Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Dziękuję za wszystkie graytulacje. Byłam wczoraj w szpitalu i obejrzałam wnuczka, śliczne maleństwo. Każde dzisciątko jest piekne. Biedna ta moja synowa, była taka zmęczona, bylismy u niej 1,5 godziny po porodzie, szczęsliwa popłakała się, ale jak rozmawiała to wyczuwało się że nie ma sił nawet mówic. Wieczorem rozmawiałam z nia telefonicznie, nie mogła spać, mam nadzieje że noc przespała i spi do teraz. Radość w całej rodzinie, ale ja dzisiaj tez czuje się kompletnie wypompowana, teraz emocje puściły i chyba dlatego. Pa, spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,a co to gdzie wszyscy się podziali? wszyscy się już roztopili czy jak bo ja prawie już pływam,gorączka ,upał, kropelki deszczu i owszem pokazały sie ale cóż to były naprawde tylko krople:) nawet lody mi nie smakowały w niedziekle jak będzie taka pogoda to pojade na basen:) u mnie mają być burze:) znowu obiecanki cacanki? miłego dalszego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala tak jest zawsze,ze po wielkich emocjach czlowiek pozniej czuje sie sklapniety i wypompowany .....to normalny stan a Twoja synowa z pewnoscia dojdzie pomalenku do siebie,gdzies czytalam ,ze porod rowna sie 100 kilometrowemu maratonowi biegowemu....wiec ma prawo byc padnieta i wyczerpana!Ale synus szybko przywroci jej sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski patrpl
hurraaaa!!!!! dziś ostatni raz obieraliśmy maliny,a teraz czeka na mnie 10kilo ogórków-idę kisić.PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam na chwilę zeby się pokazać że żyję, ale jestem padnięta. Za to chata wysprzątana na błysk, więc zmęczona ale zadowolona :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Moze się jakoś doczołgam do łóżka, a jesli nie to kimne się na podłodze, moze kręgoslup się trochę wyprostuje. Pozdrawiam - dobrej nocy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo !!!.. chociaz raz udalo mi sie stronke otworzyć. Jeszcze raz P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,otwieram kawiarenke:):):)🌼🌼 kawusia już przygotowana:) ciasteczka też:) a może jak już za bardzo doskwierać nam będzie upał to zjemy lody czekoladowe z bakaliami i bitą śmietaną? są w lodówce:) Re-ni co Ty tak w nocy buszujesz? spać nie możesz?mi również z tego upału ochota na spanie przeszła:) ,,,ale się narobiło mamy dwa maluchy-Ewunie i \"maluszka\":):):) uściski :):):) ,,,jestem cała pogryziona i wszystko mnie swędzi a to za sprawą wypadu za miasto,objad lam się carnej pożeczki-pychotka a i papierówki wnet będą dojzałe:):):) ,,,jak Wasze kwiaty w ogrodach? moje słońce wypala ,co robić? ,,,kto dzisiaj spędzi dzionek w pracy? ja tak:) miłego dnia dla tych pracujacych i odpoczywających:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangoskirt
A ja chcialabym sie napic kawska z mlekiem i bez cukru bo od tych slodkosci robi mi sie niedobrze. Czy jest tu jakas baba ktora robi znosne ekspresso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangoskirt
A ja chcialabym sie napic kawska z mlekiem i bez cukru bo od tych slodkosci robi mi sie niedobrze. Czy jest tu jakas baba ktora robi znosne ekspresso? Ja lubie tango a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ......wczoraj mielismy nadzieje,ze popada ,zanosilo sie na burze....ale slonczylo sie niestety na silnym wietrze i tumanach kurzu!Tak wiec moj trawnik i roslinki wygladaja na baaaardzo zmaltretowane.......ludzie nie wygladaja wcale lepiej...:) ;) Re-ni mam nadzieje,ze udalo Ci sie ulozyc cialo w poscieli..spanie na podlodze to relaks dla kregoslupa ale dla czlowieka to juz chyba nie bardzo:) ;)Po takiej charowce zasluzylas na odpoczynek i super lenistwo.....wiec dzis i jutro sprawiaj sobie same przyjemnosci ..... Wszystkim Wam i sobie zycze udanego wypoczynku w nieco chlodniejszych warunkach atmosferycznych....ufffffffffff Malisanka dzieki za przygotowanie kawki ...ummm czuc ja w calej kawiarence......i te lodyyyyy.....ummm same przyjemnosci od rana :) :) Rutkowski Ty spizarenkowy chomiczku ,Ty nam sie zapracujesz zaprawiajac i przetwarzajac te owoce i warzywa.......dzis i jutro masz w koncu odsapnac dziewczyno.........Jejku ten Rutkowski to ma szczescie,ze wsrod jego pracownic jest taka dziewczyna jak Ty-i do tanca i rozanca i do zapraw.......:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dzien wolnego u mnie;))od poniedziałku znowu praca,,,az boję się tam wracać,,,,,dzis się zastanawiam czy wyjechac na działke,,,czy zostac na miejscu,,,,,jakos zachmurzyło się,,,,i obawiam się deszczu,,,wiem,,ze jest bardzo potrzebny,,,ale wtedy na działce są nudy.Rutkowsky patrol nie wiem czy docierają moje wiadomosci na gg...proszę odpowiedz mi czy skorzystacie z tego mojego adresu w Gdyni.Bo chce wiedziec jakby co;)))Malisanko wspolczuje soboty w pracy,,makabra.Reni mam nadzieje ze remont się juz konczy;)) Skorpioniku,Bielusia,kala buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff, znowu upał, czy kiedyś wreszcie choć trochę pokropi???? Toogra, przepraszam że nie odpisałam wczoraj ,ale byłam padnięta, zresztą nawet nie wiem jak udało mi się wpisać na pomarańczowo-brrrr, ale dziś się poprawilam i nadrabiam zaległości w czytaniu i pisaniu.Malisanko- ja pracuję w każdą sobotę, mam tylko ten luksus że dziewczyny otwierają sklep, i ja mogę sobie raz w tygodniu zaspać-tak jak dziś-zwlekłam sięz łóżka o 4,50, czyli ponad godzinę póżniej niż na codzień.Skorpionku, widzisz ja zawsze zanim zaczną się przetwory strasznie narzekam,jaka to niewdzięczna robota, nic tylko czlowiek w kuchni przy garach całymi popołudniami musi stać, i topić ten swój tluszcz, ale kiedy już zacznę to jest to produkcja prawie hurtowa, i tylko mm się śmieje że to moje biadolenie to już rytuał, a na poniedziałek mam zamówione następne ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:):) tak szybko i sympatycznie minął dzień ojejku:):) jutro powtórka z rozryki :) a miałam jechac na basen,cóż innym razem :)nie powiem ,że nie czuje troszke zmęczenia bo bym skłamała:) jeszcze czeka mnie jedna sprawa kot ,,,,lece:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej - Witajcie Chyba jeszcze nie śpicie, czy jest tu ktoś ?. .......Malisańciu......kawusie dziś dla nas zrobilaś, ciasteczka, a nawet lody- dzięki Ci za to. Ja nie moglam skorzystać, miałam glowę zajętą czym innym, maz wychodził ze szpitala musialam się wszystkim zając. ......Skorpioś....nie ma mowy o przyjemnościach, nie przy mojej mamie to po pierwsze, po drugie mąz wrocil ze szpitala, po rozmowie z lekarzem nie da się mysleć o przyjemnościach. .....Toogra....koniec wolnego mówisz ?, no niestety, co dobre szybko się kończy. ......Rutkos.....Ty pracusiu, wyobrazam sobie jak Ci się robota pali w rękach, jesteś energiczną osobą więc jak za coś się wezmiesz to tylko fruwa. .....Bielusia....Ty wciąż masz problem z kompem ???, no zrób coś i wracaj, no jak to tak bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, milych snów, a jutro niech będzie też milo i przesympatycznie. Tego sobie i Wam życze Pa 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Re-ni coby Twój męzulek zrobił bez Ciebie co?eh eh trzymaj się papatki ide spać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzisiaj też otwieram kawiarenke:) nie będzie dzisiaj lodów ,czerwonianka sobie zyczyła kawe z ekspresso -mówi i ma -prosze bardzo,cukier -nie słodze ,ale może się i to znajdzie:) choć uważam ,że to zabija cały aromat i smak prawdziwej kawki:) piękny poranek:) nie wszyscy będą w wymarzonym miejscu tak jak ja ale co tam, co się nie robi dla tych co są w potrzebie:) oczywiscie wszystko ma swoje granice -prosze nie wykozystywać:) ,,,tak pusto nic na słodko ,ehhh to ja proponuje troszke na owocowo:jabłka,nektarynki,winogron choć to jeszcze nie sezon a może banany? ,,,,dlaczego nie można liczyć na swoje własne dzieci u schyłku życia mimo popełnionych przez rodzica błędów?hmmm,,,,przykre to,,,, ,,,jest niedziela i nie czas na\" ciężkie\" tematy:) miłego sympatycznego dnia życze ,odpoczywajcie bawcie się i uśmiechajcie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka dzis proponujesz zestaw owocowy.......ummm ale pyszny pomysl...:) Wiecie?Moj dom od wschodniej i poludniowej strony obrasta winogrono,najlepsze jest we wrzesniu..wtedy jest az fioletowe i slodziutkie jak miod.....ale jakos niewiele go dotrwa do wrzesnia bo dzieci ze wsi albo przychodza prosic i pare kisci albo ....hmmm....przychodza na charende-w poznanskim oznacza to isc i ukrasc komus....i coz zrobic?:) ;)Pozostaje czasem obywac sie smakiem Ech dzieciiiiiii :) ;)(powiem cichusienko Wam cos-bedac dzieckiem tez charendowalam na groszku ,sliwkach i papierowkach sasiada.......a ile to bylo emocjiiiiiii ...ile strachu.........;) ) Re-ni maz w domu-teraz wiec pewnie ,masz wiecej obowiazkow bo czasem go dogladasz ...oby docenil jaki ma skarb w Tobie ...kobiete \"w zdrowiu i chorobie........\" Dlaczego niemozna liczyc na wlasne dzieci hmmmm......wiesz Malisanka ?tez sie nad tym czesto zastanawiam....widze wokol jak wyglada starosci samotnosc ludzi ,ktorzy maja dzieci. a tak naprawde sa sami ze swoim niedolestwem,samotnoscia i bolem.Moze to wina nas samych-rodziciw?Tak bardzo staramy sie stworzyc raj na Ziemi naszym dzieciom,tak bardzo robimy wszystko \"dla nich\",czasem wlasne potrzeby odkladajac na dalszy plan.....a dzieci rosna w przekonaniu ,ze rodzice sa tylko po to,aby dawac...dawac...a gdy przychosdzi czas splacenia przez dzieci zaciagnietego w dziecinstwie \"dlugu milosci\"ktory powinno sie\"splacic\"rodzicom na starosc to .........zapominaja o \"zobowiazaniach\" .........nie pomysla,ze i oni beda starzy a ich dzieci,przygladajac sie na to,jak oni traktuja swoich rodzicow =tak samo postapia z nimi!Oj musze zmykac..chcialam rozwinac mysl ale syn stoi obok mnie i marudzia wtedy ja nie moge sie skupic! Milej niedzieli Bialaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie jestes?Co u Ropuszkaaa?Rozjasnij nam swoja biela kawiarenke:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W I T A J C I E Melduję sie z rana w przepiękny poranek, zaraz jadę po starszą wnunię. ..Skorpioś....nie wiem czy mąż doceni, czy nie, ja w każdym razie na nic nie licze. Nie stać mnie na to by zostawić go z tym wszystkim,tym bardziej ze z jego chorobą nie jest tak dobrze jak myślałam. Na razie ma wyrzuty że nie zasłużył na moją i dzieci opiekę. ...Malisańciu....dzięki za pyszne owoce, ty też się trzymaj milutko. No własnie, ja też się pytam.......B I A Ł A....gdzie Ty się zapodziałaś, a pozostałe DZIEWCZYNY ??? POZDROWKA - HEJ !:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich obecnych i nieobecnych,odmeldowuje sie szybciutko,nie mam sily siedziec,powietrze mnie parzy,do pracy a pozniej najlepiej sie nie ruszac,nie chce u nas popadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:):))🌼 Skorpionku przykre to ale prawdziwe dzisiaj to potwierdzam,dzieci nie mają czasu dla swoich rodziców ,nawet im ciężko wsiąść do samochodu i przywieść niezbędne zeczy,,,,ehhehhh mają to po prostu w d,,,, nie obchodzi ich co się dzieje z duszą u starszego człowieka ,mają100 000 wymówek :praca ,nowa rodzina ,,,,nie oceniam i nie chce tylko to jest takie hmm przykre to jest mało powiedziane ehh znowu marudze:),,,czy aż takimi jesteśmy egoistami?,,,,nie nie to nie wina rodziców to wina dzieci,,, sympatycznego wieczorku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajajajaj ale zaspalam,wczoraj mielismy wizyte znajomych.....siedzielismy do 3 nad ranem........bylo sympatycznie chociaz teraz jest niewyspanie..:) ;) Milego tygodnia kochani.....mykam na kawke bo sie przewroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skarbeńki 🖐️ Oj ciężkie jest życie kobiety kiedy brak obok męskiego ramienia w pewnych sytuacjach. Nie mogę się doprosić znajomego informatyka o naprawę kompa i jestem odcięta od świata. Ale wczoraj nasłałam na niego mojego bratanka i maja dzisiaj zrobić. No zobaczymy... Strasznie się za Wami stęskniłam. Mam urwanie głowy bo juz się pakujemy. W sobotę wyjeźdzamy na całe długie 3 tygodnie. Na razie kochani.Napiszę więcej jak zrobią mi kompa. Trzymajcie się, życzę udanego tygodnia. P.S. U mnie dzisiaj bez słońca ale duszno. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejWITAJCIE Wpadłam się tylko przywitać - miłego dzionka wszystkim :classic_cool: Biegnę szybciutko do banku po kasę, potrzebne są leki, a portfel pusty. Pa,Pa - na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim!!!!!!!!!!!!! Wróciłam ze wsi, w mieście nie do wytrzymania, a tu u Was nowiny. Kala gratulacie z okazji narodzin wnusia. Re-ni fajnie, że masz remont za sobą ale masz teraz ciężki czas - dwie osoby do opieki. No...nie, Bielunia do Grecji samochodem - fantastycznie. Byłam w Grecji 2 razy samochodem i mogę Ci przekazać kilka rad jak przeżyć taką wyprawę i zwiedzić najsłynniejsze starożytne miejsca. Nie radziłabym zabierać Ropuszka, bo umorduje się psina i Wy przy nim. Wpadnę jeszcze wieczorem, teraz muszę prasować bluzkę z długim rękawem bo po pracy w ogrodzie mam podrapane całe ręce. Do roboty, ale mi się nie chceeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, bardzo pracowity dzień, ale zaraz kończę pracę. Nie odchodziłam od kompa i póxniej mam go juz powyżej uszu tak, że w domowy komputer to sprzęt dla mnie tylko do odkurzania, ja po prostu już nie moge patrzeć na monitor. Dziewczyny mój wnusiu jest prześliczny, chociaz mój syn a ojciec dziecka powiedział do mnie- mamo, Twoje zdanie w tej chwili jest nieobiektywne, bo Ty juz zwariowałaś na jego punkcie. Chociaz moim obiektywnym zdaniem on jest przepiękny. No i kto tu zwariował? Co prawda cała rodzina jest zachwycona, jak każda rodzina w której pojawia sie nowy, maleńki człowieczek. Jest zdrowy i oby był zdrowy, a rodzicom dawał dużo szczęścia, to jest najważniejsze. Deszczu chcę i pewnie wiele z was też. Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam,,padnieta jestem na maksa,,,dzis pracowalam od 5/15 do 18 i juz mam dosyc tego,,,ze niby tydzien miałam urlopu,,jak potem tak mam byc;)))Buziaki dla wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×