Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Witam, otóż problem mam takowy- muszę usunąć 2 znamiona które są niestety w miejscu intymnym. Tak czytam i czytam, i zaczynam fiksować, że będą wielkie blizny, że wpłynie to na jakość współżycia itd :-(. Jestem z Warszawy i póki co, na razie najbardziej sensownym rozwiązaniem wydaje mi się PFESO (Polska Fundacja Europejskiej Szkoły Onkologii) na Nowogrodzkiej. Czy ktoś może korzystał? A może możecie polecić mi kogoś? Kasa nie gra roli, zależy mi tylko na profesjonalnym podejściu lekarza, jestt to wystarczająco krępujące dla mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka570
hej!dostałam skierowanie od lekarza 1 kontaktu do chirurga.czy chirurg może odmówić usunięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małablondi
Pomóżcie mi . ;d Mam pieprzyk. Brązowy, wypukły. Kiedyś miałam iść do lekarza żeby go usunął ale nie poszłam . Dodam że jest on za uchem między włosami . i jak oni go mogą usunąć ? Od 2 dni zaczął mnie boleć trochę . Boję sie iść do lekarza. Ale wiem że muszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małablondi radze ci iśc do lekarza żeby go zbadaŁ i wtedy zadecyduje jaką metodą go usunąc.Wydaje mi się że im prędzej sie wybierzesz tym lepiej.Nie martw się na zapas.A jeśli chodzi o metody usuwania to jest ich parę.Pozdrawiam i glowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Mam znamie-myszke na lewej nodze nad kostka... Jest duze: 7cmx6cm. Bylam u lekarza i juz jestem umowiona na wyciecie ale sie boje...Mama, babcia, ciocia mi opowiadaja ze niekore osoby po wycieciu zyly tylko miesiac, ze jeszcze wiecej plam mialy i nie wiem co robic, czy isc czy nie... Moze ktos z waszych znajomych usuwal..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz z bzdury.Uważam że jak tos ma życ 90 lat to choby sobie 10 znamion wyciąl to bedzie tyle żyl,a jak ktoś ma przeznaczone 35 to chocby nic nie robil to jak przyjedzie ten czas to dowidzenia,ale to wie tylko TEN na górze.Życzę powodzenia i odezwij się po zabiegu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja rónież niosę sie z zamiarem usuniecia znamienia. Czy w związku z tym mogłabym prosic o kontakt głównie te osoby, które usuwały duze znamienia. Interesuje mnie wszystko :) z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te zeczy naprawde sie staly! mam zabieg na 2 czerwca wiec wiecie...;] i tez by mie interesowaly wszystkie zeczy o wycinaniu DUŻYCH znamion(głownie tzw. myszka) ja chodze dopiero do 2gim. wiec wiecie.. chce jeszcze troche pozyc xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że jesteś w 2 gim, widać po twojej pisowni;/ Przestań opowiadać nam takie bzdury, bo i tak w nie nikt nie uwierzy. Wiesz, że te osoby poniosły śmierć z powodu znamion tylko dlatego, bo Ci Babcia tak powiedziała ? A nie przyszło ci do głowy, że Twoja Babcia martwiła się o Twoją bliznę po wycięciu tego znamiona ? Najpierw poczytaj troche o ich usuwaniu, nikt ci nie będzie opisywać ich przebiegu od początku do końca, zwłaszcza, że takie informacje masz w całym w tym wątku. Zatem wystarczy, żebyś przeczytała choć 2-3 ostatnie strony, aby Twoja wiedza na temat ich usunięcia była podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... nie chcesz wierzyc to nie..:( jak cos to potem nie z pretensjami do kogos... ale to nie tylko babcia mi mowila; mowila to moja mama i wgl wszyscy znajomi tej pani... i nie chce calego przebiegu... chce tylko wiedziec czy po operacji byly jakies skutki uboczne tego typu(jak napisalam w poprzednich wypowiedziech) PS moje znamie(myszka) nie jest takie zwyczajne, bo np. moja babcia, ciotka i niektore osoby z rodziny maja bardzo jasne, a ja... ja mam bardzo ciemne brazowe i w dodatku owłosione xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno przecież nikt cię nie zmusza żebys to zrobila.Rób jak uważasz,ale napewno nikt niechce ci zrobic krzywdy,ale rozumie twoje obawy,chyba każdy z nas je ma przed jakim kolwiek zabiegiem.Może nawet i komuś się takie coś przydarzylo to trudno.Trzeba wierzyc że sie uda i myslec pozytywnie!!!Ja już mam tydzień po zabiegu we środe jade do kontroli.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozecie polecic chociaz dobrego dermatologa z Krakowa? bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mozecie polecic chociaz dobrego dermatologa z Krakowa? bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moze ktos polecic dobrego dermatologa z Krakowa ( moze byc prywatnie) bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moze ktos polecic dobrego dermatologa z Krakowa ( moze byc prywatnie) bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka30
Czy zna ktoś Bardzo dobrego dermatologa w Częstochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaris7
Witam mam problem chce sobie usunąć znamie w postaci pieprzyka wielkosci ok pół centymetra który mam na twarzy. Nie jest to groźnie znamie ale chcialbym usunąc ze wzgledów estetycznych. Bylam juz u trzech specjalistów, kazdy z nich mówi mi cos innego. jedni że nie zostanie żadna blizna inni ze powiennam to zrobic hirurgicznie zamiast laserem a trzeci zebym tego nie robila bo mogę sobie zrobic wiekszą bizne niz ten pieprz. Co robić ? czy wam zostawaly blizny? jak nie usuwałyscie laser? czy małyscie je na twarzy? Asię z wrocałwia proszę o namiary na specjaliste :) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka24
damaris7 po usunieciu pieprzyka kazda metoda zostanie slad ja mialam wycinane w czerwcu zeszlego roku pieprzyka 3 mm i mam slad maly pod makijazem prawie w ogole nie widac. usuwaj go i nie przejmuj sie niczym to mala kreseczka chyba wolisz to niz tego pieprzyka. tylko idz do dobrego chirurga najlepiej plastycznego. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaris7
wiolka24 ja sobie zdaje sprawe z tego ze slad zostanie tylko aby nie byl on bardziej widoczny niz ten pieprz :) czy ty usuwałaś laserem ? czy chirurgicznie? i czy mialas go na twarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanie, usuwałam ( tak jak pisałam wczesniej znamie metoda chirurgiczną ) i wczoraj przyszedl wynik badania histopatologicznego, w opisie jednego znamienia pisze że są słabe widoczne marginesy, co to może dla mnie oznaczać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją sa tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka24
damaris7 mialam pieprzyka na policzku brazowego wystajacego, cale zycie go zakrywalam wlosami- tak sie go wstydzilam. przez przypadek znalazlam te strone, dlugo myslalam nad tym zeby go usunac az w koncu sie zdecydowalam. umowilam sie z chirurgiem plastycznym ogladnal go, nie byl grozny. wycial mi go metoda chirurgiczna w znieczuleniu miejscowym. mialam 3 szwy. po tygodniu mi je sciagnal. dlugo czasu dochodzilam do siebie, martwilo mnie to ze caly czas jest czerwone. minelo ponad pol roku hmm wycinalam w czerwcu zeszlego roku i teraz moge smialo powiedziec ze bylo warto. mam slad- jasne, zawsze bedzie ale to nic w porownaniu do tego pieprzyka. jest juz jasne i pod makijazem w ogole nie widac- chyba ze sie przyjrzysz. w koncu moge chodzic z podniesiona glowa i nie zakrywac sie wlosami. jak masz jakies pytania napisz to podam Ci nr gg. pogadamy. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza
Witam wszystkich niezdecydowanych co do usunięcia pieprzyka. Miałam takiego ok.5mm,wystającego,ohydnego na twarzy,blisko ust. Dzisiaj usunął mi go chirurg onkolog.Strasznie się bałam,ale strach zazwyczaj wynika z braku doświadczenia.Teraz z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć,że wolę wyciąć pieprzyka,niż wyrwać zęba.Znieczulenie właściwie bezbolesne,gdy dentysta mi znieczulał bolało,a tu po prostu ukłucie komara.Samo wycięcie nieodczuwalne,trwa ok.minuty.Szycie,też bezbolesne, trwa dłużej i bardzo dobrze,bo lekarz starał się zrobić to jak najlepiej,by blizna była jak najmniej widoczna.Na koniec plasterek na ranę i po tygodniu ściągnięcie szwów. Robiłam to prywatnie,nie mam szczepienia na wzw,więc musiałam zrobić to na własną odpowiedzialność,ale skalpel był jednorazowy.Myślę,że większe niebezpieczeństwo czeka mnie u dentysty,a jeszcze żaden nie informował mnie o konieczności zaszczepienia się.To co wycięte idzie do badania histopatologicznego.Koszt-200zł.Mogłam zrobić to na NFZ i nawet zaczęłam,ale po pierwszej wizycie i trzygodzinnym czekaniu w kolejce potraktowano mnie jak przedmiot,wszystko było ważne,tylko nie to po co przyszłam.Na koniec okazało sie,że mam żle wypisane skierowanie,choć do onkologa ponoć nie jest niepotrzebne więc musiałabym zaczynać wszystko od początku.Nie miałam na to ani czasu,ani nerwów,a prywatnie,jak to zwykle bywa poszło szybko,sprawnie i w miłej atmosferze.Jeśli ktoś ma pieprzyka zakwalifikowanego do wycięcia,ale boi się,to naprawdę nie ma czego,strach ma wielkie oczy.Dla doświadczonego lekarza to rutyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil_a
Boza, czy moglabys podac namiary na lekarza u ktory przeprowadzil zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza
Do lil_a. Nie wiem skąd jesteś.Mnie usuwał to chirurg onkolog Rafał Rylski.Prywatnie i na NFZ przyjmuje w Rzeszowie w Medyku na Chopina,a tylko na NFZ na Hetmańskiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babuszka z Rosji
Czy moze ktos mi polecic kogos z okolic Poznania do laserowego usowania znamion?? Mam ich kilka na twarzy a nie chce meic blizny po chirurgicznym. Plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do boza Nigdy nie usuwasz znamion na własną odpowiedzialność. Nawet jak nie masz szczepień. Za zakażenie śródoperacyjne odpowiedzialność ponosi lekarz (nawet jak nie jesteś zaszczepiona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza
Podpisałam odpowiednie oświadczenie więc odpowiedzialność ponoszę chyba tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×