Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

oj dziewczynki zanotowalam slaba aktywnosc wasza dzisiaj, ale coz sa wakacje macie prawo sie lenic:P ide spac łobuzice, kocham was, jakos mi smutno dzisiaj:( buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:D Anussska Słonce to na pewno sie dostaniesz:) wiesz ja też byłam na drugim miejscu na rezerwowej liście i dostałam się bez problemu a nawet ludzie ktorzy byli na 10 sie podostawali:) wiec głowa do gory i na pewno bedziesz studentką medycyny:) Rumianku bardzo się cieszę, że Ci to tak sprawnie idzie:) Pewnie jesteś urodzonym kierowcą:) I jak napisała Owieczka jazda samochodem to jest coś pięknego:D Owieczko ale miałaś fajnie z tą niespodzianką, że Twoje kochanie na Ciebie czekało:) Wiecie co wczoraj byłam jakaś nie do życia dlatego nie zajrzałam tutaj. Nie miałam na nic siły a dzisiaj już wysiadam przy tym upale a co będzie za parę godzin....idę teraz do wanny poleżeć bo inaczej się nie da... Miłego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca, nie doczytalam was wczoraj dokladnie bo mnie te upaly dobijaja :) anussko nie martw sie na pewno sie dostaniesz, bedziemy trzymac KCIUKI BAAAARDZO MOCNO!!!!!!!!!!!!!! ja ide tez pod prysznic bo dzisiaj mam wizyte u ginekologa :( a potem musze pedzic na 16 na jazdy :P nalatam sie dzisiaj, milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak mi smutno:( mialam dzisiaj jechac do Pragi z moja przyjaciolka i reszta paczki ale nie moglam bo dzisiaj mam lekarza, jazdy a poza tym moja siostra jutro wyjezdza i musialam zostac w domu, mam dola dzisiaj strasznego, chodze i ciagle placze :( :( nic nigdy nie uklada sie po mojej mysli, trzymajcie sie, odezwe sie potem ❤️ dobrze ze przynajmniej wam sie moge wyzalic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Słoneczka :) Przepraszam za chwilową nieobecność. ANUSSSKA gratuluję!!! :D Tzn ja to już Cię traktuję jak studentk medycyny bo to NIEREALNE, żebyś się nie dostała 👄 Owieczko może i zżyłaś się z ludźmi ale z nimi zawsze możesz spotkać się przy piwku a lenistwo też jest słodkie :P :D Naluśka Biedactwo mam nadzieję, że kąpiel Ci pomogła.. Rumieneczku słodki jestem z Ciebie tak BAAAARDZO dumna :D wiedziałam, że dasz sobie radę :)👄 Kochana nie martw się.. zawsze tak jest.. nie tylko u Ciebie :( Główka do góry.. gdyby nie było źle, to nie mogłoby być lepiej.. może mało pocieszające ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie.. w środę był u mnie Misiak :) ledwo Misiak rano popędził do domku za jakieś 3 godz przybyła moja Talcia :D Siedziałyśmy do rana i się domyślałyśmy :P A że miałyśmy wolną chatkę.. ;) :D Cieszę się, że ją (Natalię) mam :D A teraz siedzę i słucham smutasków.. i jakoś mi źle :( Ta środa.. ciężka była :( Mam teraz z Misiakiem ciche dni. Tzn to ja się nie odzywam i przez najbliższych parę dni nie mam zamiaru. Po prostu nie mogę :( Ale i tak go kocham. Bez przerwy. Źle mi :( Muszę się wybeczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus ja bym sie z toba chetnie zamienila na wolna chate:( czasami zaluje ze sie nie zgodzilam na ten roczny wyjazd do niemiec, moze wtedy niekotrzy ludzie w koncu docenili mnie :( ale ciesze sie bo za niedlugo wyjezdzam i wreszcie odpoczne sobie od wszytskich przynajmniej na troche ja w koncu skladam papiery do Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu na pedagogike opiekunczo-wychowawcza a potem sobie zrobie mgr z przedszkolnej, trzymajcie sie slonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór:D Rumianku Słonce kochane pamiętaj, że my Cię doceniamy i uważamy za bardzo wartościową osobę😍Główka do góry Misiu będzie dobrze. Każdy miewa dolki ale to mija i jestem pewna, że nie długo bedziesz znowu uśmiechniętym od ucha do ucha Rumiankiem🌻Trzymam kciuki abyś była zadowolona z tego Kolegium :) Bombuś czy to znaczy, że się pokłociliście ze swoim Skarbem?:( ojojoj mam nadzieję, że szybko dojdziecie do porozumienia...Ale chyba spędziłaś z nim i z Talcią miłe chwile?:) Bomuś i Rumianku jeśli Wam to pomoże możecie sie wyżalać ile wlezie🌻 a ja już chodze pijana od tych wszystkich lakierów i farb...w poniedziałek zaczynają mój pokój i będę gdzieś na parę dni od Was odcięta:(:( Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a tak to jakoś te dni mijaja tak szybko i w sumie nudnawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie mogę zasnąć :( Już ze 2 godz wierciłam się w łóżku aż w końcu wstałam :( Te cholerne myśli :(:( Dobrze, że jesteście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu chyba cos w powietrzu bylo ze jestesmy takie zdolowane:( ja wlasnie wysprzatalam dom i sie wykapalam bo na 14 do pracy dzisiaj, nie wytrzymuje juz tych upalow, mam juz dosc tego ciepla jak dla mnie to przydaloby sie pare dni ochlodzenia i moze wtedy ja bym tez ochlonela, milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rumianku 👄 A ja prawie całą noc nie spałam :( Teraz wróciłam z zakupów, posprzątam.. i co dalej..?? PUSTKA :( Przyjemnej pracy Aniu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczatka cos tu ponuro zbierac sie do zycia!!!!!!!!!!!!!!! bombeczko sloneczko ale co sie stalo??obrazilas sie na misiaka?jeju nie rob tak zycie jest zbyt krotkie ! nie chowaj sie pod swoja duma...nie warto!!chcesz zeby tak wygladal ostatni dzien twojego/waszego zycia??bo takzawsze nalezy postepowac jak by sie zycie mialo skonczyc wiec duma w kieszen i do misiaka sie odezwac jak bardzo go kochasz!!ale to juzz rumieneczku domyslam sie jak ci ciezko:( biedactwo czasami jest cos wazniejszego..ale jeszcze do pazdiernika i sobie troche odzyjesz(tak jak ja zreszta) ale mam dla was jedna sucpio wiadomosc:D ::::: Moj Misiak sie dostal na AE katowice na finanse i bankowosc (specjalnsc ubezpieczenia) :) jupiiii jajaj lololol teraz tylko ja i juz w katowicach razem:) tylko jest jeden problem... rozmiawialam z rodzicami o naszym wspolnym mieszkaniui twierdza ze musza porozmawiac i ze to jest wbrew ich przekonaniom..boje sie ale nie maja wyjscia bo ja msuze byc z nim...bo jak to ....mamy mieszkac kolo siebie??? boje sie tego trzepie sie ale jakos zyje jedziemy z misiakim do nas bo mamusia ma urodziny i imieniny i ja tez (wszytkie anie ale 26) hihihi supcio:)a teraz tez kradne netka mojemu:D tesknie bardzo za wami i ja tu do witka musze swego laptopa taszczyc bo on se gra jak ja do was pisze wrrrrrrrr:D naluskooooo a wiesz ze ja w tamtym roku bylam 40 na lsicie rezerwowej na akademii rolniczej w krk na biotechnologii a i tak sie dostalam??:D no ale to nie to co medycyna:(nic czekam jescze tydz na wyniki .... osob z moja iloscia pkt jest 29 ale musza przyjac wszytkich jak przyjmuja kogokolwiek;) buzka papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialm dzis robionego formata a zraz sie chyba riozplyn4e glowa mnie boli i sie zle czuje bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Rumianku, Bomuś mam nadzieję, że już u Was trochę lepiej, że dołki minęły:) Anussska Pogratuluj Swojemu Misiowi od nas dostania się:)super:) słuchaj na pewno pozwolą WAm mieszkać razem. Bo własnie jakby to było tak obok siebie....poczekaj niech to przetrawią powoli jak to rodzicie i będzie okej:) Owieczko mam nadzieję, że się lepiej czujesz:) A ja wczoraj byłam na całonocnej imprezie w Sosnowcu...umieram jednym słowem...już nie mam siły ale było fajnie. Potańczyłyśmy i do Ani doczepili się jacyś goście co tańczą w balecie...matko ale oni mieli ruchy jakby kości nie posiadali:P Wiecie co nie wiem czy się odezwe jeszcze bo od jutra mój komputer wyląduje najprawdopodobniej w pudle na pare dni...:(... A własnie gdzie jest Gigusia!? zatopiłaś sie już w ramionach Miską Kochana:):)A Kig????i Kurka wodna zapomniały o nas???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giguska gdzies ty jest wlasnie????? ja dzis bylma z moim miskiem i kumpelom i jej chlopakiem nad jezierkiem na rowerkach wodnych i fajniscie bylo a potem wrocilismy tutaj i misiek zrobil obiadek taki pyszny mniammmm owieczko a cos tak duzo napisala?? Nalus a czemu kompekw pudle??napisz do nas od Ani np i ja pozdrow?? A moj misiek wam dziekuje:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) Anusska to mialas naprwde fajny dzionek az ci zazdroszcze bo ja musilam siedziec w tej zakichanej pracy i sie smazyc tam jest gorzej niz w piekle mowie wam :P i jutro tez mam na rano wrrr nieweim jak to wytrzymam jak chodze potem chcobymbyla nacpana bo tak mnie glowa z tego slonca boli Naluś to dlaczego bedziesz mila kopma w pudle aaaaaa juz chyba wiem bo skor malowali ci pokuj to pewnie teraz beda konczyc tam gdzie masz kopma i dlatego:) hihi ja to madra jestem:) ale gorzej ajk sie okaze ze sie mylilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczynki:) wlasnie wrocilam z pracy, bylam dzisiaj od 11 do teraz, a wczoraj od 14 do polnocy, padam, w dodatku moja siostra wyjechala i musze jutro byc od 7 do 16 potem mam jazdy na 18 i caly dzien przewalony, zero czasu dla siebie, ide sie kapac i spac, napisze cos jutro slonca, trzymjacie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki niedlugo sie odezwe jest szczyt sezonu i ledwo stoje na nogach staram sie was czytac jak zdarzaja mi sie wolne chwile ale jak bede miala wiecej czasu to wszystko nadrobie powiem wam ze mialam ostatnio gigantyczny kryzys z miskiem ale juz wszystko dobrze kocham was i jak ten sajgon przejdzie to sie odezwe dzieki rumianku za piosenki🌻 dobranoc dziewczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko Misiu dobrze myślisz:) ale jak sie dzisiaj dowiedziałam to tata musi pomalowac jedną scianę raz jeszcze wiec moj komputer przezyje:P Anussska tak miałaś bardzo miły dzionek:) Kochana nie mogę u ani bo Ania ma sama sajgon w domu też ma remont pokoju.... Moje Kochane pracusie, jestem z Wami duchem😍 wiem co to znaczy sama pracowałam w tamtym roku jak były takie upały... Gigusiu cieszę się, że już po kryzysie z Tobą i Misiem:) Słonca zmykam lulać chociaż w tym upale to się nie da normalnie spać nawet w nocy...miłych snów i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedan nasza Giguśka :( trzymaj sie tam slonce!!! rumianeczku a ty pracujesz wkawiarni mamy jak pamietam prawda??tez sie wypracujesz...😘 nalus no tak, fakt, malowanko..ja to mam czasami ochote wszytki moje sprzety wymalowac farbkami:Dzeby byly kololowe:P owieczko no a ile jeszcze tych praktyk?ne masz ich do konca wakacji prawda?czy sie myle? bombeczko łer ar ju??:D a ja jestem w domku na chwile bo mielisy jehac z miskiem do katowic bo mial sie podpisac ale okazalo sie ze musi czekac na jakis swistek:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Nie gniewajcie się ale nie będę się teraz odzywać. Wszystko się wali. Życie jest cholernie niesprawiedliwe. Dlaczego wszystko spada właśnie na Niego? Boże dlaczego? Muszę być teraz przy Nim. Możliwe, że wyjadę. Odezwę się jak się wszystko trochę wyprostuje. Już ręce opadają :( Dziękuję Wam za wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Kasia ty to masz tescty co sie dzieje??? mozemy ci jakos pomuc albo cos?? daj tylko znaac jak byc chcila sie wygadac to pisz a my zawsze postramy ci sie jakos pomuc PAMIETAJ JESTESMY Z TOBA:*:* a ja wlasnie wrcoilam z pracy i jestem zlekasz zemczona ale mysle tak co robic bo moje kochnie wyjechalo na tydzien ale jak wrcoi to jedzmy razm na wakcje na 7 dni co prawda ale zawsze cos prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×