Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

A powiedzcie mi dziewczynki co ile trzeba chodzić żeby nie zaprzepaścić tych efektów. Co ile chodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kappoi
witam.wlasnie wrocilam z 7 zabiegu na vacu stepie i jestem zawiedziaona!zwazylam sie i zmierzylam i okazalo sie ze moje wymiary sa wieksze srednio o 1,5 cm a waga o 1 kg wyzsza.dziewczyny napiszcie jakie podcisnienie trzeba miec bo mi sie wydaje ze ja za niskie mam ustawione bo tylko 15.i cwicze w dlugich spodniach.wykupilam karnet na 20 razy i nie wiem czy nie zrezygnowac skoro tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezia
witam zastanawiam sie czy sie nie wybrac przeczytalam wiekszosc tych watkow i widze pewna konsekwecje ze na maszyny vacum line narzeka wiecej osob czy to tylko moje spostrzezenie ?? gdzies przeczytalam ze jak sie chce stracic centymetry to trzeba miec cisnienie 120-140 i chodzic po plaskim nie tam zadne nachylenia a jesli chodzi o vacum w okolicach bytomia to znalazlam na ades w piekarach śląskich ale nie bylam wiec nic nie wiem. Studio Laguna ul. Jana Pawła II 90 41-943 Piekary Śląskie tel. 0 32 288 69 71 a tu link gdzie sa inne studia z tymi maszynami http://www.vacuwell.pl/studia.html mam prosbe do tych osob ktre maja dobre wyniki niecg podaja jak ustawione maja parametry maszyny maja jak cwicza wiecie jak szybko cisnienie i co tam jeszcze jest moze to wlansie kwestia ustawienia takiej maszyny pozdrawiam venezia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączulka
Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć vacu w Lubinie to proszę o adres.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka1983
hej laski;) na poczatek strasznie trzymam kcikuki za was i wasze odchudzania;) skonczylo sie obzarstwo swiateczne;( trzeba sie zaczac odchudzac, bo wiosna!!! siedzimy z siostra i tak czytamy.. obie przytylysmy ok 10kg po odstawieniu tabletek antykopciarskich;) i strasznie ciezko to zrzucic.. odnosimy wraznie, ze to vacu cos( well, step, czy cokolwiek innego) jest super i trzeba sprobowac!! czy ktoras z was wie, czy to urzadzenie jest juz w WALBRZYCHU???? jeszcze raz raz trzymamy kciuki za wszystkie niezjedzone batoniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka82
hej Paczulka w lublinie jest w leclerku na Zana, ja sie dzisiaj wybieram , zostalo mi 8 wejsc, jakies 2 miesiace temu wykupilam karnet, potem urzedzenia sie popsuly.. eh i tak sie zbieralam ze dopiero teraz ide... moja kolezanka skonczyla juz i jej nic nie pomoglo ;/ zobaczymy jak na mnie podziala, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka82
uu pytalas o Lublin, ja napisalam o Lublinie - sory za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siasik
Hej Wam powiedzcie mi proszę gdzie jest body space w Katowicach, ok znalazłam w necie na Chopina 7 ale tam jest jakieś studio kosmetyczne i nie ma tam tego sprzętu... dajcie znać proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzwiewczyny! dzis jestem po drugim \"zabiegu\" . jak na razie nie widac efektow ale przeciez to dopiero drugi ale bola mnie miesnie plecow.czy to normalne? pani w studio powiedziala ze nie wie o co z tym chodzi wiec chce sie poradzic Was i do tego jakos brzuch zaczal mi \"wystawac\". nie jest duzy ale wczesniej jak wciagnelam to byl prawie idealny hehehe PRAWIE a po tych dwoch wejsciach mam wrazenie ze jakis spuchniety jest. w trakcie cwiczen tez mam wrazenie ze ta \"sukieneczka\" zabardzo mi sciska brzuch. macie tak samo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
Czy ktoś porównywał efekty na vacu well bieznia i vacu well rower? W Szczecinie dostepne sa trzy rodzaje vacu well bieznia , step i rower i nie wiem co wybrać. BARDZO PROSZĘ o pomoc Pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gabi 123 jak chcesz skorzystac w gdyni to jesli chodzi o vacu well to tam jest tylko w hotelu faltom natomiast jest na terenie awfu w klubie fitness Akademos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn ktore obajdaly sie wszystkim nie dbaly o siebie a teraz oczekuja cudow!!!!!!!!!! sluchajcie !!!!! cudow nie ma trzeba wlozyc w to troche pracy by zaczac znowu dobrze wygladac dajcie sobie kochane czas i troche cierpliwosci jasne ze ta maszyna spala szybciej ta wstretna tkanke ale ni pn po 5 razach trzeba chodzic systematycznie pic wode, i umiejestnie nastawiac ta maszyne powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra019
Chciałabym się zapytać czy ta bieżnia czy też steper lub rower działają również na pośladki? Ja osobiście mam problem z pośladkami i udami + cellulit i nie wiem czy warto wykupić sobie karnet. Jestem ogólnie szczupła oprócz tych dwóch miejsc, nie wiem co robić:( bardzo mi zależy aby moja sylwetka w końcu wyglądała proporcjonalnie, diety nie pomagają bo chudne nie tam gdzie powinnam... pomocy:) proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia a jak ta maszyne odpowiedznio nastawic? bo pani obslugujaca w Piasecznie wogole nie ma o niczym pojecia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
szkoda kasy nic nie zastąpi ruchu i diety żałuję, że na to chodziłam skóra troche gładsza, może ciut mniej w udach, ale i tak wróciło cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKOMLEKSIONA
W moim mieście karnet na 10 wejść po pół godziny kosztuje 500zł.czy to drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKOMLEKSIONA
mam straszny cellulitis i próbowałam już wszystkiego żeby się go pozbyć.nie jestem guba.Przy wzroście 169 cm ważę 58kg, ale moje uda i pośladki wyglądają jak...zresztą co ja wam będę obrzydzać kolację.Marzę, żeby chociaż raz stanąć przed lustrem i nie czuć do siebie obrzydzenia.Usłyszałam teraz o kapsule. Pani zapewniła mnie że po 10 ciu razach będzie efekt, ale ja jakoś nie wierzę .Ponadto taki karnet kosztuje 500 zł. nie stać mnie żeby to wyrzucić w błoto.Poradźcie mi coś,nie zostawiajcie mnie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKOMLEKSIONA
odezwijcie się do mnie.siedzę i czekam na jakiś gest.Tylko ja i moja chandra i tak już od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKOMLEKSIONA
odezwijcie się do mnie.siedzę i czekam na jakiś gest.Tylko ja i moja chandra i tak już od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjezdzaj do mnie. w piasecznie kosztuje 180zl za 10 wejsc. odezwij sie do mnie na maila. mam pewna rade na celulitis.jesli bedziesz wytrwala to zredukujesz kalafiorki do minimum. pozdrawiam , i na razie sie nie martw ale dzialaj! moze pomoge Ci ta moja \"radą\". jak wolisz to moze na gg 3805955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorek1972
500zł to bardzo drogo, ja za 20 wejść płaciłam 350 zł - niestety marne efekty, nic mi nie ubyło a celulit jest nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu pisał ze w lublinie na zana jest takie urzadzenie?? ile kosztuje karnet?? ile w nim jest wejsc?? i ile razy trzeba pojść żzeby pozbyć sie okropnego cellulitu na pupie i udach???? dziewczyny odpiszcie...ratujcie bo załamana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwana
Ja tez jestem zainteresowana vacu step w Lublinie. Jak nazywa sie salon na Zana, jakie ceny? Jaka atmosfera i warunki (chodzi o dyskretnosc w cwiczeniach np w bieliznie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekama
hej ja też jestem zainteresowana tym urzadzeniem wiem ze w lublinie jest w magnum ale jest dosyć drogo za 10 wejść 250zł a na zana ile kosztuje? wiem ze jeszcze na wieniawskiej jkest takie urzadzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surfer_ripcurl
Witam, czy wiecie gdzie najlepsze ceny są w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zowo3
W Zielonej Górze otworzyli nowe studio VACU FITNESS STUDIO na ulicy Moniuszki 16 w Starej winiarni. Tel 068 444 38 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×