Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość matylda.
Moniczka ja usuwałam z brzucha i bede usuwac z plecow.W wiekoszosci sa duze i dlatego wole miec blizny niz takie koszmary.Oczywiste jednak jest ze niezaleznie z jakiej czesci ciała usuwasz to musi to poprzedzic konsultacja u lekarza.Nikt nie wezmie Cie pod skalpel tak sobie.Lekarz oceni i stwierdzi czy mozna to ruszac itd.Ja jestem tak zdeterminowana ze nie bałam sie usuwania.I nie boje sie.Zabieg jest do wytrzymania,moze przed odbieraniem wynikow badania jest lekki niepokoj ale bardziej podswiadomy wiec to normalne. Moniczka jesli sie boisz usuwania pieprzykow i one Ci nie przeszkadzaja to przeciez nie musisz tego robic.Nikt Ci nie karze.Wystarzy co jakis czas kontrolowac u dermatologa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldo - powiem ci tak,ze moj szew sie tam zadomowił no i siedzi sobie w srodku a ze rana zarosła to zarosła i go :P a co do miesiąca zycia to po zabiegu jestem juz miesiąc i 1 dzien :) i wiecie co ? wyników jeszcze nie odebrałam ;) w sumie , po co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do blizny to hmmmm jest sobie taki paseczek centymetrowy o szerokosci 2-3 mm :) nie zaklejam go zadnym plastrem - jak nie ma ostrego slonca to chodze z odkrytą blizna (a niech sobie oddycha!) ;) troszke boli i jeszcze jest podrazniony no ale to ponoc normalka nawet do 3 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do znamiona jakie ja usuwałam to było to coś rozmiarów ziela angielskiego (taka kuleczka wypukła) ;] no wlasnie zycie ma sie 1 ale w sumie jak sie nic nie dzieje to po co usuwać:) ja musiałam bo swedzialo i robilo sie zaczerwienione wokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie strasznie denerwują mam 2 na twarzy gdzies wielkosci 5mm i troche takich mniejszych i chyba zdecyduje sie je wyciąc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała asia 30
dziewczyny! jestem po usuwaniu kilkunastu znamion u chirurga onkologa po niektórych zostały blizny po innych nie chirurg powiedział że one się będą rozsiewać jeśli ich nie usune, a jest to nalepszy specjalista we Wrocławiu więc szczerze namawiam wszystkich do usuwania jeden z moich pieprzyków był nieprawidłowej budowy(tak wyszło podczas badania ) i lekarz powiedział że przyszłam za 5 dwunasta, co oznacza że po lecie mógł się przenieść na inne zdrowe komórki lekarz jak wycina to widzi z jaka częścia komórek ma wyciąć, tzn jak głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trzeba po wycięciu pieprzyków później je badac, czy wystarczy tylko 1 badanie!!!!!!!!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniczka
Czy mozesz przestac krzyczec? Kazdy Twoj post jest okraszony wykrzyknikami albo bledami ortograficznymi. Oszczedz nam chociaz wykrzyknikow, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
19:42 no nie wiem i juz Witam ! mam pytanie:czy któraś z was miała usuwane pieprzyki i czy przed zabiegiem zlecono jakieś badania? ja mam wyznaczony termin, ale żadnych badań wcześniej i trochę mnie to dZiwi i niepokoi 19:43 2424234 Linijka nizej jest taki topik. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3204271 Naprawde go nie widzialas? 19:45 no nie wiem i juz oj tyle czytać i o cenach a mnie interesują badania przed 14:28 xin Do takiego zabiegu nie są potrzebne badania jak np krew itp. To zbyt mało skomplikowany zbaieg 14:30 xin To się robi w znieczuleniu miejscowym, ewentualnie można pózniej oddać pieprzyki do badania onkologicznego. 14:31 ja mialam usuwane 2 i tez nie mialam robionych zadnych badan przed tym . 14:48 xin Wlasnie to normalka, powodzenia.. 16:17 no nie wiem i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to jest krzyczenie to ty chyba jestes ............................................................hehehe.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde ja nie krzycze tylko nie wiem co mam zrobic boje sie wyciąc!!!!Nierozumiecie tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auii
Uspokoj sie i przeczytaj caly topik. Juz kilka razy byl poruszany temat niebezpiecznstwa usuwania znamion. Ja mialam usuwane i jest ok. I nie wierze w zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auii
Aha, zgadzam sie z powyzszym. Nie uzywaj wykrzyknikow. Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Czesc wszystkim.Ja przed usuwaniem tez nie miałam zadnych badan,ale szczepiłam sie przeciwko zołtaczce.Nie ejst to wymog ,ale pani dermatolog powiedziała ze tak lepiej,no i generalnie ze warto miec to szczepienie. Moniczka,zamiast tutaj jeczec umow sie na konsultacje i lekarz powie Ci wszystko co i jak,a potem zdecydujesz czy usuniesz czy nie.Aha.I przygotuj sie na to ze jesli bedziesz cos robic prywatnie to nie kosztuje to wszystko tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Lilly rose:odbierz sobie te wyniki:pTak dal zasady:PI pewnosci:) Ja miałam stracha bo mam duza wyobraznie;)heheAle wszytko ok.Z drugiej strony gdyby było nie ok to pewnie lekarz sam by sie skontaktował.Przynajmniej powinien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Nigdy nie wiadomo do konca jak bedzie wygladała blizna.Wszystko zalezy od indywidualnych uwarunkowan organizmu.jednym sie goi ładnie,tak ze potem nic prawie nie widac a innym nie za bardzo.ja anrazie mam piekne;)czerwone blizny,ale wszystko sie ałdnie goi wiec mysle ze w koncowym efekcie nie bedzie to wygladało makabrycznie.I tak wole te blizny niz znamiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kurde ale przez telefon takich informacji nie moga udzielać no chyba,ze dawalo sie prywatnie i nie wiem gdzie w koncu dzwonić a jechać to troche daleko :) ale pewnie zaniedlugo przyjdzie pocztą wypis to tam bedzie wynik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borowik1965
Kto może mi podać tel do kliniki Damiana na ul Wałbrzyskiej bo nie działa ich strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka powiedziala
moja kolezanka tez miala usuwany pieprzyk na plecach duzy byl i ma teraz bąbla ktory jest od 1,5 do 2 cm i jest wystajacy jest caly czerwony i ona powiedziala mi ze miala go usuwanego skarpelem i ten bąbel nie zejdzie jej przez jakis rok dopuki lekarz nie da jej takiego specjalnego plastra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
A ja tez nie mam zadnych bablli tylko piekne purpurowe blizny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
jej to dopieropo tym wyrósł bąbel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
A ja ide w tym tygodniu na kolejny zabieg:PZnow sie pozbede trzech"ozdob":)Wiem juz jak wszystko wyglada i spoko sie goi tak ze ok:) Kasiunia znikłas gdzies i nic sie nie chwalisz czy cos juz robiłas czy jescze nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc matydziu:) nie mam na razie co pisac poniewaz jeszcze nic nie usunelam:( teraz troszke jestem zajeta wiec ten zabieg mi jest nie na reke ale jak troche sie luzu zrobi to od razu pod skalpel ide bez wahania:) ciesze sie ze Tobie wszystko sie pieknie goi i ze juz bedziesz miala nastepne ,,perelki,, z glowy. oby tak dalej trzymam kciuki:) a jak sie u mnie jakis ruch w interesie zrobi dam znac:D w koncu musimy sie trzymac razek;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Czesc Kasiunia.Ja jestem slepa normalnie:)Tak sie zachwycałam swoimi bliznami;)a teraz obejrzałam je dokałdnie i jedna wcale mi sie nie podoba:(zaczyna sie robic taka twarda i lekko wystaje.Chyba nie tak ma byc:(lece po cepan do apteki:)Nie zaczełam ejscze tym smarowac a chyba juz powinnam.Tak czy siak ejscze dwa zabiegi mnei czekaja.tTrcohe to uciazliwe,a ja jestem z natury niecierpliwa:)Bede szczesliwa jak wyciagna mi ostatnie szwy:) PsTego szwa ktorego baba mi zostawiła wygrzebała sobie sama:PNic złego sie nie dzieje:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz nerwy:D sama sobie wyciagac szwy;) hehe wiesz na blizny polecam contractubex jest rewelacyjny wiem bo stosowalam 2 lata temu tez sobie 3 pieprzyki usunelam:) i nim smarowalam. splyca blizne nic nie odstaje. cena ok.30 zl chyba... pozdrawiam trzymaj sie cieputko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vader
Witam! mam taki mały problem....od urodzenia mam pieprzyk we włosach łonowych (wiem...smieszne) :) no ale dla mnie juz troche mniej...bo zauwazyłęm niedawno ze coś sie złego z nim dzieje...włosy spowodowały to że pieprzyk oderwało od skóry...ale nie krawi...szczerze to nawet nie wiem na czym sie jeszcze trzymie....do tego zauwazyłem ze zaczyną sie coś robić koło niego...tak jak by drugi pieprzyk....choćby przeporwdzka na inną cześć ciała...Wiem ze to nic dobrego...mam nadzieje ze to nie najgorsze.... miał ktoś podobnie? to znaczy pieprzyka w owłosionej czesci ciała? za odpowiedz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×