Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

czesc. jeżeli chodzi o usuwanie znamion jestem za:) tym bardziej jak są drażnione!! lub się powiększają albo uaktywniają - czerwona obwódka wokół pieprzyka. poza blizną niestety nie małą nie ma ŻADNYCH skutków ubocznych, to są zabobony;) po zabiegu można smarować kremem Cepan o zapachu cebuli:D usuwa się pieprzyki pod stopą - podeszwa, na dłoni, tam gdzie narażone są na otarcia! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej,powie mi ktoś czy można usuwać pieprzyki bezpośrednio z kręgoslupa? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek30
Witajcie:) Mam pytanko i baaaaardzo prosze o odpowiedz;) Wiekszosc ososb usowa sobie pieprzyki,a ja mam cos zupelnie innego; Jest to blizna po wrzodzie(mialam jakies 8 lat)dzis 35 i nie uwierzycie ale dopiero tezaz mi to wadzi. Blizna znajduje sie na policzku i jest dosc duza (płaska)ale ma taki meszek z włoskow. Jak moglabym sobie to usunac?? Czy potrzebny jest do tego dermatolog,czy chirurg??? I jak metoda byal by najlepsza?? Jesli macie sprawdzonych lekarzy z okolic Katowic,Sosonowca,Bedzina to prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.poza tym rak w takim miejscu a prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała.. Blizny usuwa się za pomocą laseru ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.poza tym rak w takim miejscu a prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała.. Blizny usuwa się za pomocą laseru ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!innych metod nie znam.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!oczywiście odpłatnie o ile pan/pani dermatogol ma swój prywatny gabinet;)innych metod nie znam.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuwanie znamion z kręgosłupa jak najbardziej, ja miałam dwa wycięte tam.prawda jest taka, że dopóki nie wytniesz i nie zbadasz to nie wiadomo:/ja bym się nie zastanawiała..blizny usuwa się za pomocą lasera u dermatologa ale można je tylko zmniejszyć!oczywiście odpłatnie o ile pan/pani dermatogol ma swój prywatny gabinet;)innych metod nie znam.pozdrawiam:)ps. żeby dodać wiadomość poświęciłam 15 minut?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Raczej można z kręgosłupa, tymbradziej jeśli różaa miała wycinane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzona
ja przezylam koszmar bylam pół roku temu w cetrum medycyny estetycznej "consensus " w Krakowie z chęcia usunięcia blizn z dzieciństwa Za trzy zabiegi zapłaciłam 900 zł a efekt? nie byłabym zrozpaczona gdyby blizny sie nie spłyciły , jednak pani doktor zrobiła mi większe blizny niż miałam . w MIEJSCU gdzie mialam małą blizne powstala ogromna dziura i teraz lecze nowo powstała blizne tyle dobrze ze za darmo NIE POLECAM NIKOMU CZY MIAŁ KTOS PODBNA SYTUACJE ? CZY TYLKO JA MAILAM TAKIEO PECHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usuwam znamiona tylko u chirurga onkologa.na piśmie dostaje wynik badania.nie poszłabym do chirurga plastyka,pewnie takie same blizny byłyby:/laserem też nie jestem zainteresowana,można tylko zmniejszyć blizny a nie byłabym pewna,że laser czegoś nie zniszczył-zdrowych komórek np.z tymi bliznami myśle,że można przewidzieć jaki efekt końcowy będzie,ani z bliznami ani z korektą blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Moim zdaniem też lepeij usuwać znamiona chirurgicznie, bo tam chociarz robią badanie histopatologiczne, a przy usuwaniu laserowym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_z_dylematami
więc jakie znamiona można usunąć na kasę chorych? tylko te wypukłe? i na pewno te niebezpieczne. więc ile mniej więcej kosztuje usunięcie znamion o wielkości jak średnica kredki? ;p i czy lepiej usuwać laserowo czy chirurgicznie? bardzo bym chciała usunąć te znamiona jedno mam pod piersią, jest wypukłe i ma chropowatą fakturę, czasem jest drażnione - więc czy mogę je usunąć na kasę? dermatolożka powiedziała mi że nie jest niebezpieczne i że usunięcie go tylko kosmetycznie... :/ nie chcę go mieć pomóżcie drugie mam na dłoni, jest płaskie i gładkie ale brzydko wygląda... wstydzę się tego :((( pomóżcie mi jakoś bo nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kase chorych
możesz usuwać znamiona, ktore są czarne, i sie zmieniają. Jeśli naprawde ci zalezy na usunieciu chirurgicznym to idz do dermatologa innego i poprostu powiedz, że cały czas jest drażniony przy zakładaniu biustonosza i ,że cię sfędzi. Sfedzenie piprzyka nie jest dobrym objawem, więc może ci da skierowanie na jego usunięcie. Moim zdaniem lepiej jest usuwać chirurgicznie, bo chociarz zrobia badanie histopatologiczne,a laserowo nie robią takiego badania. A ile kosztuje laserowo to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę w czymś pomóc to powiem wam że laserowo kosztuje to od 50zl-100zl.Ja idę we wtorek na laserowo,więc dam wam znac.ZdecydowaŁam się gdyż lekarz ocenił moje pieprzyki że śa niegroźne.Ludzie przecież nikomu nie zależy na naszej chorobie bądź też co gorsza śmierci,więc jeśli ni\lekarze nie są pewni odsyłają do chirurga.Zaufajmy choc trochę lekarzom(przynajmniej tym prywatnym),im chyba zależy na dobrej opini więc zrobią wszystko żeby mieli duzo pacjentów i żeby byli oni zadowoleni.Pozdrwiam-trzymajcie za mnie kciuki we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja jestem już po usunięciu chirurgicznym znamion z pleców. Słyszałam jednak ze rany na plecach się źle goją, może wiecie dlaczego ?? i jeśli ktoś miał usuwane znamiona z pleców to bardzo proszę niech napisze jak mu to się goiło i jak wygląda blizna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak jak obiecaŁam piszę:jestem już po zabiegu laserowym.Chyba ze 3 razy pytaŁam Panią doktor czy to bezpieczne i dostałam odpowiedź taką jak pisalam wcześniej ,że jeżeli lekarz nie jest pewnien odsyla do chirurga.Usuniętych mialam chyba z 7 pieprzów-(małych i większych,na brzuchu,na plecach,na ręce)Nie byŁy one znieczulane ale też nie mogę powiedziec ze mnie bolało,raczej piekło,kuło-takie trochę nieprzyjemne uczucie,ale dało się wytrzymac.Teraz to jestem trochę okrwawiona i niewidzę co tam jest.3bardzo duże Pani doktor zdecydowała usunąc skalpelem i założy szwy,ale to bedzie jutro i potem wam opisze jak to było.A skalpelem dlatego gdyż były by duuużżże dziury wiec lepiej zszyc.Pozdrawiam wszystkich na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwane miałam w czwartek (11.02.) i jutro mam już mieć ściągane szwy i dwa następne idą pod nóż, jak uważacie czy to nie za szybko ściagać szwy z pleców po 6 dniach?? boje się tych blizn i tego że może coś się rozejdzie, no ale trzeba też zaufać lekarzowi. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i blizny będą ładnie wyglądać :) piszcie dziewczyny jak wyglądają u was blizny na plecach po usuwaniu znamion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jak mialas znieczulane???BolaŁo???Ja zaraz zbieram się na zabieg. P.S jak robicie te minki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. właśnie wróciłam do domu po zabiegu. nie będe cie okłamywać że znieczulenie nie boli, to taki rozpierający ból ale trwa naprawde bardzo krotko jakieś może 10 sek. a później nic nie czujesz, da sie to wytrzymać. Dziewczyny napiszcie proszę czym przemywałyscie sobie rany?? mi kazali spirytusem i woda utlenioną ale słyszalam ze spirytus niszczy tkanke, to jak jest wkońcu?? prosze odpiszcie mi bo martwie się, to ważne dla mnie bo chce żeby wszystko było dobrze. PS. minki robi sie tak: : ) tylko między dwukropkiem a nawiasem nie rób przerwy. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem już po.I przyznaję rację znieczlenie niezbyt przyjemne ale to krótkotrwaly ból jak pisze Bezimienna.Te moje 3 duże pieprze pani doktor usunęla metoda elekrtokoagulacji(czy coś takiego) i nie zakladala szwów tylko przypalila laserem.Te co mialam wczoraj usunięte fajnie się zasuszyŁy.Wczoraj pisalam ze tych mniejszych bylo 7 ale dokladnie policzylam i bylo ich chyba z 10+te 3 duże= w sumie zpalacilam 400zl.To chyba wszystko co chcialam powiedziec.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jesli chodzi o to przemywanie to niewiem czy spyrytus to dobra sprawa może lepiej ta woda utleniona no ale jak tak kazal ci lekarz...Ja moje mam smarowac wazeliną a te duże tribiotikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niech napiszą te osoby co mialy usuwane znamiona z plecow bo jestem ciekawa jak wygladaja teraz wasze blizny bo to podobno kiepski obszar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelbeauty.eu
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×