Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Kate11
bardzo proszę "goslawab" o kontakt!! GG445212 mój synek ma znamię na nosie i chciałbym go skonsultować w polanicy właśnie jak nazywa sie chirurg u którego byłaś w Polanicy Zdroju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate11
C.D. ...a może ktoś z Was ma opinię o lekarzach z Polanicy? Słyszałam, że tam jest najlepszy ośrodek chirurgii plastycznej w Polsce. Tylko do kogo sie udać z sześciolatkiem (znamię na nosie)? Mieszkam w Krakowie i tutaj także mamy uznanego specjalistę (dr Kanas), ale szczerze mówiąc myślałam o zabiegu refundowanym przez NFZ (są wskazania), więc wchodzi w grę chyba tylko szpital. Dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaee
hej słuchajcie czy przed takim zabiegiem trzeba zrobić badanie krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryta0000
Witam. Mam znamie na twarzy, wym. ok. 4 cm x 3 cm. Jest bardzo widoczne. Chcialabym je usunac (takie duze, to pewnie tylko chirurgicznie), tylko jest taka sprawa, ze prywatnie bedzie to duzo kosztowalo. Dokladnie nie wiem ile, moze ktos sie orientuje, ile kosztuje wyciecie chirurgiczne znamienia z twarzy (wym. 4 cm x 3 cm)?? Nie mniej jednak, ciezko u mnie z sprawami finansowymi... Bylam u dermatologa i niby jest ok, nie ma obaw do niepokoju. Ale ja i tak sie martwie i bardzo mnie to znamie szpeci... Moze poradzicie mi cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryta0000
Dodam jeszcze, ze nie czytalam wszystkich postow, tylko czesc. Jezeli sie powtarzam, to z gory przepraszam. Jak na razie nie natrafilam na nic, co odpowiedzialoby mi na dreczace mnie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli usunięcie to chyba tylko
przeszczepem skóry! Znamię jest bardzo duże! Masz je od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetkamod
Do fryta oooo.Przeczytaj co pisałam na poczatku 75 strony.Ja tez usuwałam znamiona z twarzy szpecące o dużej wielkości,dwa z twarzy i jedno z szyji.Lekarz chirurg plastyczny usuną mi je bez żadnego przeszczepu skóry.Jestem juz po zabiegu 5 tygodni i jestem bardzo zadowolona i najważniejsze ze pozbyłam się kompleksów i podobam się sobie i wszystkim.Mam oczywiście małe blizny ale po nałożeniu pudru są praktycznie niewidoczne.Dodam że usuwałam je prywatnie,za trzy sztuki zapłaciłam 400 zł+50 zł badania histopatologiczne.Myśle jak na chirurga plastycznego to nie jest wygurowana cena i najważniejsze że się na tym zna.Jestem naprawdę bardzo zadowolona i oczywiście piękna.Jestem z Białegostoku.Pozdrawiam i mam nadzieje że Ci też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam czy może wie ktoś jak goi się rana po elektrokoagulacji czy zostaje duży ślad czy po laserze nie ma blizn ? proszę mi doradzić coś w tej kwesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
mam prośbę czy może mi ktoś dać namiary na dobrą klinikę lub lekarza w warszawie od usuwania znamion .Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kilka pytań ;)
Witam. Mam pieprzyk, a raczej znamię w dolnej okolicy brzucha, tak, że spodnie często ocierają się o to znamię. Poszłam wiec do dermatologa, powiedziała mi, że rzeczywiście lepiej usunąć ze względu na położenie znamienia... Obejrzała to zwykłą lupą czy co to było, i powiedziała że usunie mi to metodą elektrokoagulacji , tyle że nie będzie możliwości zbadania go po tym zabiegu... A ja się tyle teraz nasłuchałam, żeby NIE RUSZAĆ ZNAMIENIA! ZEBY ZOSTAWIC W SPOKOJU BO TO NIC DOBREGO i tym podobne, że sama zwątpiłam :o Może po prostu usunę znamie chirurgicznie, jak myślicie? Wtedy zawsze badają czy trzeba poprosić o takie badanie? sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplony
kolego załóż sobie nowy temat na temat powiększania penisów a tutaj pozwój nam się wypowiadać na temat usuwania znamion. byłem w Solumedzie w Poznaniu na usuwaniu znamion z nosa laserem CO2 i w cenniku widziałem powiększanie penisów kwasem macrolene. jedź i popytaj :-) hahahaha odnosnie znamion Pan doktor wzrócił uwagę zeby nie szaleć po lecie-moje włókniaki akurat nadawały się na usunięcie.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
jeszcze raz mam prośbę czy mógłby mi ktoś polecić dobrego lekarza chirurga w warszawie , bądz klinikę dermatologiczną . będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimponka22
Witam prosze was o opinie na temat kliniki jolly med we warszawie,w przyszłym tygodniu bede miec wycinany pieprzyk wielkosci kilku mm, mam go na twarzy,boje sie ,wiem,ze zostanie mi blizna,ale martwie sie,że moze byc ona jeszcze gorsza od pieprzyka,prosze o odpowiedź.Moze ma ktos jakies zdjęcia po wycieciu znamienia,jestem bardzo ciekawa jak taka blizna potem wyglada.Bardzo sie stresuje,z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do pimponka ja miałam wycinany pieprzyk właśnie w tej klinice u dr.Jurek rok temu na na NFZ i powiem ci że mi doktor Grażyna Jurek ładnie wycieła to znamię choć ślad delikatny pozostał zawsze zostaje cieniutka kreseczka prawie niewidoczna jakieś 4 mm i tak to lepiej wygląda niż wystajacy pieprzyk więc głowa do góry a ktory lekarz będzie ci usuwał znamię i jakiej wielkości je masz?I kiedy idziesz na wycięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie, bo wczoraj usuwałam pieprzyka z twarzy, chirurgicznie, pani, która pomagała przy zabiegu powiedziała, że dziś będzie można zdjąć plaster i chodzić po domu bez, natomiast na dwór zaklejać. jednak jak chciałam odkleić, zaczęła mi krew lecieć i nie wiem co z tym zrobić, tak ma być czy coś jest nie tak? nie mam szwów żadnych, ponoć się zrobi strupek i odpadnie... proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do hakumanata absolutnie nie odrywaj plastra dopiero jak się strup zagoi nie słuchaj głupstw dopierO JAK SIĘ ZROBI STRUPEK I SAM ODLECI TO MOŻESZ ZDJĄĆ PLASTER A NIE JEŚLI JEST ŚWIEŻA RANA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie, oderwałam i w domu siedzę bez, żeby się powietrza trochę dostało, jak mówili, ale wydaje mi się, że się goi fajnie... wczoraj spanikowałam jak krew zobaczyłam ale dziś już w porządku chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1980
Witajcie! otóż mam taki problem i zmartwienie zarazem otóż mój mąż od zawsze ma znamię na plecach takie wystające brązowe wielkości ok. 5 mm brązowe i ostatnio zaczepił i lekko go zdarł :( Umówiłam go na wizytę u dermatologa ale wcześniej proszę o radę czy lepiej usunąć taki naderwany ni to pieprzyk, ni brodawka. Bardzo się martwię powiedzcie bo moja mama twierdzi że nie powinno się ruszać takich rzeczy bo się mogą sprzeciwić i do piachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedoświadczona jestem jeszcze, ale z tego co wyczytałam wszem i wobec, lepiej usunąć. podczas opalania może np czerniak się zrobić, lepiej unikać takich nieprzyjemności i od razu usuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do hakunaamatataa witam powiedz mi gdzie miałaś usuwany pieprzyk w warszawie może u chirurga plastyka możesz mi napisać gdzie i jak ci się goi ta ranka pewnie już lepiej nie krwawi już tak niedługo ci się ładnie wygoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam czy ktoś miał usuwane znamię metodą elektrokoagulacji bo ja jutro idę na zabieg i nie wiem czy duża blizna mi pozostanie niech mi ktoś odpisze kto miał tą metodą usuwane znamię i jak to się goi będę wdzięczna za podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondipr
Jaką polecacie prywatną klinikę w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc był to pieprzyk o średnicy 0,5cm, koło nosa. usuwałam w szczecinie bo mam najbliżej i za darmo, bo z NFZ :) jutro będzie tydzień, a krew mi leciała tylko dzień po; teraz mam już całego strupka i czekam aż odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tylko jedno miejsce w Katowicach. Na Teatralnej. Ale z następnym znamieniem też się tam udam bo jestem bardzo zadowolona z efektu poprzedniego zabiegu. Tym razem na kasę chorych chcę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giki..jul
Ja mam pytanie... Bo na plecach mam takie dosc duze znamie i na szyi. Maja mi go wycinac metoda laserowa ze znieczuleniem miejscowym. I mam pytanie, czy będzie to bardzo bolalo po wycieciu i czy w trakcie beda gdzies glebiej to wycinac i czy bede miala potem taka nie ladna dziurke wskorze?I bardzo sie stresuje.. Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×