukaj pare slow-internetowe ciocie sa ciekawe ....:) Zmykam na kawke..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dobre duszki 🖐️ Oj jak mi się spać chce, normalnie patrzę jednym zamglonym okiem.. A najgorsze, że nie wiem dlaczego bo poszłam spać o 22 co dla mnie jest baaaaardzo wcześnie. Skorpionku - ale Ty się dajesz terroryzować rodzinie.. same zachciewajki a od roboty mamunia. Oj skąd ja to znam..... Nie wiecie przypadkiem ile można dostać za zamordowanie męża bo ja swojego chyba zabiję z zimną krwią... za nic nie chce się zdradzić co knuje gadzina, a córka się śmieje... Miłego dnia Kochani, muszę uciekać bo prezes przylazł (powinien być o 8.00 ale chyba spać nie może). Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie,witajcie. Co za klątwa jakaś nade mną wisi. Już kilka razy próbowałam do Was napisać i za każdym razem coś mi przeszkadzało. Może mi się dzisiaj uda wysłać parę słów. Cierpię na chroniczny brak czasu i stale chodzę niewyspana. Piotrek wrócił do pracy a nasz sąsiad spadł ze schodów i złamał sobie nogę. Złamanie otwarte, bardzo paskudne. Oprócz wizyt u niego w szpitalu ( bo bardzo się potłukł) muszę uspakajać sąsiadeczkę bo bardzo to wszystko przeżywa. Jakby mało było atrakcji to jeszcze Ewunia przestawiła sobie pory dnia i za nic nie chce spać w nocy - myślę,że to przez upały.... A my padamy na twarz. W dodatku grymasi i nie chce jeść... za to bardzo lubi pić miętę. O Boże znowu nie śpi.... uciekam ale w wolnej chwili powrócę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całego serca dziekuję wszystkim za życzenia. Skorpion, Ty sie bawisz malinkami a ja porzeczkami, tyle że nie dżem, a sok. Marne te porzeczki, bo sucho, ale dzis po południu bede je wyciskać, oczywiście w sokowniku. Jak możesz odezwij się do mnie na gg, nigdy Cie tam nie widzę. Nika, wspólczuję sąsiadowi, niedawno miałam rękę w gipsie, a wtedy nie było upałów. Biała, to pewnie te wysokie temperatury osłabiaja Cię, że po przespanej nocy czujesz się niewypoczęta. Ja marzę o deszczu, takim dniu, żeby po szybach spływały strugi deszczu. Malisanka, nie przejmuj się, ja tez cały dzień w murach, zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie że jesteś w lasku, nad wodą. Reni, Rutkoś, wesele, rany , mam przed sobą wesele syna i juz sie boję, będzie prawie 140 osób, z tym że większość ze strony pani młodej, moja rodzina jest nieliczna. Ale mam juz kreację, tylko jeszcze muszę pomysleć o jakiejs biżuterii, cos na szyję, korale, sama nie wiem. Pozdrawiam wszystkich, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie i ja przylaczam sie do zyczen Kalunia,sloneczka i pogody ducha,czeka cie wiele stresu zwiazku zweselem,ale nie martw sie bedzie dobrze,co kolwiek by sie dzialo i tak beda to wszyscy z rozrzewnieniem wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Biala Biala widze,ze musze powstrzymac Twoje mordercze zapedy :) ;)........o raanyy ale Ty jestes groooznaaaa ..uuuuuuu ,ulaskaw slubnego....srodki ostateczne czyli przemoc,tortury i inne makabrycznosci zostaw na powazniejsza okazje :) ;),puki co -powiedz,ze ma Ci powiedziec o co chodzi ,bo nie dostanie rozsolu,pierozkow i Ciebie!Zmieknie jak lody aw sloncu!!!!A powaznie-kiedy chca Ci zdradzic co to za niespodzianka?Ale Cie torturuja domyslami :) okrutnicy!!!!!!!! Nikus oj to masz faktycznie urwanie glowy i sasiad polamany i zestresowana starsza pani i grymaszaca Ewunia......moj syn tez sobie zrobil z nocy dzien.....i tak bylo do 8 miesiaca zycia,chodzilam normalnie jak lunatyk w najciezszym napadzie lunatykowania :) ;)ale wiesz?z kazdym tygodniem powinno byc lepiej,lubi miete-to dobrze ,mieta dziala dobrze na brzuszek!:)A stracona wage z powodu upalow nadrobi raz dwa ,w takich wczesniaczkach dzemia niespotykane sily witalne! Trzymajcie sie dzielnie Nikus i Piotrek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Dnia Matki!!! Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________ WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci. i co Wy na to??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wpadłam na krotko:))wystepy kabaretow byly od 20 do prawie 1:30 w nocy,,,,,,napisłam juz Rutkosiowi ,,ze chyba juz stara baba ze mnie ,,bo wole w tv ogldac;)))Jutro postram się cos wiecej naskrobac,,,,dzis miłam ciezki dzien,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pomacham ,,,,:):):) to był niezbyt sympatyczny dzień,,,, miłego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam wszystkich serdecznie....Rutkowski ...a wiesz,ze w tym tekscie \"szczesliwego...\"jest sporo prawdy:) ;) chi chi ....och usmialam sie z tego od rana...jak zaczyna sie dzien od smiechu to zaraz sie czlowiek lepiej czuje! Toogra opisz koniecznie wrazenia.....czy byly nowe skecze czy tylko powtorki?jestem baardzo ciekawa! Malisanka wczoraj byl niezbyt mily dzien a dzis dla rownowagi bedzie przesympatyczny :) ...w kazdym razie takiego Ci zycze....... Dbajcie o siebie babeczki a ja w ramach tego dbania mykam na poranna kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten kolejny upalny dzień. Właśnie z tymi upałami naraziłam się wczoraj koleżance z pracy, stałysmy na przystanku tramwajowym i ja stwierdziłam że nie lubię lata, mam dość słońca, a ona jak nie wrzaśnie na mnie. Ze lato trwa króciutko i tylko wtedy mozna nacieszyc sie słoncem, powygrzewać stare i młode kości itp. Aż ludzie się na nas spoglądali z ukosa, a my jak dwie wariatki zaczęłysmy się smaic, takim głupkowatym śmiechem bez opanowania. Przynajmniej rozweselilyśmy tych zmęczonych ludzi czekających na tramwaj. Przyjemnego dnia, szczególnie Malisance, która miała wczorajszy mało sympatyczny. Skorpion, Ty dziewczyno pospij jeszcze, wcześnie tu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nika nie martw się z dziecmi tak bywa,,,moj syn do 3 roku zycia miała problemy ze spaniem taki typ......Malisanko nosek do gory,,nie daj się złym nastroją:) Skorpionik były stare kawały Ani Mru-Mru nic nowego,,,,a ze je znam na pamiec prawie to mnie az tak nie bawiło...jedyny kabaret ,ktory byl nowy to jakies 2 kobietki bardzo smieszne,,,,,i kabaret mlodych panow,,,,reszta Kryszak,Piasecki,Moralny Niepokoj ,,,,to samo co zawsze.Asia jak twoja habndra mam nadzieje,,ze juz lepiej/Reniu dobrego nastroju,,,,Rutkos pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Dalej nie mam w domu kompa więc będę do Was zaglądać z doskoku. W pracy też nie mam za bardzo możliwości bo mi prezes przez ramię zagląda... Trzymajcie się i miłego dnia. PS. A gdzie Re-ni bo jej wczoraj nie widziałam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×