Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość elau
Ja wczoraj byłam pierwszy raz w Krakowie na Karmelickiej. Podobało mi sie strasznie, kupiłam karnet. Takie inne , fajniejsze niż siłownia. Za karnet dałam 200 zł za 10 wejsc. Trzymajcie za mnie kciuki. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba
jestem z okolic szczecina.Byla dzis na vacum w zdrojach bardzo mila obslga i wogle sper wrazenie zamierzam z mama wykupic sobie jutro karent ale mysle teraz tez nad domusem w szczecin dabium.Aj wogle obawaiam sie efektow ze nic nie pomoze.ktore korzystaly z urzadzen w danym miejscu o ktorym pisze?Przekonuje mnie narazie to w zdrojach no bo dzi tam byla i wykupujac karnet mozemy tez korzystac z vibra line masazu lub sauny.sama nie wiem juz co robic. co daje tak naprwde dobre efekty?o strojach sa podzielone zdania ze nby luzne spodnie a gdze niegdzie slysze bielizna.czemu zdania sa tak podzielone to bez sensu.Ludzie placa kase a tak naprwde czesto slychac ze nie ma efektow zbyt duzych co moze byc przyczyna skoror na stronach prodcenta pisz o pewnie utracie wadzi centymetrach i cellulicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba
przepraszam za tak gigantyczna ilosc bledow to zmeczenie ciezko podnisc mi palce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚNIEŻYNKA PIERZYNKA
ĆWICZĘ NA VACU WELLNESS NA UL.LUTOSŁAWSKIEGO 4 W SŁUPSKU (koło apteki i biedronki). WIEM, ŻE POSIADAJĄ TEŻ SWOJE STUDIO NA UL. KOTARBIŃSKIEGO I JUŻ NIEDŁUGO OTWORZĄ NA UL.ROMERA. POLECAM TO STUDIO ZA PROFESJONALNĄ I MILĄ OBSŁUGĘ ORAZ ZA NOWOCZESNY SPRZĘT. Odbyłam sesję- 10 wejść po 30 min. Schudłam 5 kilo i pozbyłam się kilu cm z ud i tali. Gorąco polecam. to naprawdę działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚNIEŻYNKA PIERZYNKA
DO JABADABA ćwiczyć należy w luźnym stroju ponieważ ułatwiasz twojej krwi jej krążenie w skórze i tkance podskórnej. chodząc w podciśnieniu spalasz tłuszcz dzieki pracy jaką wykonuje twoje ciało, wtym naczynia krwionośne. można ćwiczyc w bieliźnie, spodenkach, spodniach-byleby tylko były wygodne i nie uciskałyn skóry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi Kobylnica
Hejka! jestem z okolic Słupska i o vacu dowiedziałam się od koleżanki. Przyznaję, że na początku sceptycznie podeszlam do temtu. Jednak gdy w/w kumpela po dwóch tygodniach ćwiczeń założyła sukienkę, której od urodzenia dziecka nie mogła wcisnąć na siebie to uwierzyłam. Jestem po piatym zabiegu i mój mężuś już widzi efekty ;) Polecam wszystkim kobietkom, które chcą szybko i (patrząc po mojej koleżance) bez efektu jo-jo stracić wagę, pozbyć sie fuj -celulitu i niepotrzebnych centymetrów ;) Polecam studio cosmic sun na ul.lutoslawskiego. mają też tam sprzęt odchudzający, tzw.vibrę(zbija tłuszcz poprzez wibracje) i świetne solarium. Ps. 10 punktów dla obsługi- profesjonalnie i pogadać o przyziemnych sprawach z dziewczynami też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja p.
witam, ja chodze w Szczecinie na vacu well na ul.Langiewicza. to jest nowe studio solarium i maja tam vacu. Wydaje mi sie ze jest to jedno z tanszych miejsc w Szczecinie, jednorazowe wejscie tylko 15 zł !!! Sa dwie opcje karnetów: 11 wejsc za 150 zł (w tym jeden gratis) i za 300 zł az 24 wejscia (w tym 4 wejscia gratis). Poza tym bardzo mily klimat, fajne solaria ergoline, wiec kompleksowo mozna sie zrelaksowac !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.m.
Ja chodzę na Karmelicką w Krakowie schudłam juz 7kg, są tam bieżnie które nie obciążają stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga L
Witam ! korzystałam ze stepera, ale lekarz mi zabronił bo stawy mi zaczęły siadać to może spróbuje na bieżni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.m.
cześć ja zaczełam już 2 karnet na karmelickiej i naprawde stawy są ok. jakość sprzętu ma jednak znaczenie, one są ortopedyczne! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga L
w takim razie sprubuje na bieżni, może spotkamy się na Karmelickiej? co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop-cellulit
Witam ponownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakiś czas temu kupilam karnet i zaczęłam trenować na ul Rzeżniczej ( zresztą super studio bo kameralne i spokojne - nie ma hurtu ) i schudłam 4kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za ulga bo może dla niektorych to malo ale dla mnie to dużo !!! a cellulit znikl ale jeszcze nie cały !!!! ten nowy sprzęt na Rzeżniczej jest zaje......bo w środku jest nawiew nie jest tak gorąco i dlatego nie pękają mi żylłki a bieżnia ortoedyczna i czasami chodzilam boso-masaż stóp !!!!!!!! ZA tydzień zaczynam nowy karnet ale 20 wejściowy bo mam motywację no i będzie taniej . polecę wszystkim koleżankom . HEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek1234
Powiedzcie mi kobietki czy mężczyźni też to stosują ? :] Bo zrobiła się taka oponka i chcę się jej pozbyć. Tak się zastanawiam czy mogę z tym spróbować. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co zasuwa
tak więc wypowiem sie moje drogie, a co. Chodzę na Vacu od miesiąca niestety nieregularnie bo "zużyłam" dopiero 4 wejściówki z 10, ale....tyłek -7cm, uda -5cm. jestem w szoku - w spodnie wchodzie o 2 rozmiary mniejsze! Ale...nie ma sie co oszukiwać - to nie jest dla dziewczyn które mają chore wyobrażenie o swojej figurze, a w rzeczywistości są chude jak szkapa. Musisz mieć sadełko, by było z czego zrzucać! Tak jak ja. Nogi robią się twardsze, dupa sie delikatnie spłaszcza. Nie mówię, że to tylko i wyłącznie zasługa Vacu - bo jednocześnie jestem na diecie Atkinsa - ale w przeciągu miesiąca schudłam 4kg. Ponadto raz jeden przez całe 10 minut byłam na Body Space - to niby to samo co Vacu, ale zamiast bieżni jest steper i...dla mnie tragedia. Jestem wysoką osobą, ale najzwyczajniej w świecie "topiłam" sie w tej tubie i rozjeżdżałam na stepach. Normalnie masakra: anie utrzymac równowagi, ani zmienić tępa....no ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek 3111
do EDEK 1234 jasne, że Panowie ćwiczą. Do studia na które chodzę, czasami spotykam Panów. Pani z obsługi mówi, że to przeważnie żony, które sprawdziły sprzęt i widziały efekty na sobie kupuja karnecik dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania w
a żyłki to w żadnych vacu wellach nie pękają więc nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam pytanie prośbę do dziewszyn, które prowadzą lub pracują w studio z vacu, czyli chyba do aguhny i anti, ale nie tylko! Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opini o tym urządzeniu, a jak zobaczyłam koleżankę, która od kilku miesięcy korzysta z tych zabiegów to mi szczęka opadła. Dlatego chciałam się wybrać, ale niestety w moim mieście, a nawet województwie!!! takowego nie ma! I od jakiegoś czasu intensywnie się zastanawiam czy nie otworzyć takiego małego studia, ale trochę się boję... Dlatego byłabym bardzo wdzięczna za każdą opinię-radę, czy to się może opłacić. Niestety na razie nie byłoby mnie stać na żadne inne urządzenie i byłoby to typowe studio vacu. Sama regularnie chodzę na fitness i widzę jak dużo kobiet ćwiczy więc myślę, że nie byłoby to takie głupie, zwłaszcza że póki co byłabym monopolistą. Jakie są wasze spstrzeżenia, czy dużo klientek przychodzi, czy są to raczej stali \"bywalcy\", czy tylko zaciekawione osoby, które po 1-2 zabiegach rezygnują. Będę bardzo wdzięczna za pomoć! Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
KRAKÓW !!! PRZEDSYLWESTROWA ZNIŻKA KARNET 150 zł NOWO OTWARTE KAMERALNE STUDIO NAJNOWSZY O R G I N A L N Y SPRZĘT VACU WELL V-4000 : ORTOPEDYCZNA BIEŻNIA , NAWIEW W KAPSULE ,KAŻDY PROGRAM DOBIERANY DO POTRZEB INDYWIDUALNYCH !!!!!!!! RZEŻNICZA 3 /15 KOŁO GALRII KAZIMIERZ TEL 0 12 421 96 80 KOM 784 489 006 JESZCZE WOLNE TERMINY ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka1000
witajcie, a gdzie w katowicach hodzicie na vacu, może znacie jakiś sypmatyczyny klub lub gabinet z tymi urządzeniami. Wiem że są w centrum w proactiv ale na sali z siłownią i to za bardzo mi nie opasuje może znacie jakieś przyjemniejsze miejsca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka1000
miało chodzicie- zjadło mi c.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappi83
powiedzcie mi kochane kobitki, gdzie znajdują się salony vacu we wrocławiu. no i jakie są ceny:) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacu gdańsk
gdzie w gdansku mozna isc na vacu? i jakie sa ceny, ew znizki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyn
we wrocku ja chodziłam na Nowym dwrorze na ul. hm... chyba budziszyńskiej, niedaleko lidla w gabinecie solarium, owszem chudłam - ale tylko w udach, gdziei tak jestem bardzo ok, natomiast na brzych i talie to w ogole niedziała.... jestem dość wysporowana i do tego powoduje to, że nie mogę na tym sprzęcie osiągnąć optymalnego tętna, bo wciąż zjesy za niskie by tracić kilogramy. Myślę,ze to urządzenie jest rewelacyjbe dla kobiet, które nigdy się nie ruszały i mają ty[ budowy gruszka - grubsze uda i biodra, dla typu budowy jablko - nic to nie działa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slim2
KRAKOW KARNET 150 ZŁ !!!! NOWO OTWARTE KAMERALNE STUDIO Z NAJNOWSZYM O R G I N A L N Y M VACU WELL V-4000 ; ORTOPEDYCZNA BIEŻNIA, N A W I E W W KAPSULE , INDYWIDUALNY PROGRAM !!!!! UL. RZEŻNICZA 3 / 15 KOŁO GALERII KAZIMIERZ . TEL 012 421 96 80 KOM . 784 489 006 POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vacu gdansk w Gdansku polecam studio modelowania sylwetki na ul swietokrzyskiej 60 tj okolice Ujescisko , zakoniczyn podaje nr tel od pierwszego maja promocje swiateczna 502-590-025 i drugie miejsce to w klubie fitness akademos na terenie awfu ul Wiejska 1 tel 504-070-336 tam tez sa juz od pierwszego promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka1000
a w katowicach ?????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legniczanka
Może wiecie dziewczyny coś o Legnicy albo okolice - proszę z cenami karnetów. Z góry dziękuję i życzę sukcesów w walce z tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×