Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Gość calkiem-nowa
Witam :-)mam pytanie,na ktore sama chcialam odpowiedziec ale tyle bylo czytania wiec rezygnuje,i pytam was drogie panie,czy caly czas mozna sie dosiasc na kawe nawet jak sie jest pierwszy raz,ciezko jest sie gdzies dolaczyc jak siewszyscy znaja wy tez tak zaczynalyscie ,ale jak jest teraz???Pozdrawiam i zycze milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,,strasznie tu cicho ostatnio,,,Reni straciłas serce do watku:(( bez Ciebie widzisz jakie puchy. Całkiemnowa,,,witaj oczywiscie milo jest jak ktos nowy zawiata:)nie bywam tu czesto ,,ale witaj w imienu kolezanek,,,napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ gdzie jestesie czyzby była wyprowadzka ,a ja nie znam adresu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak..... Wiedziałam, że to kiedyś nastąpi ale nie przypuszczałam, że w tak niekulturalny sposób. Rozumiem Reni....ale pozostali. Po roku znajomosci, wspólnych rozmowach, serdecznosciach, wymianie zdjęć tak odejść bez pożegnania..... Próbowałam ratować topik ale nie znalazło to odzewu u innych, nikomu się nie chciało napisać choćby \'dzień dobry\"... Zawiodłam się i jest mi bardzo smutno. Pozdrawiam i do widzenia. Był to mój ostatni wpis. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B I A ł A Ja pozostałam na strazy,,,,ale mnie takze \'olano\"przykre ....pozdrawiam Ciebie serdecznie,,,do spotkania w swiecie neta:)))REni nie mam pojecia co sie stało,,,ale trzymaj się ciepło,,,,wspominam miło nasze tutejsze rozmowy,,,jak ktos za mna zateskni ,,bywam na wizazu,,,nick ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jest mi rowniez przykro ,moze kiedys sie jeszcze odezwiecie moj numer gg pozostal bez zmian moze sie odezwieie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet okna nie
otworzyli,zeby wywietrzyc wszelkie zaklamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam,bardzo dawno mnie nie bylo,co niektore pewnie nie pamietaja mnie a stara elita mam nadzieje pamieta jeszcze,to nic serdecznie was pozdrawiam w ten goracy wieczor, mam dzis handre,niby nic,ale czuje sie fatalnie,chce mi sie plakac i wogole jest mi zle,czasem tak jest,zastanawiacie sie gdzie przyczyna,to chyba stres bylam dzis z corcia na badaniu EEG,nic nie wykazalo na szczescie ,ale cale te badania ,jezdzenie no i tesciowa ktora zawsze ma czarne mysli i doszukuje sie czegos czego lekaze nie widza i poprostu caly ten stres zaczyna ze mnie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jestescie,wracajcie a moze na gg sie odezwiecie,pozdrawiam gg732719 togra co z twoimi oczkami biala wracaj kropeczko ucz sie i nie poddawaj,jestes wielka,ja jade do norwegi,tez probuje sie uczyc,ale bez pomocy jest ciezko,togra podeslala mi lekcje ale do nich musze sie poduczuc slowek,chciaz teraz moze bedzie lepiej skorpionku tobie tez nisko sie klaniam i pozdrawiam pozdrawiam tez wszystkie nie wymienione no i nasza zalozycielke czekam na jakis znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jakies wiersze A kiedy się obudzę po spokojnym śnie Niech zbudzi się mój człowiek obok mnie A kiedy się utrudzę niech jak chłodny zdrój Będzie człowiek mój A kiedy się zanudzę jak Jastarnia w deszcz Niech nudzi się mój człowiek ze mną też Fortunie go wyłudzę by był przy mnie ten Człowiek mój man Mój man - to żargon, słusznie powie kto Wytwornym wargom nie pasuje to A ja strasznie lubię czuły wyraz ten Mój man Mała kobietka słaba tak, jak ja Swego człowieka musi mieć i ma A jeżeli nie ma, oj to znaczy że Z nią źle, z nią bardzo źle Z nim kończy się szczęśliwy dzień Napisem C.D.N On dla mnie jest jak tlen Mój man Dochowam mu wierności, proszę pań A gdy wymówię, gdy mu wolne dam Wiem, że w świat odejdzie bez zbytecznych scen Mój man, mój man A kiedy się obudzę po kolejnym śnie Znów będzie nowy człowiek obok mnie Dzień nowy w światła strudze szepnie mi - to ten Człowiek twój, twój man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slon trabalski
a czy ktos obiecal wpasc tutaj trzynastego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie dzieje w naprawde zniklyscie czy jestescie tak zapracowane...............czy sie obrazilyscie dajcie znak ze u was ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:-hejї!!!!!!! re-ni, skorpionku, buber, i wszyscy inni, żyjecie jeszcze?????!!!, odezwiojcie się wreszcie, może ciasto z truskawkami was skusi???, noї!!!, szybko do naszego stolika, i każdy siada na swoje stare miejsce-kto stawia piwo???, wiadomo BUBER hi,hi, no dobra ale piszcie!!!! 🌼🌼😭-tęsknię za wami!!! //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze szklaneczka
gin'u z lodem i cytryną, albo szampan na reanimację :-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przylacze,ale niestety nie na dlugo,jade do meza do norwegi,a nie wiem czy tam bede miala dostep,super ze wkoncu ktoras sie odezwala,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ..tak kropeczko,masz calkowita racje-mam na mysli Twoja stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze niesmialo , ale dziewczyny pojawiaja sie na tym naszym upadlym topiku. Napiszcie cos wiecej, jak wam sie w zyciu uklada. Ja juz od 3 miesiecy mieszkam z mezem w Anglii i tu pracuje. Troche mi przyszwankowalo zdrowko, ale sytuacja juz opanowana. Pozdrawiam goraco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)Buber usick odwzajemniony i do tego dodaje dla wszystkich polmisek jarskiego bigosu( przepis dostalam od Mamy,jest ze slodkiej kapusty,pieczarek,papryki i cebuli i ketchupu plus przecier pom.oczywiscie). Ten bigos powinien nazywac sie \"uwzniaslajacy\":);) bo po nim człek sie czuje troche balonikowy...ale co za smak.Mmmmm Kropeczko pewnie znowu Ci serce zastrajkowalo,pamietam ,ze masz z nim klopoty. Moja corka od dluzszego czasu miala dziwne dusznosci i arytmie serca.Poszla do lekarza -prywatnie.Okazalo sie ,ze sa to ostre napady paniki.Lekarz zapisal Zomiren.Mam nadzieje ,ze jej to nie uzalezni a pomoze. Syn rozpoczal nauke w ogolniaku( tam gdzie ja i corka zdawalysmy mature)Jak na razie zadowolony ale na jego zadowolenie znaczny wplyw ma uroda dziewczat w klasie;) To na razie tyle:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×