Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

🌼Witajcie Kochani w Nowym Roku🌼 .....Stary Rok minął, marzenia zostają,więc życzę Wam Wszystkim i sobie NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ. ......ZAPRASZAM na kawkę. ..Hej ! Malisańciu.....dzięki za życzenia, uśmiechajmy się i miejmy nadzieję że los nam się odmieni. ..Dziewczyny jak samopoczucie po wczorajszych imprezach. Ja siedzialam sama w domu, trochę głupio ale na wlasne życzenie, więc nie mam żalu. Humorek mi dziś dopisuje. ..Buberku....a Ty jak spędzileś Sylwestra ?.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku......mam nadzieję że z Nowym Rokiem wrocisz do nas. Inne Dziewczyny też chyba nie uciekły na zawsze. Ściskam Was mocno i pozdrawiam z calego serca. .......PRZYBYWAJCIE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym Roku 2007! Życzę spełnienia marzeń, zdrowia i radosci przez cały rok. ..Sylwestra spędziłam z mm przy kolacji i szampanie. Klopot miałam z pieskiem. Dostała pastylkę uspokajającą, ale w mojej dzielnicy strzelali ostro i bardzo sie denerwowała. Dzisiaj mam dzień leniwca,,,,,,spacer z psem,,,,,,kawka,,,,sałatka,,, film,,,, Reni,,,Toogra,,,Malisanko,,,Ewo,,,,Skorpionku,,,,Buberku,,,Asiu,,, Biała,,,Kala przybywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MOJE SKARBY !!!!!! Jakże ja się za Wami wszystkimi stęskniłam.... strasznie mi Was brakuje. Życzę Wam samych słonecznych dni, uśmiechu na twarzy, pogody ducha, wytrwałości i spełnienia wszystkich noworocznych postanowień. Przyjechałam w odwiedziny do rodziców ale jutro już musimy wracać. Sylwestra miałam wspaniałego ale jeszcze dzisiaj cała się świecę od brokatu którego nie mogę się pozbyć - strasznie się to cholerstwo przykleja do całego człowieka.... Jutro napiszę więcej.. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani .....Dopiero wstalam i na dobry początek dnia oczywiscie kawka. Moze Ktoś znajdzie się chętny - ZAPRASZAM. Witaj Bielusia, ja też się za Tobą stęskniłam, często o Tobie myslę, fajnie ze się odezwalaś. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roky Ci zyczę. ...Li-lcia.....jeden dzień \"lenia\"to nawet wskazane, ja od kilku dni bąki zbijam.Pisalam już ze tylko jem i śpię. Aż wstyd się przyznać, ale nie mam konkretnego zajęcia. Nawet nie muszę sprzątać bo nie ma kto brudzić, a jesli już to robi to mąż. Jedzenia też nie gotuje bo wyjadamy po Świętach. ..Ale dość tego, dziś muszę ugotować jakąś zupę. Miłego dnia i dobrego samopoczucia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny w nowym roku, pozdrawiam serdecznie i zycze wszyskiego naj naj naj - jeszcze raz. Moj nowy rok zaczał sie niespodziewanie dobrze i ciesze sie ze tak wlasnie...Chce wierzyc ze caly taki bedzie...Oby - czego i Wam zycze ! Ale szara rzeczywitosc dopadla nas od dzis rana, trzeba było pojsc do pracy, a tak bardzo sie nie chcialo :) . Ha ha , tlyko ze pracowac trzeba, ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sredniaczki....to ja cala i zdrowa. Dojechalam szczesliwie na miejsce i bez przygod w rekordowym tempie 20 godzin. Nie moge sie nacieszyc moimi chlopakami....jest super :-D Kazdej z was takich chwil zycze. Mam pelen blogostan, bo nie musze isc do pracy a chlopaki jeden przez drugiego dopieszczaja mnie. Postanowilam wiec przedluzyc swoj pobyt do 3 tygodni, a i tak ten czas pewnie zbyt szybko zleci. W Nowym Roku zycze wam radosnych chwil w zyciu i wszystkiego o czym marzycie. Biala tak sie ciesze ze odezwalas sie ...mnie tez Ciebie brakowalo...napisz cos wiecej. Skorpionka nam wcielo....mam nadzieje ze nic sie nie stalo...pozdrawiam Cie goraco. Pozdrawiam wszystkie sredniaczki...jeszcze wlece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!!Aby dla was byl lepszy od poprzedniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa......tak się mowi że jaki pierwszy dzień, taki caly rok. Cieszę się ze u Ciebie zaczął się dobrze. Ja też nie narzekam, aby zdrowie bylo. ...Kropciu....3-y tygodnie to mało, ale i dużo zarazem.Wiele bym dala żeby choć przez kilka dni pobyć z corką,na razie to niemożliwe. Czas się dłuży jak na coś czekamy, co dobre szybko mija niestety. Ale zostana Ci przecudowne wspomnienia i duzo przemilych wrazen. Sciskam Cie mocno i zycze szczesliwego powrotu do domu. ...Buberku.....mam nadzieje ze bedzie lepszy, chociaz finansowo moze byc gorzej. Ale po co martwic sie na zapas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Kawiarenkowicze !🖐️ Dopiero skończyłam czytać wszystkie wpisy od czasu kiedy tu byłam ostatni raz. Oj dużo się u Was działo i to nie zawsze przyjemnych rzeczy ale cóż takie jest życie... U mnie wszystko układa się jak najbardziej pomyślnie. Zaraz po przyjeździe miałam mnóstwo biegania po urzędach, czego bardzo nie lubię, więc i nastrój miałam raczej kiepski. Wszędzie kolejki a w dodatku miałam wrażenie, że wszędzie panuje temperatura plus 60 stopni !!!! No i w końcu sie przeziębiłam i złapałam anginę. Pech prawdziwy bo z racji braku zameldowania nie mogłam iść do lekarza. Całe szczęście, że w aptece udzielono mi pomocy i sprzedano leki bez recepty i jakoś udało mi się wykurować przed samymi świętami. Z racji tego, że to były pierwsze święta już razem miałam wielkie ambicje i strasznie przeżywałam wszelkie niepowodzenia... a tak, tak... Piekłam dwa makowce i oba mi się nie udały !!! Rozpacz straszna bo ja uwielbiam i musiałam kupić. Za to inne potrawy wg rodziny udały mi się koncertowo... Obżarliśmy się wszyscy nieprzyzwoicie i teraz w żadne ciuchy się nie mieszczę !!!! Mam drugiego psa a właściwie suczkę. Nazywa się ABRA, ma 3 miesiące i jest przecudna !!! Ropuszek się strasznie obraził i musiałam go przekupywać wątróbką. Dostał całe pół kilo i niestety mu zaszkodziło i chorował... On miał rozwolnienie, ja z nim biegałam i sama sobie miałam ochotę nakłaść po głowie. Ot stara a durna !!!!! To by było tyle rewelacji na dzień dzisiejszy.. Muszę kończyć bo za moment wyjeżdzamy. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze się odezwę. Ps. Ojjj ale mam sklerozę !!! 15 grudnia córcia miała obronę pracy (promotor miał wypadek samochodowy i dlatego wszystko się opóźniło o parę miesięcy). Zdała pięknie i przyjechała do nas. Kiedy sąsiedzi się dowiedzieli, że już mamy w domu panią inżynier przyszli z winem i życzeniami. Wszyscy ją wyściskali a ja nie powiem... ale strasznie się wzruszyłam!! I czyż nie mam wspaniałych sąsiadów ??? Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam i ściskam, osobne pozdrowienia dla Zawszesamej. Strasznie marudzę mężowi więc mi obiecał nowy komputer!!! Do szybkiego poklikania. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bielusia ....Musisz koniecznie mieć nowy komputer, Twoj mąż to złoty czlowiek, juz się cieszę że będziesz mogła często zagladać. To mila wiadomość ze corka obroniła pracę - GRATULUJĘ. Nie dziwię się ze się wzruszyłaś, bo jest czym, a sąsiadow masz wspanialych. ..Wszystko u Ciebie pomyślnie, to cieszy. Życzę Ci oby tak bylo zawsze i napewno będzie bo potrafisz to pielęgnować. Duzo buziakow, pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, siwatecznie przytyłam i ja , Tak wiec Białą, mamy to samo ;). Tyle ze ja zaperniak i objadam sie cudzyi wyrobami, sama raczej nie przepadam za czynnosciami kuchennymi .... Buber- najelpszego w nowym roku zycze :) Reni- tak, masz racje, wiec i ja tak sobie mysle ze moze t obedzi edobry rok, marze o tym po tych wszystkich wybojach ostatnich lat. A zdrowie? oj tak! Wszystkim zycze zdrowia , bo niezbedne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani .....to ja skorpionica ;) :) dzis tylko na chwilke by Was pozdrowic....oj cos tu czytam,ze jakies sepy kraza nad nasza kawiarenka ...spox pomaranczko to nie stan zapasci klinicznej ani agonii tylko stan lekkiego snu zimowego jak u niedzwiedzi :) ;) a poza tym ...hmmm masz dosc ponure i cmentarno-hienowe poczucie humoru ale to Twoja sprawa .....bywaja ludzie ,ze jest im lepiej gdy innym gorzej..... Milego wieczorku zycze wszystkim :) bez wzgledu na kolor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wszystkich i pozdrawiam noworocznie,zdrowka i usmiechu zycze,po swietach jak wiekszosc przybralam,no coz,bedziemy sie odchudzac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! jak przyjemnie gdy wespół w zespół znów tworzy sie zespół. ..Kropko, śledziłam z niepokojem pogodę gdy Ty przemierzałaś Europę,,,,, bo wiatr hulał okropnie. Grzej sie w cieple swoich bliskich i daj czasem znać o sobie. ..Biała jak miło Cię czytać.Co tam makowce,,,naleśniki zawsze Ci się udają.Gratuluję Córki i jej dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej..witam i zapraszam na kawke i drozdzowki z serem wlasnej produkcji(eee to znaczy maminej produkcji ...napiekla duuzo i podrzucila corci)chociaz moze bylo by lepiej gdybym zaproponowala herbate mietowa ...hmmm bo i ja jako i wy dziewczyny przybylam tu i owdzie ...co wprawia mnie w stan lekkiego zniesmaczenia i wywoluje wyrzuty sumienia :) ;) Biala wrooociilasssssssss ...jak milo i ja dalaczam sie do gratulacji dla Twojej corci .Mozxecie byc dumni z dziecka no a ona z Was-byliscie jej wsparciem i opoka i akumulatorkami milosci> Kropeczko Ty jestes z ukochanymi najblizszymi wiec spelniaja sie Twoje pragnieniai kapiesz sie w szczesliwosci :)..ciesz sie kazdym momentem bycia razem...lap i chowaj w serduszkowym archiwum by siegac po nie gdy smutno czy samotnie.Zreszta po co ja to pisze..sama doskonale o tym wiesz.:) Czytam tez,ze w Nowy Rok wkraczacie z nadzieja i optymizmem.I tak trzymac!Trzeba wierzyc,ze przed nami jeszcze duzo dobra i radosci ...No w koncu po latach \"chudych\" musza przyjsc \"tluste\" czyz nie?(nooo i nie mam tu na mysli bron Boze wagi powloki cielesnej ;) :) !O nie!Chodzi mi o wage i dawke szczescia w zyciu) Oczywiscie ja zgodnie z tradycja po sylwestrze zlapalam wirusa i prycham,smarkam,kaszle jak stary gruzlik,mam kola pod oczami jak mis panda i boli mnie caly czlowiek!!!!!Z owymi objawami walcze jak moge i jest mi juz nieco lepiej. Corcia na zabawie sylwestrowej razem ze swoim chlopakiem zostali Krolami Balu (uch pochwale sie choc to brzyyydko ale corka wygladala slicznie) dostali wielkie kosze slodyczy a ze dziecie mi sie odchudza ,owe slodkosci zostaly do spozycia przez rodziciw i brata!No i objadam sie nimi bo nie moge sie oprzec!Ale od poniedzialku DIETA!!!!No!Bede wtedy twarda jak zelazobeton i zadna pusta kaloria mnie nie uwiedzie!:) ;) Dzis u nas deszczowo i smutno dlatego zycze Wam duzej dawki humoru i gdzies po 1000 miligram dobrego samopoczucia( to dawka maksymalna zalecana przez lekarzy);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ...Hej ! Skorpionku.....buziaki, dzięki Bogu że jesteś.A już mialam list gończy wysyłac U mnie też ponuro i smutno za oknem, to jakis wybryk natury.Taka pogoda nie dodaje energi, zima jest po to zeby wialo sniegiem i w uszy szczypalo. Ale jest jak jest i to też ma dobre strony, przynajmniej nie niszczą się buty od soli i na centralnym się zaoszczędzi-hi,hi. ..Witaj Jagqdusia.....a gdzie Ty bylas jak Cię nie bylo. Co tam u Ciebie slychac ? ..Asia, Kala, Rutkoś....piszcie troszkę Dziewczyny. Mysle tez o Zawszesamej......początek roku, wszystko przed nami - BĘDZIE DOBRZE. Ewka,Kropciu,Biala,Buberku,Li-lcia,Toogra - POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas jestem,ale ciagle cos i malo czasu przy compie spedzalam,a miedzy swietami oczywiscie dzieci prowadzily okupacje komputera i maz,wiec mialam marne szanse,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)napisze jak ta rewolucja w pracy minie,,rozliczenie roku to u nas duzzzza robota,,,Dziewczyny,Buberku trzymajcie się,,,,,obiecuje,ze wszytsko nadrobie,,,,i jescze znudzice sie moja pisanina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czescccc ...:) Dobra muzyczna ilustracja do pogody u nas bylaby dzis piosenka \"ciagle pada\" Dzis moj gimnazjalista ma testy probne z przedmiotow humanistycznych.Szedl wyluzowany ale jutro na scislych bedzie gorzej i wymeczy sie pewnie okrutnie bo matematyczny to on nie jest. Milego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplo Czytam ze macie deszczowo, a ja mam slonecznie i cieplo puki co. Chociaz jak jechalam to byl koszmar. Momentami bozego swiata nie widzialam tak lalo, a o wietrze juz nie wspomne...byl straszny. Skorpionku masz racje mowiac ze taplam sie w szczesliwosci....mam mala chwilke zapomienia od smuteczkow i trosk. Jestem rozpieszczana do bolu, ale wroce i znow bedzie proza dnia codziennego heh Mysle ze twoj synek da sobie rade na tych egzaminach...to pewnie lebski maly facet :-D Dziewczyny pozdrawiam Was i zycze milego dzionka...jak znajde chwilke to wlece i zagadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kropeczko we wiare w moje dziecie:).niedawno przyjechal ze szkoly i jest zadowolony z tego ,co napisal.Mial klopoty z dynastia Jagiellonow i stylami architektonicznymi w poszczegolnych epokach ale poza tym \"bedzie oki\" ...to jego slowa.Oby sie sprawdzily .:) Rozezlilam sie troszke na wychowawczynie syna poniewaz zapisywala na kartce tuz przed egzaminem -dzieci niestosownie ubrane na te okazje.Moj syn tez zostal zapiosany. Mial biala koszule ,czarna marynarke,spodnie z jeansu.i za te spodnie mu sie dostalo.A to przeciez egzamin probny a poza tym ,on teraz tak intensywnie rosnie i kupno garnituru byloby wyrzuceniem pieniedzy!Dziwnie niewyrozumiali i zasadniczy sa niektorzy nauczyciele.Dowartosciowuja sie w ten sposob czy co?Innym wychowawcom taki stroj u chlopcow nie przeszkadzal tylko tej jednej pani! Jutro czeka go druga czesc egzaminu.Na razie polozyl sie i usnal ..strasznie u nas ponuro i spiaco.Chodzimy jak muchy popryskane muchozolem...nawet kawa nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- jesli możecie zerknijcie na mój link-dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje i pozdrawiam.skorpionku bedzie ok,a nauczycielki niektore tak maja ,tez mam taka i ciezko mi ja strawic,ale coz.kropeczko ciesze sie razem z toba i troche ci zazdroszczetych wyjazdow ,samozaparcia do nauki.zeczywiscie pogoda barowa i mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! miałam dziś koszmarny dzien w pracy,transakcja nie doszła do skutku i tyle pracy na nic. Mówi sie trudno, ale głowa mnie jeszcze boli. Pogoda koszmarna, pada deszcz i wieje wiatr. Dobrze, że jutro piątek... ...Skorpionie nareszcie się pojawiaś, bardzo lubię czytac Twoje rozważania. Miej więcej wiary w umiejętności swojego syna,myślę że wszystko będzie dobrze. Od jutra idę nie na scięcie ale na dietę. 19 stycznia jest impreza firmowa i żebym miała pić tylko wodę to muszę schudnąć 4 kg. Wymaga tego moja sukienka, a nie będę kupowała nowej bo i tak nikt nie pamięta w czym byłam w ubiegłym roku, a wole sobie kupić inne potrzebne rzeczy. ....ale ma dobrze ta angielska kropka. Oj jeszcze musze wyjść z pieskiem....dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kawiarenkowicze:) za oknem szaro i slychac cichutkie werbelki kropelek deszczu,mam wrazenie,ze to przedwiosnie a nie zima,tak braknie sloncaaaa,no ale pocieszam sie,ze dni juz coraz dluzsze wiec i sloneczka bedzie coraz wiecej. Li-la no no podziwiam Twoje samozaparcie ...4 kg -no ale masz motywacje(sukienke).JA w zimie zawsze troszke tez przytyje ale na wiosne-gdy zaczynaja sie prace w ogrodku jakos samoistnie chudne.Chociaz mowiac szczerze to co roku w styczniu podejmuje decyzje o odchudzaniu sie ale nie sa to jakies drakonskie diety.Po prostu staram sie nie jesc kolacji...a jest to dosc trudne ,poniewaz szykujac posilek rodzince nie moge sie oprzec by czegos nie podgryzc.Zalewam sie wtedy szklankami cieplej herbaty by miec wrazenie,ze mam peeelny zoladek.Efekt tego jest taki,ze ciagle biegam siku a chudne baaaardzo wolno.Matko ,kierdy nadejdzie znowu moda na kobiety o rubensowskich ksztaltach 😭albo sprawiedliwiej by bylo aby modelki byly rozne :i chudzinki i sredniaczki i pampuszki.Przeciez jesytesmy rozne wiec dlaczego lansuje sie tylko jeden typ :chudzielca o chwiejnym z wychudzenia kroku ktory odzywia sie woda min i salata.To powoduje ,ze inne kobiety o bardziej oplywowych ksztaltach czuja sie gorsze.A tak byc nie powinno.To natura nas tak wyposazyla by miec troszke tluszczyku na biodrach i piersiach i zrobila to nie bez powodu.Mialo to stanowic zapas na\'gorsze czasy\" i pozwolic kobiecie wykarmic potomstwo.Jak widac sporo w nas atawizmow a z wola Natury trudno walczyc wiec po co czlowiek chce byc madrzejszy ?Nie mowie tu o calkowitym zaniedbywaniu swojej wagi ..ale ten \"ped na chudzielca\" mnie dziwi.Bo przeciez z drugiej strony patrzac to sa panowie ktorzy lubia szczuplutkie drobiazdzki ale jest duuuzo mezczyzn -ktorzy preferuja bardzo kobiece ksztalty u pan.Eeeee to niewolnictwo zwiazane z moda jest glupie i juz. Teraz skorpion udaje sie na kawe i zycze Wam by dzis spotkalo kazdego z Was cos milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....Szaro,ponuro i jakoś tak byle jak. Moze kawka coś zdziala i szybko przejrzę na oczy. Nie wiem dlaczego, ale tak spuchnięte mam oczy, jak tu wyjść z domu?, a muszę jechać do miasta. ...Skorpioś....a z czego Ty chcesz się odchudzać ?, jesteś zgrabna \"babka\", taka w sam raz. Rozumiem że modelka powinna być szczupla, ale czy aż tak chuda jak jest to wymagane ?, i czy jest to wzor sylwetki do naśladowania ? ...Li-lcia droga....nie wiem jak wyglądasz ale cos mi się zdaje że też przesadzasz. Chcesz tyle schudnąć, ileż to trzeba się katować. No ale skoro tego chcesz i to ma cię uszczęśsliwić, więc mocno trzymam kciuki żeby Ci się udalo. ...Jagqdusia....miłego leniuchowania, bez trosk i smutow. POZDROWKA - BUZIAKI.👄TRZYMAJMY SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni a alergikiem Ty czasem nie jestes?Alboo moze masz ropne zapalenie spojowek wtedy to pomoga tylko krople . Syn wrocil z probnych egzaminow z czesci mat-fiz i jest baaardzo zadowolony.Az mnie to niepokoi.Zobaczymy jak bedzie na wynikach.Czasem jest tak,ze na probnych daja latwe zadania a na koncowych jak dowala to ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSKIEGO NAJLEPSZEGO W Nowym Roku spoznione ale ze szczerego serca wczoraj wrucilismy pisalam Wam ze wyjezdzam na sylwestra bylo swietnie choc sniegu zero pogoda raczej jesienna niz sylwestrowa ale odpoczelam i czas wracac do rzeczywistosci a w domu sporo roboty o praniu i prasowaniu niewspomne ale warto bylo wyjechac choc na pare dni u mnie snieg byl tylko 3 godziny troche szkoda ze swieta i sylwester byl jesienny a moze raczej wiosenny bo grzmialo i lalo pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×