Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość sisQ
we WROCŁAWIU na ul.Porannej (krzyki) jest nowootwarte studio gdzie mają dwa urządzenia vacu fit - bieżnie i steper.Karnet 10 wejść kosztuje 220 zł. Oprócz tego łóżko do hydromasażu na sucho i kabinę termiczną na podczerwień. Polecam serdecznie --> www.bodyfitstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z krakowa
HEJ !! Wczoraj zakończyłam 2 karnet spacerków a wlaściwie biegów w vacu power i czuje się jak "młody Bóg".Wyjazd w góry i deska już mnie nie przerażają .A najważniejsze że zmieszcze się w stare spodnie ktore kupilam w tamtym sezonie !!!! oplacalo się pomęczyć się w tej kapsule!! Myślę że najważniejsza jest silna motywacja aby byly oczekiwane efekty. pozdrawiam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asior z Gorzowa Wlkp.
Witam serdecznie. Jestem z Gorzowa Wlkp. i pilnie poszukuje studia vacu well. Czy ktoś może mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzów Wlkp.
Witam Jestem z gorzowa wlkp. Próbowałam bieżni i stepa w podciśnieniu . Uważam że jedno i drugie przynosi efekty ale mimo tego że po pierwszych treningach step wydaje się bardziej wysiłkowy wybrałam stepa. Na bieżni obwody malały ale ciało nie nabierało "formy" Po treningach w stepie obwody były mniejsze a ciało stawało sie pięknie wymodelowane. Nie mówię o muskulaturze tylko sportowej zdrowej sylwetce. jestem po operacji kolana i dawałam sobie świetnie radę zarówno na bieżni jak i w stepie. Ważne jest to żeby znać swoje możliwości i nie obciążać niepotrzebnie organizmu ponad jego siły. ja ćwiczylam przez cały czas w ciśnieniu ok 27 i efekty były rewelacyjne . w studio w którym ćwiczyłam wcześniej babki zawsze ustawiały mi na 30 i odczułam to w kościach :) ale nikt mnie nie poinformował ze może być odrobinę mniej. Grunt to trafić na taki gabinet w którym nie tylko liczy się kasa za kolejny karnet ale przede wszystkim klientka . Życzę wytrwałości Kapsuły naprawdę działają. Z rozmiaru 42 spadłam do 38 i nie widać po mojej skurzę że kiedyś byłam naprawdę wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzów Wlkp.
Asior Studio jest przy Kossaka podaje tel 957213 439 Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje karnet
w Gorzowie oczywiscie? tez chetnie zrzuce to TU to TAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzów Wlkp.
W studio do którego chodze tzw. duży karnet kosztuje 360 to są 22 wejścia. Tam od początku ceny sie nie zmieniaja a nie raz jest taniej a potem dużo drożej. Ale mają rabaty i i dokładają zabiegi. To nawet jak gdzieś jest taniej to i tak się opłaca Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Moim zdaniem vacu jest super sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej i uzyskanie ekstra szczupłej i jedrnej sylwetki :) oczywiscie jest to sprawa indywidalna ale mi wystarczyła jedna seria tzn 11zabiegów tyle ile jest na karnecie plus jedno wejście gratis na spróbowanie :) na poczatku chodziłam czesto dla uzyskania lepszego efektu :) teraz kupiłam drugi karnet i chodze sobie 2razy w tygodniu dla utrzymania tego co osiagnełam :)Jesli chodzi o Kraków to ja wybrałam studio na ul Racławickiej 26.gdyz mam tam dobry dojazd i zero problemów z parkowaniem jesli ktos porusza sie autkiem:)a poza tym moge przy okazji skorzystać z Solarium,kosmetyczki i fryzjera :) buziaczki Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katk1401
Hej - ja zaczęłam w poniedziałek - kupiłam sobie karnet na 10 zabiegów na 40 urodziny - jak myślicie da to coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa33
ul.Racławicka 26 tel 012 294 32 78,będę polecać gorąco ponieważ pracuje tam cudowna dziewczyna ,dzięki której pozbyłam się kompleksów.Namówiła mnie na kupno 3 karnetów i teraz jestem "fit".Mogę chodzic na basen i nie wstydzę się rozebrać.To działa,tylko trzeba przez tylko jeden miesiąc być systematycznym.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa33
..a to prawda, otworzyli tam super fryzjera, tez warto spróbować, super strzyżenie!!!!!!i kolory też jakich nie robia nigdzie.Polecam.I jest też tam Studio Tańca.Wszystko w jednym miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaod
Czesc :) Chcialam zapytac dziewczyny z Wawy, do ktorych salonow chodzilyscie/chodzicie? Jaki jest obecnie koszt karnetu i czy macie jakies gratisy/znizki? Pozdrawiam, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.A
Ja w Warszawie chodzę na Bemowo . Kupiłam jeden karnet 10 weść za 200 zł . Teraz jest promocja i wykupiłam następny 20 wejść za 300 zł . Panie bardzo sympatyczne i ogólnie jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 31
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Chodzę na VACU LINE od 2 miesięcy.Byłam już 18 razy.ciało mam trochę bardziej jędrne,ale to raczej wszystko.Mam wrażenie,ze korzystam z jakiejś innej maszyny,niż Wy.U mnie są tylko 3 programy,nic nie wiem o jakichś nachyleniach.Pani,która to prowadzi,powiedziała,że program 2 jest odchudzający(do 6 km/h) , a 3 typowo kondycyjny i rozbudowujący mięśnie(do 7 km/h) i to wszystko.Poradziła,abym ćwiczyła raz na 2 raz na 3,nie powiedziała tez o krótkich spodenkach itd. Po Waszych wypowiedziach obawiam się,że nie mam do czynienia z profesjonalistką,a może ta maszyna jest jakaś stara lub podrobiona.Niestety mieszkam w Koszalinie i nie mam dużych możliwości w tym zakresie.Mam malutkie dziecko i tylko w tym miejscu pasują mi ćwiczenia.Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,jutro idę kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Shaya** URZĘDNICZA
hej..od kilku dni prawie codziennie odwiedzam to forum i szczerze muszę powiedzieć, że niektóre komentarze mnie po prostu powalają...jedne śmieszą, inne wprowadzają w taki stan, ze nawet nie umiem go nazwac.. Zaciekawiły mnie zwłaszcza komentarze odnośnie studia na ul. Urzędniczej..Przeczytałam komentarz jednej z pan na str 13..i w sumie chyba właśnie dlatego zdecydowalam się dodać swoją opinię.. Od kilku dni jestem klientką tego studia, ale absolutnie nie chciałabym żeby zabrzmiało to jak reklama, bądź jakakolwiek forma obrony..Bo wszystko co znajduje się poniżej to najszczersza prawda.. Wybrałam to studio nie tylko dlatego ze bardzo blisko mieszkam, ale(i tu ku zdziwieniu wszystkich oczerniających to studio) tez dlatego że chciałam sprawdzic, to niby wątpliwej jakości studio.. Pierwszy dzwonek..w drzwiach powitała mnie bardzo sympatyczna pani..w zasadzie poszłam najpierw po to żeby zobaczyc jak to wszystko dziala..ale wzięłam na wszelki wypadek stroj i wygodne buty.. no i zanim jeszcze ta kobieta wyjasnila mi na czym to wszystko polega ja juz zdecydowałam ze tam zostaje i wcale nie dlatego ze fajnie mi sie siedzialo na wygodnej kanapie i miło rozmawialo przy filiżance kawy..ale głownie dlatego że pani z która rozmawialam poprostu świetnie znala temat..ona po prostu tym zyje,a jej wiedza w tym zakresie bynajmniej nie jest wątpilwej jakosci.. Maszyny o których pisała pani ze str 13 absolutnie nie sa przestarzałe, na wszystkich trzeba dac z siebie 100 %, jeli chce się osiągnac efekty..umówmy sie nie ma cudów..wazne jest zeby chodzic systematycznie..więc to od nas samych zalezy ile zyskamy..W samym studio sa 3 maszyny, cwiczylam na kazdej, dodatkowo w razie potrzeby pani zawsze włączy nawiew,więc bardzo przyjemnie sie cwiczy..zawsze mozesz poogladac tv albo posluchac muzyki.. Podczas treningu musisz wypic 0,5 l wody. I tu zgodze się z panią ze str 13,na ul. Urzedniczej trzeba miec swoja..Ale widzicie w tym jakis problem ze nie dostaniecie jej gratis???Jesli was stac na Vacu to chyba nie jest problemem 1,50 za butelke wody?? co do szatni owszem..jest w niej duzo butów, ale to akurat jest bardzo wygodne kiedy nie musisz nosic ich za kazdym razem..to nie oznacza ze tam smierdzi, bo szatnia jest wietrzona i odswiezana, wiec wcale nie jest tak jak opisala to pani ze str 13. Fakt włascicielka zachęca do korzystania z dodatkowych zabiegów, wiadomo ze ma z tego pieniadze, ale czy ona was tam na sile zaciąga..chcecie korzystacie..i napewno jedno przy drugim daje lepszy efekt..Jedno jest pewne..jesli sie zdecydujecie na tego typu treningi to przede wszytskim zwroccie uwage na miła obsluge, przyjazna atmosfere,ład i porządek,na Urzedniczej napewno tak jest.. poza tym ostatnio spotkalam tam bardzo znaną aktorkę,więc to tez musi o czyms swiadczyc ze wybrala akurat to a nie inne studio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana2
bzdury bzdury desperacja i nuda a przede wszystkim zero efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Shaya**
jesli zero efektów to może nieregularnie ćwiczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoda
widzę że to forum zostało stworzone przez właścicielki i dla nich żeby miały gdzie prezentować swoje walory...osobiste chyba...niedocenione bidule...możę to dobre dla ich zdrowia pschicznego...pozdrawiam i życzę dowartościowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.A
Wczoraj skończyłam karnet na 10 wejść . Waga drgneła o 1 kg w dół . Trchę mało . Cwiczę regularnie 5x w tygodniu , Chodzę w podciśnieniu dochądzącym do 30 i reguluję na 2 lub 3 . Mam jeszcze 20 wejść i kabinę podczerwieni 5 x . Chyba jeszcze do tego zastosuję jakąś dietę . A tak poza tym , że mało mnie ubyło czuję sie rewelacyjnie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacu + cardio
Zaczęłam chodzić na vacu - line dokładnie tydzień temu, dziś idę tam piąty raz i już widzę pierwsze efekty-1,5kg mniej i gładsza skóra na pupie i udach:-) Opłaciłam sobie karnet na 20 wejść na vacu-line i dodatkowo przed vacu ćwiczę na cardio 30 minut. Wysiłek zdecydowanie dobrze mi robi, (chociaż zawsze zdecydowanie unikałam jakiejkolwiek gimnastyki) waga pokazuje odrobinkę mniej, skóra gładsza ale także samopoczucie lepsze i doszłam do wniosku, że razem z potem wydalam mnóstwo toksyn ponieważ nawet cera mi się poprawiła i włosy mniej się przetłuszczają. Czyli ogólnie rzecz biorąc polecam zarówno vacu jak i każdą inną formę ruchu. Nie stosuję drastycznej diety, ponieważ jestem żarłokiem i długo bym tak nie wytrzymała a to grozi efektem jo-jo. Jem normalne śniadanie, obiad i kolację, chociaż staram się nakładać mniej na talerz. Oprócz tego owoce, warzywa i jogurt. Odstawiłam tylko słodycze oraz cukier którego już nie daję do kawy. Ciekawa jestem jakie będą efekty tej "kuracji", mam nadzieję, że stracę trochę na wadze, chociaż nie wierzę w cuda. Zbyt długo hodowałam sadełko i teraz nie będzie mi łatwo się go pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara-quda
a gdzie w Bytomiu jest fajne vacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scopri
a w mielcu albo w rzeszowie? czy ktos moze mi odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg_omg_omg
odradzam wacu well w krakowie na urzędniczej. podłoga w szatni niemyta była chyba nigdy, wszędzie śmierdzi, a pani właścicielka non stop stroi fochy i dąsy. caly czas siedzi w internecie i na kazdej stronie zachwala własny biznes, a lepiej by sie wzięla za sprzątanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaq
no jest skandal!!ludzie przestańcie w końcu oczerniać Urzędniczą.O co Wam chodzi?zazdrość? bo już sama nie wiem.Byłam tam raz,na gratisie.Nie kupiłam karnetu ale nie dlatego,że bylo brudno czy właścicielka była zajęta szperaniem po internecie.Wręcz przeciwnie,przez 30 min.treningu stała przy mnie i służyła pomocą.Nie wiem jak jest w innych takich miejscach,ale nie można z forum robić pola walki!!To żenujące.Do Pani,która stwierdziła,że na urzędniczej jest brudno-proszę napisaś list do właścicielki a nie zarzucać nas no forum informacjami dotyczącymi stanu podłogi.Nas interesują efekty działania vacu,częstotliwość ćwiczeń etc.Takie wypowiedzi powinny być kasowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaq
Sprostowanie:nie kupiłam karnetu bo wyjeżdzam z Krakowa.ale moja siostra chodzi tam od roku;i nigdy nie narzekała na to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoda
ALE JAJA !!! jeżeli na Urzędniczej tak brudno to co masaże błotne gratis prosto z podłogi ? ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×