Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Czesc wszystkim:) Biala to nie nasza Malisanka to chyba ktos sie podszyl,bo gdyby to ona-to napisalaby chociaz dlaczego tak pisze,ona nie lubi ranic .Wiecej napisze potem bo musze umykac .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym sprawdzilam jej profil przed chwila-ilosc postow 1...czyli to nie ona:) Wiedzialam.To krecia robota jakies wredoty ktora baaardzo bawi sianie zametu i niezgody.I co Ci z tego podszywaczko przyjdzie co?Takie to mile,taka radosc Ci to sprawia?Nie masz odwagi sie ujawnic tylko chowasz sie za \'anonimowosc\" albo podszywasz pod kogos.Zalosne!!!!Alez Ty nas musialas \"polubic\" ,ze tak Cie tu ciagnie i obmyslasz ciagle nowe plany jak tu namacic.Nawet mi to pochlebiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALISANKA ,ta prawdziwa a nie oszustka! DZIEWCZYNY TO NIE JA ,CHOLERA KTOś SIE PODPIOł IOł,KURCZE!!! to naprawde nie ja-UWIERZCIE MI ,bardzo prosze,jejku jak tak można co za d....k dlaczego? własnie ,ze to nie są bzdury-po to jest internet aby sobie poklikać o wszystkim i cokolwiek,nie ciekawa jestem kto jest takim dowcipnisiem i teraz juz wiadomo -oto jest przykład-że po ludziach mozna sie wszystkiego spodziewać,tylko dlaczego moim kosztem? pytam dlaczego ,dlaczego ktoś jest taki bystry tylko w necie a w realu boi sie -nie rozumiem,nie rozumiem.O TEJ PORZE BYłAM NA PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM i czekalam na Pana ,który odwoził mnie do pracy na dyż. i jest do do udowodnienia!!! ....PODPINACZU-ja sobie nie życze ! rozumiesz nie życze abyś tak postepował i jest to bardzo nieuczciwy postępek.NIE ŻYCZE SOBIE TAKICH NUMERÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisanka prawdziwa, to jest żenujące dziekuje Ci skorpionku ,że mi uwierzyłaś,ale sie zezłościłam ,jejku,,,,ehhh opamietaj sie troszeczke ,ponieważ nie znasz ani dnia ani godziny i nie wiesz co Cię jeszcze czeka-naprawde, a zycie uwierzcie mi potrafi płatac figle i możecie się jeszcze bardzo zdziwić- nie warto mieć w sobie tyle jadu zawiści ,zazdrosci,obłudy,,,pomyśl a kłamstwo wbrew pozorom ma bardzo krótkie nogi,,,,,i nawet przy odrobinie chęci Można Cię namiezyc w necie, warto tak się narazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko ta prawdziwa..spokojnie ,my wiemy ,ze to nie Ty i niczego nie musisz udowadniac.Nie denerwuj sieee.A podszywaczem tez sie nie przejmuj,bawi go to i tyle.Trudne to do zrozumienia DLACZEGO?Ja juz kilka razy pisalam co na temat takich osob uwazam,ze sa to samotne,nielubiane ,nieakceptowane przez ludzi osoby.No bo jak tu lubic i pragnac towarzystwa kogos z takim charakterkiem? Albo jest to osoba ktora pomiataja w pracy,lekcewaza i ona teraz daje upust swojej frustracji i rozgoryczniu dokopujac innym.W wiekszosci takie osoby sa tez pozbawione empatii ,sa uczuciowe jak sledz w zalewie octowej;),gdyby ich krwi uzyc do transfuzji to dawka lodu w zylach przyprawilaby pacjenta o zapalenie pluc;).Poza tym mysle,ze jest to osoba z typu\"wtracalskich\"czyli jego sprawa jest wszystko co nie jest jego sprawa.Chirurg plastyczny potrafi z jego nosem zrobic wszystko poza jednym-utrzymaniem tego organu z dala od cudzych spraw i topikow;).I ta hymorystyczna charakterystyka koncze temat podszywaczy i pomaranczek!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,przeraża mnie tylko to że Ktoś podszywa sie pod mój nic nie od dziś,i nieźle mi wizytówke wystawia zapewne osoby niedobrej,bardzo żadko na dzień dzisiejszy wypowiadam sie na forach ale mimo wszystko jesli są jakieś negatywne wypowiedzi zekomo wypowiedziane przezemnie zapewniam To nie ja ,jestem osobą kulturalną i jak mam inne zdanie to raczej proponuje dyskusje na dany temat i uważam ,ze wszystko ma swoje granice ,lubie żarty ale nie takie,,,z całym szacunkiem,,,, Podszywaczu nie uda Ci sie mnie pogrązyć i popsuc mojego dobrego humorku-nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,potrafie być zołzowata ale jeszcze raz powtazam wszystko ma swoje granice,nie w ten sposób. tak Skorpionku szkoda czasu na pierdoły , i z mojej strony będzie to już wszystko i koniec dyskusji w tym temacie -to jest moja kropka nad i. pozdrawiam z dozą ironicznego usmieszku pod adresem tych nieżyczliwych,,,,,,ale sie narobiło,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Moi 🖐️ Właśnie wróciłam od dentysty bo moja pani doktor zadzwoniła abym przyszła wcześniej bo ktoś jej wypadł. Powiem tylko, że nic mnie tak w życiu nie bolało chociaż ja z zasady nie boję się dentysty..... Teraz mam zamrożony policzek i nie mogę mówić. Mąż się śmieje, że nareszcie cisza w domu aż dzwoni - paskuda jedna !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Biala Maz zbolaly,Ty sponiewierana przez wiertlo i dentystke:( o raaaanyyyy.Mam nadzieje,ze dzis Wam lepiej:)Dla mnie zawsze wizyta u dentysty byla tortura ,juz sam zapach tych wszystkich specyfikow wywoluje we mnie paniczny lek i chyba dziesiate poty.Nie znosze jak mi tam obnazaja moj uklad nerwowy podczas wiercenia w miazdze zeba i sie nad nim pastwia!Glupie zeby.Lepiej by byly wymienne jak u rekinow!;) U nas wiosennie i slonecznie!!!Ogrodkowe prace czas zaczac.:) KROPKAAAAAAAAAAAAAAAAA co z Toba? Gdzie sie podziwasz? CORCIO KROPKIIII napisz co z Twoja mama?Martwie sie i Nia! Sciagnelam z eMula walce i polki rodziny Straussow i bede je teraz sluchac baaardzo glosno(nikogo nie ma w domu) :) .Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Skorpionku ja sie nie boję dentysty ale ósemki są wstrętne do leczenia. Ja dzisiaj nadal cierpię bo boli mnie pokłuty wczoraj policzek (miałam zamrażany ale i tak bolało nieziemsko). W dodatku, żeby było jeszcze weselej przypętał się do mnie katar gigant i jestem wściekła. Z nosa mi leci, z oczu kapie - ohyda !! Ale nie dam się... obstawiłam się kroplami, chusteczkami i walczę zaciekl i do skutku. U mnie piękna wiosenna pogoda,. Miłego dnia. Pędzę na kawkę. No właśnie !!!! Gdzie nasza KROPKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Re-ni żyjesz ???? A pozostali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Witajcie wierne sredniaczki :-D Tak glosno wolacie szczegolnie Biala i Skorpion, ze pijac kawe i delektujac sie ciasteczkiem z rodzynkami musialam przerwac ta rozkosz podniebienia i przybiec do kawiarenki. Moje droge ja mam sie dobrze i jestem juz zdrowa jak kon. Zniechecily mnie troche afery na topiku, a juz szczegolnie ten kiedy ktos bardzo nieudolnie sie pode mnie podszyl. To miejsce zawsze traktowalam jako cos wyjatkowego, gdzie moglam pogadac z fajnymi ludzmi, wymienic poglady, czy nawet wyzalic sie jak mi cos mocno na duszy utkwilo. W pewnym momencie zrobilo sie tu pusto, a pozniej te wszystkie uwagi i glupie zarty. Powiem szczerze, iz mialam juz nie pisac, ale jak tu oprzec sie dwom uparciutkim dziewczynom. ;-) no nie da sie i juz. A tak zupelnie w tajemnicy powiem wam, ze mi bylo brak was okrutnie i tych naszych pogaduszek. Ciesze sie, ze topik sie reaktywowal....jeszczetylko bardzo bym sobie zyczyla, aby nie nawiedzaly nas rozne nawiedzine lub zlosliwe duszyczki. Pozdrawiam Was kochani zyczac milego dzionka. Chorutkie niech szybko zdrowieja....wysylam specjalne fluidy w ich strone. Zaganianym i zatroskanym dziewczynom niech los zesle ukojenie i spokoj. {usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki i chaotyczny wpis, ale bardzo sie spieszylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko kochana - od razu mi lepiej na duszy !!! Mnie też denerwują głupie komentarze ale ja ich po prostu NIE WIDZĘ. Jestem uzależniona od tego topiku i dopóki mam ręce sprawne będę pisać i już... Serdecznie Cię pozdrawiam. Trzymaj się cieplutko i zdrowiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala zrobilas 7000 wpis :-) stawiasz szampana i serniczek. I nie ma zmiloj sie. Zadne wymowki, ze masz katar nie wchodza w gre. Ja juz nadstawiam kielonek Y Dziewczyny przybywajcie please. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Kropeczkoo na nasz zew kofeinowo-kawiarenkowy i nasze spragnione Twoich wpisow klikanie nie sposob sie oprzec -jak widac!!!!!Czyli Biala nasza akcja wywolawczo-przywolawcza zakonczyla sie powodzeniem.Huuraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!Skorpion male stworzenie,lazi po piasku ale glosik i moc to ma ,oj ma hihi:) ;) Kropeczko podszycie sie pod kogos jest paskudne,zlosliwe i wstretne ale my juz znamy sie troche,swoje charaktery ,kulture itp dlatego zadna z nas nie uwierzy,ze np.malisanka prawdziwa moze byc napastliwa i wredna:)To samo dotyczy Ciebie:).Pomaranczowi dzialali i dzialac zapewne beda.Nikt tu tamy przed nimi postawic nie moze -bo wejsc moze kazdy ale to nie powod ,by sie wycofywac.:)Z pomaranczkami jak z alergenami..najlepiej sie odczulic na nich i juz. Samoistnie i samodzielnie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem. Nie mam szampana ale mam (piszę po kolei zaglądając do barku): -grzaniec -ciociosan sweet biały -Cherry Wine (baaaardzo dobre) -vodka coconut -żubrówka -sok jabłkowy -spirytus może coś się nada A zamiast sernika - szarlotkę bo wczoraj piekłam taką http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis20059.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala polewaj ,coby nie zarazic Sie osmarkanymi wirusami nakladam maseczke z recznika kuchennego hi hii i placka tez chceeee .A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem Byk więc uparty i ryknąć też potrafię!!! Szczególnie w słusznej sprawie. A jak mnie ktoś \"wnerwi\" to i zaszarżować potrafię i poturbować boleśnie. A co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Skorpionku ja zniose kazda nawet najwredniejsza uwage ale pod warunkiem, ze pod czarnym nickiem. Nie nawidze TCHORZY , ktorzy probuja dokopac czlowiekowi w tak wredny i plytki sposob. Nie wiem czy ze swoja wrazliwoscia moge tak spokojnie na to patrzec i odczulic sie?! Masz cos do powiedzenia jedna z druga to mow wprost nawet jak ci sie cos nie podoba. Przeciez kazdy z nas ma inne spojrzenie na swiat i zycie. Nie doczekalam sie na szampanka od Bialej...szkoda, ale mam nadzieje ze wieczorem to nadrobi. Teraz znikam na zajecia z angielskiego. Pa trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wina wisniowego poprosze ..ale piekny ma kolor mmm i szarlotki kawalek.Jestem slodkosciowo wyglodzona wiec wybacz moja zachlannosc na owo cukiernicze dzielo ale nie moge sie oprzec.Biala a tak w nawiazaniu do tego spirytusu ,slubnego nim nacierasz czy coo?:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - znalazłam PIWO w lodówce !!! U mnie !!!!! Mąż się nie przyznaje a córci z nami nie ma ! CUD !!!! Re-ni piwo dają !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie... mąz przytargał z pracy. Ja pytam czy łapówka a on, że kumple wypatrzyli gdzies na wsi w sklepie. Cały litr za całe 15 zł. A ja akurat chruściki miałam smażyć na tłusty czwartek.. A wino wiśniowe - też bardzo lubię. Ale tylko kieliszeczek bo ma swoja moc i idzie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku to nie zachłanność - mój sąsiad wczoraj pół blachy jeszcze goracej wtrząchnął bo go zapach zwabił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ja tez jestem wrazliwiec ale staram sie uodparniac na takie osoby poniewaz w realu tez ich sporo..proboja wbic ci noz w plecy,podlozyc swinie piszac donos czy produkowac plotki.....Takich osob juz nie zmienisz,przesiakli wrecz podloscia .A uciekac zkawiarenki przed nimi nie mam zamiaru.Sama zdecyduje kiedy tu pisac a kiedy nie,nie beda mi tego tyktowac pomaranczowi.O nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee z piwem mieszac nie bede choc bardzo lubie ow zlocisty napoj;) >Na razie zmykam.Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bo mąż głodny a obiad \"w lesie\". Ale wrócę, wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Dziweczyny. Widze popijawa sie zrobila ;) . Oj, ja neistety pic nie moge, biore antybiotyki :( .Pozdrawiam Was serdecznie. Od pewnego czasu zagladam tu spioradycznie, przepraszam. Zawsze cos sie podzieje i niestety, Kafejka zostaje w tyle za wazniejszymi sprawami .... Obecnie jestem znow chora, dopadło mnie choróbsko. Mam wysoka goraczke, biore mase leków i poki co mam zwolnienie lekarskie, przez co mam dodatkow wyrzuty sumienia, jak to u pracoholika ;). Serdeczne całusy dla wszystkich :) . A serniczek pewnie pychotka :) ehhh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa - dla ciebie herbatka z sokiem malinowym mojej teściowej. Bardzo smaczna i zdrowa. Kuruj się dziewczyno i wracaj szybciutko ! Duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×