Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

kig hej 🌻 bardzo milo jest cie poznac:) !! skad jestes i gdzie studiujesz w takim razie?? dzieweczko my nie jestsmy 20parolatkami tylko 20latkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy sie serdecznie kig🌻 jakis powiew swiezosci na tym topiku, nie zebym sie nudzila z wami ale jak sie ktos nowy pojawia to zawsze sie troszke bardziej interesujaca robi:) zapomnialam dodac ze mnie ostatnio przesladuje fatum, wczoraj pralka zniszczyla moje dwa ulubione swetry, wypadla taka czesc z bebna i wciagla oczywiscie tylko moje ciuchy i w dodtaku te ulubione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do pracy, boze jak mnie w tym domu wszyscy denerwuja!!!!! mam juz dosyc!!!!!!!!! bede wieczorkiem, pozdrowka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D no wiec siedze w anglii od wrzesnia studiuje w niejakim wolverhampton straszna dziora pod birmingham zaraz ale uniwerek maja niezly. Studiuje Public relations, zarabiam na siebie i psia krew sprzatam w hotelu. dzis bylam na kolejnym spotkaniu o prace ale jak zwykle PUPA bo jestem studentka i im godziny nie pasuja.To tak na marginesie musialam sie wyrzyc. W Polsce mieszkalam w Muszynie (kolo Krynicy gorskiej) a po maturze wyjechalam do Poznania gdzie mialam prace i zdalam na UAM. Teraz siedze w UK, wsciekam sie ze zostawilam swietna prace w polsce (tylko ta placa ehhh) i wlasnie jestem na dole literki W ktora ma byc schematem uczuc [powyjazdowych....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jade dalej: stan cywilny-single ale zareczona. Wiecie co dziewczyny tak czytalam mniuej wiecej co u was i widze ze niektore tez zareczone. Cieszy mnie to bo niektorzy ludzie jak slysza ze jestem zareczona to od razu pytanie:taka mloda a po co ci to to pewnie pierwsza milosc przejdzie wam bla bla. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig a zareczona jestes z polakiem czy anglikiem??a jaka prace zostawilas w polsce i jak udalo ci sie zalatwic wogole swietna prace bedeac studentka no i co cie podkusilo zeby wyjechac majac studia i prace?ale ja ciekawska jestem co nie??jak siebie czytam to az m isie glupio robi ale co tam:D rumianku to fkt z tymi swetrami strasznie mi przykro ale teraz mozesz sobi ekupic dwa nowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Kobietki ❤️ to znowu ja :P WITAJ kig!!! 👄 jej podziwiam Cie.. najchętniej od razu zadałabym Ci z milion pytań ;) Biedactwa Wy moje.. Rumianku główka do góry 🌼 chyba każdy ma czasem takie wstrętne dni :( ja mam czasem takie że chodzę i o wszystko się obijam 😭 i mam później pełno siniaków :( a czasem to nawet mam problem z trafieniem w drzwi (szczególnie rano) wiesz anussska.. to chyba wszędzie podobnie z tymi zaręczynami :( zaraz ploty sieją, że skoro się zaręczyli to pewnie wpadka albo co..... owieczko znam ten ból oskalpowanego przez dzieciaki komputera ;) i doskonale Cię rozumiem.. ale ta Dzieweczka to się z choinki urwała :( ni w gruchę ni w pietruchę te jej wypowiedzi :P ej Dzieweczko! i tak nie uda Ci się zapobiec rozrastaniu naszego pokręconego topiku :D i zdołować nas też nie dasz rady :D i wcale z tego powodu nie jest mi przykro :P bo my mamy (albo jeszcze nie całkiem) 20 lat.. i choć lata będą mijać to my ciągle będziemy tymi pokręconymi 20stkami.. :D:D:D bo dusze nam się nie zestarzeją :D:D:D idę Kobietki się pięknić bo zaraz biegnę do Kościółka.. 🌼 odezwę się później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znwou udalo mi sie tu wedrzec na chwilke:P hihi co ta dzieweczka chciala???? ze niby mamay przjsc na jej topik?? no no nieladnie tak!!!! my sie juz tak zżyłysmy ze hej i bardzo sie cieszcze ze niepozwolilysie jej na rozwalnego tego topiku, zreszta ja juz mysle ze to nie topik tylko cudowne kobiety:) a to juz jest stanowcza różnica🌻 o przepraszam bardzo powinnam od tego zaczac WITAJ w naszych skromnych progach Kig 🌻 , mam nadzieje ze zostaniesz z nami i opiszesz nam troche siebie, można powiedziec ze my sie juz tu nawet dobrze znamy i piszemy sobie wszystko , o głupotach , sprwach sercowych ciuchach..no i o tym co wogole kochamy :) wiec miło nam bedzie jak zostaniesz:) Ah ta nasza Anusska widze ze juz Kig obskoczyla pytaniami:) hihih to sie nazywa radosc z nowo przybyłych:) i bardzo dobrze ktos tu musi pełnic role zwiadowcy:) Rumniaku zycze milej pracy i mam nadzieje ze szybko do nas wrcoisz:) a domem sie nieprzejmuj ja milam wczoraj to samo , myslam ze wszystkich powybijam..ale jakos przeszlo boo..znam złoty srodek..albo tabliczka czekolady:P albo fajeczka:P i jak reka odjoł:P Kig mi mowili to samo.. ze czemu po co ci te zareczyny jestes młoda i takie tam pierdoly Bombastyczna przynajmniej tyn mnie rozumiesz :) i DZIEKUJE ZE TAK BRONISZ NASZ TOPIK❤️ i masz racje z tym ze my zawsze bedzie miec te 20 lat \"Ja mam 20 lat , Ty masz 20 lat , przed nmi 7 niebo.....niebo..\" bede poniej bo wracam do finasnow ale juz to widze jak bede sie uczyc BUŹXKAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miśki:D Wpadłam na moment, bo mam bardzo zły humor m.in przez śnieg i idę się jakoś odstresować... Bombastyczna dobrze, że już jesteś🌻 Witaj Kig miło mi Cię poznać:) Owieczko, Anusssko , Rumianku pozdrawiam:) Będę pózniej jak się przestanę wkurzać...eh... I nie wiem co ta dzieweczka chciała...ja nie mam zamiaru zmieniac topiku bo mi tu dobrze😍tyle, że za trzy miesiące dołączy mi się jedynka to wieku...buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gwoli scislosci: Bombastyczna --- ja sobie wypraszam wypowiedzi pod moim adresem w stylu \"z choinki urwała\". A jezeli nie umiesz odczytac dowcipu to przykro mi. Czy ja gdziekolwiek napisalam, ze chce doprowadzic do rozstania na waszym topiku???? Moze pokaz mi gdzie, bo jakos tego nie widze. Moze jestes tak bardzo przewrazliwiona na punkcie swojego wieku, ze maly zarcik to dla Ciebie niemal jak obelga. Owieczka --- jak juz pisalam wyzej nie mam zamiaru \'rozwalac\' zadnych topikow. A to, ze zaproponowalam wam 2 inne topiki dla 20to latek nie znaczy, ze macie mnie od razu na szubienice wyslac. Ty TYLKO propozycja. Jak ktos skorzysta to fajnie, jak nie to trudno. Jezeli nie widzicie roznicy to dalej zostancie w tym swoim matrixie. No chyba, ze swiata poza tym nie widzicie - wtedy sory. Nie bede psuc waszego wyidealizowanego, nieskazitelnego, hermetycznego swiata. Tylko uwazajcie: w wpadnijcie w samozachwyt!! I dziekuje bardzo za \"mile\" przywitanie :/ Tak, to byl sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieweczka hmm mi wcle niezalezlo na tym aby cie jakos urazic , wiec chyba ty zyjesz w swoim matrixie bo ja wcale nienapisalm nic złoscliwie tylko tez w formie zartu:) jak bys sobie poczytala co tu pisze to bys wiedzila ze mam żarty własnie w takim czarnym typie:P a tak wogole to wypraszam sobie epitety typu\" samozachwyt\" bo my jestesmy otwarte na cały świat a mysle ze przykładem na to jest własnie ta Kafeteria , poniewaz jak ktos wpada w samozachwyt to niechce juz nic nowego ..wiec chyba w tym przypadku sie pomyslilas.. niechce sie tu kłócic bo to niema sensu ps.a co do sarkazmu to miło nam bedzie jak zostaniesz:) , przyda nam sie tu taki charakterek::) wiec witam w naszych skromych progach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem ze dzisiaj taki ponury dzien , ale zmniecie swoje nastawienie :) życie jest piekne:) a po burzy wstaje słonce:) a ja jutro niezalicze kolsa:) hihi ale mam poczuci humoru co nie:) czemu niema zadnej:( bede zmusza isc dalej do nauki a tak bym mila pretekst ze z wami jestem :P cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja sie tutaj czaje:P Kurczę wiesz ostatnio myślałam że nie zlaiczę kolosa a tu suprise bo dostałam 4 ale to chyba dlatego, że koleżanka obok miała ściągę i co nieco udało mi się ściagnać:P :P Nie ma to jak studia...:) :) A teraz oglądam jakiś durny film na polsacie:)odstresowuję się:) A i przełączam jednocześnie na czeski program bo tam leci mecz Barca-Benfica:P :P Buziaczek Ja też mam kupę nauki a nie robie nic!!I to jest najgorsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko owieczko ta burza nad moja glowa jakos nie przechodzi, jakies fatum nade mna wisi caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku doszły mi od Ciebie dwa maile:) Ale kurcze tylko piosenka Piaska mi wchodzi a Chojnacki i Sumptuastic nie...:(:( Misiu a ta burza nad Twoją główką na pewno przejdzie...słuchaj owieczki ona mądrze gada:) I do góry główka jesteśmy z Tobą a zobaczysz , że niedługo na pewno wyjdzie słoneczko i dołek się zakopie, jestem pewna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Rumianku:( Ale mam nadzieję, ze naprawi się:) Na pocieszenie może sie uśmiechniesz powiem Ci, ze ja jestem tak zdolna, ze ostatnio przestawiłam w drukarce funkcję na skaner i teraz nie umiem tego przestawić z powrotem:) Chyba będę musiała zadzwonić po fachowca:D No coż informatykiem to ja nigdy nie będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja raz w drukarce jezyk na jakis arabski ustawilam i potem tez tego nie umialam zmienic:) tez jestem zdolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra na arabski;) Na to jeszcze nie wpadłam:) A ile się nagadałam do siebie i naprosiłam drukareczki aby drukowała ale nic to nie dało:D Muszę zadzwonić po kogoś bo ona mi jest cholernie potrzebna:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałobyć dobre na początku tamtej wypowiedzi:DMoje roztrzepanie i mylenie literek jest genialne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat mi powiedzial ze ja mam sobie palce lepiej do d***wsadzic niz do komputera sie wtracac:D co za baran a ostanio tak napieprzyl w kompie ze neta nie bylo 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co w maju chyba jade do niemiec do mojej kuzynki i ona przylatuje ze mna do polski razem z moja mala myszka(ta ze zdjecia) JAK SIE CIESZE!!!!!!!!!!! nareszcie jakies dobre informacje, myszki gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale zajeb dziś mam:opopłakałam sobie troszke potem sie posmialam potem bylam ze swoim skarbem na rekolekcjach i patrze a tu polowa kosciola srednia wieku 15lat:D a ksiadz oczywisce o seksie przedmalzenskim....na rekolekcjach to obowiazek:D potem sobie pogadalam z mama o seksie przedmalzenskim no i jakis taki metlik w glwoie mam:o dzieweczko czemu sie tak oburzyłas hm?zycie jest zbyt krotkie:D a nazywaniem naszego swiata hermetycznym tez niejest na miejscu nie uwazasz?ja wiem,z e zle nie chcialas:D rumianku fajnie sobie masz na wakacje plany..ale nas nie zostawisz prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was nie zostawie pod zadnym pozorem, za dobrze mi tutaj z Wami:) zreszta do maja jeszcze daleko:D Anusssko nie placz, ja tez dzisiaj mialam ciezki dzien, mialam ochote zabic polowe rodziny, ale coz w wiezieniu raczej nie ma neta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie juz chyba smacznie spia🌻 Życze wszystkim slodkich snow i spokojnej nocy oraz spokojnego dnia i dobrego humoru, ja tez juz uciekam do lozeczka, buzki dla Was👄..do rana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeej Pięknisie!!! :D oh Dzieweczko.. ale żeś mnie zbulwersowała ;) i chyba nie tylko ja nie znam się tu na żartach (tak tak nie mylisz się - chodzi o Ciebie) I wiesz co! Pewnie, że zostanę w tym matrixie bo czuję się tu bombastycznie :D i Tobie też radzę tu zostać bo lepszego na bank nie znajdziesz ;) to jak??? :P Och Dziewczynki! Aaaale mam dziś piękną pogodę! :D Szkoda, że humorek mniej optymistyczny ale popracuję nad tym :P Rumianku no mam nadzieję, że nas nie opuścisz.. a wiesz.. do mnie też doszedł ten mailik z piosenkami :D Dzieki śliczne 👄 Anussska.. ja też chodzę na rekolekcje.. i obsłuchałam się jak świnka grzmotu.. hmm.. ja stanowczo za dużo myślę :P Owieczko.. jeśli nadal masz dołującą pogodę to zapraszam do mnie :D:D:D u mnie słońca pod dostatkiem :D Naluś Biedaczko.. informatyk z Ciebie prawie taki jak ze mnie ;) Przepraszam, że o to spytam.. ;) ..tęsknisz troszkę (choć troszeczkę) za oczkami Kelnera?? :D Buziam Was Słodkie i spadam na miasto. Chyba z pół dnia będę ganiać. Ale co tam. Przy takiej pogodzie to czysta przyjemność :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×