Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Agnes27
Witam, Zapraszam do nowo otwartego Studia GABINET PIĘKNEJ SYLWETKI VACU WELL ® Tylko Dla Pań! GDAŃSK-MORENA ul.Marusarzówny 2 tel.058 348 88 88 kameralne wrunki dodatkowo posiadamy urządzenie Body Coach plyta wibracyjna NOWOCZESNE URZADZENIE Do formowania sylwetki, 15 min. zastepuje 90 min. wyczerpujacych cwiczen na silowni. Atrakcyjne ceny ZAPRASZAMY! www.vacuwell.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIASTO PIĘKNA
WITAM!! DLA WSZYTSKICH ZAINTERESOWANYCH Z GDYNI, POLECAM, SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ MIASTO PIĘKNA!! VACU, ROLLETIK, ELEKTROSTYMULACJA- WSZYSTKO ABY SCHUDNĄĆ I POPRAWIĆ SYLWETKĘ DODATKOWO NOWOCZESNA KOSMETYKA TWARZY WWW.MIASTOPIEKNA.PL TEL 058 661 40 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokcia
To naprawdę działa. już pogodzilam się z moim celluitem i w nic ne wierzylam ale jestem zachwycona bo zmierzyłam się i śmiem twierdzić że dość że prawie zaniknął mi cellulit to najważniejsze że mam mniej w pasie 3cm w biodrach 5 cm .Jestem po 11 treningach i mam nadzieję na więcej bo teraz kupię 20 wejść u przemilej wlaścicielki na ul . Rzeżniczej .Zresztą piękne studio ! Wreście ktoś pomyślał nie o praktyczności i tandecie plastikowej ale o poczuciu piękna wnętrza jakie może być w takim studiu i to w krakowie !! krakowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze dolaczylas do grona osob zadowolonych z tych cwiczen ja juz jestem od tego uzalezniona pani w Gdanskudaje mi juz specjalna cene bo chodze juz bardzo dlugo i tez mam super efekty wyglad skory jest niepowtarzalny kondycja tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MagdaMagda_
Witam Jeśli chodzi o Wrocław to ja chodzę do Kenii na Grabiszyńskiej. Namiary znajdziecie tutaj: www.kenia.wroclaw.pl Ja polecam vacu wella i to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa-grochow
Jest jakis salon vacu-well na grochowie w W-wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! Serdecznie zapraszam do STUDIA PIĘKNEGO CIAŁA. Salon mieści się w Warszawie na Ursynowie, przy samej stacji metra Kabaty!!! Mamy najnowsze maszyny, do tego oferujemy rollmasaż ( w połączeniu z vacu wellem daje niesamowite efekty), elektrostymulację mięśni, masaż podskórny i ssący. Wszystkie te zabiegi skutecznie pomagają w walce z cellulitem!!! Żebyście czuły się jeszcze piękniej oferujemy pełną kosmetykę, manicure, pedicure, tipsy, parafinę, hennę. adres: Studio Pięknego Ciała ul: Wańkowicza 1 lok U1 22 89 437 89, 511 900 115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z krakowa
Jestem b. zadowolona ze skutków biegania w kapsule. Ta nowa maszyna jest rzeczywiśćie lepsza n bo wrócilam do moich starych jeansów które byly już za małe . A to skuces wielki. Pozdrawiam 2-gi karnet bieżcie acha i tylko systematycznie chodżcie.! hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mujer
Witamy serdecznie wszystkie Panie, tak Klientki jak i właścicielki innych Salonów ! Pragniemy serdecznie zaprosić do studia urody La Mujer które mieści się w Krakowie przy ul. Stachiewicza 9 ( azory). Posiadamy bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów na twarz oraz całe ciało,masaże a także manicure, pedicure, tipsy. Dla osób odchudzających się posiadamy najskuteczniejsze urządzenia dostępne na rynku jak : POWERSLIM STUDIO, ROLLEN ( super lux), VACUFIT ( najmocniejszy) oraz ELEKTROSTYMULACJE. Przez cały okres karnawału mamy promocje m.in. karnet 11 wejść na rollena za jedyne 159 zł karnet 11 wejść na vacufit za jedyne 259 zł oraz wiele innych. Zapraszamy bardzo serdecznie! Pozdrawiamy Inne Salony i przypominamy że o konkurencji mówi się dobrze albo wcale :) Zespół La Mujer www.la-mujer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
Ja chodze na Vacu Step w Szczecinie (Mazowiecka 13). Po pierwszym tygodniu -6cm w talii, -3 w udach, a w biodrach -5! jestem happy z rezltatow i cwicze dalej, wlasnie zaczelam 3 tydzien. Moja mama zartowala i smiaja sie, ze to nic nie da, ale jak mnie zobaczyla to nie mogla uwierzyc. Zmierze sie ponownie po 3 tygodniu i zobacze jak mi idzie! ale wycisk niezly, wychodze mokra jak mysz, nogi jak z waty, ale nie czuje zmeczenia, nawet jest to przyjemne. Cwicze 5 x tyg po 30 min ;-) Zaszczepilo to we mnie chec do prowadzenia bardziej aktywnego trybu zycia, chyba przeprosze rzucone w kat hantle, step .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM KTORZY WYPOSAŻYLI SWOJE STUDIA W NASZE URZĄDZENIA, VACU WELL ® ORAZ PANIĄ KTÓRE Z NICH KORZYSTAJĄ SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI FIRMA Vacu Well www.vacuwell.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków ul. Urzędnicza 26
Najserdeczniejsze życzenia, cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wiele radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów a waszych pięknych duszach wiele sentymentów.. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok. Tego życzy wszystkim klientkom obecnym i przyszłym oraz właścicielom innych salonów Studio Pięknego Ciała M. Lewandowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z krakowa
WITAM ! Chodzę na odchudzanie na ul. Rzeżniczą o czym wczesniej nie napisałam. VACU POWER -super efekty ! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba2
a byl moze ktos na chomiczowcce/???? na conrada???i mam pytanie czy brzych da sie odchudzic...bo tluszczyku najwicej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sędzina
witam, czytam wasze spostrzezenia i zastanawiam się kto to pisze, np. zadowolona z krakowa jesli jesteś zadowolona z Vacu Power co co robisz w kafeteria Vacu Well ? przyznaję ze w polsce mamy dziwne formy reklamy nowo podrobionych produktów takich jak wspomniany Vacu Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekZkredkowa
A co? Po zmianie ministra sprawiedliwości w Sądzie nie chodzicie już zadowoleni?? Skończyło się?? Cóz to za sflustrowana sędzina, która albo kupiła lustro, albo jej asesor powiedział że gruba jak beka. Do roboty!!!! Po tym sie chudnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sędzina ma rację
to forum vacu well to jedyne i orginalne urządzenia nawet laik widzi, że pani z rzeźniczej biznes nie wypalił i sama sobie wystawia opinie pod przkrywka zadowolonych klientek. wszystkie vacu fity, vacu liny i inne powery niech reklamują sie na swoich stronach! piękne studio to nie wszystko liczy sie oryginalny i pożądny sprzęt oraz naprawdę zadowolone klientki. DLA VACU WELL NIE MA KONKURENCJI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Gdynia
Nie rozumiem dlaczego na tym forum dochodzi do takich sporów? Czy Wy Ludzie jesteście zazdrośni o Panią z Krakowa? Zyczę jej jak najlepiej. Ja również prowadzę podobny biznes i to naprawde niełatwa sprawa. Z doświadczenia też wiem, że dużo się traci przez nieżyczliwośc i zazdrośc ludzi. Wszystkim właścicielkom życzę powodzenia w biznesie a klienkom zadowolenia i rewelacyjnych efektów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze najpierw sprawdzicie
Vacu power to model Vacu Well nic innego jak nastepca Vacu Well V-1000 Vacu Power to poprostu model V-4000. Błagam ludzie najpierw sprawdzcie a potem piszcie A jak komuś mało niech wejdzie na stronę www.vacuwell.pl i przeczyta pierwszą stronę, wystarczy nagłówek do tego nie trzeba studiów wystarczy podstawówka. Do Pani sędziny to się nazywają fakty a nie poszlaki!!! Pozdrawiam krakowskie studia nie dajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmowczynie, kobiety forum sluzy wymianie pogladaow jesli chodzi o efekty w cwiczeniach na urzadzeniach vacu a nie do antyreklamy lub klutni dorosle przezciez wszystkie jestesmy ,prawda?pozdrawaim wszystkie Panie cwiczace i chcace cwiczyc wszytskiego dobrego w Nowy Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
Witam. Pozdrawiam Panią sędzine.Jestem właścicielką Vacu Slim na Rzeżniczej. Interes na początku (w pażdzierniku) nie najlepiej się kręcił,ale teraz jest coraz lepiej niedługo będzie stojące solarium. Dziękuję wszystkim za życzliwe słowa, a panią sędzine zapraszam na VacuPower V-4000, albo jak woli VacuVell. Przy okazji składam wszystkim klubowiczom najserdeczniejsze życzenia noworoczne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia e-g
Gdzie mozna spotkac takie cudo w Elblagu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola.A.
Od 15 stycznia mam wykupiony karnet na to urządzenie . Chcę zjechać 6 kg . Czy jest szansa przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny przez przypadek natrafiłam na to forum szukając więcej informacji na temat Vacu. Fajne jest, bo dowiedziałam się paru datkowych rzeczy. Nie wiem dlaczego ale nie ma tu wzmianki o moim studiu w Krakowie do którego chodzę (może dlatego, że jest nowe i działa od niedawna) Wybarałam się tam, bo dostałam ulotkę na weekend otwarty. Wypróbowałam sobie wtedy wszystko za darmo :-) Fajna sprawa. Polecam wszystkim z Krakowa. Studio jest na ul. Wolskiej 7. Mają tam nie tylko Vacu ale też Rolleny (takie urządzenia do masażu), Lomfodrenaż i siłownie dla kobiet gratis do karnetów. Jak jesteście ciekawe to więcej znajdziecie na ich stronie: www.studiofigura.net.pl Mnie sie bardzo podoba, bo urządzone jest ciepło w moim stylu. Jest dużo miejsca. Ja mam blisko więc tam chodzę. Kobieta też mi doradziła pierwszą serię na Vacu intensywniejszą, żeby było widać lepsze efekty. Zobaczymy. Póki co mam dużo zapału i chodzę tam regularnie. To wprawdzie moja subietywna opinia na ten temat ale po to tu jesteśmy, żeby się nimi dzielić :-). Generalnie uważam, że niektóre posty i wzajemne atakowanie się są tutaj nie na miejscu. Nie temu chyba ma służyć to forum. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim i sobie dużo zapału w Nowym Roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zainteresowana
A czy ktoś wie, czy w Częstochowie jest vacu well? Jeśli tak to gdzie i ile kosztuje ta przyjemność? :) Bardzo proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada21
dziewczyny zdecydowanie polecam :) rewelacja , pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta74
a w bochni jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta74
albo moze niedaleko bochni? pozdrawiam wszystkie szczesliwie odchudzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×