Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Ja byłam na 5ciu zabiegach VACU w Atlantis Poznań. NIE POLECAM. Pani Daria - ignorantka, brak zainteresowania klientką, tylko panowie ją interesują. Nikt nie poinformował mnie że przy zabiegu trzeba pić wodę, nie powiedzieli jak się ubrać i jakie są przeciwwskazania. Za to maszynę mają przestarzałą, dziura w bieżni hacząca się o stopy podczas ćwiczeń oraz temperatur w srodku nie do wytrzynmania. Zwróciłam uwagę na co dostałam od Darii ironiczną odpowiedz, że widocznie się na to urządzenie nie nadaję.!!! Jeszcze nikt mnie tak nie potraktował. Dlatego zrezygnowałam. Będę chodziła w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 2 Kraków
hej, jestem z Krakowa i wybrałam studio przy ul. Urzędniczej.. Mają tam trzy maszyny a do tego świetną platformę wibracyjną do rozbijania tkanki tłuszczowej. zakupiłam karnet łaczony na maszynę vacu i platformę jestem już 3 kg lżejsza dzisiaj mam ostatnie ćwiczenia i kupuje następną serie:) Rozmawiałam z klientkami studa, niektórym udało się schudnąć nawet 20 kg, świetne efekty można uzyskać ale systematyczność w ćwiczeniu to podstawa.. Nie zwlekajcie więc lato za pasem:) Życzę wszystkim świetnych efektów a przede wszystkim wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu pasuje znów sie wypowiedzieć ;) Więc jestem już po 23 zabiegach, jeszcze jedno wejście przede mną, a potem biore karnet na siłownie. Po 23 zabiegach efekty takie: Lepsza kondycja Super ujędrnione pośladki W obwodzie raczej znikome ślady odchudzania ( jakieś 1-2 cm ) Natomiast w wadze schudłem 9,5 kg :) normalnie cud :P waże teraz 75 kg :D Oczywiście nie obyło się bez zmiany diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNA P
Otworzono w Piasecznie super miejsce z urzadzeniami na podcisnienie przy stacji Lotos, chodze tam i korzystam tam z zabiegów - efekty rewelacyjne, miejsce rewelacyjne. Polecam z czystym sumieniem osobob, które chca troszeczkę zgubic. Adres dla zainteresowanych to www.figuramarzen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa08
Mam prośbę do kasi2007 - podaj jakieś namiary na Wadowicką (telefon, stronę www)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dziś zapisałam się na Karnet treningów na Vacu Well w Szczecinie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. To coś czego oczekiwałam. Miło, kameralnie, sama dostosowuję tempo a na ścianie lecą sobie teledyski :) Super sprawa nawet nie wiem kiedy mi zleciało pół godziny. :) Spociłam się niemiłosiernie nawet przedramiona które w zasadzie nie pracują bo są poza urządzeniem.. były mokre :) z czoła mi kapało a pod pachami i na plecach to lepiej nie mówić.. będę chodziła 2 tygodnie 6 x na tydzień.. karnet na 12 wejść kosztuje 150 zł. Moim zdaniem... opłaca się.. co można zrobić za 150 zł? kupić dwie kolejne pary spodni w rozmiarze XXXXXXXL??? to już wole wydać nawet 300 na taki trening i zmieścić się w te dwadzieścia par które za ciasne wiszą już w szafie a które bardzo lubię. Za dwa tygodnie zgłoszę się by opowiedzieć o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa08
Witam ponownie. Dziwna sprawa - otóz pełna chęci udałam się w sobote na ul. rzeźniczą aby wykupić sobie karnet i niestety nikogo tam nie zastałam a rzeźnicza 3/15 to mieszkanie prywatne ??????????????????????????????????????????. Następnie lekko podlamana pojechalam na wadowicką i ...... wogole tam nie slyszyli o żadnym vacu well :(. Miłe Panie (i Panowie) czy niesłyszyliście w takim razie o innym miejscu z vacu w obrebie Podgórza starego????????. I czy ktos z was chodzi na Rzeźniczą??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefik71
witam serdecznie !!! zapraszam wszystkie panie z woj.podlaskiego(SOKÓŁKA) na cwiczenia wyszczuplajace na urzadzeniach--vacu line--,vibra line,body roll oraz do skorzystania z kabiny termicznej,mila atmosfera,widoczne efekty i przede wszystkim przystepne ceny!!!!,duzo gratisow dla stalych klientow !!!!!-przekonaj sie sama..... POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA W STUDIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO EWA O8. KRAKÓW UL. WOLSKA7 (PRZECZNICA Z WIELICKIEJ ZA NOWOSĄDECKĄ). MAJĄ TEŻ VACU. TEL.12/357-55-09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewendejs13
Polecam zabiegi na rollenach w Studio Figura!Cellulit znika naprawdę!!Moje nogi(i nie tylko) nareszcie zeszczulpały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyAsia
Witamy! Chciałybyśmy zaprosić wszystkie Panie z terenu Podhala do nowo otwartego Studia Modelowania Sylwetki w Nowym Targu przy ulicy Kilińskiego 5A. Posiadamy dwa urządzenia Vacu Fitness i najnowszego Turbo Sonica.Zapewniamy miłą atmosferę.Tel. kontaktowy 018 542 4002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi75
Polecam wszystkim paniom Studio Modelowania Sylwetki w Nowym Targu.Bardzo miła obsługa a rezultaty zabiegów naprawdę super.Już po czterech wejściach na Vacu Fitness i Turbo Sonic zauważyłam znaczą poprawę mojej skóry.Zmniejszył mi się cellulit na udach i zwłaszcza na pośladkach.Moja kondycja jest wyśmienita a problem a wstawanie ranne nie stwarza mi żadnych problemów.Posiadam więcej energii i chęci do życia:) Pozdrawiam wszystkie miłośniczki odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesli ktoras z Was mieszka w okolicy Krowodrzy, to zapraszam do Studio Figura na Wybickiego 17, vacu line - bieznia, rollen masaz, limfodrenaz, sauna na podczerwien - wszystkie te urzadzenia razem wziete rewelacyjnie dzialaja na cellulit, zmniejszenie cm w obwodach, ujedrnienie skory itd. Do tego kameralna, kolezenska atmosfera. www.figura.krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna073
Do ewa08. Czy ty nie pomyliłaś rzeźniczej z Urzędniczą 26? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chce zapisac sie na body space...u mnie w lublinie koszruje to 390zł..powiedzcie prawde czy po tym w ogole sie chudnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zobaczylam,dzis byl drugi raz.spocilam sie jak szczur z kanalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa08
Mam pytanie do Akimury - kiedy planowane jest otwarcie na Wadowickiej??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsago
witam dziewczyny czy wie ktoras gdzie w BIELSKU-BIALEJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
witam vacuwellki:) sama korzystam z tego sprzetu,narazie jeden karnet za mna ale efekty jak dla mnie super:)3 kg mniej ,bioderka -2,brzuszek-3.tak sie zachwycilam tym sprzetem,ze postanowilam sama otworzyc taki punkt oraz dolozyc rollmasaz.po wstepnym rozeznaniu stwierdzilam ze kabaty beda najodpowiedniejszym miejscem,wiec jesli sa dziewczyny zainteresowane tym rejonem to mam nadzieje ze juz niebawem ruszymy:)mysle rowniez o zatrudnieniu dietetyka,wszystko razem wziete moze zdzialac naprawde duzo... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zaczynam moje zmagania z vacu well od przyszłego tygodnia. Martwi mnie tylko jeden fakt - dziewczyny skoro odradza się korzystanie z tych urządzeń podczas okresu to niby jak zachować tą ciągłość ćwiczeń? Proszę napiszcie co o tym myślicie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sadzicie na temat brania l-karnityny podczas takiego wysilku..? moze wiecerj sie spali..po 15 zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
jest wrecz zalecane.na godz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje sie ja w aptece? czy gdzies w clubach fitness?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawde dziala,,bylam piaty raz a juz widac efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota_
Serio? A konkretnie to jakie efekty? No i jak to faktycznie jest z tą miesiączką?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio..spodnie sa luzniejsze poza ttym to widac...pani mowila mi ze niekotre dziewczyny cwicza podczas miesiaczki,wiesz to zalezy od Twojego samopoczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota_
No to super, swego czasu zastanawiałam się czy sie na to nie zapisać, ale jakoś tak mi minęło. Ale teraz chyba się zdecyduje. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
oj sa sa efekty,ale najlepiej miec ciaglosc w cwiczeniach.pierwszy karnet najlepiej codziennie a drugi co drugidzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota_
a ten karnet to po ile takich seansików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×