Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

A to była taka chwila zadumy Anusiu:):) na pewno tak będzie a teraz zyczę Ci miłego mieszkania:) mam nadzieję, bez problemów:) Anielko ja dostałam wszystkie cztery zdjęcia:) Kochana zadzwonił martwi się o Ciebie a tak jak napisała Gigusia oni nie mają podzielności uwagi własnie....;) Giguś piesek też pozdrawia:D BOMBASTYCZNA WRACAJ DO NAS!!!! idę się podołowac wolnymi piosenkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Gigusia baw się supeeeerrrr !!!! My już za Tobą tęsknimy;) ja wyjeżdzam w czwartek najprawdopodobniej do Zakopanego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia wlasnie milej zabawy i udanego pobytu....:d wracaj do nas ja najszybciej....tak niby martwi sie teraz siedzi u mnie i bawi sie z moim bratankiem.....omawiaja bajki...hahaha jak to wyglada, udaje ze dobry ojciec z niego hahahaa nie no zartuje stara sie,,,,,xczasami mu nawet to wychodzi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- no i znow mnie znerwil, nasza rozmowa byla zbedna, nieudana.....tym razem wyszlo podczas rozmowy ze nie pamieta imienia mojej bratanicy....a co najlepsze tysiace razy mu mowilam....a co najsmieszniejsze ma tak samo na imie jak jego corka >>>>Ola>>>>>i nawet tego nie zapamietal....;/do tego powiedzialam mu ze dziwie sie bo imie bratanicy jest rownie bliskie jemu....ale niewazne...brak pamieci, skojarzen, pamiec krotkotrwala....chyba wzielam sobie dziadka:) ale myslalam ze 8 lat roznicy to nie jest tak duzo...;) Aguszko przeczytaj prosze to....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to aguszka?? :) jesli mozna wiedziec??:P anielka no ale moze ten typ tak ma jak napsialas pieszczotliwie \"dziadek\" dlaczego rozmowa nic nie dala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okropną nostalgię... jeszcze D mi nie odpisał na drugiego sms nie wiem czemu:( Anielko ech Ci faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielciu masz sliczne wloski, wogole jestes sliczna, ja wam wysle moje aktualne zdjecie gdzies pod koniec tygodnia kiedy bede miala fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ducie
Witam:) Wlasnie znalazlam wasz topik i pomysl mi sie spodobal:) Nie wiem czy moge sie dolaczyc ale podstawowe kryterium 20 lat spelniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ducie, zostan jak tylko bedziesz chciala🌻 dziecwzynki jestem w trakcie wysylania maili do was z piosenkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam cos z poczta znowu, wysle wam jutro albo potem sprobuje jeszcze raz, durny komputer!!! ide sie kapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny rumianeczek :) wysli wysli a co przsylasz?? hej duciu🖐️ gigusiu jeszcze raz : wyprzytulajcie sie za wysztkie czasy zebys tu nie kwicala ze juz masz dosc:) Nalus wszytko sie moglo zdazyc bateria siadla musial cos zrobi itd..nie smuc sie odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Anusiu może...zobaczymy jutro co będzie. Rumianeczku dziękuję za maila🌻 Duciu witaj!:) Zostań z nami:) tak sobie siedziałam i mi zleciało do teraz idę spać:)Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejku ale sie rozpisalyscie:) ale to dobrze :) z tego co zdarzylam wyczytac bo oczywsicie niewytrzymalam zeby przeczytac wszytsko to pisze:P a reszte doczytam potem Anielko kochnie ja cie najmocniej przepraszam za te zdjecia ...wysle napewno ale niemilam jak ostatnio wiesz..a moze zraz ci wsyle przed wyjsciem do pracy.. ..a co do chlopaka i niesluchania to ja sie im niedziw jak ja to mowie\"faceci to bezmózgowcy\" i oni niegdy tak naprwde nas niesluchaja..mysla niewiadomo o czym ...taka ich natura ja ze swoim mam dokladnie tak samo, zawsze cos mu mowie i mowie a potem jak wracam do tego tematu za pare dni to on mi mowi za ja nic takiego niemowialam i tez sie wsciekam..ale juz pare razy sie tak nadzilam i stwierdzilam ze walka z tym niemam sensu bo to nijest to ze oni nas niesluchaja tylko maja ktortka pamiec do zapamietywania i \"nieprzekrecania \" faktow:P:P hihi kurde ale wyklad zrobilam no .. jezu juz jest ta godzina to ja ide sie prysznicowac jak co to zjarze tu jeszcze a jak nie to na wieczor wiec zycze milego dnia moje kochanie Anusska zraz wysle ci jeszcze moje gg oki cmok ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusssk
owieczko odezwalam sie do cie jeszcze gg bombastycznej mi zostalo a jej ciagle nie ma... NAlus jedziez dozakopanego?? cmakas dla was wszystkich kochane:) anielka co ty to napisalas agucha czy cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- kochana nie denerwuj sie, to nie bylo do Ciebie....do Ciebie podpiasalam na poczatku, i Agucha miala to przeczytac....oczywiscie bylam wczoraj tak wkurzona ze pomylilam imiona to mialobyc do gigusi...Kochane wybaczcie ale wczoraj takie byki robilam ze szok....;/glupio mi teraz...;) Owieczko- dzieki za wpis, usmialam sie z \"bezmozgowca\" hahaha, masz racjei wlasnie tak jest...mowie cos , po paru dniach wracamy do tego i oczywiscie zonk, ten mowi ze nic nie mowilam, albo wymysla cos innego...;/ehhh...Ci faceci....wczoraj napisal mi smsa z przeprosinami i ze sie poprawi....a ja w bajki nie wierze bo jestem za stara...;) duciu- witam Cie serdecznie pisz kiedy chcesz tylko jeden warunek.....jak najwiecej...;P 🌼 i 👄 na przywitanie:) rumianeczku- dziekuje za meila juz slucham twoich piosenek...;)tez jestem w niezaciekawym humorze ale to przez P, jeszcze mnie trzyma....;/ale zaraz przyjdzie moj kolega, i bedziemy sie smiac...;)hahaha Pozdrawiam was wszystkie...;) rumianek, anussiu, Nala, gigusiu, owieczko>>>>>>>❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Tak Anusiu jadę do Zakopanego:) na skoki na igielice:P mam nadzieję, że będzie baaardzo fajnie w końcu jadę min. z Anią:) Wyślę WAm pózniej fotki:) Owieczko niezły tekst z tym bezmózgowcem ale to niestety prawda;) Anielko mam nadzieję, że już ochłonęłaś:) Nie denerwuj się nimi kochana to szkodzi zdrowiu;) Bombastyczna!!!Odezwij się !! Dla reszty naszych Bardzo Kochanych Dziewczynek duże ❤️ a ja oglądam teraz jakąś powtorkę M jak Miłośc:P Niech mnie ktoraś wygoni do nauki bo się za nic nie mogę zebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala troszku ochlonelam, ale tylko piciu piciu...;) A ty masz kopa i lec do nauki....a nie obijasz sie...co to ma znaczyc...;/:>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zmykam za momencik:P trzeba się wziąsc za to w koncu...Anielko dzięki za kopniaka :* i pamiętaj Słońce że to tylko facet;) a ostatnio słyszałam w Europa da się lubić było o małżeństwach i jak wychować sobie męża takie coś stwierdziła Czeszka, że facet rozwiaj się do 6 roku życia a potem już tylko rośnie:P więc trzeba z nim jak z dzieckiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala może i masz racje i tak powinnam do ego podchodzic, bo jak za kazdym razem bede podchodzic do tego a taki sposob to niedlugo siwa zostane z nerwow, a tego bym nie chcaial...;) To zmykaj do nauki, zycze milego edukowania sie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!! pisze dopiero teraz bo mam wreszcie chwile wolnego, rano musialam pracowac za siostre bo jest dzisiaj na weselu wiec nie mialam kiedy sie odezwac, jak wrocilam to gotowalam z mama obiadek i teraz sie troszke zdrzemnac ide:P potem mam wizyte u lekarza-musze wziasc zaswiadczenie ze moge pracowac jako nauczyciel itp, milusiego popoludnia myszeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko gdzie ucieklas?? ja jestem!!!! dostalam oswiadczenie od lekarza, w czwratek jeszcze laryngolog i jade zlozyc papiery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×