Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalinka21

Błagam odpowiedzcie umieram ze strachu !

Polecane posty

Kochałam się z chłopakiem . :( mam dni płodne , on mi robił palcówke i niepostrzeżenie włożył penis który był suchy , nie było na nim żadnego płynu bo chwile wczesniej bawilam sie nim recznie ,że tak powiem i sie troche podsuszył :( partner włożył mi go na dosłwnie 3 machniecia ze tak sie wyraze i teraz umieram ze strachu ze moge być w ciąży :( czy to możliwe ?? wytrysk nastapil jakies 15 minut pozniej kiedy bawilam zie ze tak powiem jego penisem recznie wiec nasienie sie nie dostalo jednak moge być w ciąży ?? :( piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales tykurwisko.
wczesniej nie bylo pomyslec?? teraz strach !!!!!! wyuzdana dziwko co ty tu opisujesz takie intymne rzeczy rzygac sie cche.....zycze dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie takim rodzicom jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales tykurwisko.
wczesniej nie bylo pomyslec?? teraz strach !!!!!! wyuzdana dziwko co ty tu opisujesz takie intymne rzeczy rzygac sie cche.....zycze dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie takim rodzicom jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales tykurwisko.
wczesniej nie bylo pomyslec?? teraz strach !!!!!! wyuzdana dziwko co ty tu opisujesz takie intymne rzeczy rzygac sie cche.....zycze dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie takim rodzicom jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie rozumiem
akurat jestem w takiej samej sytuacji, do okrsu prawidłowo 2 tyg ... chyba sie wykoncze.... kilka dni temu "bawiłam sie" z chłopakiem, wszedl we mnie na troche, ale nie było zadnego wytrysku ... nie mniej jednak był we mnie .... byłam tydzien po okresie .... a co do wypowiedzi ales tykurwisko.---> trzeba było sobie darowac, zdarzaja sie takie chwile, uczucie podniecenia ... emocje biora gore...nie mysli sie wtedy (choc wiem ze to bład i teraz juz bede miała nauczke...mam nadzieje ze skonczy sie tylko na słowach ....) ... po twojej wypowiedzi mozna sadzic ze nie wiesz co znaczy zapomniec sie na chwile ... jestesmy tylko ludzmi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ja cie rozumiem : mam nadzieje ,że będzie dobrze choć ja umieram ze strachu :( napisz mi maila i w nim twoje gg albo aders mailowy a ja się jutro odezwe : tiziano403@wp.pl umieram ze strachu :( ❤️ całuje PISZCIE Dla mnie ciążą byłaby teraz tragedią :( wiem ze niemądrze zrobiłam ale to była chwila :( PISZCIE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj katalinka21
nie -nie jesteś w ciąży jeżeli wytrysk był na zewnątrz-to nie jest tak szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie rozumiem
a co z ta wydzieliną ktora wydziela sie facetowi podczas podniecenia .... ma przeciez jakas ilosc plemników ... sladowa ale zawsze...czy to wystarczy zeby "wpasc" ... nie jestem przekonana na 100% ale nie miałam dni płodnych...chociaz to i tak mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj katalinka21
truskawa wal się!!!!!!!!!!!! może tak łagodniej jak już tu wlazisz,młodzi ludzie są jeszcze głupiutcy uczą się na wlasnych błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj katalinka21
nie wydzielina jest nie grozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie rozumiem
ufff zawsze jakas nadzieja ;) dzieki....ale i tak do czasu okresu (mam nadzieje,ze sie doczekam) bede czuła sie jak na szpilkach ... nie mniej jednak troche sie uspokoiłam NIGDY WIECEJ TAKIEJ GŁUPOTY!! Nawet chwile takiej przyjemnosci nie sa warte tego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj katalinka21
dziewczyny używajcie tabletek lub innych zabezpieczeń -zal młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuierhyjksf
nie bedziesz w ciazy nie ma obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie bede :( ale umieram ze strachu , już nigdy tak nie postąpie :( piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nie będziesz w ciąży też w ten sposób często zabawiam się ze swoim mężczyzna bo wolę wolimy to niż gumkę i nie mamy dzieci tzn. wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Liżę odbyty kuropatw i gęsi wędrownych w nadziei że zarażę się wirusem H5N1 i zakończę swój bezsensowny żywot. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ktoś tu podszywa się pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis nie przejmuj się na głupote innych i tez teraz moją nie znajdziesz rady zauważyłam ze to podszywacz całuje mimo wszystko boję się ,że jestem w ciąży :( całuje ..❤️ pozdrawiam PISZCIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spływaj nudziaro
zabezpieczaj się :P zrob sobie test,l idz do lekarza i przestan pieprzyc glupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nudziarą a to ,że sie martwie to rzecz ludzka ,życze Ci kimkolwiek jesteś takiego stresu jakiego teraz doświadczam , widac ze jestes płytkim człowiekiem ! Piszcie kochjani ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezzzzzz
raczej nie jestes w ciazy,nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja tez : wszystko sie okaze dziekuje za wypowiedz ❤️ ale ciekawa jestem waszego zdania dlatego kochani piszcie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
na pewno nie ejsteś w ciązy.najlepiej jednak bedzie jak pójdziesz do ginekologa po tabletki antykoncep-cyjne.Pozdrawiam cieplutko , buziaki .NIE MARTW SIĘ W CIĄŻY NA 100% NIE JESTEŚ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie uwagi jak :\" wkurzasz mnie szmaciaro \"nie bede już reagowac !! widać masz człowieku straszny kompleks skoro z wyzwiskami od razu się przyczepiasz nie umiesz normalnie przeprowadzic rozmowy bo najwyrazniej twoj poziom inteligencji tylko na takie słowa pozwala ! jeżeli myślisz ,że takim czymś zabłyśniesz to sie mylisz tylko płytcy oraz niewychowani ludzie tak się wyrażają , największe prymitywy do jakich się zaliczasz. żegam !! a Wy kochani piszcie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kochana
spierdalaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
naprawde nie jesteś spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie jest jasnowidzem
macicy twojej nie widzi, to ci mają pisać. Albo jesteś w ciązy albo nie. Dostałaś tyle odpowiedzi, że o czym jeszcze pisać? Idź zrób test, a potem po lekarza po tabsy, kup chłopakowi prezerwatywy, aby potem lamentów nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×