Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Kwiaty mi przymroziło i płakac mi się chce z tego powodu...coś znalazłam w necie do poczytania:po czym można stwierdzić, ze nie jesteśmy już studentami - Teraz o 6 rano wstajesz, a nie kładziesz się spać - Seks w pojedynczym łóżku sprawia Ci trudnosci techniczne. - W lodowce trzymasz więcej jedzenia niż picia. - Twoje fantazje o seksie z trzema kobietami skłonnosciach lesbijskich naraz zostały zastapione przez fantazje o seksie z kimkolwiek - Nie zgłaszasz się już do testów nowych leków na ochotnika - Znasz każdego ze spiacych w twoim domu. - Swoja ulubiona melodie słyszysz w windzie w budynku, w którym pracujesz. - Nie dostajesz już listów z pogróżkami z banku - Nosisz ze soba parasol. - Siedmiodniowe popijawy się już nie zdarzaja. - Nie chodzisz do supermarketu ze wszystkimi przyjaciółmi - Korzystasz ze stałych zleceń i kredytu w rachunku bieżacym. - W domu działa ogrzewanie. - Twoi przyjaciele zawieraja zwiazki małżeńskie i rozwodza się, zamiast się po prostu spotykać i rozstawać. - Płacisz rzadowi co rok tysiace zł. - Zamiast 130 dni wakacji masz ich 26. - Dżinsy i pulower nie sa już eleganckim strojem. - Dzwonisz na policje, bo te cholerne dzieciaki z mieszkania obok nie chca sciszyć muzyki. - Wstajesz rano z łóżka nawet, jeali pada. - Mycie się nie jest nudnym rytuałem. - Starsi krewni nie krępuja się opowiadajac przy tobie kawały o podtekscie seksualnym. - Nie masz pojęcia, o której zamykaja najbliższa budkę z hamburgerami. - Ubezpieczenie samochodu jest coraz tańsze, a koszty utrzymania coraz wyższe. - Pomysłów na drinki nie czerpiesz z doswiadczenia lokalnych włóczęgów. - Nie odkładasz niedojedzonej pizzy do lodówki na pózniej. - Nie spędzasz polowy dnia na strategicznym planowaniu trasy wieczornej eskapady po knajpach. - Nienawidzisz \"cholernych studentów- pasożytów\". - Gdy jestes pijany nie czujesz już tego dziwnego pociagu do znaków drogowych. - Nie przystoi już spać w poczekalni dworcowej. - Nie potrafisz już przekonać mieszkajacych z Toba do \"picia aż do rana\". - Zawsze wiesz, gdzie jestes, gdy się budzisz. - Nie zdarzaja Ci się już drzemki od południa do 18. - Ogień w kuchni nie jest już powodem do dobrej zabawy. - Do apteki chodzisz po Panadol i cos na wrzody, a nie po prezerwatywy i testy ciażowe. - Pamiętasz imię osoby, obok której się budzisz. - Sniadania jesz w porze sniadania. - W twojej kuchni nie mieszkaja myszy ani szczury. - Lista zakupów jest dłuższa niż zupka z kubka i szesciopak piwa. - Używasz odkurzacaza. - Zamiast mówić \"Już nigdy tyle nie wypije\" mówisz \"Nie potrafię już pić tyle, co kiedys\". - Ponad 90% Twojego czasu spędzonego przed komputerem to zwykła praca. - Nie eksperymentujesz już z zakazanymi substancjami. - Już nie pijesz w domu przed wyjsciem do knajpy, żeby tam zaoszczędzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane sredniaczki i wy chlopaczki 🖐️ 🌼 Wreszcie moge napisac kilka slow i sama nie wiem co mam pisac. Zaczne od poczatku...podroz znioslam jak zwykle fatalnie...12 godzin lotu. Pozniej niesamowity stres na lotnisku, ale jak sie okazalo niepotrzebnie...tylko paszporty wklepanie wizy...3 miesiace i milego pobytu.Jak juz przeszlam ta odprawe to powietrze ze mnie uszlo i omalo nie zemdlalam. Ale zaraz wielki promienny usmiech zagoscil na mojej twarzy.Juz z niecierpliwoscia czekal na mnie maz i brat. Nie musze pisac jakie bylo nasze przywitanie...lzy i smiech na przemian. Przez kolejne dni bylo jeszcze przyjemniej. Ciezko mi bylo przystosowac sie do zmiany czasu. W zasadzie dopiero dzis normalnie funkcjonuje.;-) Wiem ze w Polsce zimno, corka tak bardzo narzekala w rozmowie telefonicznej...a ja jakos nie moge tego przyjac do wiadomosci. Bo tu slonce swieci i zero wiatru...brykam sobie w szortach i leciutkiej bluzce. Wspolczuje wam bardzo kochani tej jesieni w czerwcu...bedzie lepiej...wytrzymajcie. Ja tu pewnie jeszcze jutro wlece na chwilke, ale od niedzieli to juz nie wiem kiedy. Brat i maz maja tydzien wolny i postanowili ze polecimy do Kaliforni tylko nie wiem gdzie, bo to niespodzianka. Kochani jestem bardzo szczesliwa az mi wstyd o tym tak otwarcie pisac, bo widze ze kazdego z was trapia jakies problemy...mniejsze czy wieksze. Ale prosze wybaczcie mi i cieszcie sie ze mna chociaz przez chwilke. Bardzo , bardzo dziekuje za to ze trzymaliscie kciuki...pewnie dzieki temu mialam takiego farta. Caluski i usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze jedno pamietacie jak pisalam ze martwie sie o corke ze bedzie sama? Codziennie do niej dzwonie a ona mowi ze nareszcie czuje sie dorosla i ze mam ja nie babardowac telefonami...wystarczy 2 razy w tygodniu.Popatrzcie jaka niewdziecznosc. No coz musze sie pogodzic ze jest juz dorosla i mam nadzieje odpowiedzialna. Skorpionku Ty pozwol corce leciec do Angli...byle nie do Londynu bo tam w wakacje nie mozna znalezc pracy. Porozmawiaj z nia tylko ze gdyby byly problemy to niech schowa honor i wraca. Moje chlopaki ponad 2 lata temu wyjechali i doskonale daja sobie rade. Mlodzi sa silni i maja niesamowita sile przebicia. Sa madrzy i wszedzie bedzie im dobrze. Erlend pozdrow malzonke i powiedz jej ze wszystko bedzie dobrze...niech dba o siebie i bedzie dobrej mysli. Ja to wszystko przechodzilam ze swoimi chlopakami i niestety nie donosilam ich do konca Urodzili sie 6 tygodni wczesniej a dzis chlopy jak \"byki\" Bedzie dobrze. Reni dbaj o siebie dziewczynko i o swoje paluszki takze. Biala skarbie mam nadzieje ze twoj pupilek przezyje i bedziesz sie nim cieszyc... i nie dawaj sie w pracy. Malisanko , Asiu , Rutkowski, Jaqodko, Maria, Buber dla was 🌼 i 👄 Trzymajcie sie wszyscy cieplo Kala mam nadzieje ze juz jest lepiej i panujesz nad wszystkim ...w kazdym razie zycze ci wszystkiego co najleprze i tylko usmiechow na buziaku...sciskam baaaaaaaaaardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krooopkaaaaa odezwalas sieee :) :) :) jak sie cieszeee a z Twoich slow az bije radosc i szczescie wiec i ja czytajac Twoje slowa usmiecham sie ,ze wszystko Ci sie udalo i teraz cieszysz sie tym,na co tak dlugo czekalas !!!! A najfajniejszy byl szelmowski emotek ze zmruzonym oczkiem ;)chi chi ........Dziekuje Ci za rade-przeczytalas moj tekst i znalazlas czas by kliknac do mnie kilka slow!Jestes fest kobitka!(tak mowia u nas na super babki).Kropeczkoooo jestes szczesliwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I niech to trwa i trwaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani niedawno wróciłam (ale nie z pracy) i nie chcę Wam psuć humoru więc tylko Was czytam.Z kotem jest bardzo źle. Lekarz powiedział, że jak kot wyzdrowieje to jego przypadek osobiście opisze w internecie. Z zasady nie leczy tak ciężkich przypadków i robi to tylko dlatego, że to przyjaciel mojego ojca. Kot został otruty silnym środkiem chemicznym (????) Kropeczko- bardzo się cieszę, że dałaś znak o sobie. Bądź szczęśliwa!!! P.S. Wybaczcie ale ja idę dalej płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeeeeeej patszę I o oczom nie wierzę .......WITAJ KOCHANA KROPCIU................... Aż mi się łezka w oku zakręciła, bardzo się cieszę, nie zapomniałaś o nas. Jesteś zadowolona i szczęśliwa - to cudownie, zasłużyłas na to. Powodzenia Ci życzę - baw się dobrze, zwiedzaj itd..w miarę możliwości pisz do nas, będziemy cieszyć się razem z Tobą. Ściskam Cię mocno i duuuuużo buziaków👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielunia domyślam się że chodzi o kotka, może się biedactwo wyliże - miejmy nadzieję. Mój piesek rok temu miał powazny zabieg, też przeżywałam - było mi smutno i płakałam. Wszystko skończyło się dobrze, więc doskonale Cię rozumiem. Może i Twoj kotek jakimś cudem wydobrzeje, DOBREJ NOCY I MIŁYCH SNÓW pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej to jaaaa Wasz budziciel......no wiecie o co chodzi-sorki za moje dziwaczne neologizmy :) ;) biala -srodki chemiczne......jejku ktos temu futrzakowi swiadomie podrzucikl zatruty pokarm aby go otruc??????!!!!!!Straszne..... Hmm moze sie uda i sie wylize? Wiecie ludzie sa czesto naprawde tak glupi i okrutni w stosunku do zwierzat,ze braknie slow......Pamietam taki przypadek-w sklepie znieczulony Platonem facet(to wino patykiem pisane-choc nazwa taka intelektualna;) )opowiadal,ze do jego suczki na podworku przybiegl adorator i baaardzo szybko i namietnie zabral sie do dziela....Rozezlony wlasciciel mial akurat widly w reku ...... a ze psy robily to pod drzewem.......przybil i przebil go widlami do tego drzewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiecie co?Tak mnie cholera wziela,ze sie darlam az mi bylo wstyd i w pewnym momencie wystraszylam sie,ze mi pijanica walnie w twarz ale.............i tutaj mile zaskoczenie-kilka osob siedzacych pod sklepem napadlo slownie owego delikwenta(nie napisze czlowieka)i objechalo go rowno!!!!!!!!Uciekl jak zmyty! Dobra dosc smutnych tematow!Milego wypoczynku!Biala napisz jak dzis czuje sie kocurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni sloneczny ranek....dla mnie bedzie pracowity,,mam duzo papierow z pracy w domciu,,,a i planuje jakies powazne porzadki. Nie mam zwierzatka w domu ,,ale rozumiem wasze troski przeciez to tez czlonkowie waszych rodzin. Reni pisalas ,ze nie pilas grzanego winka,,polecam czerwone troche cynamonu gozdzikow,,pycha,,,albo są juz takie gotwe pod nazwa Grzaniec Galicyjski np. Kropeczko ciesze sie twoim szczesciem,,,,,,:) Za Nike trzymam kciuki,,bedzie dobrze. Dla wszystkich pozostalych buziaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ witam wszystkich serdecznie i juz sobota pogoda lepiej niemowic ciagle pada a takie mialam plany...............szkoda mowic trudno w domu tez jest co robic Biala tak mi przykro z powodu kotka nierozumie ludzi ktorzy swiadomie mecza zwierzeta i niema nanich kary Kropeczko ciesz sie tymi chwilami i usmiechaj sie zaslurzylas na nie powodzenia Pozdrowienia dla Malisanki🌼Reni:)Skorpionka:)Bielunie:D,Rutkosie:)Jagdusie:)Kalusie,Marie🖐️Toogre:),Buberka;),Erlanda i Nike:D i oczywiscie Kropeczke i Biala:classic_cool:i wszystkich ktorych niewymienilam zycze wam duzo usmiechow dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej !!! WITAM WSZYSTKICH O reeeety !, zaspałam, więc tylko się przywitam i już mnie nie ma. Nawet nie zdąże kawy wypić, jakoś to muszę przeżyć. Miłego dnia WSZYŚCIUŚKIM -trzymajcie się PA:classic_cool: Będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie ma już mojego Rotera. Rano przekroczył \'Tęczowy Most\". Okazało się, że oprócz zatrucia miał ciężką cukrzycę. Nie było szansy... ale żal pozostał. Zyczę Wam miłego dnia i wybaczcie. Mam dzisiaj imieniny brata ale nie wiem czy pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kto ma ochote na ciasto i popoludniowa kawke serdecznie zapraszam. Biala tak mi przykro ale zostaly ci wspomnienia :( ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja bym miala ochote ale to by byla moja kawka poranna. Witam was moi drodzy z zachmurzonego troszeczke ale cieplego Chicago. Jestem sama w domku i nudze sie jak mops. Maz pojechal cos zalatwiac, a poniewaz jest to zwiazane z niespodzianka jaka mi kroja to zostawil mnie w domku. Ciekawa jestem co wymyslili ci moi panowie...ale nic jakos do jutra wytrzymam. Biala tak ci wspolczuje straty kotka...sama kiedys stracilam moja cudna sunie to wiem jak to boli. Trzymajcie sie kochani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kropciu milo ze sie odzywasz ciesze sie ze dobrze sie bawisz do porannej kawy moze byc ciasto co sobiezyczysz sa dwa gatunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko absolutnie ciasteczka nie wchodza w gre...mam ze 4 kg do stracenia.Ledwie oddycham w letnich ciuchach...rozpacz Ale serdeczne dzieki za poczestunek. Moze masz jakis owoc to sie skusze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze o 4 kg a wczesniej bylo z 5 do stracenia...tylko przez ten stres zwiazany z wyjazdem i lot 1 kg tak jakos sam wypocil mi sie :-p W moim wieku to juz nie takie proste by zrzucac w szybkim tempie kilogramy nadwagi...jak cos juz do czlowieka sie przywiaze to pozniej ciezko sie z tym rozstac :-D Mam nadzieje dziewczyny ze milo spedzicie weekend i smutki odleca w sina dal ...czego wam zycze.Ja juz uciekam bo jakis obiad musze zmajstrowac niech chlopina poczuje polska kuchnie.Na tych amerykanskich gotowcach zrobil mi sie jakis okragly, ale ze zawsze byl szczuplaczek to nawet mi sie w tym wydaniu podoba ;-) Sciskam was mocno ...do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko- ja jestem wprawdzie po imieninowym cieście ale na Twoje chętnie się skuszę. Nałóż mi proszę na talerzyk i idź przygotować kawkę a ja szybciutko skoczę z Ropuszkiem i zaraz wracam do Was. Poczekasz chwilkę? Witaj Kropeczko- cieszę się, że dajesz znaki zza oceanu. Baw się dobrze i napisz co za niespodziankę szykują mężczyźni. Mój mąż miał przyjechać na \"Dzień dziecka\" ale nie mógł więc tylko przysłał córci wielką pakę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa podana teraz prosze wybierac lodowiec lub ciasto serowo-makowe acha mam jeszcze salatke owocowa zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia-przepraszam ale mąż dzwonił. Już jestem. A wiesz, że ja znam ciasto lodowiec ale nigdy nie jadłam. To poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze duza porcje Lodowca no to sie naszym pilkarza udalo oby tak dalej hurrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety trafiłam na 5 minut końcówki.Chłopaki się jednak spisali na medal!!! Ciekawe gdzie reszta dziewczyn??? Ja uciekam ale zaraz wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i chlopaki.....duzo sloneczka i usmiechu dla NIKI i wytrwalosci dla ERLANDA.....................Biala przykro mi z powodu kotka....................Kropeczko super ze sie odezwalas,,to zrozumiale ze radosc cie rozpiera----powodzonka i odzywaj sie do nas jak tylko bedziesz mogla,,,,,,dziewczyny troche usmiechu,juz czerwiec chyba sloneczko nie obrazilo sie i wkoncu zawiya do nas na dluzej ze az bedziemy chcialy deszczu......ide zaraz na piwo...a i mialam sie pochwalic ,moj maz to rybak,pamietacie aktualnie jest w norwegi,zlapal metrowego szczupaka,tak sie sieszyl ze cala rodzine obdzwonil z ta wiadomoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagdusia - gratulacje dla męża. Ale on rybak czy wędkarz bo to różnica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×