Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

DZIĘkujĘ Wam Kochane za wsparcie.. macie naprawdę duuuży wkład w moim sukcesie :D DZIĘKUJĘ ❤️ A teraz wracam do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rumianeczku piękne te wierszyki 👄 Qrczę dopiero mi przyszło do głowy, że już praktycznie studentka ze mnie :D WOW :P Jestem z siebie dumna bo liceum pod względem angl to było uwstecznianie się a to co umiem zawdzięczam wyłącznie sobie. A już po teście odpadła 1/4 ludzi :( Dziewczyny aaale mamy do opijania! Maturka Gigi i Anussski (i niedługo studia) no i Rumianeczka studia i moje :D no i przecież Nalka z Owieczką i Kig zaliczyły roczek :D I Kurki obrona ale ona to chyba już nas olała :( Przydałoby się porządne opicie ;) :P Może któregoś dnia umówimy się wszystkie przed compkami z conajmniej buteklą piwa..?? :P :D Ok idę bo już mam majaki :P:P Jeszcze raz DZIĘKUJĘ 👄 ❤️ ❤️ Dobrze, że Was mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczonka🌻 impreza byla taka sobie bo wlaczyl mi sie troche dolek ze ja sie bawie a on tam siedzi biedny no ale po za tym bylo spoko. wczorauj mnie wnerwila moja przyjaciolka bo dzwonie do miska a odbiera ona i rozhisteryzowana emocjonalnie mowi mi ze idzie teraz na impreze i sie swietnie bawia i michal jest cudowny bla bla bla w koncu jednak misiek jej wyszarpal kom i stwierdzil zebym sie nie przejmowala bo ona jest juz na fazie a on zaraz zaczyna prace i strasznie teskni i uza;eznil sie ode mnie a ci wszyscy ludzie tu go dobijaja. no tym zdaniem mi troche polepszyl humor ale to nie zmienia faktu ze i tak sie wnerwilam .... 🌻kaska GRATULACJE i co teraz juz sie upewnilam w fakcie ze ten topik jest genialny:)boze jak ja ci kitek zazdroszcze tego wypadu na mazury eh:) ja tez chce 😭 milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Bombus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wierzylam w Ciebie i widzisz wszystko poslzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D a owieczka wyslala maila ze jest zabiegana ale postara sie odezwac, dzieki za przentacje, sa super!!!!!!!!!!!!!!!!! buzki myszki, milusiej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G R A T U L A C J E Kasiu wiedzilam zetak bedzie bo madra z ciebie dziewczyna 🌻 i tez ci zazdrosze ten wypadu na Mazury:) a mnie niebylo nie z tego powodu ze gfdzies wyjechalam albo cos ale juz prakowlo mi sil zeby wchodzina na neta rano praktyki a potem praca do 3 na ranem tam milam caly tydzien i wierzcie mi ze opadalam z sil:( dzis mam wolne i tez spedzam go z moim miskiem bo dzis w nocy wrcoil z maratonu ale za tydzien wyjezdza mi znaou na 5 dni😭 ale ja wrcoi to chyba pojedzmy nad morze:) oj mam faktycznie tego opijania ja sobie wypije u mojeg skarba dzis za nas za to ze jestesmy dzielne ze tyle ze soba juz tu \" JESTESMY\" i ze wysztsko sie jako tako uklada wazne ze jestemy razem prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wogole ztesknilam sie za wami z tego co wyczytalam ale pewnie pokrecilam to nasza Madzia jest na wakacjach tak?? jesli sie myle ze sorkki ale milam sporo czytnia i pewnie mi sie wszystko pokrecilo:P Rumianku ty to naprwde nasza poetka zostaniesz skad ty czerpiesz takie piekne wiersze 🌻 ???? ahh dziewczyny nieweim co mam pisac milam tyle do opowiadana a jak zaczelam pisac to jakos mi sie pozapominalo:P ja to jestem niezla co nie robie dzis srenik na zimno z owocami i juz 4 godziny go robie:P:P bo kurde niby wszystkow domu milam a latam co 5 minut do sklepu po cos:P i no musze czekac az mi sie galaretki zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze ale byka zrobilam G I G U S I A PRZEPRASZAM gratuluje ci zdania matruy jak juz napisalm zdolne z nas dziwuchy :):) jeszcze raz g r a t u l u j e iiiiii P R Z E P R A S Z A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A N U S S K A cibie tez PRZEPRASZAM z calego serca i tez ci bardzo bardzo G R A T U L U J E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki owieczko i nie przepraszaj :) mam lekkiego dolA dzisiaj wszystko jakos znowu sie z leksza sypie ale postanowilam nie marudzic juz i nie marudze staram sie ale dzis mam jakis placzliwy dzien tak po prostu owieczko super gratulacje piekny na pewno zwiazek tworzycie razem a sernik w twoim wydaniu na pewno pyszny podziel sie internetowo nasza pracowita dziewczyno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzieki za maila ubawilam sie przy tej drugiej prezentacji a w tej pierwszej piekne zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane pozyczylam se netka od mojego witulka i siedze kolo niego a on se gra na swoim a ja se tu przynioslam swego sprzeta:) bombusko gratuluje ci i wieesz co??pomylslalam ze mi tez sie uda!!!!!!!!bo musi i mojemu tez sie uda i dzieki tobie zaczelam wierzyc ze sie dostane:)grtatuluje ci jescze raz i tobie gigusko tez serdecenie i z calego serduska gratuluje:))))) zara napsize wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec bylam w katowicach skladac papiery w krk bylam 2dni z moim wit. i tez zlozylsmy papiery a w kat powieidzeli mi zyebym sie szukala w wyzszych partiach listy:) no i licze na katowice bo witek tez bardziej do katowic i sie musi udac i bedemy razem:) zazdroszcze ci mazur bombsuko a ty gigusiu sie nie smuc popatrz na stopke rumianka i sie usmeichnijjjjjj oj razaz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussska na pewno sie dostaniesz do katowic i bedziecie dlugo i szczesliwie zyc dalej :D:D na pewno juz sie nie smuce chyba nie wiem tak dziwnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i owieczko biedactwo zapacowane a dlaczego tak dlugo masz siedizec??:( zameczysz sie a jak prace postepuja ze slubem??szczesciaro:) no i chcialam wam jeszczepowedziec ze jestem totatlnie glupia bo moje oszczedzane 150zl wydalam na bikini i to jeszcze z promocjiii:( :o ale witek powiedzial ze zasluguje:) hehehe ale liczylam pieniadze kika razy ze smutna mina ze nie moge go kupic ale jest tak cudne cale czarne ciete laserem nie ma zandego szycia majty ma takie cudowne gore tez no i ...wydalam wszysto na to:( ale jest piekne i nie wiem kiedy to wykorzystam do na wakacjach juz bylam czasami czlwoiek robi takei glupie rzeczy i wydaje swoje oszczednosc...:) wyniki mam za tydzien..... jestem przygotowana na to ze na pierwszej liscie mnie nie bedzie bo bedzie wiecej osob z wyzsza iloscia pkt bo mozna bylo skaldac na wiecej uczelni no i pierwsz raz beda listy rezerwowe:) no ale musi sie udac:) dostane sie :) ktos tu pytal egz., cyba beciusia jak pamietam: odezwij sie jeszcze jak chesz cos iedziec napisz gdzie sie uczysz i czemu pytasz tylko o biol:) bo zdaje sie biol fiz i chem na maturze na poziomie rozszerzonym:) rumianeczku kiedy masz wyniki>????? nalus a ty gdzie to jestes?bo nie doczytalam?? ja tak cce jechacz moim nad morze....jejuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu znam to uczucie bo mna wlada od casu do czasu ale teraz jestem happy i cie pocieszam:) a za chwile ide z moim i jego siostra i ich kuzynem(gim) do kina na \"ona to on\"....no nic wolalam isc na \"auta\" czyli baje animwna bo napewno smieszniejsza no ale coz :) bedziefajnie odezwe sie jak najszybcej bede mogla jak tu bee u witka:) tesknie za wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy Anusska napewno z Witkiem sie dostaniecie do Katowic i bedzie dobrze mowie ci a jak ja mwoie to tak bedzie:):):):):):) to milego wieczorku zycze w kinie i napisz poniej co to za film i czy fajny a mi sie sernik udala ale niedobry:P:P niesmakowal mi:P:P i tylko jak dla mnie pieniadze poszly w bloto:P dzien minol mi fajnie bylam caly czas z moim miskiem i bylo fajowo w koncu bo juz dawno niemiemielsimy tyle czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam miejsca gdzie mozna pojechac nad morze i tak sie zmeczylam tym czytanie ze ide chyba spac wy jak zwykle pojaiwcie sie w nocy wiec wybaczcie ale niebede czekac:P a moze yw macie jakies fajnie miejsca bo ja sie zastanawiam nad Pobierowem?? bo w Mielnie juz byla 3 razy:) w Niechorzu tez wiec sama nieweim to jak co to piszcie oki Gigusia moze ty mi pomozesz wkoncu mieszkasz nad morze gdzie moge pojechac i nieda duzo za nocleg:P hihi wiem zostac w domu bo tu nieplace:P dobranoc ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ KObieTKI :D:D Wiecie co.. napiszę Wam tyle: od kiedy jestem z Wami na tym topiku wszystko idzie po mojej myśli :) No oczywiście są czasem jakieś zawirowania jak to w życiu ale zawsze jakoś wychodzę na prosto :D A dążę do tego, że to jest szczęśliwy topik szczęściar i że wszystkim nam się uda :D Anussska ja nie mam wątpliwości co do Twojego przyjęcia na studia.. totalne cymbałki musiałyby z nich być gdyby odrzucili taką naszą kochaną zdolniachę.. i napewno z Witkiem Wam się ułoży 👄 Owieczko Biedactwo przystopuj! Kobieto bo nam się zamęczysz! Cieszę się, że chociaż dziś jeden dzionek wypoczęłaś sobie ze swoim :) A i nie wierzę, że ten sernik był aż taki zły.. :P ;) Giga dzień się kończy.. jutro będzie lepiej 🌻 Nie płacz Mała.. musimy być silne.. Rumianeczku a jak tam Twoje prawko?? Już zaczęłaś jazdy??? A Naluśka się byczy na działce.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany prawie cały dzień dziś przespałam :P :D A poza spaniem tylko jadłam i byłam w Kościółku :) I przed chwilką zakończyłam debatę z moją Mami :) Boziu dzięki Ci że Ją mam ❤️ Kochane wierzę, że Wam się uda.. nie.. ja JESTEM TEGO PEWNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrdę Dziewczyny.. niby w tej chwili wszystko układa się ok.. tylko.. widoki na przyszłość cholernie mi się komplikują 😭 Nas z Miśkiem to nic nie ominie.. z każdej strony musimy kopa dostać :( Ale tu też mam cichutką nadzieję, że jakoś sobie poradzimy.... Najważniejsze, że nie jestesmy same.. zdane tylko na siebie.. że jest tyyyyyle osób, które nas kochają.. no i zawsze mamy siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszczescie ten dzien sie konczy niech nastepny tez sie szybko skonczy chce byc z nim przy nim na nim:):P 🌻anussska witek ma racje zaslugujesz na to bikini nawet jesli jest drogie:) mam nadzieje ze dobrze sie bawilas w kinie:) 🌻owieczko jest szczyt sezonu wiec wszedzie jest drogo :) no taka jest prawda ja nie wiem ja jestem miejscowa patriotka i mi sie tylko podobaja moje dąbki:D no i mielno ale nie w czasie sezonu i zupelnie z innych powodow:D 🌻bombastyczna ja mam takie wrazenie jakbym was wszystkie znala i czytajac wasze posty niesamowicie lacze sie z wami:) dobranoc dziewczynki milych snow:) dla wszystkich babek na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjkdhfiuysui - fajny nick :P :P Qrdę jeszcze nie dotarło, że jestem total free :D:D:D I wreszcie mogę obejrzeć zaległe filmiki którymi mam zapchanego całego ździsia :D NARESZCIE :D Więc idę cieszyć się wolnością bo po przespanym dniu raczej prędko nie zasnę :P Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Giga :) PEwnie, że jutro będzie lepiej :) Też miewam często te wstrętne doły ale.. przecież życie jest jedno i szkoda na nie czasu.. a dołowaniem naprawdę niczego się nie zmieni więc uszy do góry 👄 Ps. Anussska czekamy na zdjątko w tym nowym bikini :D Napewno warte swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkdhfiuysui
dziewczyny naplujcie na mnie prosze niech ktoraś mnie opluje uwielbiam to uczucie która mnie opluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co to jest to pomaranczowe:) kasiu trzymaj sie mocno ja wiem co przezywasz bo nasz zwiazek z miskiem tez co chwila pada w jakies doly a raczej depresje no coz milosc jest trudna ale bycie razem sprawia ze problemy staja sie slodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo.. ktoś wykasował wypowiedź tego pomarańczucha z zajefajnym nickiem :P:P Ok zwiewam (znowu żegam się pół godz :P ) Jesteście kochane 👄 Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki:) nareszcie tu sie robi tloczno bo strasznie wialo nuda:) ja dzisiaj bylam w kosciolku na 15, potem pojechalismy z mami i siostra i jej narzeczonym ogladac sale na wesela dla mojej sister, poszlismy w Gliwicach do cukierni na pyszny deser a potem pojechalismy do sierakowic do smazalni rybek...hmmmmm jadlam dorsza bo nie mieli juz halibuta:( ale co tam ,moja mysz jest w kolobrzegu i mi przywiezie dobra rybke :P myszki ciesze sie ze jestescie wesole, moze troszke zabiegane ale mnie ten topik tez duzo daje, pozwalal troche oderwac sie od tego szarego zycia:) całuski dla moich ksiezniczek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ten pomarańcz :P Ech Giga.. u nas to nawet nie chodzi o nas.. tylko o okoliczności cholernie niesprzyjające :( Mam wrażenie jakbyśmy ciągle byli wystawiani na próby.. :( Skomplikowane to wszystko :( Ale tak czy siak zawsze będę przy Nim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i prosze mi sie nie dolowac, mnie dzisiaj wyjatkowo humorek dopisuje i jest fajnie, ide sie wykapac i moze tu jeszcze wroce....a moze jak bombus puszcze sobie jakis filmik?? JESTESCIE NAJWSPANIALSZE NA SWIECIE!!!!!!!!! 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×