Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

czesc dziewczyny polecam wam vacu well w Gdansku wreszcie sie otworzylo wnowym miejscu na swietokrzyskiej sama mieszkam w okolicach i nie musze przebijac sie juz prze centrum i kirki by dotrzec na awf a chodze juz na to urzadzenie dlugo i mowie wan lepszej rzeczy nie znam polecam podam nr zainteresowanym by sie umowic 502590025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesz4a
Czy wiecie może gdzie w Opolu są takie urządzenia? Znalazłam vacum line na Ozimskiej, ale jest drogo 300zł za 10 wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrcia
Cześć dziewczyny! Od dawna się zastanawiam czy nie wypróbować tego urządzonka. Czy któraś może mi podać namiary na nie w Szczecinie i co ważne po rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Niech wreszcie odezwie się ktoś z Lubina , ciągle czekam na jakieś namiary w tym mieście na vacu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interbiz
Witajcie cierpliwe dziewczyny ;) Chcę wypróbować to 'cudowne' urządzonko, ale zastanawiam się które jest lepsze: bieżnia czy stepper? I jaka jest różnica, bo nie wiem co wybrać. To pytanie już padło niedawno,ale nadal nie widać odpowiedzi, czekam na porady :) Poza tym jakie są najlepsze ustawienia? Jestem dość aktywna, uprawiam różne sporty przez cały rok, mam 169cm i ważę 60kg, a chodzi mi głównie o pozbycie się małych wałeczków na brzuchu i lekkiego cellulitu na udach. Z góry dzięki za pomoc! Życzę wszystkim powodzenia, wytrwałości i efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka... chcaca wiedziec
bieganie daje chyba najwiecej wiec bieznia pewnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny- potrzebne info
Witam wszystkie dziewczyny! ?Ja także postanowiłam ruszyć do wyścigu "szczupła na lato";)))) Wczoraj przeczytałam całego posta- i tak się nakręciłam, że nie mogłam spać;) I tu moje pytanie: Czy ktoś wie, czy w Bielsku-Białej jest VACU? A może w okolicy? (podobno jest w Tychach) Będę wdzięczna jakiejś dobrej duszyczce za informację! Pozdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikitikitak
W Szczecinie jest w Formie na ul Szafera 10 wejsc 150 zl a 20 wejsc 220zl.Ja kupilam tam wlasnie dzisiaj karnet na 10 wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta-86
cześć!! Wiecie może ile kosztuje karnet na Vacu Well w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaa
To urządzenie jest GENIALNE !!! Po zimie tu i ówdzie odłożyl mi się tłuszczyk (uda i brzuch są moją zmorą!!!) czytając posty innych forumowiczek, dałam namówić się na zakup karnetu na vacu line, odłożyłam hajs, i po miesiącu stał się cud... mam kilka centymentów mniej w udach, pomarańczowa skórka znikneła i ten przebrzydły cellulit :D Czekam teraz na słoneczne dni aby pokazać moje nóżki w mini :DDD Studiuje i pracuje, więc 2h zajęć na siłownie nie dla mnie, a tu trening trwa TYLKO 30min !!! Wszytkim wrocławiankom polecam studio na Wandy 6, tel.509-525-125, prowadzony przez milutka kobietę, która wszytko wyjaśni po kolei :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
Od przyszłego tygodnia zaczynam ćwiczyć. Już mam wykupiony karnet i zapisane godziny. Obym tylko wytrwała w swoim postanowieniu. Trudno wszystko pogodzić czasowo z pracą i dzieckiem, ale jestem dobrej muśli. Juz kiedyś na tym ćwczyłam tylko na vacu well rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *melka*
a vacu fit to to samo co vacu well? Działa na tej samej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaT.
Witam! Czy ktos wie może gdzie jest w Poznaniu Vacu Step (albo cos podobnego) i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdajaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a może wie ktoś, gdzie w Łodzi można na tym ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w poznaniu
jest chyba cos vacu chyba warsztat kosmetyczny ul karpia 5 www.warsztat-kosmetyczny.pl czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesz4a
Jestem dziś po trzecim zabiegu. Wydaje mi się, że moja skóra na udach się wygładza, ale centymetrów mi nie ubywa. Mam pytanie odnosnie ustawień. Czytałam na forum, że dobra prędkość to 4km na godzinę, ale ja przy tej prędkości mam tętno między 90 a 100. na drugim zabiegu szłam 6,5 km/h i miałam wtedy tętno 140. Czy w moim przypadku iść lepiej wolniej czy szybciej? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania696398
hej w Krakowie jest nowo otwarte miejsce na karmelickiej chyba 57 przy alejach nazywa sie studio sylwetki i tam karnet na 10 wejść vacu kosztuje 300zł ale teraz od poniedziałku mają promocję i kosztuje 250zł byłam i jest calkiem sympatycznie mają nowiutkie urządzenia podobno takich modeli jest w polsce jeszcze tylko jeden. ja w pon kupuje karnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania696398
acha tam trzeba sie umawiać telefonicznie na tej karmelickiej 12 633 04 06 lub 510 82 71 80 powodzenia i trzymajcie kciuki za moja walke z tłuszczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
Cześć Dziewczyny !!!!!!!! SZUKACIE ADRESU studia kóre w Waszym mieście ma vacu well? Polecam stronę producenta www.vacuwell.pl Ja tam znalazłam namiary na studio do którego zaczynam chodzić od środy Znajdziecie tam adresy i telefony. Łatwo mozna porównac ceny salonów w danym miescie. Pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
To zależy od miasta. W Szczecinie to dużo. Ja dzisiaj kupuję karnet za 120 zł na 10 wejść + kapsuła gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_trojmiasto
W Trojmiescie to malo. W Gdansku w Akademosie minuta kosztuje 1.20 czyli za 30 mint 36 zlotych, ale juz w Pruszczu w Fun&Well jest tylko 20 zlotych za wejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
Wejdz na stronę www.vacuwell.pl (strona producenta) tam pod hasłem "studia" znajdziesz adresy wszystkich punktów w Polsce i nie tylko które u siebie to urządzenie. Znajdziesz tan adresy i telefony. Łatwy i szybki kontakt. Pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga i Sylvia
Witam, Otworzylam w sobote Studio Pieknego Ciala w Warszawie na Kabatach ul. Wańkowicza 1 U1. Goraco zapraszam na spacer w Vacu Wellu, sa wolne miejsca. Tel. 511 900 115 022 89 437 89; Pozdrawiam, Ps. Szukam manicurzystki z wlasnym sprzetem do salonu. Czy ktos moze pomoc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Niestety na stronie którą podajecie dziewczyny nie ma wszystkich miast i punktów w których znajduje się vacu, widać to po adresach które podajecie, często nie ma ich na stronie vacu well - dlatego wciąż bardzo proszę o namiary na vacu w Lubinie - może ktoś wie czy i gdzie jest. Pozdrawiam wszystkie vacu welki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita szczecin
Cześć, Chodzę do Figury na Witkiewicza, ale to ostatni dzwonek ponieważ wczoraj się dowiedziałam że zamykają z końcem maja. Jeszcze teraz można wykupic karnet na 10 wejść powinnaś się wyrobić. Jeżeli mi moja sesja nie pomoże bedę szukała innego studia z vacu well w Szczecinie zeby zrobić następną serię. Oczywiście tamm gdzie będzie najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona
Ja bylam juz 7 razy na vacu, kat nachylenia bieżni 15 , cisnienie 25 i 6km/h i oczywiscie zadnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czure
vacu jest tez w wawce na woli: wolnosc 3A info pod 509 320 177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×