Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

tsymam sie buziaki jutro bedzie lepiej anussko jestes master:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry o tak dziwnej porze:O Muszę jechać do szkoły nie chce mi się chcę spać...😭 Kiguś jesteśmy z Tobą😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Misiaczki Nalus wspolczuje tak rano juz na nogach:( jak wrocisz to pojdziesz spac dobra zebys byla wypoczeta ... Ja wlasnie wstalam wypilam kawe i tak mysle o naszym spotkaniu w realu chco z niektorymi z was ktora mieszkaja gdzies niedalko , bo na topiku ostanoi glosno o tym naszym rzezkomym spotakniu wiec moze cos by sie dalo wymyslec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co popelnim ogromny blad tzn nieblad bo i tak wiem ze nasz Anusska zda i wszystko sie ulozy ale puscilam ploteke ze ma w ospie ze zdala bo ona ma ZDAMY!!!!!!!! czyli wierzy w siebie i nnych na roku a ja dosysc ze nieumim pisac to chyba czytac tez nie:( ale co tam i tak wiadomo ze Ania wsystko zda i sie wszystko ulozy wiec mam nadzieje ze sie niegniewasz :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja zyje,,,,,jeszcze:) u mnie nic ciekawego, jutro do pracy, w piatek wystep dla przyjaciol , rodziny..;) pozniej napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastwim co ja mam robic nielubei siedziec w domu tazn miec zueplenie wolnego bo lubie miec zaplanowy no :) wiec chyba umyje mebloscine u siebie w pokuj hihi bo bym cos zrobila ale sama nieweim co nigdzie niepojde na misto bo jest okropna pogoda tzn podobno nijest zimnno ale jest deszczowo a ja nienawidze takiej pogody wrr a co tu z rana tak pusto kazda na zajeciach czy jak?? Anielko ciesze sie ze ŻYJESZ jak to nazwlas:P hihi ale wysil sie bardzij i napisz cosik wiej kapisz!!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Strasznie boli mnie dziś głowa :( Anielica 🖐️ Masz szczęście :P Buziaczki Dziewczynki :* Ps. Owczuś ja też często myślę o spotkaniu w realu.. hmmmmm.. Odezwę się później bo moja głowa :( a tyle nauki mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto gdzie jestescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;(;(;( ide grac w simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ty OŚLICOOOOOO jedna!!!!!!!!!!!!!!!1 dobrze ze sie poprawilas bo mial to byc post opieprzajacy z gory na dol:P ze siejesz nieprzemyslana plote slepoto:P:D NIE ZDALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDAWALAM, ALE SKONCZYLAM PISAC TEST 1H TEMU wyniki jutro po 14 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a pomyslec to tak trudno jest ze dzis pisze to jak mialam juz zdac ten test rano he????sprawdzic 120 pytan to nie tak hop -siup:D ale powiem wam ze na poczatku mialam dobre przeczucia ale ok 80pyt zaczely sie niecekawe pytania z pasozytow no i nie wiem musze miec 70%....boje sie troche, duzo wiedzialam troce poszczelalam zle, narazie nie wiem czy strzelilam cos dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko bardzo mi przykro z powodu cioci:( 😘 i gratuluje rocznicy kazda jest wazna nawet ta polowkowa nawet cotygodniowa:) itd... nie zaproponuje ci nic na ten wieczor bo to ma wyplynac z twojego (waszego) serduszka, czasami wystarczy przytluic i seidzec i nic nie mowic:) owieczko ale ci zazdroszcze ego slubuuuuu jeju :( moj sie narazie nie szykuje:( moja siostra ma we wrzesniu slub wiec nie moge naciagac rodz, W tos pod nosem mowi o zareczynach, ostatnio sie zapytal czy pojdziemy razem wybrac piersnionek, ja zbylam to malym smiechem powiedzialam ze ja nic nie wiedziec nie wiem cyz wiziąl to na powaznie cyz nie ale ..... chcialabym.... ;( oczywisce zamawiam tak jak bombczka wzstkie zdjecia:) i dokladnie nie przejmuj sie absolutnie niczym, staraj sie cieszyc wszystkim nawet tym ze musicie zapraszac rodzne poszukaj w tym cos przyjemnego i nie marnuj czasu na smuty, w koncu chcesz zeby byli przy was w tym dniu wiec zapros ich z usmiechem i ciesz sie ze beda(chyba ze kogos nie chcesz a musisz - boze ja tez bede \"musiala\") takie mnie mysli naszly ze w polsce jest tak ze wesele sie robi dla rodziny a przeciez najwazniejsi sa mlodzi to dla nich jest slub dla nich wesele dla nich rodzina nie na odwot...co ja bym dala zeby tak bylo w 100%, gadalismy w rodzinie o alkoholu na weselu i ja stanowczo powiedzialam ze ja na swoim nie chce wody, ew wino ale nie woda nie chce patrzec w ten dzien jak 2wojkow sie opije i bedea sie klocic o polityke...to jest takie przykre, na co uslyszyalam : to ja nie przyjde\" to ja sie pytam po co oni na wesela chca chodzic??zeby zrobic przyjemnosc parze mlodej czy zeby sie najebac?? :( wkurzylam sie troszke ale naprwde tak na wigilii uslyszalam od wujka - powiedzialam mu ze jak chce przyjsc na wesele zeby sie nawalic to faktycznie lepiej niech nie przychodzi (ehehehe a moj slub nawet nie w pllanach jest...) no a ciotka potem mowi ze na slubie wstyd sie przyznac ze sie nie jest pijanym...boze do czego to zmierza....ile jabym oddala zeby na slubie miec tych ktorych kocham szanuje sa dla mnie wazni a nie jak zapraszam jedna ciotke mamy ktora znam i jest mi bliska to wypada zaprosic inna ciotke mamy ktorej na oczy nie widzialam bo sie obrazi i sie rodzna skloci... u ciebie owieczko tez tak jest?? no wiec chcialabym z rodz babciami rodzenstwem i tymi ciociami kuzynami ale bliskimi... tych ktorych bede pewna ze w ten dzien pozowla sie nam poczuc najwazniejszymi najszczesliwyszmi tych ktorrzy z miloscia i z milosci by pomogli to poczuc...czy to jest osiagalne??mozliwe??zeby wesela nie przyslanial alkohol zarcie duza sala porozkladanie gosci durna kapela czy dj... na swoim weselu ccialbym zobaczyc tych z ktorymi rozumiem sie bez slow a nie tych na ktorych bede patrzec i myslec czy ja mam z imi cos wposlnego oprocz wspolnej prababci... ehhh co myslicie?? rozmazylam sie... niestety mamy z witekiem troszke inne wizjie na ten temat on raczej uwaza ze wesele jest dla gosci ze np nie wypada opuscic gosci o 1-2 (noc poslubna:P) tylko bawic sie z nimi do 5-6:( kigus jak u was?? anno julio i fitness wy nie macie mojego zdjieca ani ja waszego ale ja nie mam tu zadnego i nie bede miec bo nie mam czasu zgrywac z kompa z mojego domu do tego kompa:( szkoda:( nalus masz moje gg??bo ja nie mam odezwiesz sie do mnie?? gigus ja che jeszcze opowiadania bo towje zycie ejst takei romantycznei pelne milosci:) tak sie to supcio czyta:) a jak sobie poradzisz na studiach??3tyg nie bedziesz chcocidz?? rumianku trudno wytrzymac tyle h zajec:( biedactwo:( ale dasz rade chce tatuaz....witek mi \"niepozwala\" moze raczej nie chce zbym sobie zrobila truje mu dupe od 3-4lat i kiedy pow ze jak d o20tki nie przestane chciec to zrobie minela 20 nie zrobilam potem pow ze jak po pierwszym roku mi sie nie odechce to sobie zrobie ale on dalej ze NIE!!!😠 I CO JA MAM ZROBIC? mowi ze lekarz z tatuarzem to nie pasuje:D hehehehe moze.... a jeszcze gorzej dobry lekarz z tatuazem(mam zamiar byc dobra:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anielko pisz koniecznie co z P co ze sklepem iwspolniczka i z cala toba:) buziaczki dla wszystkich ja tez bym chciala z wami tak na zywo...!! jak pomysle ze rumianek tu gdzies sie kreci nala byla w h&m w 3stawach dzien po mnie i w krwadratach 4min na nogach odemnie ze owieczka jezdzi na zakupy do zabrza to wydaje mi sie to prawdopodobne:P tylko kaska z ostroleki anielka gdzies tam na zachodo poludniu kig i anna lulia za \"oceanem\" XXI wieku :P gigus kasik sopot ustka koszalin (laczy nas EMKA-dobrze pamietam??) no... pominelam kogos?? jak tak to przepraszam ale w glowie wiruja mi geny plemniki gastrulacja cykle zyciowe ponad 100pazodytow embiogeneza komorka od wewnatrz i te wszystkie bialka o kotrych bym mogla ciagle pisac ( ach te ich przerozne funkcje wzajemne korelacje ) swiruje?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSSKO JA CIE JESCZE RAZ PRZEPRASZM I TO BARDZO ALE POIEM CI ZE TY TEZ JESTE SLEPA:p:p I NIEUMIESZ CZYTAC BO CIOCIA TO KIG A NIE NASZEJ BOMBY:p:p CO DO WESELA TO MASZ RACJE JA UWAZAM TAK JAK TY ALE WLASNIE MOJE KOCHNIE JEST TEGO SAMEGO ZDANIA CO Twoj Witek:( i moze dlatego czesto teraz wybuchaja u nas klotnie kochnie nieprzeuj sie duzo sie pewnie uczylas wiec zdasz wierzmy w ciebie dziweczy to moze my sie spotkamy gdzies te ktora sa w poblizu co?? ja od poniedzilku mam pratkyki ale chyba do 13 wiec przemsycle soebie to gdzie i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co mam jeszcze pisac zeby to wszystko nadrobic bo ogolnie to strasznie nudne taki harleqin:) zyciowy. przypomina mi sie taka piosenka : \"jeszcze sie tam zagiel bieli chlopcow ktorzy poplyneli...bo meska rzecz byc daleko a kobieca wiernie czekac\" ogolnie z tym ostatnim zdaniem sie nie zgadzam bo to porownywanie kobiety do psa ktory wiernie czeka na swojego pana. skamlac za nim. po tygodniu glebokiej rozpaczy co jeszcze bardziej poglebila moja noga. postanoiwlam wziasc sie w garsc w koncu pol roku to jednak troche czasu i ja powinnam sie rozwijac a nie cofac. wiec kiedy tylko stane o wlasnych silach nie kulach wroce do swojego egoistycznego trybu zycia jaki mialam przed miskiem i zajme sie soba z jednej strony to dobrze bo odswierze kontakty z leksza przykurzone, zajme sie dbaniem o swoje zewnetrzne i wewnetrzne piekno bo z miskiem bylam na dobrej drodze do zamienienia sie w 100 kg slonia (przez te lody i bita smietane) z nim ratowal mnie seks no ale teraz nie bede mogla w ten sposob spalic kalorii wiec trzeba znalezc cos innego bieg odpada bo od biegania wymiotuje:) ide na obiad pozniej skoncze moje wywody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz wyrownalo sie:P a moge sie usprawiedliwic?/ bombeczko i kig bardzo was przepraszam:( kigus😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus no rewelacja jestes:) poprostu pisz nabierzaco zawsze ci sie cos przypomni z twojego hareqina:) hehehe owieczko:( ja bym sie z wami ten..no spotkala STRASZNIE BYM CHCIALA uwierzcie mi, ale ja nawet na 1h nie wyskocze nigdzie, ja nawet czasu na .....seks nie mam:( naprawde:( chyba ze pocekacie na mnie az wyjde na prosta tzn zalicze histologiie lacine w przyszym tyg i nerwowke 20marca i lacine 19marca ?? bo jak wam obiecam to nie bede moga sie juz wykrecic....:) to jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam....co to za spokanie beze mnie....anussia spotkanie bedzie u Ciebie , jak Ty nie mozesz sie wyrwac:P dziewczyny, tak daleko mieszkacie ode mnie:( jak ja czytam, że wy normalnie sie mijacie,....wiecie co....moja mamuska tez sie spotyka z dziewczynami z forum:D nawet jedna przyjezdza do na s w maju:D ehh...tez bym chcaiala sie z wami spotkac, w sumie jestem daleko od was...ale zawsze moge dojechac:D tylko poczekajcie chwilke az bede zarabiac:) a u mnie....hmm.... z P ostatnio była kłótnia, już myslalam ze sie rozejdziemy, ale dalismy sobie ostatnia szanse, zobaczymy co dalej bedzie...osttanio bylam chora wiec sie zadko widzielismy, w sobote nawet poszlismy na kolacyjke:d ale juz nastepnego dnia bylam chora:( w sklepie, dobrze....ze wspolniczka tez:) teraz ja ustalam zasady:D juz sie porozumialysmy i sie zaczynamy zgadzac....jutro ide pierwszy dzien do pracy....po tak dlugim okresie(koniec leniuchowania) ale ciesze sie, bo jzu nuda mnie dopadla:) zaczynam zbierac pieniazki na Moskwe, jzu pierwsze 300zl wplacilam:)ehh....ciekawa jestem ile bedzie mnie ten wyjazd kosztowal:0 a jesli chodzi o wasze posty, juz sie pogubilam...mniej wiecej przeczytalam co piszecie....ale dawno mnie tu nie bylo:(obiecuje ze nadrobie:D a tak poza tym to wszystko po staremu:) heheheheh bylam dzis na spacerku....i w Urzedzie zaniesc Pita i juz..:P też chce sie spotkac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane jestescie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tatuazu, wiecie co....mi sie to nie podoba...brzydko to wyglada na Ciele kobiety. Kobieta powinna byc naturalna...i tak juz dochodza opalacze, solarium, farbowanie wlosow, makijaż....mysle ze zdobi nas tylko nasza naturalnosc....ewentuanie jakas bizuterie zalozyc:) a co do bizuterii, osrtanio na kolacji zalozylam moje zloto...;)tylko nie wszystkie, bo nie wiem gdzie sie podzial po remoncie...chyba zgubilam, badz ktos ukradl:(a to same pamiatki...;( Jak mężczyzna dzieli swoje pranie?? - na brudne i na brudne , które jeszcze mozna zalozyc:D heheh cala prawda:) Anussia- a Ty na pewno zdasz:) w koncu niemasz innego wyjscia, bo w przyszlosci bedziesz leczyc nasze dzieciaczki:D gabi- wlasnie dzis sie zastanawialam nad soba, wlasnym cialem wygladem zewnetrzym....i wiesz co...bedac z P zaniedbalam sie....tez oczywiscie przybralam na wadze:P (dobrze, ze jeszcze mam tance)_ a do tego w ogole nie maluje sie, czesze sie jak zwykle, ubieram tak sobie (wazne ze czyste) i dzis na spacerku uswiadomilam sobie, ze stalam sie taka szara myszka....taka zonka, ktora ma swojego mezusia i nie musi o siebie dbac....i w koncu musze sie za siebie zabarac porzadnie:D jakis nowy ciuszek, nowe kosmetyki, moze nawet fryzurka, nie tylko P chce sie podobac, ale sobie...;)a osttanio nawet nie mialam czasu na pielegnacje...;( ale to sie zmieni:):D:P buziaczki dla kazdej:) a ja zmykam zjesc obiadek, bo zglodnialam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko a jak nie farbuje wlosow to tatuaz ujdzie?? jasne ze jakies wielgasnie kolorowe tatuaze nie ladnie wygladaja na ciele kobiety ale maly czarny delikatny wyglada jak dla mnie pieknie i wiem moze nie spelnia takiej roli jak makijaz bo nie kazdemy sie to podoba i dal niektorych nie poprawia to urody ale nic nie poradze ze mi sie pyta i chce. i juz. a W mi mowi ze nie:( np na kostce albo nie na krzyzach tylko z boku na plecach albo na biodrze nie musi sie w kazdej sytuacji rzucac wszystkim w oczy, nikt nie musi wiedziec i widziec ze go mam - ma byc dla mnie i juz, tylko jak jak witek przeciez to bedzie widzial i mu sie nie podoba bo uwaza ze to \"szpan\".... anielko pks tani jest ( ale mi sie zrymowalo) albo pkp (ale ze swoim P - nie sama) mam nadzieje ze w wakacjie nam sie uda spotkac:) owieczka skomentowala moje wypociny 2zdaniami:P a ja zauwazylam co sie stalo ze mna przy witku!!!w dresach brudna nieuczesana nieumalowana ze spyra na wierzchu rano codze czasem z nieumytymi wlosami, koszmar... nie ma to sie ni jak do pozadania itd moze dlatego nie uprawiamy seksu??:P ale ciiiiiiiostatnio bylo yy w walentynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! 🌼 Jak tak wczytuję się w Wasze wypowiedzi to mi się szkoda robi, że Wy tam tak w sumie blisko siebie a ja tak daleko... Ze możecie się spotkać i poznać na żywo, też bym tak chciała... 🌼 :( Szkoda mi bo jesteście naprawdę fajne i rzadko się zdarza żeby znaleść przyjaciółkę. Anielka masz rację, pamiętaj zeby być ładną dla siebie i dbać o siebie. 🌼 Ja niedawno wróciłam z pracy, dzwonił do mnie Rafał dzisaiaj i wiecie co nie może do mnie przyjechać na weekend bo pracuje w sobotę... Zaje..ście.... A najlepsze jest to ze ja pracuje w następne 2 weekendy. :( ale jestem zła z tego powodu... Wiecie co najchętniej opowiedziałabym Wam całą moją historię życia ale długo by opowiadać... Naprawdę dużo się tutaj dzieje, a ja niespełna dwudziestolatka mam sobie sama z tym wszystkim poradzić. Nie mam czasami już siły. Moja przyjaciółka (20 lat) jest w POlsce a tutaj nikogo nie mam żeby się wygadać. Kasia jest na drugim końc wyspy i się zbyt często nie możemy spotykać :( ale jest kochana... :) Czasami mam już dość wszystkiego, chłopaki z ktorymi mieszkam mnie dobijaja swoim zachowaniem, a wczoraj przyszli sąsiedzi Polacy z flaszką i wypiłam 3 kieliszki. dzięki temu się trochę dowiedziałam nieprzyjemnych rzeczy od pewnego chłopaka, że ktoś mnie objechał konkretnie ale muszę sie dowiedziac kto i co mówił. Przynajmniej jeden chłopak szczery w tym towarzystwie. Tak mi tutaj barkuje bliskiej osoby, a Rafał nie może przyjechać, muszę coś wymyśleć z tym, może się z kimś zamienię. Mówicie ze też byście chciały wyjechać,ale tutaj wcale nie jest tak kolorowo, chociaż już się układa, ale na początku ile ja nerwów straciłam to sobie nie wyobrazacie, nie mogłam znaleśc pracy bo przyjechałam w jesieni a to był zamknięty okres dla turystów... Ile moja mamunia łez wylała to nawet nie chcę wiedzieć. Ciągle rodzinami powtarzała \"wracaj\" a ja nie bo może dzisiaj się uda. Ratowała mnie nadzieja i czekałam na odpowiedź ze szpitala długo bo formalności się ciagnęły... Ale ponoć co cię nie zabije to cię wzmocni, tak tez było w moim przypadku. Przyjechałam tu z planem zarobienia pieniędzy na studia, usamodzielnienia się i zobaczenia świata. Nie chciałam ciągle siedzieć w mojej wsi, tam nic się nie dzieje. Chociaż często miałam gości-znajomi, przyjaciele i rodzinka przychodzili także nie było tak żle ale faceta nie miałam bo oczywiście trafiałam na kretynów. Także nic mnie tam w sumie nie trzymało, jedynie teraz 16 miesięczny chrześniak, który własnie mówi i gania a jak wyjeżdzałam to nawet sam nie chodził ;) 🌼 ❤️ Ale myśle,że nic nie dzieje się bez przypadku... 🌼 Aha i jeszcze muszę znaleśc nowe mieszkanie bo do 9 kwietnia muszę się z tego wyprowadzić bo się kończy wynajm, a na wyspie są cholernie drogie jeśli wogole są. Ale mam tez i dobrą wiadomość dzisiaj dostałam telefon w sprawie drugiej pracy w hotelu (byłam tam w zeszłym tyg). także jak dobrze pójdzie to będę miała dodatkową pracę jako hausekeeper albo bar staff. Trzymacie kciuki!!! 🌼 🌼 ❤️ Jestem na jutro umówiona, tylko, że będę musiała dojeżdżać... Myślę ze wszystko się ułoży a wakacje mogą być zajefajne (mam nadzieję, że z Rafałem) bo mam morze i góry w jednym miejscu ;) Ale się rozpisałam, ale dużo by jeszcze opowiadać... Jesteście kochane kobitki ❤️ ❤️ ❤️ 3mam za Was kciuki i za Wasze egzaminy :) buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziaki dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno Julio(moze bedziemy na ciebie mowlily Julia bo An tu jest yyyy4??) pisz wyszstko co chcesz i ile chcesz my pomozemy w miare mozliwosci i wysluchamy:) jestes badzo madra i dojrzala 20latka (86??czy 87??)w pracy na pewno sie uda, gdyby nie to ze zachcialo mi sie studiowac medycyne to pewnie tez postapilabym tak jak ty bo uwielbiam wyspy uwielbiam ich kluski w paszczach(jak mowia;P) no i poprawcowac zarobic usamodzilnic sie...ale wyszlo jak wyszlo 6lat studiow i ogolnie dodatkowe kilka-kilkanascie lat kucia przyslonilo mi mysl o wyjezdzie szczegolnie ze stracilam rok i musialam kuc zeby sie dostac na med (jestem 86 i jestem na 1wszym roku) no i mi sie tak zycie poukladalo..a gdzie mieszkasz w Polsce??jakie woj i kolo jakiego miasta twoja wies lezy?? dziewczynki ja jeszcze dzis nic nie zrobilam glowa mi peka witek na zajeciach jak wroco bedzie glodny wiec moze wypada zrobic pierwszy obiad w tym mieszkaniu samej (po przeprowadzce moze raz podgrzalam zupe tak to witek mi gotuje) sluchajcie wczoraj o 00.30 bylam glodna i mowie witkowi kochanie glodna jestem ten spi kochanieee glooodaaannna jestem a on ze nie mamy nic do jedzienia a ja ze sa banany i mleko i moze zrobic koktajl to sie zwlekl z lozka i zrobil mi koktajl z 3bananow wiec moze jak wroci dzis z uzelni fajnie by mu bylo jak by mial cieply obiadek...codzien mi tak skarbek usluguje ze ja go podziwiam kanapeczki herbatki cisteczka woda tabletki poglaska po pleckach potanczyze mna:D przytuli :* ide grzac obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze dzewchy wam naprawde gorzej czemu zawsez jak pszecie to mnie nia ma??? anussko i tak jestes master i wymiatas:P co do tatuazy to nie wiem czy moglabym takie co s cale zycie...bo to ladnie wyglada jak sie jest mlodym oczywiscie malutkie cos le potem bbbbrrrrr co do slubow dziewczymnny to ja nie znosze robienia pod publike nie wyobrazam sobie zabawy do 6 rano nie przezylabym tego napiecia pod ostrzalem tyle godzin...najblizsza rodzina cala sczescie u mnie to rozumija ze nie trzeba wszystkicgh zapraszac:) zreszta sama zobacze i tak dobrze ze Sam nie jest wyznania tego hinduskiego bo my mnie czekal 3 dniowy slub hehhehehe o boze Giga juz ci siadlo na glowke jakie rozwazania...hehehe FILOZOFICZNE czegos cie na tych studiach ucza jak widze:-) ale dobrze dziewczynko do przodu!!!! Anielko jedziecie z zespolem do moskwy??to ja chce taka laleczke takia wiesz duza w srodku mniejsza i potem w niej jeszcze mmiejsza....:) juz w sumie jedna mam z kijowa ale ja chcem z moskwy!!!! nie mowicie mi nic o dbaniu o siebie wystarczy ze spojrze na swoje nogi ktoryh od ponad 2 tyg nie depilowalam:P co do seksu to moje zycieseksualne upadlo 1 przez wielka awanture 2 nowa prace Sama bbbbbbbbuuuuuuuu bombeczko nich ciem glowciz nie boli pewnie znowu z nerwow no kobieto tak nie mozesz bo sie wykonczysz buzka dla Fitnessika i Owieczki i Rumianka I Nali i wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie martw sie czasem trzeba byo dostac w dupe zeby pozniej bylo lepiej no...ja tez mialam problemy z paca tzn na poczatku mnie wykorzystali potem wylali (hahahahahaha) potem nic nie moglam znalezc przez 2 tyg i bylam uzalezniona od chlopa potem znalazlam w novotelu jako housekkeeper ale wiadomo ile mozna kible myc po 4 miesiacach mialam dosc i chcialam lepsza i nastepne 4 miesiace bo do biura za mloda, przyznaje sie ze polka (trzeba bylo przytakwiwac czy amerykanka) i za malo doscwiadczenia tylko z polski...do tego musze ciagnac studia tutaj...ale jak sama mowisz nic nie dzieje sie bez przyczyny znalazlam swietna moze nie za dobrze platna prace ktora uwielbiam i therefore ...stracilam watek...bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- kig ma racje, tatuaż ładnie wygląda jak się ma 20lat i mnie czy tam pare lat więcej, a wyobraź sobie jak to bedzie wygladało za 50....czy nawet po 40....juz nie bedzie takie ładne:) ale jeśli Tobie się podoba, to już Twój wyborek:D ładna laska z Ciebie, więc niczego Ci nie brakuje👄 fitness- wiem jak to jest jak sie nie ma przy sobie przyjaznej duszy...pamietam jak spedziłam tegoroczne wakacje...;/prócz wyjazdu z grupą....ciągle czekałam...na przyjaciółkę i na chłopaka(Piotrka). Akuratnie miałam pełno problemów, przyjaciółka wyjechała do irlandii więc nie miałam za często z nią kontaktu,a P był we Francji...a tutaj, pomimo to, że pełno znajomych to i tak nie było z kim porozmawiać:( a Ty biedulko masz jeszcze gorezj, jesteś w Państwie z dala od rodziny, przyjaciół i znajomych....ale masz nas:)i dasz sobie radę...;)oczywiście trzymam kciuki za pracę...;)wszystkie trzymamy:D kig- kochanie obiecuję jak będę miała więcej kasiorki ze sobą to kupię Ci laleczke, wtedy przeslesz mi przez meila adres i wyśle Ci w paczce:D a może osobiście Ci dam???o ile przyjedziesz do Polski....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigus zapomnialam o zaroscie na nogach ktory wlasnie jest od 14lutego czyli od naszeo ostatniego razu:P hehehe moze dzis ogole??:P moze dzis pobrykamy?? a z samem juz ok?? jam jest master a to o czym ty piszesz to sie chyba babiczka nazywa czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale w mojej wypowiedzi wystapil blad.... poscik do Fitess mial byc do Ani Juli, bardzo przepraszam :( jestem dzis jakaś rozkojazona...:(ehhh.... Przepraszam bardzo :( wybacz Aniu Julio.......................... bardzo prosze...;))))))))))))))))))))))))))))))))))))) własnie, dopiero przeczytałam.....ze owieczka bombusi wysyła po śllubie zdjątka, ja też chce tak jak Kasia i annsusia:D dla mnie też prosze:) a co do wesela....u mnie...to chyba w ogóle rodzinki nie bedzie....bo moja rodzinka to chyba cala jest pokłócona:( bardziej jestem przywiązana do mojej mamy znajomych niż do rodzinki....nawet do niekórych mówie ciocia, zostało mi to z dzieciństwa:) a w ogóle chyba nie bede brała slubu..... moja mama po rozwodzie 2 tyg temu rozwiodl sie moj najstarszy brat moj starszy brat nie ma slubu i zyje na kocia łape....przy czym zdradza swa kobiete na kazdym kroku.... nie mam czym sie chwalic , ale tak wygladaja realia w mojej rodzinie:( z tego kuzyn 32 nie ma dziewczyny 2 kuzyn rozwiodl sie niedawno 2 kuzynki sa samotne matki, oczywiscie jedna rozwiedzona druga zostala sama.... Nie to ze patologia, tylko pokrecona rodzinka....i ja wole nie brac slubu niz....chociaz nie wiem co to bedzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zarost, zgłaszam sie:)hahahaha teraz na występ ogole....u mnie to już w ogóle celibat....ale to z mojego powodu, poprostu nie mam ochoty...;) moze to przez kłopoty które miałam , choroby i kłótnie....ehh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam anielka moi starsi tez rozwiedzeni reszta jak sie bedziesz lepiej czula ale to takie przeypieczetowanie milosci chyba oczwywiscie jak sie tego \'pod ublike nie robi\' lalecka no chcialabym osobiscie moze uda mi sie pryzryjechac z koncem lipca??? jade w maju na 2 dni do pozniana ale to tylko na komunie jakos stara ciotka z UK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok możecie mowić Julka :) Ja w Polsce mieszkałam obok Zamościa- województwo lubelskie ale widze ze żadna nie jest z lubelskiego. Ale dla mnie nie ma znaczenia czy mieszkacie blisko czy daleko, jeśli ktoś naprawdę chce to przyjedzie, także jak będę miała taką mozliwośc ze będę w Polsce dłużej to was odwiedzę :) 🌼 🌼 🌼 Aha jetsem rocznik 1987 5 luty Anusska zazdroszczę Ci ze tak fajnie masz ze swoim lubym :) Oby tak dalej!!! jesli hcodzi o tatuaz to ja zgadzam sie z dziewczynami, tez kiedys sobie chccialam zrobic ale doszlam do wniosku jak ja bede wygladac na starosc??? :) Kig to gdzie Ty teraz mieszkasz i kiedy byłaś za granica i jak długo? Aha i gdzie pracujesz skoro tak lubisz tą pracę? buźka Anielka ok niegniewam sie no cos ty Skarbie? rzeczywiscie masz pokręcona rodzinkę. Rob tak jak sama chcesz jesli nie chcesz brac slubu nie bierz i bądx szczęsliwa! Aha ja zarost golę co 2 dzień hehe 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×