Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Skorpionku miły, masz z pewnością bardzo oryginalną i ciekawą buzię. A te zielone oczy z błyskającymi chochlikami są na pewno urzekające ! Kiedyś widziałem małą dziewczynkę z takimi oczami, były tak głębokie, czyste i przejrzyste. Po prostu piękne, jak szmaragdy. Nieczęsto spotyka się takie oczy, jak Twoje. Czy do tego nosisz takie wielkie złote kolczyki o średnicy spodka i kwiecistą chustę na głowę? Jestem jeszcze bardziej zaintrygowany, niż wcześniej! Zorientowałem się, że otworzyłaś pliki \"portrety sympatycznych kobiet\", pewnie żadna nie jest choć odrobinę podobna do Ciebie, ale może jakaś kombinacja? W sprawie aptecznej miałbym coś do wyznania, ale na forum publicznym raczej się wstrzymam. Choć tutaj wydajemy się osamotnieni, to jednak nie ma pewności, że nikt nie czyta naszych tekstów. Zależy mi mimo to na Twojej opinii i proponuję, abyś wysłała na znany Ci adres mailowy Twój adres, na który wysłałbym mój list. Zaraz po odebraniu adresu wykasuję go, żeby nikt się nie podszył. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Cintem Eastwoodem
no to jest juz przesada,nazwisko brzmi Clint Eastwood i imion wlasnych NIGDY nie odmieniamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Oj nooo chusty nie nosze i taaakich ogromniastych kolczykow tez nie.Chociaz jestem \"sroka\" i blyskotki lubie.Zawsze,po prostu zawsze musze zatrzymac sie kolo okna wystawowego jubilera... ma na mnie baardzo magnetyczny wplyw;) :). U nas dzis rozpanoszyla sie mgla wiec pogoda raczej ponura.Obejrzalam film o palaczach papierosow i stwierdzam po raz ktorys z kolei-dobrze,ze ten nalog jest mi obcy!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaufanie i zainteresowanie. Odpowiedź wymaga nieco więcej czasu, więc troszkę potrwa, zanim jej udzielę. Będzie dłuższy tekst, proszę o trochę cierpliwości. Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłem, że podałaś adres, dając do zrozumienia, że mój los Cię interesuje. 🌼 🌼 🌼 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam,przeczytalam,odpisalam:) Wiesiuuuu od Ropuszka to Ty mi przyslalas tego aniolka? Dziekuje Ci Dobra Wrozko!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wpadam do kawiarenki z oplatkiem i zyczeniami:)Pusto tu i glucho.. tylko pajaki maja sie dobrze.. snuja pajeczyny w kawiarence na potege ;) :).Jesli ktos mnie czyta...znajomy czy tez nie-to zycze mu( tutaj dluuugo sie zastanawialam ,jaka ma byc tresc tych zyczen by byla oryginalna i serdeczna~!Niestety nic takiego nie wymyslilam ale......mysle,ze moje zyczenia tez beda piekne) tak wiec zycze wszystkim ZDROWIA i MILOSCI!!!W pojeciu -milosc zawiera sie tyle pieknych i cieplych uczuc a tego jestesmy przeciez wszyscy glodni:)A zdrowko-wiadomo-ma sie jedno i niech sluzy dluuugie lata:).Niech w te swieta beda dla nas kolejnym pieknym przezyciem ,ktore schowamy gleboko w sercu i ktore bedzie nas \"grzalo\" przez cale zycie:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lśni dokoła choinkowy blask, niebo pełne śniegu,niebo pełne gwiazd. Niech święta radością wypełnią Wasz dom. A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom Wszystkiego dobrego dla wszystkich Kawiarenkowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie! pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tu wszyscy spia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Kawał O małżeństwie Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie beżowego koloru nabrało. - Ewelina, choć no tu natychmiast! Żona z kuchni woła: - Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz! A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie,obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam czasu nawet dupy podetrzeć. - Oo..o... właśnie! O tym chciałem z tobą porozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1044
Jestem przyjaciolka Ilony,korzystam z jej komputera Sponiwieraly mnie seniorki na innym forum,bo nie chcialam pluc na Ameryke,w ktorej mieszkam od lat,jestem bardzo osamotniona,ale nie rodzieram szat,sama podjelam decyzje,nikt mnie nie zmuszal do wyjazdu z kraju,nie mam sily przebicia wiec nie stalam sie busineswomen,opiekuje sie chorymi ,bardzo bogatymi ludzmi. Opiekunczosc mam jakby wpisana w charakter i taki obraz siebie przedstawilam na forum starszych kobiet,bo paru facetow ,ktorzy tam sie placza nie maja wplywu na prpfil Klubu Senior Cafe,a one wytknely mi brak ambicji , zarzucily bezpanstwowosc,i takie tam bzdury,ale przyznam ,ze bardzo mnie to zabolalo,myslalam ze znajde ludzi do rozmowy,a one Lilka,Malgorazta 50,jakas Anielka,milicjantka, i pare jeszcze innych,bardzo mnie upokorzyly,publiczne,bo ja naiwna osoba napisalam prawdziwe imie i nazwisko,to byl moj pierwszy kontakt z forum dyskusyjnym.Babcia Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowalaja
Lona abciu Oli, Te hetery Lila, Malgorzata50, Pani Slowikowa , Senior - wszystkim daja w tylek. Nie jestes jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowalaja
bo nie maja nic do roboty siedza na wszystkich forach i chca byc chwalone nie wiadomo za co kto ma troche rozumu daje sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahahahahahahahahaha
Belva sie produkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Buber..... czasami tu zaglądam, ale niestety tylko wiatr hula po kawiarence, a naszą ekipę gdzieś na inne topiki wygnało. Pozdrawiam i cierpliwie czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kropka:) Oj chyba sie sporo pozmienialo, mam kontakt ze Skorpionem i Toogrą i toche wiem co sie tam u nich dzieje. A Biala..? Nie widac jej .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produkcja Belvy
"a przy stole razem z wami jakbym siedziala na golasa i cycek wpadlby mi w zupe... a zupa rozpryslaby sie po obrusie ... i po gosciach??? To co?? Tez ok??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani.Życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia,pomyślności i pogody ducha. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,mam nadzieję że jeszcze się spotkamy w naszej Kawiarence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reni. Pojawiłaś sie jak Biała Dama i przywolałaś wspomnienia. Czy pamietasz pisałam kiedys do Ciebie. Jak zniknęłaś, kawiarenka opustoszała. U mnie nie ma męża, nie ma psa - odeszli, tylko wiatr hula po pustym mieszkaniu. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim tu niegdyś piszącym przesyłam serdeczne życzenia pomyślności w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Li-la jak miło Cię widzieć. Witaj. U mnie podobne zmiany,też nie ma męża,nie ma mamy. Trudno pogodzić się z tą sytuacją, ale tak jak powiadasz takie jest życie. Lilciu miejmy nadzieję że w Nowym Roku będzie się nam dobrze działo.Trzymaj się. Ciekawe co słychać u pozostałych Dziwczyn, może ktoś się odezwie,fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reni, witaj Lila, witaj Buber... cieszę się, że Was tu widzę. Trochę czasu ze sobą spędziliśmy na dyskusjach na tym topiku, więc przykro było iż rozsypał się. Co by nie mówić jakaś więź nas połączyła. Reni, Lila tak mi przykro że Wasi bliscy odeszli :-( Jeśli o mnie chodzi to żyję już prawie 2 lata w Anglii... pracuję, cały czas uczę się języka, tylko czasami tak mi tęskno za polskim domem, że wpadam w dołki. Ale życie jest życiem i co nam daje trzeba przeżyć. Mam cichą nadzieję, że inni odezwą się i pogadamy sobie o naszych radościach i troskach. Pozdrawiam Was cieplutko i oby do poklikania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropciu, dziękuję Ci za współczucie. Ja też bardzo się cieszę że Cię widzę. To już dwa lata,jak szybko zleciało,na pewno się tęskni,ale miałaś odwagę wyjechać i odmienić swoje życie.Podziwiam cię za to,bo nie jest to wszystko takie proste,nauka języka.....itd. Bardzo Ci zależało żeby być razem z mężem,jesteście razem i to jest najważniejsze. Chciałabym żeby Dziewczyny się odezwały,ciekawe czy dużo się u nich pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×