Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzieńdobry:) Anussska Ty nasza chorowitko🌻 mam nadzieję, że już Ci lepiej.Wiesz zmartwiłam się jak wyczytałam, że się pokłóciłaś z Witkiem:( Pogodzcie sie koniecznie! To jest nakaz z mojej strony. Ja wczoraj oglądałam filmy co prawda takie starocie typu \"The Million Dollar hotel\" ale fajne:) Rumianku pisz co tam u Ciebie:) Martwię się o Bombastyczna....Kochana odezwij się do nas. Gigusiu, KIg, Kurko, owieczko 😍 a ja zmykam teraz do biblioteki po jakąś lekką ksiązkę:) Miłego dnia Słonca:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczynki ...... dołacam do was dwudziestolatki..... W sumie juz skończone mam, a link wpisala moja mama która mnie o rok postarzała.... Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anielka witam Cię i bardzo się ciesze, że do nas dołączyłas🌻 Napisz nam coś więcej o sobie:)Skąd jesteś czy studiujesz itp bo chcemy Cię bardzo poznać:) a ja wrociłam z biblioteki:) wypożyczyłam dwie takie lekkie ksiązki w sam raz na odstresowanie .M.Ridpath\"Makler\" i I.Wolff \"Cel Matrymonialny\":P Idę zjeśc obiadek teraz:) Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nala.... fajnie że ciepło mnie witacie Niestety jeszcze nie mam mozliwości by studiować, po szkole średniej zrobiłam policealną.... Od tego roku miałam złożyć papiery na studia, ale niestety jak na złość, moja mama straciła zasiłejk i nie mam mozliwości, poprostu nas nie stać na wet na dojazdy...więc mam zamiar wyjechać do Irlandii by na nie zarobić....hmmmm......co jeszcze....kocham taniec, i tańczę w zespole...niedawno wróciłam z turnneee za granicy, mówię wam było super!! no i czekam na mojego lubego który jest we Francji, gdzie pracuje..;( Pozdrawiam Nala- smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka to ja zyczę powodzenia jak będziesz w Irlandii w znalezieniu pracy:):)A z jakiej części kraju jesteś? Bo jak może zauważyłaś przeważa u nas Śląsk:P Czytałaś nas troche może? Przedstawię Ci naszą wesołą paczkę :) Ja- Magda Anussska- Ania Owieczka- Ania Rumianek- Ania Bombastyczna- Kasia Gigusia- Gabi Kig- Kasia Kurka wodna- Magda Mam nadzieję, że się u nas zadomowisz:) jej ale fajnie, że tańczysz:) a to jest taki zespół ludowy czy bardziej no wiesz?:) Bo u mnie w mieście też jest coś takiego i moja koleżanka w nich jest i własnie tak jezdzą po róznych krajach:) Trzymaj się i zaglądaj do nas:) A ja jestem padnięta. Dzisiaj lał deszcz i była okropna burza ale to nie zepsuło mi humoru bo dzisiaj zamówiłam bilety na skoki do Zakopca na igielicie :D:D Ale jestem happy zobaczę skakalców znowu na żywo:D:D A teraz zmykam do łózka. Gdzie jesteście Słońca???Buziaki i miłych snów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anielka!!!!!!!!!!Zostan z nami i nie prubuj uciekac :)!! Fajnie, ze masz pasje :) mi tego brakowalo do tej pory ale chyba ja znalazlam :) szkoda, ze nie ozesz isc na studia ale nie martw sie, te lata \"niby stracone\" wcale nie sa stracone:0 wiem to po sobie :) Rumianeczku sloneczko ale ja wiem ze nie wyslalas jeszcze nikomu ale ja tak napsialam zebys wyslala:) Nalus juz mi lepiej:) widze ze nas przedstawilas juz:) ten drugi tytul mi sie podoba, a ja chyba nie mam czasu na cyztanie ksiazki a mam tyle na stosiedo poczytania i jeszcze moja szafa czeka zeby ja oproznic z rzeczy nie uzywanych i ksiazki stare do \"matury\"...skupiam sie na szukaniu mieszkania z witekiem i strasznie ciezko to nam wychodzi bo kurde ceny sa porazajace!700zl za 1 pokojowe to jest najtaniej!!!!!!!!boziu jak my sobie damy rade...jak licze do tego stolowak obiad to ok240zl czy costakiego miesiecznik 33zl na miesiac (kwartalnik)+oplaty za media, internnet =min 700zl na msc na te oplatya gdzie na zakupy do domu(chleb woda maslo dzem??).... koszmar jakis...powinni dawac studentom jakies doplaty do tego wszystkiego co z tego ze studia sa bezplatne jak trzeba mieszkac jest a jescze ksiazki??:o no dobra nie marudze juz sloneczka, wczoraj bylam w katowicach podpisac sie na lliscie witek tez i pozwiedzalismy torche, ktora z was czesciej jest w katowicach>?czy wogole tam nie docieracie??bo mam kilka pytan:) nalus rumianku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) Anussska ja jestem codziennie w Katowicach więc pytaj o co chcesz może będę mogła Ci pomoc:)Wiem z tymi cenami jest fatalnie niestety....sama mieszkałam przez rok i to z jakąs laską i płaciłam 300 złotych za dwójkę w takiej kamienicy gdzie mieszkało oprócz nas jeszcze parę dziewczyn. Kochana a nie możesz sie postarać o stypendium? Popytaj w dziekanacie bardzo możliwe ,że jakieś ulgi Ci przysługują. a ja własnie dopiero wstałam i zabieram sie dzisiaj ostro za przygotowywanie się do tego ostatniego egzaminu we wrześniu. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus z nieba mi spadłas :D hehehhe najpier mialam takie pytanie gdzie najlepiej mieszkac zebym miala blisko na ligote i zeby witek mial blisko na swoje ae (na 1maja) no i wyczaiłam ze brynów bylby dobry no i witek sie zgodzil na ligote bo ma mnostwo busow z dolu do centrum do dworca:) nie obczail jeszcze czy oprocz takiej trasy : do dworca pkp i stamtad na 1maja (czy to jezscze warszawska to nie wiem) w tramwaj i na koniec 1 maja :) wczoraj pierwszy raz jezdzilam po katowicach autobusem wiec wiesz,moja wiedza na ten temat jest uboga:) trudzilismy sie jak dojechac do ikei z dworca, dojechalismy z przystanku skargi ale przypuszczam ze jest mnostwo innych prosztszych sposobow... pomozesz mi :D:D:D:D:D 🌻 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna ale to juz sei odzywaj a nie pozniej jeju alemy sie za toba stesknily!!!!!!!!!naszczescie przyszlas sei przywitac 😘 cieszse sie ze juz jestes!!!!!!!! wszystko wporzadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko kochana serdecznie Ci gratuluję :) I znów to samo.. \"a nie pisałam\" :P A ja.. siedziałam tydzień u Ciotki bo nie mogłam wysiedzieć w domu bo tu sama się pogrążam :( Wczoraj wróciłam. Było fajno w porównaniu z tym co się dzieje ze mną jak siedzę sama w 4 ścianach :( W każdym razie żyję. Rumianku napewno słodko wyglądasz w \"nowych\" włoskach :) Naluśka daj sobie jeszcze spokój. Do września jeszcze sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguśka - jednak może być jeszcze gorzej :(:( bynajmniej u mnie :( i to od wczoraj :( teraz to już..... :( Jedyne na co mam ochotę to wyć to księżyca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna jak dobrze, że juz jesteś:):)mam nadzieję, że problemu już się jakoś rozwiązały🌻 Anussska miśku hm....nie no do Ikei to ja też miałam kiedyś problem z dojazdem ale ze Skargi to jest chyba jeden z lepszych dojazdów więc dobrze trafiliście:D a z mieszkaniem to wiesz co chyba masz rację z tym Brynowem. Tak szczerze mówiąc to ja nie znam za bardzo tamtych okolic chyba nie będziesz miała mi tego za złe....ale jak tak patrzę na mapkę to Brynów jest pomiedzy centrum i Ligotą i myślę, że z dojazdem nie będziecie mieli problemu na Ligotę autobusy są co parę minut a i tramwajem się na Brynów bez problemu dojezdzie:) ja mieszkałam tak powiedzmy po drodze na Brynów i co parę minut kursował tam tramwaj z centrum więc na AE Witek chyba by bez problemu dojechał. Najgorsze są korki ale to wiadomo utrapienie każdego miasta. Rozejrzyj się Słońce po cenach i dobrze sprawdzcie łazienkę bo moja koleżanka trafiła na łazienkę gdzie wypchało sedes i musiały wybulić 50 złotych, na szczęście własciciel im zwrocił. Więc zwroccie koniecznie uwagę na nią i wuypytajcie się o wszystko. Nawet czy lodowka nie mrozi za bardzo , bo znowu ja jak mieszkałam to lodówka mroziła wszystko na kamień, dopiero gdzieś w grudniu kupili nową :O ech jak sobie przypomnę zamrożonego pomidora:D no ale było ciekawie i śmiesznie niekiedy;) mam nadzieję, że znajdziecie przytulne mieszkanko a i możesz spróbować się negocjowac o cenę:) Powodzenia Słońce:)a i pociąg jest z Brynowa na Ligotę i do centrum więc jest wszelka komunikacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna Kochana nie płakusiaj🌻 Kiedyś musi wyjść słoneczko i mam nadzieję, że i Tobie zaświeci. A jak juz pisałam jak Ci to pomoże to się użalaj ile wlezie po to jesteśmy aby podnieśc Cię na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wreszcie mam troszke czasu, jakas nowa osobka tu sie chyba przewinela...anielciu witaj[kwia na szczescie juz koniec gonitwy, dzisiaj mialam jazdy i juz mi idzie coraz lepiej, instruktor mnie pochwalil dzisiaj;) malo sie odzywalam ale nie mialam czasu, w poniedzialek wrocila moja siostra wiec nie mialam glowy siedziec na kompie, wczoraj bylam z mama w rozjazdach, kupilam mojej malej myszcze komlecik taki sliczny biale spodnie i rozowa bluzka do tego:) 11 sierpnia wyjezdzam wiec teraz buszuje po sklepach w poszukiwaniu reszty prezentow, jutro mam jazdy znowu i 2 godziny jutro bede jezdzic giga chyba wyjechala ze swoim kotkiem, bombus nie lubie jak sie smucisz❤️ anussko ja w kat to tylko wiem gdzie jest stawowa i katowicka i gliwicka, reszta to czarna magia dla mnie w tym miescie, trzymajcie sie slonca, odezwe sie wieczorem bo zaraz zmykam do pracy, KOCHAM WAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny, jak fajnie,że mnietak ciepło powitaliście....:) Ja jestem niestety z Dolnoślśkiego- Świdnica koło Wrocławia Widzę że Anie tu dominują- też mam na imię Ania- a nick jest od 3 imienia:)>>>wszystkie były zarezerwowane później odpiszę...źle się czuje..;( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka dobrze ze z nami zostajesz 🌻 na nas sei nigdy nei zaweidziesz a wieje optymizmem non stop i kazdemu dajemy kopniaki jak leci w dól:Dczemu sei zle czujesz??biedactwo masz caluska 😘 bombastyczna koteczku zal sie ile wlezie ile chcesz martwie sie o ciebie co ty tyle masz biedactwo na glwoie?mozemy ci jakos sensownie pomuc?usmiechnij sie kochanie masz kochana mamusie, swoje SłONECZKO masz Natlke(dobrze pamietam??) i nas masz i mnostwo innych dookola!!!!kochana usmiechnij sie i patrz w strony gdzie slonce swieci a nei tam gdzei pada:)!! Nalusko kochana jestem na CIebie przerazliwie zla 😠 jak mozesz nie znac tych okolic!wrrrrrrrrrr masz szlaban na kafe na 2tyg za kare!!!!!! :D:D:D:D:D dziekuje Ci slonce za pomoc nie martw sie nie jsetem zla oczywisce slonenko:)powiedz mi jeszcze mowisz tramwajem z brynowa do ae na maja??powiedz mi cos wiecej bo tego nei obczalam a tego nie mam gdzie sprawdzic bo nie ma zadnej mapki z trasami tramwaji w necie prawda?? rumianeczku ja jak widze takie ciuiuszki malutkie to tez bym kupowala ale narazie nie mam dla kogo:( a kiedy bedziesz zdawala egz?jak wrocisz z niemiec?a na ile jedziesz?? gigusiu jestse juz na wakacjach pewnie z miskiem:)a owieczka tez sie wygrzewa:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska kurczę szukam własnie mapki z tramwajami ale znalazłam tylko to : http://www.ietu.katowice.pl/mapa.htm http://plan.naszemiasto.pl/plan_katowice.html http://www.forcenet.com.pl/zasiegbryn.html wiesz co na pewno dojedzie do rynku tam koło teatru bez problemu i kurczę musiałabyś sprawdzić czy jest dalej bezpośrednio czy musi zrobić przesiadkę:( ech cholerny net nie ma jak tego sprawdzić...albo ewentualnie miałby dojazd autobusem jak pisałaś tyle, że własnie tam chyba z tego dworca musiałby przesiąśc na tramwaj chociaż autobusy też sa ale tramwaje jeżdza częsciej i rano są chyba troszkę mniej zapchane...chyba sie bez przesiadki niestety nie obejdzie:( mam nadzieję że choć trochę Ci pomogłam🌻jak chciałabyś jeszcze coś wiedzieć to może uda mi się Ci pomoc:) Anielka następna Ania:D no ja mam chyba jakieś przeznaczenie do tych imion:P ale fajnie:) własnie Słońce co Ci jest? mam nadzieję, że to nic poważnego???Dolnośląsk tez Śląsk więc znowu mamy przewagę:D nie no żartuję oczywiście:) Rumianku a wiec opuścisz nas:( Ech wiesz co Skabie wybaczam Ci dlatego, że jedziesz do swojej małej myszeczki:):) Ale ślicznie będzie wyglądać w tym ubranku:) Mam nadzieję, że bierzesz aparat;)a jak tam jazdy Ci idą? :):) Ja zmykam oglądac powtorki Magdy M bo nie oglądałam jak leciała normalnie:) Miłych snów Wam życzę:):) Owieczko, Gigusiu, Kig, Bombastyczna, Kurko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, już jestem i to bez bólów...;) A dlaczego mam bóle....hmm....jak każda z nas co miesiąc....;/ tyle , że ja mam takie bóle, ze się zwijam na łóżku, mam taki humor, że najlepiej mnie w klatce zamknąć bo mogę komuś krzywdę zrobić....albo się pokłucić a w tym meisiącu było okropnie!!!!!!i do tego by było mało wymiotowałam nie no masakra..... Oki tyle jak narazie bo brat mnie wygania...jak będę miała możliwność -później napiszę..... Malutka- dzięki za odpis...miło, że mnie czytacie....:0 następnym razem dorzucę wam moje problemy....:d A jak narazie buziakuje was wszystkie- co do jednej...;0 heheh i pozdrowionka do następnego, mam nadzieję że wiele mnie nie ominie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anielko :) Przepraszam, że tak straszniście opóźniłam się z powitaniem 🖐️ Współczuję Ci tych bólów bo sama doskonale to znam niestety :( Kochane obiecuję, że jutro odezwę się na dłużej. Słowo bombastycznej :P :classic_cool: Anusssko tylko słówko do Ciebie.. Kotku nie martw się. Wiem, że pieniądze to odwieczny problem :( Ale.. do tej pory martwiłaś się, że sytuacja rozdzieli Cię z Witkiem.. jak jest WSPANIALE to już następny problem kochana Anusia sobie wymyśla. Nieładnie. Nie będzie tak źle :) Może będzie skromnie ale będziecie RAZEM. Nie masz pojęcia Kochana jak ja Ci tego zazdroszczę.......... A nio i Giga mnie martwi :( Trzymaj się Maleńka ❤️ Rumianku pisz do nas dużo przed wyjazdem.. proszę.. Ok odezwę się jutro. Oczywiście o kochanej Nalusi i Owieczce też zawsze a zawsze pamiętam (w razie oskarżeń) ❤️ A Kig gdzie wcięło? :( O rany.......................... ale mam do pisania.......... Dobrej nocy Pysiaki 👄 Dalej chce mi się wyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie l;ubie jak sie smucisz, serce kochamy cie tu baaardzo mocno i chcemy zebys byla szczesliwa[serce[ wiem ze nie zawsze mozna byc wesolym ale trzeba sie starac :) anusssko moja przyjaciolka ma mieszkanie w kat ale na zalezu, moze bedziemy sie kiedys mogly spotkac wkat:) anielciu wspolczuje bolow i fajnie ze nastepna ania tu sie pojawila :) giga i owieczka bawia sie swietnie ze swoimi koteczkami a my tu siedzimy i podtrzymujemy frekwencje:) a ja juz odliczam dni do wyjazdu ;) jeszcze tylko 8!!!!!! wczoraj pisalam na gg z moja kuzynka i moja mala mysz na pytanie Wer kommt bald?? (tzn kto przyjezdza za niedlugo) odpowiada Ania Bania:P mialam dzisiaj jazdy ale cos mi to nie szlo, mialam problemy z ruszaniem dzisiaj, w dodatku łękotka mi przeskakuje w kolanie od niedzieli...w sobote bylam na festynie i sie wytanczylam i od tego czasu mnie booooli!!! jutro ide do dermatologa na kontrol znowu i tak jestem ciagle zagoniona wiec sie malo odzywam ale myslami jestem zawsze z Wami🌻 jestescie najwspanialsze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sie teraz zastanawiam ze KIG NAM PRZEPADLA!!!!!!!! slonce gdzie ty sie podziewasz?? mam nadzieje ze u niej ok bo cos za dlugo do nas nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewoje :) na poczatku witaj anielka pisz jak najwiecej:) wlasnie wrocilam bylo CUDOWNIE chociaz to malo powiedziane bylismy w bornym sulinowie historyczne miasto zatopione w lesie nad pieknym jeziorem mieszkalismy w pensjonacie cos sie im pomylilo z pokojami i za cene normalnego pokoju dostalismy apartament dwupokojowy. my dzieci morza plywalismy w prawdziwym jeziorze ale jakos stwierdzilismy ze to nie to :D jednak co morze to morze....:P przyzwyczailam sie do tamtejszej ciszy i do tego ze misiek jest caly czas ze mna no ale coz wszystko co dobrze szybko sie konczy:( no ale za to wrzesien juz sie nam planuje bosko ale narazie ciiiiiii nie zapeszam:) 🌻rumianku dzieki za mail usmialam sie:) a misiek od dzisiaj stara dupa konczy 22 lata:) 🌻bombatyczna❤️👄 dzieczynki ide spac w koncu kocham was wszystkie pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:D:D Anielka biedactwo ja też miałam takie bóle, no ale odkąd biorę tabletki jest lepiej;) a postanowiłam ostatnio, że je odstawię :) Bombastyczna właśnie nie smuć się i miałas się odezwać, dałaś słowo:P:P Czekamy Miśku:) Rumianku hehe słodkie to twoje maleństwo:) Wiesz co mnie też boli w kolanie czasami tak raz i przechodzi mam nadzieję, że nic z tego nie będzie w przyszłości. My też jesteśmy z Tobą Skarbie:)Dziękuje za maila:) Gigusia to obowiązkowo złóż życzenia Miśkowi od nas:) jej ale miałas fajnie w tym zakątku Waszym:) Ode mnie z wydziału tam jeżdzą na wycieczki gdzie Ty byłaś:)Ciekawe co wymyśliłaś na wrzesień;) Własnie też zauważyłam, że Kig sie juz z miesiąc nie odzywała:( Słonce gdzie jesteś!!!!! Owieczko bawisz sie teraz pewnie super:) a Kurka gdzie nam zgineła????Anussska Ty pewnie nie masz jak teraz do neta dojśc🌻 A ja dzisiaj zabieram się za książkę. Akurat na dworze leje wiec nie chce mi się wychodzic z domu ostatnio mam w ogóle takie napady senności jestem zmęczona bez powodu tylko bym spała. I moja Iwona też tak ma obie jesteśmy takie dwie babinki nigdzie nam się nie chce ruszyć...chyba skocze jednak po witaminki;) a wiecie jak sie wkurzyłam. To cholerne TVP nie pokaże mi skoków bo po co, a za co sie płaci abonament???a eurosportu jeszcze się nie dorobiłam:P:( ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wlasnie leje nal;cia:) wlasnie nakrylam do obiadu i siedze nic nierobiac niesamowite ale to potrwa tylko pol godzinki :) super ze pada uwielbiam deszcz po tej wlanietej suszy:) ja jestem jakas mokrofilka:) uwielbiam jak pada kocham wode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeej :) Pół dnia dziś biegałam poszukując nowego wyrka do mojego pokoju :D lało jak cholera ale ja tam nawet lubię taką pogodę (ale tylko jak siedzę w domu :P ) A no wczoraj pisać nie mogłam za bardzo bo mi Misiak do domu zjechał :D Debaty nad szampanikiem skończyliśmy coś koło 6 rano :P :D No i dzięki Niemu jestem dziś ze 2 kg bardziej szczęśliwa :D Ale problemy jak były tak są dalej.. :( Ale.. jak to Giga zwykła pisać: oby we dwoje :D 👄 dla Ciebie Giguś.. Nalusia zamiast kapsułek radzę parę kg świeżych, pyszniutkich owoców :) Biedaczko nie jesteś sama bo ja też ostatnio czuję się i wyglądam jakby pociąg po mnie przejechał :o A do tego już od paru tygodni męczą mnie koszmarne bóle w skroniach króre przenoszą mi się na całą głowę :( Czasem boję się, żeby nie zemdleć gdzieś poza domem :( Ale koniec użalania.. życzę milusi wieczorka moje Ksienrznicki :p ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×