Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

uh co tu takie pustki dziewczonka ja oczywiscie wlasnie skonczylam nakrywac do stolu na sniadanie staly punkt dnia wszyscyu mnie wkurzaja ale sadze ze jest to powodem ponownej aklimatyzacji w domu koszmar dzwonilam przed chwila do mojego misiaka postarzalego o rok i prawie mi usnal przez telefon:D ale w koncu ma cool prace plywa z ludzmi po morzu (takie wycieczki dla spragnionych widoku prawdziwego morza turystow) no i w koncu pracuje o normalnych porach i ma z tego wieksza kase:) a zreszta on to kocha wiec jest szczesliwy:) a ja jestem dzieki temu tez szczesliwa i sie szczesliwujemy :) dziewczynki uwielbiajace ronaldo mam nadzieje ze weszlyscie na ta strone co wam podalam albo wejdziecie:) 🌻bombastyczna wszystko sie ulozy ty wiesz i pamietaj problemy we dwoje mimo wszystko sa lzejsze i masz sile je przezwyciezyc DOBRANOC DZIEWOJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna Kochana Ty możesz mieć migrenę. Zgłoś sie koniecznie z tym do lekarza bo naprawdę bez leczenia odpowiedniego to te bóle są cholernie uciążliwwe.I jak łożko?Kupiłas je?:) Giga ma rację we dwoej problemy są nieco łatwiejsze do rozwiązania🌻 Gigusiu ale ma fajnie Twoj Misiek...ech morze ja je widziałam cztery lata temu...musze znowu sie tam wybrać...:):)Moja kuzynka jedzie do Kołobrzegu za tydzień.Dziękuje Ci za link do Cristiano:D:D Super:D:D ale tak szczerze to ja wolę innego pana:P http://www.sportsplanet.at/Bildschirmhintergrund/AndiK1.jpg tego :D:D Mhm...mój cukierek oczywiście skoczek:Ptu był młodziutki jeszcze:) za trzy tygodnie będe miała szansę z nim pogadać:) Ech wiem może to się wydać głupie bo ja mam takie przyziemne te problemy niekiedy i cieszę sie jak małe dziecko na spotkanie z jakimś skoczkiem... co do deszczu ja też go lubie zwłaszcza noća jak tak ładnie wygrywa melodię o parapet...mhm... Słodkich snów też Wam życze Kochane😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie jest godzina 00:58 a ja nie mogę zasnąć, otóż oglądnęłam z 3 horrory.....i boję się...;) Dlatego o tak, później, bądź wczesnej porze jestem ...;) Kurcze, aż głupio mi to pisać, ale musze się przyznać, niedawno do was dołączyłam....ale w niedzielę wraca mój P...i znając jego zapewnie mnie porwie...więc jak tylko będę miała choć troszkę czasu to wpadnę do was....znaczy odwiedzę...;)Zapewnie trudno będzie mi śledzić wasze wpisy bo dużo ich bedzie ale postaram się dołączyć, a jak narazie do niedzieli będę was odwiedzać...;) Pozdrowionka i buziaczkli dla wszystkich...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Anielico :D Ja też nie mogę zasnąć. Żyję jeszcze wspomnieniami wczorajszej nocy :D ;) Pisz do nas pisz koniecznie :) A gdzie wybierasz się ze swoim P?? Ostatnio jakaś epidemia reumatycznych wyjazdów :D Ale to smerfastycznie :D :P Ok znów spróbuję zasnąć bo jutro do wieczora nie zgramolę się z wyrka :P Aaaaaaaa Naluśka miałam Ci już wcześniej napisać żebyś pochwaliła się fotkami swojego smerfastycznego pokoju :) Ciekawość mnie zżera bo ja też w tamtym tyg przed samym wyjazdem sobie malowałam :) To jeszcze raz spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś spojrzałam na datę, kiedy nasza wspaniałomyślana Owieczka założyła nasz topik.. i wiecie co.. jeszcze trochę i będziemy miały rocznicę tzn CAŁE PÓŁ ROKU :D:D:D Dziewczyny trzeba będzie jakieś obchody zorganizować albo chociaż tego dnia ogłosić święto narodowe :D :P Aaaaaaaaaale jesteście mi bliskie....... ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszki:) wczoraj nie napisalam bo mnie znowu migrena zlapala:( ale dzisiaj juz jest ok, jade na caly weekend do moejj przyjaciolki:) lece pod prysznic, trzymajcie sie smerfy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam te cholerne pokoje sprzatac i mam ochote zwymiotowac:P leje jak z cebra dalej u mnie i baaaaaaardzo dobrze:D:D:D:D zycze wszystkim milego dnia 🌻nala widzisz ja wole facetow wiekszych ktorzy nie sa szczuplejsi ode mnie wiec rzaden skoczek nie ma u mnie sznas:) 🌻anielka napisz cos o swoim P... i pisz co chcesz:) 🌻kasiu dzieki za chucka :D:D 🌻rumianku milego weekendu napewno bedzie fantastyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki..;)( ja tylko na chwileczkę bo muszę zmykać sprzątać...;( Bombastyczna- on wraca z Francji i porwie mnie do siebie...a może gdzieś wyjedziemy, jeszcze nic nie wiem,,,,muszś się nim nacieszyć...:d Gigusia- co mam napisać o swoim...hmmm...ma 28 lat, jest starszy ode mnie....jwest po rozwodzie i madziecko- dziewczynkę 4 letnią...poznaliśmy się na tańcach, taniec nas zblirzył...:d i co tam jeszcze ...od początku naszego związku w sumie towarzyszyła nam rozłąka, gdyż pracował we Francji, ale juz od jutra zaczynam normalnie funkcjonować...:P Okey dziewczyny zajrzę do was wieczorkiem jak posprzątm... Pozdrowionka i buziaczki smerfiki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka to masz sytuacje jak moja kumpela ona jest z 30 letnim facetem ktory ma 8 letnia coreczke on w dodatku jest wojskowym ale sa juz razem prawie dwa lata i swiata poza soba niewidza dlatego uwazam ze swoja druga polowe mozna znalezc w kazdym czasie i naprwde nie wiemy kto to bedzie:) ciesze sie ze jestes szczesliwa:) bombastyczna❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusia....dzi.ękuje za to co do mnie napisałaś....powiem szczerze, że chyba to chiałam wkońcu usłyszeć....mam nadzieję, że my również będziemy szczęśliwi...;) buziaczek dla Ciebie :*:*:*:* a w ogóle to każdej się należą buziaczki- za to, że jesteście...;) Pozdrowionka, a ja idę spać by szybko nadeszło jutro:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka jutro nadejdzie szybko:) i naprawde jezeli sie kochacie wszystko sie uda ja jestem niesamoicie niepoprwna romantyczka i wierze w cos takiego jak prawdziwa milosc ktora moze pokonac wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia- ja też wierzyłam, dopóki nie dostałam pare razy po pupie....;/ ale cóż to nie moja wina....co ja na to poradzę...może tym razerm będzie inaczej...;>? jak narazie się nudzę,,,,będę oglądać filmy z bratem, kurna same horrory mam...ma ktoś tu jakąś fajną komedię...:>a może przynajmniej zna, niech się podzieli..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Anielko ja się przyłączam do słow Gigusi:):) Jeśli tylko jesteś szczęsliwa to ja nie widzę żadnych przeszkód jak tylko cieszyć się tym szczęsciem:D:Dbuziak:)a i baw sie dobrze ze swoim Skarbem:) Giga wiesz ja też jestem romantyczką ale niestety po przejściach z moim byłym kiedyś tam trochę ten mój romantyzma zamienił sie w realizm ale myślę, że kiedyś powroci;)a co do chudych skoczków heh to prawda są za chudzi a wiadomo najlepiej jak się jest w coś wtulić ale ja widząc go na żywo po prostu hm jak by to powiedzieć zauroczyłam sie bo przecież nie zakochałam w chłopcu z obrazka:P a dzisiaj był najlepszy w konursie druzynowym jakby liczyć im pojedyncze metry więc mam mały powód do świetowania a i Austria wygrała:D:D wiem jestem świrnięta ale co mi tam:P;) Bombastyczna musimy stworzyć naprawdę huczne obchody takie na całą kafeterię:D:Ddzięki Miśku za Chucka:):)Kochana jeszcze nie mam fotek pokoju ale zrobię obiecuję:) a swoja drogą strasznie zastanawia mnie fakt, że przez te pół roku stałyście się moim bratnimi duszami😍 Rumianku to miłej zabawy u przyjaciółki na pewno poszalejecie:):) Dla Was wszystkich ogromne serce😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka ja własnie wrocilam od koleżanki i oglądałyśmy po raz kolejny Dzień Świra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po raz trzeci obejzalam wechikul czasu uwielbiam ten film lubie fantastyke polaczona z historia:) 🌻anielka bedzie dobrze ja tez powinnam byc rtealistka ale jakos nie moge zycie na realu nie jest zbytnio ciekawe a ja nie lubie sie zbytnio nudzic:) zawsze trzeba miec nadzieje na lepsze jutro bo bez tego kicha:) 🌻nalcia wirtualna pokrewna duszo❤️ wiesz ja lubie sie przytulac do kogos duzego tak zebym mogla zniknac w jego ramionach a nie czuc sie jak wielka mama:P a tak na powaznie kazdy ma cos specyficznego co pociaga jednych a innych nie:) a jutro przyjezdza misiak boze jak fajnie przez ten nasz wypad stwierdzilam ze juz nie umiem zasypiac tak spokojnie bez niego eh... ale wierze wierze ze kiedys to sie zmieni:) dobranoc sniejcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewoje 🌻 zaraz przyjedzie moje szczescie :D:D:D:D happy od samego rana :D:D:D jak malo czlowiekowi do szczescia potrzeba MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie was moze dzis poczytam :) buziaczki dla was sloneckza za to ze wytrzymujecie bezemnie tyle :o :p zycie jest piekne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu jak tu pusto :( no anussska co u ciebie?? ja jestem szczesliwa wszystkie problemy pekly caly dzien z moim misiem kwintesencja namietnosci milosci i pozadania zycie nie jest piekne zycie jest cudowne jesli masz z kim je dzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka ja tu czowam nad wami i jestem ..wczoraj polazłam do domu na gore i juz stamtad sie nie ruszylam bo rodzinka sie zjechala...a dzis jestem na dole i czekam na witka:) mamy juz mieszkanko na ligocie jednopokojowe dosc duy pokuj nowa lazienka duzy przedpokuj itd:) tylko ze ogrzewanie elektryczne :o juz czuje ile nam kasy na prad pojdzie :o ale bylo najtansze...zobaczymy... Naus dziekuje Ci ale ja nie wiem gdzie ejst ten teatr??zeby przejechac bez przesiadki gzies kolo teatru??gdzie to jest?ta trase do dworca busem i z dworca tramwajem juz znamy:)w polowie wrzesnia sie juz przeprowadzamy jestem bardzo z tego powodu szczesliwa:) gigusia ciesze sie ze sie wam wypad udal :) nasze plany legły gruzach bo pieniadze...nie mamy na wyjazd a mielismy jechac autem z rodzicami podwiezli by nas do olszytyna czy gdzies dalej busem potem na pole namioteowe i bylo by naprawde tanio ale niestety:( pojedziemy do mojej siostry do rzeszowa (bo teraz tam bedize mieszkac) na 3dni ja jej mam pomuc dom posprzatac no i witek sie wezmie z nami :) choc tyle..ale odbiega to bardzo romantycznemu wyobrazeniu spacerow nad morzem:( anielko to prawda co dziewczyny pisza, byc we dwojke i łapac szczescie ile sie da, wyciskac go i zadnym malym problemikiem sie nie przejmowac nie roztrzasac itd :) to recepta na szcescie :0 (jestem juz miliarderka?? ;) ) rumianeczku a twoja kruszynka mowi po polsku tez czy nie ucza jej? ja tak nie lubiłam niemieckiego...wr ale to wer kommt bald juz zapamietalam i mi sie spodobalo, sczegolnie jak sobie ja wyobrazam jak mowi ania bania :D bombeczko a wejże te problemy wypierz z hukiem do zsypu smieciowego bo ilez mozna!!!!niech sie rozwiaza raz a dobrze!!wiem cos o tym:( teraz sie bedziemy z witekikm zmagac z jednym okropnym prlblemem:( az sie boje jak mam mu to powiedziec:( rany zeby to bylo takie proste nie??wyrzycucic te smiecie z zycia...nie da sie:( a o czym takzescie debatowali przy szampanie do 6nad ranem??jakis powod??eh moze ja tez teraz tak bede sobie urzedowala??szczegolnie ze moj witek nigdy nie mogl przez balkon do mnie wchodzic (3pietro) :P owieczko wygrzewaj sie nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!! wrocilam wczoraj wieczorem ale bylam padnieta i juz nie napisalam, a wiec w sobote bylismy w kinie w czestochowie na Sexipistols:) super komedia polecam, usmialysmy sie, potem pojechalismy do mc donalds na lodzika i do domciu do niej, wczoraj poszlysmy do kosciolka, poem zjadlysmy obiadek (do obiadku 4 lampki wina:P) i po poludniu jechalysmy do restauracji na lody przy okazji wypilysmy sobie po malibu potem curacao:classic_cool: troche tego wlalam wczoraj do mojego oragnizmu, wrocilysmy do domku i wypilysmy sobie z jej mama po sheridanie a potem przed odjazdem musialam jeszcze wyp[ic z mama mojej myszy lampke wina, ale sie wczoraj swietnie czulam uuuuuu, ale weekend naprawde mialam udany, taki luzacki i sie odstresowalam od wsyztskiego, zebralam nowe sily i dzisiaj mam dobry humorek, tylo pogoda do d... anusssko to na jakiej ulicy masz to mieszkanie w Kat?? moja myszka lapie juz polskie slowka i ją beda uczyc po polsku mowic, zwlaszcza ze maz mojej kuzynki tez pochodzi z polski i jej tescie bardzo duzo rozmawiaja po polsku:) bombus mam nadzieje ze juz wszytsko wyjasnilas sobie ze sqwoim koteczkiem, zrob tak jak anussska raz a porzadnie badz w koncu SZCZESLIWA!!! giga jest zadowolona wiec dla ciebie myszko buzki👄 anielci ja tez znma kilka takich zwiazkow podobnych do twojego i tym osobom sie udalo sa razem i potrafia sie porozumiec, takze trzymam kciuki za ciebie🌻 ide zrobic przeglad roku w szafach bo nie wiem co mam zabrac za ciuchy, ja juz mam problem ze spakowaniem, a piatek niedaleko:D buziaki dla was i milego dnia👄 nalus o malo bym zapomniala o tobie , dla ciebie s,once tez ogromny buziak👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, wczoraj wrócił mój P...jest fajnie cały zcas jesteśmy razem...teraz dał mi troszku odetchnąć...;)siedze sobie sama w domku i czytam was.... Anussia moja imienniczko-mam nadzieję, że będzie dobrze...jak narazie jest fajnie...;) gigusia- dzięki za ciepłe słówka ./... A co do filmów- to proszę was....jeśli choć troszku lubicie taniec i filmy typu, wyciskacz łez....to proponuje oglądnąć \"CZasem słońce, czasem deszcz\"mówię wam, jest SUPER!!!! Pozdrawiam i buziakuje w czółko każdą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawie sie z nudow moja stopka:) ustawilam sobie dzisiaj w kom granie na czekanie i zamiast syganlu slychac u mnie 2 bajki Dody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :):) jak mnie nibylo to sie niewysililyscie zbytno myslalm ze bede mila sporo nadrabiania a tu co nic:P WITAM B A R D Z O serdecznie nasza nowa kolezanke anielke bardzo mi milo ze do nas dolaczylas i mam nadzieje ze z nami zostaniesz a nieprzejmuj sie ze masz juz wiecej niz 20 bo ja za 3 dni bede miec 21:P wiec w sam raz zreszta u nas wiek niewazny:):) a wiec bylam nad morzem ale co z tego jak oplalm sie moze tylko z pol dnia bo niebylo pogody:( ale co tam za to bylam z moim miskiem i bylo cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) owieczko ciesze sie ze mialas udany wyjazd, tylko szkoda z ta pogoda ale jak mialas miska przy boku to nawet by ci mroz -20 nie przeszkodzil sie dobrze bawic:P ja lece prasowac bo za 3 DNI wyjezdzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewoje:) dzisiaj dzien lepienia pierogow:D mistrzyni gabriela juz cwiczy juz swoje cudowne rece do lepienia:):):)wczoraj z miskiem przegielismy z rozmowa telefoniczna najpierw ja zadzwonilam na 40 min potem on zadzwonil na 30 min skonczylismy rozmawiac bylo przed 24 h wyslal mi super romantycznego smsa na dobranoc a ja musialam oczywiscie zadzwonic:P my juz totalnie glupiejemy bez siebie:D 🌻anussska gratuluje mieszkanka z witkiem ty szczesciaro:) i milego pobytu w rzeszowie:) 🌻rumianku jak wyjedziesz strasznie tu pusto bedzie bez ciebie bede czekac z niecierpilwoscia na twoj powrot:)zazdroszcze takiego weekendu z kumpela ja tez zaczynam tesknic za moimi przyjaciolkami:) swietne stopki bardzo madre👄 🌻anielko my tu ubostwiamy filmy o milosci z tancem zwlaszcza dirty dancing prawda dziewczynki:)?? 🌻owco nasza kochana gratuluje udanego wypadziku co tam pogoda:)i kurcze to bedzie teraz swintowania twoje urodznki za 3 dni i 5 miesiecy naszego topiku w ten sam dzien jupiiiiiiiii :D:D::D::D trezba przygotowac GIGANTYCZNEGO wirtualnego szampana:) DZIEWCZYNY 11 WIELKIE SWIETO NA NASZYM FORUM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×