Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość zosia_24
Hej:), mam zamiar skorzystać z urządzenia Vacu Well, jednak mam sporo popekanych naczynek na nogach i chcę się dowiedzieć czy urządzenie to moze przyczyni sie do ich zwiekszenia??? Prosze o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pania ktora chce skorzystac z urzadzenia vacu well a ma popekane naczynka . moze Pani skorzysac z urzadzenia ale nie moze Pani chodzic na wiekszym podcisnieniu niz 15 mgb efekty tez Pani uzyska przy systematycznym chodzeniu a naczynka nie beda zbt mocno narazone na dodatkowe obciazenie pozdrawiam i polecam te cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv999
JUSTUS nie jest prawdą że ćwicząc na vacu trzeba odsłonić jak największą powierzchnię ciała, powietrze i tak dostanie się pod ubranie a założenie długich spodni da dodatkowy efekt termiczny i rozgrzeje mięśnie. Prawdą jest natomiast że nie należy zakładać ubrań obcisłych oraz tamujących krążenie. Co do pytania jednej z Pań na temat wyszczuplenia masywnych ud to naprawdę polecam masaż, a dokładniej rzecz biorąc urządzenie o nazwie Rollomasaż. Świetnie rozbija tkankę tłuszczową i ujędrnia. W połączeniu z vacu daje super efekty i uważam że każde dobrze zaopatrzone studio powinno takie urządzenie posiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia2000
zgodze sie z przedmowczynia! najlepsze sa studia w ktorych jest kilka roznych urzadzen, niestety bardzo trudno o takie bo wiekszosc to takie gdzie moga miec tylko jeden rodzaj ...albo nie maja pieniedzy na inne... a jak maja kilka roznych to sie tak szybko nie nudza i przede wszystkim organizm jest zaskakiwany i latwiej jest zrzucic kilogramy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majewskaaa
Dziewczyny jeśli zastanawiacie się nad salonem Vacu w Szczecinie Dąbiu w Domusie (ul.Gierczak) to z całego serca odradzam. Jeśli cenicie swój czas, to nawet tam nie dzwońcie. Umówiłam się na trening - drzwi zamknięte; dzwonie (kilka razy) - telefon odbiera jakiś facet i krzyczy do słuchaki: \"halo, halo\". Ten salon odradzała mi też koleżanka, z tego samego powodu. Postraszyła ich reklamacją (vacu to usłucga i też można ją reklamować) i poskutkowało. Lipa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Dzięki Krysiu za informację o vacu w Lubinie - znasz może ceny karnetów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie jesli chodzi chodzenie na vacu w ubraniu to ja stanowczo odradzam poniewaz podcisnienie ktore ma na nas zadzialac szybciej dziala jesli chodzi sie bez spodni nie musi ono przedostawac sie przez ubranie a jesli chodzi o wieksze dzialanie termiczne to mozna nasmarowac sie jakim kolwiek kremem rozgrzewajacym, ja na tym chodze juz okolo 3 lat z malymi przerwami i zaczynalam w spodniach teraz chodze bez i mam duzo lepsze efejty ale decyzja nalezy do osoby cwiczacej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny faktycznie bardzo fajne polaczenie dwoch urzadzen czyli vacu well i rollenu macie w Gdansku na ulicy swietokrzyskiej 60 a nr tel tam to 502 590 025, te dwa urzadzenie swietnie sie wzajemnie wspomagaja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv999
No oczywiście że powietrze nie musi się przedostawać... Powietrze jest przecież wszędzie! No chyba że ktoś sobie potrafi zorganizować pod spodniami próżnię... :D Pracuję z tym urządzeniem i widzę po klientkach że ćwiczenie w samej bieliźnie to kompletna bzdura. Ale jak kto woli. A co do mojej poprzedniej wypowiedzi to małą literówkę zrobiłam, urządzenie nazywa się Rollmasaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia101
Odpowiadam psince na pytanie karnet w Lubinie kosztuje 300 zl w tym jest trzy seanse darmowe lub na karte stalego klienta seans kosztuje 30 zl i 10 jest darmowy telefon do salonu 076 842 00 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześć chciałam wszystkich zainteresowanych Vacu well zaprosić na promocje karnetów ważne tylko do kąca miesiąca. 10 wejść 120zł , 20 wejść 220, 30 wejść 350. Liczba karnetów ograniczona. Kraków ul Gołaśka 4 Wola Duchacka . TEL. 012 425 62 99 lub 516 023 556. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Bucka
Cześć chciałam wszystkich zaprosić na promocyjną oferte Vacu well tylko w tym miesiącu za 10 wejść zapłacisz 120 zł, 20 wejść 220, 30 wejść 350. Liczba karnetów ograniczona. Kraków ul Gołaśka 4 Wola Duchacka. Tel. 012 425 62 99 lub 516 023 556. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata101
psinko - dowiedziałam się, że za 10 wejść na vacu ( + 2 gratis) w Lubinie trzeba zapłacić 300 złotych ,w Legnicy i w Głogowie jest o wiele taniej,opłaci się tam jechać nawet doliczając dojazdy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA FACETóW GEJóW I INNYCH BEZOBCIACHOWCóW!!! NA RACłAWICKIEJ W KRAKOWIEJEST TAKIE STUDIO VACUWELL. FACECI ćWICZą TAM NORMALNIE. BARDZO GłADKIE CIAłKO PO ZABIEGU. SPOTKAłEM PRZYJACIELA, POLECIłEM TO MIEJSCE. REWELKA. Aż SIę CHCE DOTYKAć. KONDYCJA LEPSZA ITD. JEDYNIE ZGRYMASZONA BRZYDKA BLONDKOBIETA W RECEPCJI JEST ODPYCHAJąCA. STANOWCZO W RECEPCJI POWINIEN PRACOWAć ATRAKCYJNY FACET. POZDRAWIAM I POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. na dzien dzisiejszy mam prawie 2cm mniej w udach, w talii 3, na wadze 2kg mniej:) po cellulicie ani sladu:) ciagle sie macam po udach, nie moge sie nacieszyc. pojde jeszcze max z 5 razy i potem moze po zimie jelsi cos mi sie odlozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zapraszam do Studia Zdrowia i Smukłej Sylwetki w Gorzowie Wlkp. Mamy nie tylko Vacu ale także rollmasaż, Power Plate oraz saune na podczerwień. Wszystkie te urządzenia w połączeniu dają dużo lepsze efekty. Gorzów ul. Strzelecka 15 tel 095 7200 682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
beacia10, ile kosztuje vacu well na swietokrzyskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_horse
Ja chodzę w Warszawie do gabientu, gdzie Vacu-well jest w "pokoju solnym" Jestem bardzo zadowlolona. Rewelacyjnie modeluje sylwetkę, cena przystępna, miejsce urocze. http://www.grota-solna.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamaaaaaaaaaaaaaa na switokrzyskiej jest w cenie 10 wejsc 290 zl a 20 wejsc 390 , dla studentow jest rabat 20 % i jeszcze dla studentow do godz 14 jest 10 wejsc za 190 zl ja chodze na kolejnym karnecie i dostalam idywidualny rabat po za tym jest tam jeszcze rollen z ktorego mozna skorzystac polecam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desig12
Witam Kraków:) odwiedziłam wszystkie studia i zostałam na urzędniczej( nie wiem co za wredna baba ich tak obsmarowała) tu jest naprawdę świetnie. Podoba mi się wystrój studia, duża sala do ćwiczeń z tv i trzema urządzeniami, dzięki czemu możemy ćwiczyć z przyjaciółkami o tej samej porze. Jestem w połowie karnetu, narazie się nie waże, chce skończyć cały i wtedy napisze:) ale luz w spodniach już czuje. nie siedzcie w domu wystarczy 30 min dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glori
czy wie ktoś może gdzie jest vacu w rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula vacu well
Kraków,ul.Racławicka 26,tel.012 294 32 78. Zapraszam do naszego CENTRUM VACU WELL, gdzie w bardzo krótkim czasie zlikwidujesz cellulit i pozbędziesz się zbędnych centymetrów.Spacerek w pociśnieniu,przy muzyce lub ciekawym programie telewizyjnym,tylko 30 minut.Miła obsługa,ciepły wystrój. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia.Oferujemy również usługi kosmetyczne i fryzjerskie,solarium oraz masaże. PIERWSZE WEJŚCIE GRATIS!SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaa33
...a ja chodzę do nowiutkiego Centrum Vacu przy ul.Racławicką 26(tel.012 294 32 78) i jestem bardzo zadowolona .Super atmosfera,dziewczyny bardzo uprzejme i pomocne.Atutem tego miejsca jest obecność w tym samym budynku solarium,gabinetu kosmetycznego,masaży a od grudnia ma być super fryzjer,sława krakowska.Byłam 18 razy i kupiłam już spodnie o dwa rozmiary mniejsze.Polecamz czystym sumieniem,tam są najtańsze bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VACU WELL UL.RACŁAWICKA 26
Czuję się zobowiązana zdementować plotki przekazywane na forum przez konkurencję z ul.Urzędniczej i zapewnić drogie Panie,że w naszym studio nie bywają geje.A jeśli nawet tak by było to jesteś -my Europejczykami w XXI wieku i nie dyskryminujemy ludzi innych nacji,wyznań czy orientacji seksualnej.Przykro mi ,że do małego biznesu trafiają osoby prymitywne i wykorzystują fora internetowe do nieetycznej promocji.Nie tędy droga do sukcesu! ZAPRASZAM DROGIE PANIE DO NASZEGO VACU WELL CENTRUM,GWARANTUJĘ MIŁĄ I FACHOWĄ OBSŁUGĘ,PROFESJONALNE URZĄDZENIA ORAZ GAMĘ KOSMETYKÓW I SUPLEMENTÓW DIETY WSPOMAGAJĄCYCH ODCHUDZANIE. U NAS SIĘ KLIENTÓW ROZPIESZCZA! TEL.012 294 32 78 NA TERENIE OBIEKTU ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ SOLARIUM ,GABINET KOSMETYCZNY I SZEROKA GAMA MASAŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła buzia
a jakie są ceny w Krakowie za owe usługi???? chodzi mi o karmelicką, urzedniczą i racławicka dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnetka
Cześć dziewczyny.Jestem szczupła,ale mam problem z cellulitem.jestem z kielc, wiecie może czy ten Vacu well jest w kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaq
podaje cene karnetu na urzędniczej(bo tam chodze).pierwsze wejscie jest gratis a karnet na 11 wejsc kosztuje 200 zł.ale i tak najlepsze to maja masaze - warto sprobowac!!!polecam kazdemu;poszlam tam pierwszy raz i juz zostalam im wierna.i tak od roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak widzę nie tylko klientki siedzą na tym forum, dlatego jedno małe konkretne pytanie, wszyscy piszą o cellu mnie natomiast interesuje ujędrnienie wiotkiej skóry po zabiegu liposukcji, czy to urządzenie ma też jakiś zbawienny wpływ na taką przypadłość????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozna po tym zabiegu cwiczyc na vacu skora sie ujedrni jestem pewna tylko musi byc okolo 3 miecy po zabiegu nie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×