Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witajcie ....Cześć Biala....smutno nie tylko w Kawiarence.Chociaż wiem ze nie ma takich smutkow ktore nie mialyby końca, jednak jak dotyczą rodzinnej tragedi to ten koniec wydaje się niemozliwy. Czas leczy rany i niby w to wierzę, ale czy napewno ? Puki co...dziękuję za wszystko, za miłe towarzystwo i zyczliwość. Powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani wpadłam sie przywitać. pootwieram okna w Kawiarence nich wpadnie trochę świezego powietrza. Przyniosłam trochę tulipanów( niestety kupne) i zaparzam kawę... moze jej aromat kogos zwabi choć na chwilkę.... Re-ni - bardzo Ci współczuję i serdecznie Cię ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pora teraz na kawę, noc i ciemno, ale slońce i tak wstanie. Reni, całuję Cię i przytulam. Trzymaj sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...Dzięki Dziewczyny za \"Balsam dla Duszy\"..Bielusia❤️👄Li-lcia❤️👄 Przepraszam ze nie piszę o szczegołach, tak bedzie lepiej, moze kiedys? U mnie przrpiękna sloneczna pogoda, zebralam się do przesadzania kwiatków. Ruszam się jak mucha w smole ale czymś trzeba się zająć. Zrobilam przerwę na drugą kawę, siedzę tu i rozmyślam. Powinnam wybrać się do fryzjera, zrobić porzadek z wlosami zeby moc wyjść do ludzi. ...Bielusia odswiezylas Kawiarenkę.....te tulipany, wiosennie się zrobilo. Moze to nas zachęci, zapach kawki też - oby! ..Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa_to_ dobra_rzecz
witajcie, ,zagladam tutaj, poczytam i widze ze cisza, ze kilka osob tylko. Reni, kochana , caluje mocno bo czytam ze cos powaznego u siebie. A tulipanki , eh wiosenne, szkoda tylko ze pogoda sie psuje.Wrocilo mi troche zdrowie ale cos stale zeby nudy nie bylo sie podzieje i nerwy czasem posluszenstwa odmawiają. A to w pracy, a to zdrowie ato c oinnego...swiat wariuje na dodatek jak otworze gazete albo net to az glowa boli bardzije choc i bez teg opęka. Pozdraiwam wiosennie i zaparzam kawe w porze obiadu, bo moj si edopiero zacznei gotowac....Komu kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ U mnie piękna słoneczna pogoda a ja cały czas siedzę w kuchni !!!! Przyjeżdza córcia ze swoim chłopakiem i zażyczyli sobie parę przysmaczków a dobra mamunia ochoczo się zgodziła zaspokoić zachciewajki młodych..... Gołabki już gotowe, karpatka się chłodzi w lodówce. Jeszcze obiad dokończyć bo mąż przyjdzie głodny, uładzić do końca chałupkę, skończyć prasowanie i juz będę mogła spokojnie usiąść... Miłego dnia Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni - czasami człowiek potrzebuje zamkniecia w sobie, wyciszenia - ja to rozumiem. Też nie mogłabym pisać o szczegółach. Z czasem wszystko minie.....U mnie to trwało dwa lata... Ściskam Cię serdecznie. I wpadaj częściej na kawkę i \"podumanie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Sprzątam dom, myję okna i wyrzucam rupiecie. Miałam w tym tygodniu imieniny i przyjdzie w sobotę kilka osob. Robilam proby, przyglądałam sie czy o 17 widać,że okna są nie myte po zimie. Niestety próby wypadly negatywnie i od rana zwalczyłam 4 okniska /bo takie wielkie/.W pracy powiedziałam, że źle się czuję i dziś nie przychodze. A czy to nie jest prawda? Kto by się dobrze czuł sprzątając, myjąc i szorując. Teraz wybieram się na bazarek po różne zakupy. Przy okazji przesa- dzam niektóre kwiatki i lojalnie je ostrzegam,że jak nie będą ładnie rosły to się doigrają - śmietnika. Jutro czeka mnie krojenie salatki, gotowanie pieczarek i takie tam nielubiane przeze mnie sprawy. Biała ,Ty to jesteś mistrz kuchni, w życiu nie robilam karpatki i chyba już nie zrobię. Re-ni wpadaj do kawiarenki, trzeba porozmawiać o blachych sprawach,bo na bieg wydarzeń w życiu na ogół nie mamy wplywu. Przywoluję też pozostale dziewczyny, nie bójcie się, wpadajcie coś opowiecie ze swoich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie pozdrawiam.... REni zmartwiły mnie twoje posty,,,widzę,,że powazne jakies kłopoty Ciebie dopadły,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę: Może skorzystam z Pań doświadczenia: Z moim mężczyzną nie jestem już od roku, wcześniej chodziliśmy ze sobą 1, 5 roku. Był to mój pierwszy, poważny związek. Przez ten rok, ja spotykałam się z kimś, a on starał się o pewną dziewczynę w okresie wakacji. W grudniu, kiedy jeszcze chodziłam z kimś innym, on wyznał mi miłość i powiedział, że tamta się nie liczy i dla niego istniej tylko ja. Ja mu wtedy powiedziałam, ze tez go kocham i na zawsze pozostanie w moim sercu, dlatego on chciał żebym do niego wrocila. Poniewaz wtedy do konca nie bylam pewna tego co powiedziałam, odwołalam moje słowa i powiedzialam, ze lepiej bedzie jak nie bedziemy sie spotykac. Od tego czasu zaczelam sie poważnie zastanawiac, kogo ja naprawde kocham, z kim wole spedzac czas i doszłam do wniosku, ze tak naprawde liczy sie ten moj pierwszy chlopak. Zerwałam z tamtym drugim, przez miesiąc staralam sie jeszcze pobyc sama i przemyslec wszystko. Nawiązalam kontakt z moim ukochanym, a on teraz spotyka sie z tamtą dziewczyna z wakacji Ale to nie koniec.Spotkalismy sie i wylądowalismy w łóżku.A on powiedzial mi pozniej, ze to byly dla niego tylko emocje. Tego samego dnia spotkal sie z tamta dziewczyna, nastepnego pojechal na 1-dniowy wypad do Szczyrku na narty. Jest jeszcze jedna sprawa, on jeszcze z nia nie spal, wiem, ze jestem jedyna dziewczyna, z ktora sie kochal. Moj problem tkwi w tym, czy mam po prostu czekac, tzn. pozwolic mu, zeby byl z nia, zobaczyl jak to jest z inna dziewczyna czy mam o niego walczyc juz teraz. Boje sie, ze jesli nie pozwole, zeby cos miedzy nimi sie wydarzylo, to on bedzie o niej myslec.Wiem, ze dla niego moge czekac i chce zeby byl szczesliwy, chociaz nawet sobie nie wyobrazacie jak sie czuje, jak mam swiadomosc, ze on z nia przebywa. Teraz to juz wiem, jestem na 100% pewna, ze chcialabym byc tylko z nim, znow zaczelam wierzyc w milosc taka na cale zycie i tak bardzo tesknie za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! .....Li-lcia....uściski z okazji imienin, zdrowka, pomyslnosci i wszystkiego co najlepsze. Teraz pewnie siedzisz w kuchni obstawiona garami, przygotowujesz pyszne jedzonko,wyobrazam sobie. Tak to jest jak spodziewasz się gości, napewno będzie milo - bawcie się dobrze. ....Malisanciu....Ty chyba masz ogrodek jak dobrze pamietam, czy porządki wiosenne zrobione ?. Na kopanie to raczej jeszcze zawczesnie, ale posprzątać tak, chociaż śnieg z deszczem jeszcze zapowiadają. W \"Marcu jak w garncu\" więc nic dziwnego. ....Bielusia.....tyle rzeczy robisz na raz. Sprzątanie, prasowanie....goląbki tez wymagają czasu,jeszcze do tego karpatka. Ale rozumiem, też tak dogadzam i szykuję jak mają przyjechać dzieci. ....Ewa....cieszę się że ze zdrowkiem troszke lepiej, glowa Ci pęka mnie też ale z nadmiaru papierochow. Trzymaj się. Planowałam dziś myć okna ale nic z tego, właśnie zaczelo padać,zrobilo się brzydko, ponuro.Wcale mnie to nie martwi, jeszcze zdąże. Wprawdzie święta juz blisko, ale robota nie pociąg. Toogrusia....niestety takie jest życie, co zrobić.Dzięki że się martwisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy nieobecni! Pusto w naszej kawiarence, ale poniedziałki zwykle są takie.U mnie dwa dni byli goście, dawno już tak nie było, ale postanowilam nie izolować się od ludzi, nawet mm się rozruszał. Dziś chyba wrócila zima na Mazowsze, pada deszcz ze śniegiem, ale na drzewie które widzę przez okno są już małe listki. Teraz idę z psem na spacer/ jak ja tego nie lubię w taką pogodę/, a później do pracy. Re-ni jaktam skrzynki na balkonie, jaki kwiatki sadzisz w tym roku? Biała, Ty jak nie pracujesz zawodowo masz pewno więcej pracy niż poprzednio, pewnie chcesz być wzorową gospodynią, a praca w domu nigdy się nie kończy. Pozostaje nadziej że \"jutro będzie lepiej\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"P,,,\" a co to jest? zagladam a tu ,,,mina mi opadła a gdzie Was wszystkich wywiało?Praca ?eeee,to chyba wiosenno-zimowa aura? ,,,,,nie puszczaj mojej dloni mocno mnie trzymaj nie pozwól bym kiedykolwiek kuliła się w kącie plakala z bezsilności albo rozpaczy nie puszczaj mojej dloni mocno mnie kochaj okryj ramionami przed zlem bądz ze mną cokolwiek by sie nie zdarzyło nie puszczaj mojej dłoni dawaj sile i radosc ufaj mi troszcz sie chron bo jestem jak maly płomyczek co gasnie gdy dotyka go ból trzymajmy się za rece szczesliwi tak po prostu w milosci co trwa mimo burz zyjmy ile sil w nas jakby swiat byl nasz autorka Ewa ,,,warty przeczytania,,,tak,,, pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remont u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie ,ale sie zrobilo pusto wszystkich wywialo chyba do pracy albo na ogrodek pogoda sliczna wiec sie niedziwie narazie za duzo pracy i stresu juz niemoge sie doczekac swiat mam nadzieje ze choc troche odsapne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOZDRAWIAM WIOSENNIE PRACA CAłKIEM MNIE WCIąGNEłA..........MAM NADZIEJE,,ZE TA KAWIARENKA ODZYJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich co tu tak pusto ,spicie jeszcze czy zajelyscie sie porzadkami wiosenno-swiatecznymi dziewczyny prosze zameldujcie sie .........................pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkego najlepszego z okazji zblizajacych się swiat..... mało bywam na necie ,bo nabawiłam się zapalenia spojowek,,,wiec musze oszczedzac oczy. Trzymajcie się dziewczyny!!! Reni co z tobą??Kropeczko??Biała??Skorpionik.....gdzie WY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zblizajacych sie swiat zycze wszystkim ,ktorzy to czytaja..usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku.Przyjaciol wielu,duzo w portfelu,dyngusa mokrego i czasu radosnego,a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol,szczescia w milosci i spelnienia marzen. Toogra to zapalenie spojowek to jakas plaga chyba bo i u nas dzieciaki musialy brac gentamycyne w kroplach do oczu.Zadzialala natychmiast! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich nieobecnych .........................Z okazji swiat Wielkanocnych zycze Wam duzo milosci ,oczywiscie zdrowia smacznego jajka i mokrego dyngusa i moc slodkosci od zajaczka. Mysle ze znajdziecie troszke czasu zeby chociaz pomahac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny! Z okazji Świąt Wielkiej Nocy przesyłam maszej Gospodyni Re-ni i pozostałym spotkanym w Kawiarence Paniom życzenia spokoju, radości, wiosennrgo nastroju i zdrowia dla Was i Waszych Rodzin. Wesolego jajka i dobrego Zajączka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie Wesołych Świat Kochani i Wesołego Alleluja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" wszystkim średniaczkom z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć już po świętach i dłuuugiej przerwie, to przyłączam się do życzeń wielkanocnych mam nadzieję, że trzymacie się ciepło i cało, wiosna już na świecie więc będzie się nam żyć słoneczniej, czego wam życzę z całego serca, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam serdecznie,,,, Skorpionik,,,juz 3 tydzien walcze z oczami,,,dzis byłam w szpitalu lekarz mi przepisał gentamecyne moze pomoze jak twoim dziecią,,oby bo strasznie mi ropa leci i spuchnieta jestem,,,a tu wiosna,,,,,i jak się pokazywac w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×