Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

a witek nei moze ze mna popatrzec na wyniki..jeju:( ale mizle sama bede je sprawdzala..boje sie..:( no nie wiem czy w pierszej turze sie dostane jak nie w 1szej to w drugiej juz musze!! dziekuje kochana Bombeczko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Mami wyjechała już w pon i do tej pory siedziałam sama :( Ale dziś wieczorem to się zmieni :D:D Miałam iść na miasto ale przyszła do mnie mamusia mojej przyszłej chrześniaczki :D i teraz wiem napewno, że to ONA :D:D:D strasznie się cieszę :D:D:D:D a teraz mykam po te zakupy bo w końcu sklepy mi pozamykają :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku jeśli Ciebie nie przyjmą to KOGO??? Sama w to nie wierzysz... ;) Jesteś nasza zdolniacha.. dla mnie to Ty już zasługujesz na tytuł Pani DR :D Kotek będzie dobrze!!! Ja też strasznie się bałam, ale jak się okazało nie taki diabeł straszny jak go malują :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wiem, że Bozia wynagrodzi Cię za ten rok charówki.. zobaczysz.. i znów napiszę \"a nie mówiłam tzn pisałam\" :P :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee dziewczynkii... teraz czytam ze wyniki beda po 16....no juz nie moe rano w dziekanacie mowili ze o 14 a ja siedze i czekam a tak to poszlabym z witekiem zalatwiac sprawy na miescie..:( chyba sie poplacze:( bombastyczna ja tam wierze w siebie nawet bardzo w tym roku ale i tak wiem ze ta peirwsza rekrutacja moze byc nie kolorowa bo ludzie ksladali nawet na 3-4 AMy....no i Ci lepsiejsi i naj beda wybierac sobie :)az sie dla mnie zrobi meijsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska na pewno się dostaniesz:) Mądra z Ciebie kobietka i musi być dobrze:):) Trzymaj się Skarbie:) Bombastyczna ech zazdroszczę Ci tego wieczoru dzisiaj;)Harówka pisze sie chyba przez samo h, a zresztą już sama nie wiem... A pokoik będzie jasno niebieski z żółtym paraptem i drzwiami:) Anussska Trzymam Kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSSSKA I COOOOOOOOOOOOOOOOOO????????????? Naluśka to będziesz miała pokoiku całkiem jak ja :) w barwach RMFki i UE :P:P ja mam wszystko żółte albo niebieskie (nawet jak choinkę sobie ubieram na Święta :P ) i tylko jedno się wyróżnia: mam taką słodką kudłatą lampkę w kolorze BURDEL TOTAL :P ale nastrój robi świetny :P ;) aaa ja ściany mam żółte :D MAdziulka Kochanie Ty mi nie zazdrość tylko sama działaj.. oj niejeden chętny by się znalazł, żeby z Tobą spędzić taki reumatyczny wieczorek....... ehh.. :) Apropos ciekawe co słychać u Dareczka?? Pewno już usechł z tęsknoty Biedactwo....... Ps. Słyszałyście piosenkę Paris Hilton?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska stresujesz mnie! Jak w ciągu godziny osiwieję, to będzie wyłącznie Twoja zasługa :P Wchodziłyście na ten link co wczoraj Wam podrzuciłam?? :P :D:D Aaaaaale mam dziś humorek :D:D:D:D Anussssssssssska Ty pewno też już taki masz :D:D:D:D Są takie dni kiedy problemy mam po prostu.. gdzieś :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa ciekawe czy nasz Rumieneczek przeżył ten pierwszy raz????? Tzn czy nie zemdlał z wrażenia ;) RUMIANECZKU i jak??? Bo w końcu zawsze ten pierwszy raz jest najważniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów piszę sama do siebie :P Cóż od poniedziałku jestem jedyną swoją towarzyszką :P:P Ok spadam się pięknić bo już włoski prawie mi wyschły. Tylko co ja mam założyć?? Jak zwykle problem porównywalny do dziury ozonowej :P Miłego wieczorku 👄 chociaż jeszcze na bank zajrzę, żeby zobaczyć czy Anussska sobie przypomniała, żeby nam się pochwalić :D CMOK CMOK CMOK 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna wiesz co mam już takie ściany i miałam przez moment dylemat czy nie pomalowac ich na brzoskwinkę ale doszłam do wniosku, że nie ma jak niebieski:) ech zazdroszczę Ci tej lampki:PNawet nie wiesz jak bardzo:P ale dobre barwy RMF i UE:D Ech a Darek sie poki co nie odzywa a za miesiąc gdzieś powinien wrócić . Zobaczymy wtedy co będzie:) a w sobotę idę na jakąś imprezę z Piotrkiem ale tylko jako przyjaciele:P naprawde wiecie co teraz mi się z nim gada tak fajnie bo nie mamy pretensji do siebie i emocje opadły:) Bardzo mi się to podoba:)a jak tam przygotowania do Twojego romantycznego wieczorku?:) Rumianku napisz jak się jezdziło bo jestem bardzo ciekawa:) Anussska Kochanie Ty też nam napisz jak będziesz już wiedzieć:) Owieczko, Kig, Gigusia, Kurka wodna 😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Madziu wydaje mi się, że ciąg dalszy tych wakacji będzie dla Ciebie co najmniej ciekawy ;) A ja zanim zaczęłam tu pisać to siedziałam chyba ze 2 godz w wannie :P ale w końcu musiałam wyleźć bo się wystraszyłam, że zaczynam się rozpuszczać :P Dziś przyszaleję :P Idę wygrzebię jakąś mini i bluskę z dekoltem do pasa :P A co mi tam :D I co z tego, że mam beznadziejne nogi?? :P Naluśka Skarbie Ty taka podekscytowana tym Piotrusiem.. hmmmm.. Aaale mi się przypomniało :P Ogląda któraś \"Modę na sukces\"?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam! akurat dzisiaj widziałam kawałek większy pierwszego odcinka jak Brooke chciała uwieść Thorna ta matka jej przeszkodziła... Bombastyczna nie masz beznadziejnych nóg! Twój Misiek na pewno szaleje na ich punkcie i to się liczy więc nawet tak nie myśl! A ten strój wrecz idealny;) Nie no podekscytowana to może nie ale czuję sie bardzo miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna to baw się Słońce dzisiaj bardzo dobrze:)buziak😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI BYłO EKSTRA!!!!!!!!!! ZLAPALAM BAKCYLA :) najpierw zawiozl mnie na plac, cwiczylam 20 minut i on do mnie to teraz na droge a ja na niego z rykiem ze na zadna droge dzisiaj nie wyjezdzam, a on wyjezdzaj dobrze bedzie...i bylo git :) podoba mi sie, jutro mam na 11:) bombus mam nadzieje ze wieczorek udany z kochaniem:) nalus moim ulubionym kolorem jest niebieski ale pokoj mam na pomaranczowo zolto moja myszka dzisiaj przyjechala mnie odwiedzic bo wrocila wczoraj z kolobrzega :) kasiu piosenka Paris mnie sie tez podoba, jak tylko ja uslyszalam to ja sobie sciagnelam :) a teraz wrocilam z greckiej restauracji, bylam z siostra na frytkach i malym piwku, oblewalysmy moj pierwszy raz za kierownica :D Anusssko jak tam wyniki??? niecierpliwie sie tak jak reszta, trzymam kciuki baaaardzo mocno, na pewno wszystko poszlo dobrze a ja teraz lece sie kapac🌻 UWIELBIAM WAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chcialam podziekowac za to ze myslalyscie o mnie kiedy sie pocilam w tym aucie :) to dzieki Wam tak dobrze mi poszlo, jestescie kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zadna sie nie odzywa dzisiaj?? mialam druga jazde dzisiaj i tez bylo ok, auto mi zgaslo na skrzyzowaniu:P a poza tym git :) ide sie zdrzemnac, buziaki gdziekolwiek jestescie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale i tak zraz mykam Rumianku superrrrrr ze zalapalas bakcyla jazda autem jest super:) i dobrze ze bylas na miescie bo wiesz ze to n9e takie straszne Anusska i jak tam bo nienapisalas ale brak wiadmosci to dobre wiadmnosci czyli pewwnie teraz oblewasz wiec ci z gory gratuluje ❤️ 🌻 ale tak zebysmy wiedzilay na 100% dla formalnosci to nam napisz oki:):):):) tak jak Bombastyczna pisala madra z ciebie kobita wiec sie niebede powtarzac ale JESTEMY WSZYTSKIE SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jak rozciangelam strone to przeprszam:P:P ale co tam :P:P a ja jutro ide ostatni raz na praktyki jupi jupi jupi chco moze bedzie mi tego brakowalo:( bo mimo wszystko zrzylam sie z nimi:( Nalus idąc takiem myslenia naszej Kasi to to tez jestem ciekawa jak tam Darek... hmmm Kasia sobie moze dzis pomysle ze malpuje dzis wszystko po niej no ale co poradze jak mysle tak jak ty:P:P wiecie jakie moje kochnie mi wczoraj zrobilo niespodzianke:) ja bylam w pracy a on przyszedl do mnie spac i nikt mi nic niepoiwedzial ani mama ani tata go niewydali ja przychodze o 2 nad ranem do domu i patrze a tu moj misiek na mnie czeka:) hihi ale bylam szczeliwa a tak wogole to wiecie co byla wczoraj bujka u mnie w barze i przyjechala policja ..ale naszczecie sie nikomu nic niestalo:) kurde ale sie rozpislam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale i tak zraz mykam Rumianku superrrrrr ze zalapalas bakcyla jazda autem jest super:) i dobrze ze bylas na miescie bo wiesz ze to n9e takie straszne Anusska i jak tam bo nienapisalas ale brak wiadmosci to dobre wiadmnosci czyli pewwnie teraz oblewasz wiec ci z gory gratuluje ❤️ 🌻 ale tak zebysmy wiedzilay na 100% dla formalnosci to nam napisz oki:):):):) tak jak Bombastyczna pisala madra z ciebie kobita wiec sie niebede powtarzac ale JESTEMY WSZYTSKIE SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR jak rozciangelam strone to przeprszam:P:P ale co tam :P:P a ja jutro ide ostatni raz na praktyki jupi jupi jupi chco moze bedzie mi tego brakowalo:( bo mimo wszystko zrzylam sie z nimi:( Nalus idąc takiem myslenia naszej Kasi to to tez jestem ciekawa jak tam Darek... hmmm Kasia sobie moze dzis pomysle ze malpuje dzis wszystko po niej no ale co poradze jak mysle tak jak ty:P:P wiecie jakie moje kochnie mi wczoraj zrobilo niespodzianke:) ja bylam w pracy a on przyszedl do mnie spac i nikt mi nic niepoiwedzial ani mama ani tata go niewydali ja przychodze o 2 nad ranem do domu i patrze a tu moj misiek na mnie czeka:) hihi ale bylam szczeliwa a tak wogole to wiecie co byla wczoraj bujka u mnie w barze i przyjechala policja ..ale naszczecie sie nikomu nic niestalo:) kurde ale sie rozpislam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonenka kochanie przyjmowali od 200 a ja mam 198 wiec jeden pkt maturalny bo oni sumowali procenty...no nic jeszcze jest druga rekrutacja wiec mam nadzieje ze sie dostnae...bo w tym roku pierwszy raz mozna bylo skladac na wiele amów no i teraz jest tlok łeeeeeeeeeee tyle wam napisze bo jestem tu z moim sloncem i spadamy juz buziki tesknie za wami bardzo i nie moge teras nawet przeczytac coscie popisali bo mniue pogania smarkacz (witek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde moja ukrani sie cos zwiesz i wyslala moja wiadmosc 2 raz ale no ale widzicie przeciez wiec po co tro pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Aniu kurde i co to za sprawiedliwosc :9 ale co tam glowa do gory tak jak mowisz jest jeszcze druga rekrutacja wiec juz napewno bedzie dobrze❤️ jestesmy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×