Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Witam porankoowa pora!:) Ucichlo u nas w kawiarence-ale to nic!Czsem przeciez chce sie tylko wejsc do kawiarenki,napic kawy i ....pomilczec!:) Re-ni jestes kochana wiesz?Baaardzo czekalam na to co napiszecie i doradzicie bo sama mam takie mieszane uczucia,chcialam wlasnie uslyszec zdania mam ktore mialy podobne dylematy i rozterki.... Jeszcze raz Re-ni dzieki !!!!:) A odbiegajac od tematu-jak Twoj palec?Juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Oj Re-ni żebyś Ty wiedziała jaki ja mam w yej chwili kołowrót w pracy !! Normalnie żyć mi się odechciewa. A najgorsze, ze ja zawsze obrywam za nie swoje winy. Terminy mnie gonia a wysiadła drukarka , informatyk na urlopie i wszyscy mają pretensje. W dodatku pogoda taka, że ludziska chodzą podminowani. A żeby było weselej owiedziło mnie wczoraj parę \"ulubinnych pierdół\". Jak wróciłam do domu to marzyłam, żeby już nigdy nie wstawać rano i iść do tej cholernej pracy !!!! A dzisiaj znowu muszę z uśmiechem robić swoje, niestety. Pogoda okropna, chce mi się płakać i w ogóle życie jest do kitu...... Trzymajcie się cieplutko i zdrowo bo jakiś wirus panuje. Pa Skorpionku - ja nie wiem co bymzrobiła na Twoim miejscu. Ja mam jedynaczkę i z przerażeniem myślę o jej wyjazdach gdzieś dalej ode mnie. Ale sądzę tak samo jak Re-ni. Niech jedzie i sama się przekona czy warto. A jeśli ma Twój charakter to da radę NA PEWNO (nie znam Twojego męża wieć nie mogę ocenić jego charakteru. Z Twoich opisów wynika, że jest spoko skoro był wart Twojej miłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Deszcz leje,szaro i zimno! Kiedy będzie ciepełko? Re-ni trudne dni już mineły?Jeden dzień jest taki a drugi inny tak to już jest,nie zawsze układa się wszystko po naszej myśli -cóż.Głowa do góry przyjdą i dobre dni,zobaczysz.Trzymaj się:) Bialutka a co z Tobą się dzieje co? Dołek?A co byś zrobiła bez tej cholernej pracy co? Wszędzie są jakieś nieporozumienia,niedomówienia,przykrości,przysłowiowy opierdziel,czasami nawet zakręci się łza w oku,cóż.Nie płacz ponieważ to sprawy nie załatwi przecież,chociaż czasami ulży gdzieś w duszy.Zawsze jest wyjście z każdej sytuacji-rozmowa wiele może zdziałać zapewniam Cię,wiem to ze swojego doświadczenia:)Życie jest generalnie piękne,jak wiele jest ludzi ciężko chorych ,którzy mimo swojego nieszczęścia i lat tak bardzo chce zyć naprawde,uwierz mi.Każdy człowiek ma lepsze i gorsze dni.Pomyśl jakby to było gdyby nic się nie działo? Okropne nudy.Trzymaj się cieplutko i głowa go góry:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WI🌼TAJ🌼CIE🌼 ************************************* U mnie zapowiada się troszkę cieplej, słoneczko wygląda nieśmiało,ale z samopoczuciem kiepsko, bo wybieram się do chirurga. ..Skorpionku...palec powoli się goi, chodzę codziennie do chirurga - obczyszcza i zmienia opatrunek.Nie miałam pjęcia że coś takiego może się zrobić ze skaleczenia. ..Bielunia...przykro mi że w pracy masz urwanie głowy, wiem jak to jest, jak się wali to wszystko naraz, trzymaj się cieplutko. Malisanka...masz rację, oby tych gorszych dni było mniej, a jeśli nadejdą trzeba wyjść im na przeciw i stawić czoła. Teraz muszę już zmykac - TRZYMAJCIE SIĘ pa POZDRÓWKA❤️DLA❤️WSZYSTKICH❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Kochane wiecie?? Dzisiaj jeszcze gorzej ale dam radę. Re-ni a gdzie życzenia dla Twojej \"Dziatwy\" wszak Dzień Dziecka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniulka to prawda wg. mnie w życiu trzeba być odpowiedzialnym za słowa i czyny jak i równiez ponosić konsekwencje.Wiele razy żałujemy wypowiedziane słowa,które czasami nam sie wyrwą.Jednak to zależy jaki kto ma charakter.Ja jestem taki spontaniczny \"raptus\"-czasami tak mam,że coś zrobie powiem a potem dopiero przemyśle ,zastanowie się.Właśnie teraz przypomniała mi się jedna z sytuacji mianowicie starsza kobieta nie może zapamiętać mojego imienia i przez dłuższy czas mówi do mnie na TY- generalnie nie mam nic przeciw-ostatecznie ja mogłabym być jej córką,ale jak słysze :hej no ty! hej no ty,ty,no ty!podchodze do tego z uśmiechem na twarzy,żartuje odpowiadając tylko nie ty,wiem ,że kobieta ma swoje lata,zapomina....po prostu zwracam jej uwage aby zapamiętała moje imie albo mówiła dziewczyno ,kobieto...jakkolwiek tylko nie ty:)potem zrobiło mi się głupio...czy to takie ważne ,że bidulka nie może zapamietać mojego imienia?przeciez nie, bo to jest tak mało istotne...:)mimo jej wad staram się dostrzec jej zalety,których ma bardzo wiele wbrew pozorom:) Skorpionku ja nie powinnam sie wypowiadać w Twojej sprawie z wiadomych przyczyn jednak daj szanse swojej córce,chce byc dorosłą osobą,odpowiedzialną,czuje sie na siłach nie zabraniaj jej.Jeśli ma się coś stać to i tak sie stanie,to niestety nie jest juz 10-letnie dziecko ,które potrzebuje nadzoru.Przypomnij sobie jak to było kiedy rodzic coś Tobie zabraniał.Ja to byłam taka bestyjka ,że zrobiłam i tak co chciałam a jeszcze bardziej kusiło to \"coś\" co było zakazane.Owszem wysłuchać kazania musiałam,ale teraz to jestem swoim rodzicom za to bardzo wdzięczna:)Nie ma to jak się człowiek na swojej własnej skórze nie przekona :) toż to już \"książka\" oj.... papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Co tak cichutko na naszej stronie? Pewnie zabiagane jesteście w pracy i w domku? Ja też w domu rzadko się mogę dopchać do komputera bo albo syn albo małżonek siedzi i dla mnie nie ma już miejsca..chlip..chlip. Ja już mam dość tej paskudnej pogody.Dzień dziecka zawsze był cieplutki a w tym roku zimno..jakby jesień miała wrócić brrr. Miłego dnia życzę i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Skorpionku....myśle,ze powinnaś pozwolić córce pojechać do Anglii na wakacje. Niech zobaczy jak sie tam żyje , niech nabierze doświadczenia, moze jej sie spodoba i moze wroci tam po studiach. Pisze tak bo my z zoną mowiemy naszemu synowi,że nie bedziemy go trzymac na siłę w Polsce, że jak skończy studia, to nie musi mieszkać w Polsce. Bo ma czynic tak aby mu sie dobrzę żyło:) A mnie krew zalewa na to co sie dzieje w tym naszym chorym kraju i nie chciałbym żeby moj syn placil podatki na naszych beznadziejnych politykow. Zresztą mamy rodzine w Australii wiec może wcześniej...tam są dobre uczelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Czesc witam wszystkich serdecznie ale pogoda brrrrrrrrrrr ale mialam dzis dzien a na koniec jeszcze uciekl mi autobus zapomnialam parasolki i final spoznilam sie na nastepny i dopiero dotarlam do domu chyba musze wziac goraca kapiel bo mnie zimno goraca cherbatka i bedzie dobrze jeszcze tylko piatek i 3 dni wolnego hura moze odsapne troche Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich naszych milusinskich i tych malych i tych duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! DZIEWUSZKI- jak sie macie ??? Bielunia no właśnie, dziś Dzień Dziecka, z tej okazji miałam iść z wnunią do cyrku,ale z tym palcem nie dam rady, więc odłożyłam na inny dzień. Marysia no fakt że ostatnio coś u nas cicho, czasami tak bywa niestety, najczęściej to z takiego powodu jak u Ciebie. Ja np. dziś przesiedziałam w Przychodni ze 2-godz. wróciłam przymulona a tu jeszcze mama jakieś fochy stroi. Malisanka - ja tez tak mam i to zbyt często, że najpierw coś palnę a potem pomyślę. Ale wiesz co ?, dobrze że mamy tego świadomość. Buberku - cieszmy się że młodzi mają ambicje i chcą wyjezdzać, bo w naszym kraju tak jak mówisz - wszystko jest chore, a politycy ? - beznadziejni to zbyt delikatne określrnie.Żal tylko tych młodych - słabszych, mniej odważnych, siedzą z założonymi rękami i narzekają. Asia - zmarzłaś biedactwo, u mnie trochę cieplej, ale za to strasznie sie błyska i grzmi aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam:)))U mnie dzis lało jak z cebra:(ledwo z pracy doszłam do domu.Reni wspolczuje z tymi palcami,,,,,dbaj o nie aby się nic nie zapaprało. Skorpionik rozumiem Ciebie ,,,Ja tez się bym martwiła,,,,ale sama wiesz ,,,czy mozesz zaufac,,,,, Buber Australia jest bardzo daleko,,,,,i bilety drogie,,,,moze w przyszlosci tak synow lepiej gdzies w Europie umiescic:) Asiu,Maria ,,,,trzymajcie się cieplutko ,,moze na wieczor zrobcie sobie kakao albo winnko grzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Malisanko jakos zapomniałam cos Tobie napisac,,,,,oczywiscie Ciebie tez serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dzisiaj dzien dziecka!Moje dzieciatka zostaly obdarowane buziakami i upominkami a i mnie-juz troszke podstarzalemu dziecieciu dostalo sie duzo serdecznosci i caluskow! Ktos ładnie powiedzial ze\"dziecko jest miloscia ktora slala sie widzialna\"!!Bardzo mi sie to podoba! Dzieki Wam wszystkim za opinie i rady dotyczace wyjazdu corki do Anglii-tak w glebi duszy myslalam tak jak Wy-czyli pozwolic i wspierac tylko....chcialam jakby potwierdzenia , iz myslimy i robimy z mezem slusznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...Toogra.. - winko grzane ?????- nigdy nie piłam. ...Bielunia....Ty żyjesz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni przyczłapałam się do domu o 20, cos tam zjadłam a teraz kombinuję jakby tak już nigdy tam nie wracac. Mam serdecznie dosyć. Oj chyba marudzę - do jutra mi przejdzie.Zaraz idę do gorącej kąpieli. PS. Kot mi zachorował. Dostał 5 zastrzyków ale jest baaaaaardzo biedny. Jutro będzie diagnoza. Albo kleszcze albo zjadł coś wstrętnego bo latal po dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich..............pogoda paskudna a ja bardzo znow zabiegana,mowicie o wyjazdach,bycie matka to ogromny ciezar,ile razy corcia chce gdzies wyjsc lub wyegzekwowac dluzszy czas serce mi dretwieje,i chociaz zawsze wtedy przypominam sobie siebie z tamtych lat ...nic nie pomaga....napiecie rosnie,,,pewnie nie zabronilabym corce wyjechac moze nawet wrecz przeciwnie,wkoncu czlowiek chce zeby dzieciaczki ulozyly sobie zycie jak najlepiej i najwygodniej,ale ten dreszcz niepokoju,,,,wystarczy ze dzieci zbyt dlugo po szkole nie ma a we mnie juz sie budzi lwica i strach i najgorsze ze to jest nie do opanowania................................Biala bedzie dobrze,ja raz kota prawie sztywnego do weterynarza zawiozlam,juz nawet na zaszczyki nie reagowal i sie wylizal(to ma byc na pocieszenie).....................grzane winko--bardzo dobre................................WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała wcale nie marudzisz, tyle godzin pracować, to każdy by miał dość.Dobrze że jutro piątek, więc trochę odpoczniesz, bo chyba nie pracujesz w sobotę. Trzymaj się, szczerze Ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Wpadłem się przywitać i wszystkich serdecznie pozdrowić.Jestem wykończony bo oprócz pracy, domu i codziennych spraw mam kłopot z Niką. Siadła jej psychika. Wpadła w czarna rozpacz, ma totalną depresję. Wmówiła sobie, że się nie uda i rozpacza. Dzisiaj jakoś udało się ją usokoić. Zobaczymy co będzie jutro. Biedactwo.... Śpieszę się bo zaraz wracam do szpitala. Pozwolono mi być przy niej w nocy. Pozdrawiam Was i na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry-juz piatek :) ;)-wiec jutro luzik i odpoczynek! ERLEND hmmm mysle sobie o Twojej Nice......Wiesz?Dla Ciebie to zadne pocieszenie ale ...kobiety z takimi problemami z donoszeniem ciazy tak reaguja.Po pierwsze burza hormonow je tak rozstraja a po drugie-Nika baaaaardzo chce ale BOI sie uwierzyc,ze wszystko slonczy sie szczesliwie!...Sam z pewnoscia wiesz,ze gdyby teraz dzieciaczki przyszly na swiat -to jest WIELKIE prawdopodobienstwo (100 procent to nawet w \"zdrowej ciazy\"lekarz Ci nie da)ze wszystko i z mama i dziecmi bedzie dobrze!!!!!!! Sam wiesz najlepiej co robic bo ja kochasz.Badz z nia -tylko tyle i az tyle!To bardzo pomaga kobiecie,daje poczucie bezpieczenstwa .Zreszta w takich chwilach kobiecie najlepij gdy jest \"zamknieta\" i tulona w \"klatce\" mezowskich kochakacych ramion.:) Kazdy dzien a wrecz kazda godzina to rosnace szanse dla Waszych dzieci-dla nich MUSI byc spokojna .......Oboje dacie rade ! Zobaczysz!!!!!!!Nikkus pewnie tego nie przeczytasz....ale blagam Cie sproboj \"wylaczyc\"te czarne mysli....lepiej juz NIC nie mysl byle nie na czarno!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam Cie i naprawde w myslach trzymam kciuki za Was bardzo mocno i stale!!!!!Erlend a Ty jestes dzielny i wspanialy facet!Mozesz stanowic wzor dla innych przyszlych ojcow!I chce Ci to powiedziec-jestes naprawde bardzo dobrym i wrazliwym mezczyzna!!!!!:) Biala nie martw sie o kota!Koty sa bardzo szybko regenerujacymi sie zwierzakami......zreszta sama pisalas ,ze jest wyjatkowy i dziwny...zaskoczy Cie jeszcze nie raz!:) ;) Pozniej napisze wiecej..zmykam na moj napoj zycia.......kawke astre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! POZDRAWIAM :Skorpionka Asię, Marię NIKĘ ...ERLEND - wiem że Ci ciężko, napewno robisz co możesz, nie jest to latwe, nie da sie tak na rozkaz zmienic psychiki. Zona sie martwi i trudno sie dziwic, ale chociaz Ty sie nie poddaj.Jestes jej potrzebny usmiechniety i pewny siebie. ...Ona - gdzie Ty sie zapodzialas, nie odzywasz sie do nas, co sie dzieje ??? ...Kalusia - a co z Toba ???- daj chociaz znak ze zyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już piątkowo :) Uff jak wspaniale że już jutro sobota i laba!piszę z pracy bo w domku mam małe problemy z komputerem ale myślę,że niedługo będę pisać więcej do Was moje Kochane 🌼 U mnie dziś słoneczko świeci i mam dobry humor.Pewnie zaraz mi się popsuje bo do 15 znajdzie się z pewnością jakiś niemiły klient,który nie płaci abonamentu za telefon i jeszcze z wielkim\"pyskiem\" przyłazi,że wezwanie do zapłaty dostaje... Biała- mam nadzieję,że z kotem już lepiej.Trzymam kciuki aby z tego wyszedł. Miłego dzioneczka Wam życzę... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i o zdrowie pytam jak tam wasze samopoczucie?:) Erlend Nikunia trzymajcie się bardzo Was prosze bo mi jest bardzo smutno jak czytam to co sie dzieje u Was.Błagam! ma być wszystko dobrze i już! Eh życie... Mam serdecznie dość już takiej pogody u mnie było na minusie..,a mamy maj,czy tam u góry też coś się poplątało już?Nawet w ogrodzie nie mozna sobie posiedzieć i powdychać zapach kwiatków. Biała co się dzieje?Czy już troszke lepiej sie czujesz? Re-ni każdy ma zalety i wady trzymajcie się cieplutko i dużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisankaaa Ty majowa dziewczyno-mamy czerwieccc....u nas piekna pogoda,sloneczko swieci,doladowywuje sie melodia z filmu\"Grek Zorba\" i czardaszami i pichce smacznosci na przyjazd corki......pralka naprawiona ....a Mamcia szczesliwa!Reety jak niewiele kobiecie potrzeba do szczescia....:) ;)(czasami....hha ha ha) Biala co z TOba?Czy to aby tylko kot chory nie Ty? Maria nieuprzejmi i niecierpliwi interesanci potrafia uprzykrzyc zycie..oj potrafia.....Ja to czasem zartuje do takich...\"no i po co sobie hodowac wrzod zoladka i podnosic cisnienie? Czesto \"ochladzaja cie \"szybko i z usmiechem mowia\"no fakt,ponioslo mniee...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria myśl pozytywnie, napewno trafią Ci się klienci co w piątek mają lepszy humor. ..Ja chodzę dziś po domu jak śpiąca królewna, ale biorę się w garść, zaraz muszę się zbierać do Przychodni i odsiedzieć swoje.Jakies dziwne zwyczaje tam panują, bo nie ma numerków, tylko kolejność przyjścia się liczy. ..Malisanka -no właśnie, poprzestawiało się i to nieżle. Zima była wyjątkowo długa, w dodatku maj chłodny, możemy się tylko pocieszać że czerwiec będzie piękny. Skorpioś..mozesz zdradzić co za pyszności ???,mój syn tez dziś przyjeżdża i brak mi pomysłu na jakieś jedzonko. ..Bielunia - uśmiechnij się do nas,pomachaj chociaż zza węgła:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Jeszcze żyję ale mam straszne urwanie głowy i \"zabrak czasu\". Kot rano wyglądał całkiem żle. Juz dostał następne 5 zastrzyków. wet powiedział, że chyba z tego nie wyjdzie...... po południu zapadnie decyzja co dalej. Córcia wysłała sms-a, ze zaczął pić i chodzi więc mamy nadzieję. Erlend-wytrwałości chłopie. Biedna Nika. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni corcia uwielbia salatki wiec robie salatke z tunczyka z ryzem i salatke z szynka i ananasem...a poza tym kurczaka w sosie musztardowo-olejowym! Niech dziecie sie pozywi troszke.Opowiadala mi kiedys jak niosla z bractwem z akademika 10 kg wory z ryzem bo byly w promocji,,,a potem jedli ten ryz na rozne sposoby az w koncyu im tak zbrzydl,ze nie mogli na niego patrzec a co dopiero jesc!!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️jestem szybko i w przelocie-właśnie pieką mi się 2 ciasta -jutro mam gości, a za godzinkę spadam na imprezkę, u nas strasznie zimno brrrrrr..., całuski dla wszystkich, spadam pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×