Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a tobie brakuje sliny czy co sam sie opluj:) rumianku no to mialas super dzien:) ja tez uwielbiam ryby:) kocham wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tobie brakuje sliny czy co sam sie opluj:) rumianku no to mialas super dzien:) ja tez uwielbiam ryby:) kocham wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus, moja babcia zawsze mowi ze Pan bóg obdarza nas takim krzyzem ktory zdolamy udzwignac wiec nic nie \"daje\" nam ponad nasze sily, wiesz te zle i dobre dni pozwalaja nam potem cieszyc sie ta druga osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rumianeczku :) Też się cieszę, że jest nas więcej :) Qrcze zazdroszczę Ci tego wesela siostrzyczki.. w ogóle zazdroszczę Ci siostrzyczki.. ehh.. ja od zawsze jestem sama :( Qrczę już chyba miało mnie nie być :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomus, moja babcia zawsze mowi ze Pan bóg daje nam taki krzyz ktory zdolamy udzwignac, nie zsyla nam nic ponad nasze sily, wiec potem z tych naszych doswiadczen mozemy wyciagnac wnioski i cieszyc sie zyciem na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 176y7h2d7y4876
uwielbiam gdy dziewczyny na mnie plują plują i plują prosto do gardła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja lece do wanny, zagladne tu jeszcze, dla wszystkich ktore juz spia slodziutkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rumianku za przypomnienie tych słów.. wiem, że nie powinnam nażekać choćby ze względu na moją Mami która przeszła.. ehh :( Będę silna. Obiecuję.. W takim razie niech jest \"Dirty..\" :P :) Słodkich snów Pysiaku 👄 Ps. Ty pomarańczowy nie wywierasz zbyt wielkiego wrażenia :P:P Smutno Ci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wybieram najlepszy film na swiecie....moje łóżko :P ide spac słońca, trzymajcie sie cieplutko i wesolutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niemowilam ze jak pojde to wy sie pojawicie i bedzie sobie pisac czemu mi sie nigdy niezdarza na was natrafic zawsze jak pisze to pisze sama do siebie:( 😭 ale niemarudze bo jest nowy dzien i mam nadzieje ze dal kazdej z nas bedzie cudownym:) Bombastyczna aniolku z tego co wyczytalam to zegnalas sie chyba z godzine:P hihi ty jestes kochana no wlanie ruminaku a jazdy to ty juz zaczelas?? Gigusia ja tak wlasnie sie zastanawiam nad Dąbkami ale nad Pobierowem no i nieweim:P:P Rumianku a twoja sioatra i jeje narzeczony wybrali juz sale? jak tak to moge wiedziec gdzie:) niezebym byla ciekawa no ale... ja mam juz kamerzyste, sale, dj {zamiast orkiestry bo te co widzilam to sa beznadziejne a jak widzilam jak dj prowadzi weslse to jest fajnie i zabrasza do wspolnych zabaw i wogole potrafi poprowadzic weslse} i fotografa bo to jest moj kamerzysta 2w1:P:P:P no i chyba narzie tyle w sierpnu bede chyba chodzic za sukna bo bede szyc to musze sobie jakis kroj znalesc o kurde ja sobie tak pisze a wkoncu sie spoznie na praktyki bogu dzienki ze to juz koniec to papapapa bużka moje kochnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi juzpiiiiiiiii rozpoczelam w koncu nowa starone jupi jupi jupi Anussska obowiazkowo chcemy zdjecie w nowym bikini a ja sobie tez kupilam nowe ale zdjecia wam niezrbie bo niemam czym a po 2 to jestem za gruba:P:P oki lecie bo sie naprwde niewyrobie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) myszki ja myje okna dzisiaj :( owieczko moja siostra prawdopodobnie bedzie miala wesele w Rudnie a nazywa sie to Karczma u Karola, szukali duzej sali bo bedzie ok 130 gosci a tam wchodzi nawet 200, ale jeszcze sie zobaczy:) ide machac ze scierka, caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Rumianeczku to jak z tą jazdą?? ;) Owieczko aaaale Ci zazdroszczę.. tylko wiesz Kochana ja tam Ci odradzam szycie sukni. Moja cioteczna sobie szyła i szkoda gadać :( A gdy się kupuje to od razu się widzi jak leży, czy jest dobrze uszyta i w ogóle. A tak przypłacisz pewno to samo a może Ci tak schrzanić, że hej.. także zastanów się jeszcze tym bardziej, że wybór jest GIGA a i ceny zróżnicowane więc.. no ale to Twój ślub i Twoja suknia więc i tak zrobisz jak będziesz uważała :) Ja po prostu nie radzę ufać krawcowym.. szczególnie jeśli chodzi o tak ważny dzień.. Jej chciałabym Cię zobaczyć w tym dniu (i napewno nie tylko ja).. ehh.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś Mami wyjeżdża do Dziadziów i przez tydzień mam chatkę wolną :P Pewno jutro moja najlepsiejsza koleżanka przyjedzie do mnie na noc :) Ale przez resztę dni będę siedzieć zupełnie sama 😭 Chyba, że uda mi się ściągnąć Misiaka :P :D Hmm.. :D Ok idę się poobijać :P Zajrzę później. Miłego dnia Pięknisie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki dszisiaj dzwonie do instruktora sie umowic na jazdy :) MASAKRA BEDZIE!!!!!!!!!!!! wlasnie skonczylam myc gore, lece pod prysznic, milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rumianku najlepsze przed Tobą ;) :D Ehh.. jak jeden telefon w jednej chwili potrafi zmienić nastawienie do świata :D ❤️ :D:D 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz:) wrcocilam z tych nudnych praktyk:P Kasiu masz moze i racje z tym szyciem ale ja mam zaprzyjaznina krawcowa co szyje pieknie sunie wiec mam nadziejee ze mi nieskrzani:P a ja mi sie cos nibedzie podbac to bedzie poprawiac do tego czasu az mi sie spodoba:) wredna jestem co nie ale nasz klient nasz pan:):) hihi Rumianku fajnie ze zaczyasz jeazdy zobacysz jaka to frajda:P wiec trzymamy kciuki aha i rozwiesz tak na wszeli wypadek plakaty zeby ludzie niewychodzili na ulice jak ty bedziesz jezdzic:P:P niegniewj sie kochnie bo ja zratuje wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie owieczko :) ja jestem zdania ze lepiej jak posadza gumowe drzewa :P zaraz zmykam do pracy, trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane:)ale sie stęskniłam za Wami:) Z tego co zdązyłam przeczytać to Kasia dostałaś sie!!!!!Gratuluje z całego serca super:):):)Wiedziałam, że będzie dobrze:)Anussska Ty tez się dostaniesz , Gigusia również Rumianek też będzie studentką i wszystko będzie pieknie i ładnie:) A ja byłam na działce niedaleko Gliwic. I tak potwornie wymarzłam, że masakra. Ale najlepsze co to wczoraj stwierdziłyśmy, że jedziemy do Milówki na Dżem:) i słuchajcie stoję sobie gibam się na obie strony i nagle patrzę a przede mną stoi tak podobna dziewczyna do Ciebie Owieczko, że mówię nie to musisz być Ty. Podeszłam do niej i zapytałam się czy ma na imię Ania ale ech szkoda, że to nie byłas Ty...;) no a potem wróciłyśmy z powrotem na działkę a dzisiaj do domu. Jestem ekhm chyba przepita, przejedzona i niewyspana:P ale było bombastycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ja się dołączam do tego, że chcę zdjecie bikini:P i Owieczko Twojej sukni jak ją uszyjesz:P Gigusia właśnie doczytałam , że coś złapałaś doła. Kochana główka do góry:) masz przy sobie Miśka i nas:) Rumianku rajdowcu kochany ale fajnie. Daj znać koniecznie jak się jezdziło:) Bombastyczna koniecznie ściągnij Miśka:) Ech ja tez chce wysłac gdzieś moją rodzinkę. Kurczę przyjechałam a tu malowanie w pełni nawet nie mam jak się dostać do łazienki.... Oki ja teraz idę do mamy pogadać będe pozniej😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jaki mialam dzisiaj zabiegany dzien zaplacilam za oplate rekrutacyjna 170 zl niezle kurcze zlozylam na dwa kierunki filologie polska i historie:P mam nadzieje ze na cos mi sie uda:) potem pojechalam z ojcem do darlowa on ma fiola na punkcie zlomu wiec spedzilam na zlomowisku ponad pol godziny bo on cos tam grzebal w tych smieciach:P potem to przywraca do swietnosci i powstaja niezle cacka ale w upale stac na zlomowisku to makabra:P 🌻rumianku dzieki za : ...ciesz się życiem, bo dzięki temu żyjesz ...ten opis podnosi mnie na duchu a twoja babcia jest bardzo madra dasz rade na tych jazdach:) 🌻owieczko w tym okresie nie zastanawiaj sie nad niczym jedz gdzie chcaesz wszedzie pelno ludzi i wszedzie jest szczyt sezonu ceny sa porownywalne :) jezu jak ja ci zazdroszcze tego slubu eh rozmarzylam sie a suknie to najlepiej wyporzycz taniej i mozesz wybrac naprawde odlot a potem oddac i masz swiety spokoj 🌻bombastyczna kurde chata wolna ale ci fajnie tylko nie rozrabiaj:P 🌻nalu ja tez powoli zaczynam miec halucynacje z wami zwiazane ostatnio na imprezie wydawalo mi sie ze widze ciebie naprawde bardzo podobna do ciebie klijentka:) ale szkoda ze to ty nie bylas kurcze dziewczyny trzeba sie kiedys spotkac:P 🌻anussska ja tez postuluje zeby twoje zdjecie w bikini znalazlo sie w mojej skrzynce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdupila mi sie kalwiatura i nieda sie pidaccas sa literki popyestawiane ide ogladac jakis film na kopmir bo na tej ukrainie sie inecyej nieda buykaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo Panienki :D Witaj Naluśka :D Fajowo, że miło spędziłaś czas.. ale tego malowania Ci nie zazdroszczę bo ja u siebie za tydz będę miała to samo :P Oooo Giga ja też składam na polski na dzienne :D Tzn bo ten ang to mam zaoczny a chcę jeszcze dziennie drugi kierunek a jak nie wyjdzie to będę szukała pracy :) Ale mam nadzieję, że wyjdzie :D Giga napewno Cię przyjmą.. i będziemy szalonymi nauczycielkami (jak to kiedyś któraś pisała :P:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×